Skocz do zawartości

Comedy Central Family nie działa w pakiecie Rodzinnym HD i Familijnym HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za link.

Dziwne ktoś tam dopisał w tym wykazie tę stację od pakietu mini HD, ale to nie oznacza że dostępna jest od tego właśnie pakietu . Według strony CP stacja dostępna jest promocyjnie od pakietu Familijnego Max HD i tego się trzymam.

W przeszłości bywało że przykładowo Romance tv HD czy Sundance tv HD bywały od pakietu mini HD dostępne, moim zdaniem na zasadzie promocji, a po długim czasie około 2 lata bodajże zostały wyłączone,i do dziś są dostępne od pakietu Film HD.

Według mnie kanały AMC HD i Epic drama HD mogą zostać w każdej chwili wyłączone z niższych pakietów po zakończeniu promocji, lub jakimś błędzie techników CP.

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak jest naprawdę.? Dlaczego w tym wykazie pod linkiem wyżej jest tak podane, a na stronie CP jest inaczej.?

Bardzo bym prosił o pomoc.?

Ps. Ale nawet spoko by było gdyby rzeczywiście stacja była dostępna we wszystkich pakietach... :wink:

Edytowane przez Matłej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak też myślałem.

Tylko dziwne mając w domu pakiet Familijny HD, i mini HD obydwa święcą do dziś, tak samo AMC HD grubo ponad rok.?

To dlaczego w wykazie tutaj na forum kanał Epic Dtama HD jest podany od pakietu mini HD.? Błąd.? Chodzi mi o wykaz pakietów cyfrowego Polsatu.?

Bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii i rozwianie mych wątpliwości.?

Dodam też że kanał Comedy Central Familly HD świeci w Mini HD wraz z w Polsce.pl a są dostępne odpowiednio od rodzinnego HD i Familijnego HD.

?

Edytowane przez Matłej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie ten temat. Do wyjaśniania takich kwestii jest temat: https://forum.satkurier.pl/topic/1141-wykazy-kanałów-na-forum-sprawy-organizacyjne/?view=getnewpost

W samym temacie wykazu kanałów CP jest informacja co robić w razie zauważenia błędów, rozbieżności i chęci zgłoszenia uwag.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem przepraszam nie zwróciłem na to uwagi... Zdziwiło mnie tylko że w tamtym wykazie jest tyle błędów i nie ścisłości, tak jakby nikt się tym nie zajmował.

Wracając do tematu to fajnie że szybko zareagowali i odkodowali nam stację CCF HD. :-):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie kanał we Familijnym HD od dziś zgasł. Czy coś się zmieniło w kwestii jego dostępności.? Z tego co pamiętam kanał miał być dostępny promocyjnie od pakietu Rodzinnego HD wzwyż.? Czy coś się zmieniło.?

Bardzo bym prosił fachowców z CP o komentarz i pomoc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zapytać Cyfrowy Polsat, nie po to "wywalczyliśmy" promocyjny dostęp do tego kanału od pakietu Familijnego HD. Cyfrowy Polsat korzystając z okazji wyłączenia wersji SD tego kanału i włączenia jego odpowiednika w HD chcieli nas pobawić możliwości odbioru. Myślę, że znowu powinniśmy za pośrednictwem ICOK zapytać z czego wynika wyłączenie dostępności tego kanału. Ja już wysłałem zapytanie....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Burito napisał:

Trzeba zapytać Cyfrowy Polsat, nie po to "wywalczyliśmy" promocyjny dostęp do tego kanału od pakietu Familijnego HD. Cyfrowy Polsat korzystając z okazji wyłączenia wersji SD tego kanału i włączenia jego odpowiednika w HD chcieli nas pobawić możliwości odbioru. Myślę, że znowu powinniśmy za pośrednictwem ICOK zapytać z czego wynika wyłączenie dostępności tego kanału. Ja już wysłałem zapytanie....

No dokładnie zgadzam się z kolegą w 100% , a walczyliśmy o ten kanał 2 lata temu. Baa on świecił nawet od Rodzinnego HD sprawdzałem u rodziny parę miesięcy temu na dekoderze z tym pakietem. To czekamy co koledze odpiszą z CP. Ale myślę że to jakiś portal musiałby nagłośnić sprawęe do CP tak jak to było 2 lata temu.

Ja niestety wiele dać od siebie nie mogę bo jestem niepełnosprawny fizycznie pisanie i mówienie sprawia mi niestety trudność Więc jestem zdany na was koledzy. Może wy coś zdziałacie bo konta na icok niestety nie posiada Choć telewizję od CP mam.

Chyba że to koniec Promo i pozamiatane.... Choć myślę że dostępność tego kanału wynikała z obecności w Mobilnej która to prawie jest bezpłatna , tak jak kilka innych kanałów tam nadających które też jakiś czas temu obniżyło pakiet w CP.

Wydaję mi się że to przez pomyłkę wyłączyli uprawnienia , ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też na nim zbytnio nie zależy. Ale z tym się zgadzam jak ma coś działać to niech działa. Trzeba walczyć nie należy odpuszczać czegoś co się należy.

Tylko że kanał nie był w żadnym otwartym oknie , a powinien być dostępny promocyjnie od pakietu Rodzinnego HD. Tak było przez ostatnie 2 lata. Dziwna sprawa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, strusy4 napisał:

Dzwoniłem wczoraj w tej sprawie na infolinii i wg. konsultantów ten kanał miał otwarte okno do 30 listopada. Podobna sprawa z Paramount Channel ten kanał ma otwarte okno do 1.06.2020 i po tej dacie również zgaśnie.

 

Po raz kolejny przekonujemy się, że wiedza konsultantów z Cyfrowego Polsatu jest znikoma. Ten kanał nie był w "otwartym oknie".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to też wiem bo ten kanał na dzień dzisiejszy jest gwarantowany od rodzinnego. Mam podejrzenie że nie będzie podwyżek tylko przeniosą wybrane kanały do wyższych pakietów i konsultanci będą wciskać kit o otwartym oknie. W ten sposób unikną wypowiedzeń.

Edytowane przez strusy4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, strusy4 napisał:

Ja to też wiem bo ten kanał na dzień dzisiejszy jest gwarantowany od rodzinnego. Mam podejrzenie że nie będzie podwyżek tylko przeniosą wybrane kanały do wyższych pakietów i konsultanci będą wciskać kit o otwartym oknie. W ten sposób unikną wypowiedzeń.

 

Nawet na stronie Cyfrowego Polsatu pod wykazem kanałów widnieje taka informacja:

 

"Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu): ATM Rozrywka, AXN, CBS Action, CNN Int. HD, Eska TV, Fokus TV, FOX, Fox Comedy, HG TV, Golf Channel Polska, METRO, MTV Music, Nat Geo Wild, National Geographic, Novela TV, Nowa TV, Polsat Rodzina, Polsat Games, Paramount Channel HD, Super Polsat, TTV HD, TVN, TVN 24, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo, TVN24 Biznes i Świat, Water Planet, wPolsce.pl, Zoom TV. Food Network, Kino Polska HD i TVP Seriale dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD- wchodzą w skład Pakietu Familijnego HD. Comedy Central Family HD, Nickelodeon, Polsat Doku HD i TVP Rozrywka dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD i Familijnego HD- wchodzą w skład Pakietu Familijny Max HD. Discovery Channel HD, DTX HD, Discovery Science HD, ID HD i TLC HD dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego HD - wchodzą w skład Familijnego MAX HD. 13 Ulica HD, Epic Drama, SciFi i TNT HD dostępne promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego Max HD- wchodzą w skład Pakietu Film HD. Polsat Sport News HD dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego Max HD-wchodzi w skład Pakietu Sport HD. Eurosport 1 HD dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego HD i Familijnego MAX HD - wchodzi w skład Pakietu Sport HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie bo nie był w otwartym oknie. Działał na zasadach promocyjnych jak wiele innych kanałów dostępnych w CP.

Nie wszystkie kanały mogą przenieść nie te które mamy gwarantowane w umowach.?

Dokładnie niech ludzie związani bezpośrednio z CP niech się wypowiedzą , lub zainterweniują.

W FM Max HD działa bo w nim jest gwarantowany , a w naszych promocyjne dostępny

Dzwoniłem na infolinie ponowili uprawnienia i teraz czekam 3 godziny na Polsacie HD. Choć wydaję mi się że zabrali wszystkim uprawnienia z tymi dwoma pakietami.

O i mamy jakieś już potwierdzenie trzeba walczyć i nagłośnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, bo dostałem odpowiedź z Cyfrowego Polsatu w tym zakresie:

 

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że na dzień sporządzenia wiadomości kanał Comedy Central Family HD nie wchodzi w skład Pana pakietu. Nadmieniamy, że przedmiotowy kanał znajduje się w pakiecie Familijnym MAX HD.

Dodatkowo informujemy, że kanał Comedy Central Family HD był nadawany w ramach promocji Otwartego Okna do 30 listopada 2019 r. Zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług, Cyfrowy Polsat ma prawo do udostępniania kanałów niewchodzących w skład Pakietów, w szczególności w ramach promocji. Tym samym Cyfrowy Polsat swoim Abonentom udostępnia bezpłatnie kanały w ramach otwartego okna, celem zapoznania się z nową ofertą programową".

 

Znowu robią nas w "bambuko", bo jak kolega @Mati06 napisał ten kanał nie był dostępny w otwartym oknie a na podstawie ich deklaracji, która mówi o dostępności promocyjnej od pakietu Rodzinnego HD. 

Myślę, że znowu musimy się wziąć i napisać do Pani Olgii Zomer - Rzecznika Prasowego CP, e-mail: ozomer@cyfrowypolsat.pl. Toż to "granda".....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba pisać do Pani Olgi może ktoś wyższy by się tym zajął jest tak jak pisałem. Ja mam ograniczenia fizyczne więc nie bardzo mogę napisać.. Może wy koledzy by się tym zajęli w moim imieniu.? Bardzo bym prosił i będę wdzięczny.??

Myślę że dostęp do kanału na tę chwilę mają jedynie abonenci pakietu Fam Max HD.

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, On0818 napisał:

Nie robią was w bambuko. Kanał był dostępny Promocyjnie, tylko konsultantka to inaczej ujęła. Mieli prawo to wycofać kiedy chcą.

 

To niech się nauczą poprawnego nazewnictwa, fakt po cichu nas załatwili, bo jak było przejście z wersji SD na HD też nam go wyłączyli ale po naszych protestach przywrócili jego dostęp. Teraz temat przycichł to można im wyłączyć, może nie podniosą alarmu....

 

Piszcie do Pani Olgi, może przywrócą nam dostęp do tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale to wszystko rozumiem i umiem czytać ze zrozumieniem. Wiem w skład jakiego pakietu wchodzi ale znam też jego promocyjną dostępność. Wejdź na stronę Cyfrowego Polsatu i pod wykazem kanałów masz taki zapisek: 

 

"Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu): ATM Rozrywka, AXN, CBS Action, CNN Int. HD, Eska TV, Fokus TV, FOX, Fox Comedy, HG TV, Golf Channel Polska, METRO, MTV Music, Nat Geo Wild, National Geographic, Novela TV, Nowa TV, Polsat Rodzina, Polsat Games, Paramount Channel HD, Super Polsat, TTV HD, TVN, TVN 24, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo, TVN24 Biznes i Świat, Water Planet, wPolsce.pl, Zoom TV. Food Network, Kino Polska HD i TVP Seriale dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD- wchodzą w skład Pakietu Familijnego HD. Comedy Central Family HD, Nickelodeon, Polsat Doku HD i TVP Rozrywka dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD i Familijnego HD- wchodzą w skład Pakietu Familijny Max HD. Discovery Channel HD, DTX HD, Discovery Science HD, ID HD i TLC HD dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego HD - wchodzą w skład Familijnego MAX HD. 13 Ulica HD, Epic Drama, SciFi i TNT HD dostępne promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego Max HD- wchodzą w skład Pakietu Film HD. Polsat Sport News HD dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego Max HD-wchodzi w skład Pakietu Sport HD. Eurosport 1 HD dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego HD i Familijnego MAX HD - wchodzi w skład Pakietu Sport HD".

 

@On0818 i przeczytaj ze zrozumieniem co stoi napisane kolorem czerwonym. Wiem, że w każdej chwili mogą te kanały "dostępne promocyjnie" wyłączyć....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...