Skocz do zawartości

Które kanały Cyfry+ powinne pójśc do wymiany


yacgery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tylko ze HBO+Cinemax kosztuja razem chyba 44 zl, ewentualnie 39 a Canal+ ktory oferuja sam filmy lepsze niz HBO z Cinemaxem razem wziete a prezentuje dodatkowo sport kosztuje 29 zl. Sam nie wiem gdzie tu logika i jak HBO kalkuluje ze sie ceni tak wysoko. Strach pomyslec ile by kosztowalo HBO gdyby mialo jeszcze sport, ktory wiadomo jest drozszy w zakupie niz filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO rzeczywiście schodzi na psy pod względem repertuaru, ale i tak ich obecnośc jak i reputacja nie są u nas zagrożone. W najbliższym czasie HBO będzie obecne (raczej) w trzech platformach. W dodatku ciągła moda na kanały filmowe wróży dobrze na przyszłośc. Amerykanie wiedzą jak zdobywac rynki i to robią, bo dla nich zawsze najważniejszy jest szmal! Co do zespolenia HBO i Cinemax-ów to tak się nie da. W USA to dwie osobne firmy, a w Polsce HBO jest jedynie dystrybutorem dla kanałów Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem gdzie to napisac więc dam tu:)

 

Oglądam sobie teraz stronke Cyfry+ i wybrałem liste kanałów filmowych

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_sat_film.html

 

Rozbroiła mnie pierwsza pozycja:)

TVP Kultura... hmm... od kiedy jest to kanał filmowy??

 

heh!

 

Oraz kanał Chasse & Peche w liście kanałów sportowych:

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_sat_sport.html

 

Ludzie, kto im to układał?

 

A dla odmiany BBC Prime jest w liście kanałów filmowych i przyrodniczych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Ja myślę, że w ogóle kanały Zone są mało ciekawe ostatnio je omijam szerokim łukiem... Kiedyś czasem tam zerknąłem, nawet był okres że tych kanałów broniłem... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwa najlepsze kanaly Zone nie sa obecne na platformie C+.

 

CHodzi wlasnie o Zone Romantica (nie ma zadnego kanalu z telenowelami na C+ a przydalby sie szczegolnie paniom) oraz o Zone Europa, ktore jest bardzo dobrym kanalem. Mam na CP i czesto ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Zone Europa to owszem, mógłby ten kanał być w Cyfrze, chociaż nasze Ale Kino! jest sto razy lepsze, natomiast za nic w świecie nie powinoo być tego powizyjnego badziejstwa - Romantica.

Już lepiej "dla Pań" niech będzie Kuchnia.tv albo Dom i ogród. Mniej ogłupiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Teraz to chyba obraziłeś kobiety... Wydaje mi się, że każda kobieta swój rozum ma i kanał Romantica ich nie ogłupia. Taka natura kobiet lubią takową teamtykę... A co wnosi do męskiego życia piłka nożna... Też ktoś może powiedzieć, że tylko nas ogłupia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś jakaś platforma wprowadzi opcję gdzie będzie można wybierać te kanały które chce się oglądać i za które będzie się płacić na razie jest to odległa przyszłość wówczas na zasadzie naturalnej selekcji te nie ciekawe kanały przestana istnieć lub będą nadawane jako FTA. Ale to odległa przyszłość. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...