Skocz do zawartości

Eurosport Deutschland


dsd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za nowość? Jest to jeden mecz w rundzie? O co chodzi? :)

 

Niestety to raczej tylko jednorazowa "promocja" płatnego kanału Eurosportu z Bundesligą.
"Es ist die einzige Free-TV-Ausnahme, die Eurosport in dieser Saison machen darf."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Discovery po cichu wycofał FA Cup z otwartego Eurosportu i teraz już chyba tylko na dodatkowo płatnym kanale Eurosport 2 Xtra będą puszczać, tak jak w tym momencie finał Chelsea-ManUtd. Liczą kasę, liczą, wydaje mi się że meczów MLS też jest jakby mniej na Eurosport1, niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do 10 czerwca na kanale niemieckim Eurosport 4K można już oglądać turniej wielkoszlemowy tenisa ziemnego Roland-Garros 2018 w jakości 4K. Spotkania na tym kanale będą transmitowane wyłącznie z kortu centralnego (Philippe-Chatrier).

Obserwując bieżące relacje dostrzec idzie brak reklam, między meczami jest obraz z góry na cały kort z informacją zapowiadającą kolejne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

 Na tunerze golden interstar brak EPG,ale jest telegazeta.Mam też telewizor philipsa z wbudowanym sat.tam EPG działa. Chodzi o EPG na Eurosport 1 Deutschland . Astra (19,2 E), częstotliwość 12226 MHz.

Edytowane przez zefir
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi wybaczyć, ale dla pewności jeszcze raz zapytam o ten brak EPG na moim tunerze. Chodzi o EPG na Eurosport 1 Deutschland . Astra (19,2 E), częstotliwość 12226 MHz.

Temat już nieaktualny. Właśnie pojawiło się EPG, wiec to były kłopoty nadawcy. Pozdrawiam.

Edytowane przez kacper0058
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

W tej chwili na Eurosport Deutschland leci mecz Venlo - Ajax z zeszłego weekendu, pod nazwą Fussball Freitag International. Czy to jakaś regularna audycja, bo czasem ciekawie byłoby obejrzeć jakiś meczyk z ligi, której nie mam na innych kanałach (nie mam CP, więc holenderska to dla mnie pewna egzotyka), nawet jeśli to retransmisja.

Ktoś coś wie, bo w programie na przyszły tydzień nie widzę tego programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niemiecki Eurosport pokaze dwa półfinały i finał turnieju VELUX EHF FINAL4  Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych sezonu 2019/20, który w poniedziałek i wtorek odbędzie sie w Lanxess-Arena.

https://www.eurosport.de/handball/champions-league/2020-2021/champions-league-final-4-eurosport-live-tv_sto8014361/story.shtml

 

Ponadto kanał ten bedzie transmitowal m.in. kwalifikacje do Turnieju 4 Skoczni. Praw do tych kwalifikacji nie ma TVP.

 

 

 

 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mecze 2 rundy MS 2021 w pilce recznej na niemieckim Eurosporcie:

  • Mittwoch, 20.01.2021 17:50 Uhr Hauptrunde: Frankreich - Algerien
  • Mittwoch, 20.01.2021 19:45 Uhr Hauptrunde: Portugal - Norwegen
  • Donnerstag, 21.01.2021 17:50 Uhr Hauptrunde: Ungarn - Brasilien
  • Freitag, 22.01.2021 20:20 Uhr Hauptrunde: Slowenien - Schweden
  • Samstag, 23.01.2021 17:50 Uhr Hauptrunde: Polen - Ungarn
  • Sonntag, 24.01.2021 17:50 Uhr Hauptrunde: Island - Norwegen
  • Montag, 25.01.2021 17:50 Uhr Hauptrunde: Spanien - Ungarn

https://www.eurosport.de/handball/wm/2021/handball-wm-2021-spielplan-tabellen-ergebnisse-und-tv-ubertragung_sto8059447/story.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...