Jump to content
dsd

Eurosport Deutschland

Recommended Posts

Bundesliga na otwartym kanale niemieckiego Eurosportu z Astry !

Dzisiaj mecz Köln-Dortmund o 20.30, tego meczu w Polsce nie transmituje Eleven.

Discovery po cichu wycofał FA Cup z otwartego Eurosportu i teraz już chyba tylko na dodatkowo płatnym kanale Eurosport 2 Xtra będą puszczać, tak jak w tym momencie finał Chelsea-ManUtd. Liczą kasę, liczą, wydaje mi się że meczów MLS też jest jakby mniej na Eurosport1, niż rok temu.

Od dzisiaj do 10 czerwca na kanale niemieckim Eurosport 4K można już oglądać turniej wielkoszlemowy tenisa ziemnego Roland-Garros 2018 w jakości 4K. Spotkania na tym kanale będą transmitowane wyłącznie z kortu centralnego (Philippe-Chatrier).

Obserwując bieżące relacje dostrzec idzie brak reklam, między meczami jest obraz z góry na cały kort z informacją zapowiadającą kolejne spotkanie.

Szkoda tylko że od paru dni brak EPG na tym programie. Przez to jest problem z zaprogramowaniem timera aby nie przegapić interesującej mnie pozycji.

Na tunerze golden interstar brak EPG,ale jest telegazeta.Mam też telewizor philipsa z wbudowanym sat.tam EPG działa. Chodzi o EPG na Eurosport 1 Deutschland . Astra (19,2 E), częstotliwość 12226 MHz.

Edited by zefir
uzupełnienie

Proszę mi wybaczyć, ale dla pewności jeszcze raz zapytam o ten brak EPG na moim tunerze. Chodzi o EPG na Eurosport 1 Deutschland . Astra (19,2 E), częstotliwość 12226 MHz.

Temat już nieaktualny. Właśnie pojawiło się EPG, wiec to były kłopoty nadawcy. Pozdrawiam.

Edited by kacper0058