Skocz do zawartości

Weszło FM


Gość jaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stanowski powinien mu zafundować bilet na mundial, bo  piłkarza z takim ''profesjonalizmem'' Nawałka zabierać nie powinien na wielką imprezę. Ktoś taki nie powinien reprezentować naszych barw narodowych. 

Ja wiem, że w Anglii większe kwiatki się dzieją, fruwają po sieci sex taśmy All'ego, ale na Peszkę nie mam słów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie Nawałka nie powinien powołać nikogo bo nawet Lewy nieźle balował choć pewnie dzieciak to zmienił. Piłkarze, generalnie sportowcy balowali, baluje i będą balować (myślisz co teraz dzieje się w Korei ? siedzą grzecznie w chatkach ?). Profesjonalizm to nie jet to, że piłkarz to zakonnica i odmawia sobie wszystkiego tylko to, że wie kiedy może sobie na to pozwolić bo jest zasadnicza różnica w tym, że robi to po meczu i tydzień przed następny a tuż przed meczem.  Gdyby media pokazały imprezę jaką Polacy zrobili na IO w Rio to pewnie niektórzy spadliby z krzeseł.

 

To media wykreowały jako skandal sportowca z alkoholem, kiedyś dobry wywiad bez alkoholu nie powstawał i nie było problemu dziś zdjęcie piwa to problem. We wszystkim trzeba mieć umiar i wiedzieć tylko kiedy,

 

A Sławek to chłopak impreza, takie kwiatki o nim krążą, że mało. On to dobrze odnalazłby się w latach 70,80 czy 90 heh.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu pachnie celowym zagraniem, żeby zaistnieć w mediach. Radia internetowe nie potrzebują koncesji, nie podlegają też ustawie o radiofonii i telewizji. Może rozmowa ze Sławomirem Peszko to przypadek, ale wg mnie cała audycja byłą celowa. Inaczej szef radia - Krzysztof Stanowski - nie wzywałby do przerwania audycji na Twitterze, tylko zadzwoniłby do prowadzących i szybko uciąłby ten cyrk. 

 

Weszło FM ma teraz naprawdę ogromną reklamę. Tłumaczyć musi się tylko piłkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama akcja z Peszką dla mnie dość śmieszna, ale faktem jest, że to radio nie prezentuje zbyt najwyższego poziomu. Nie jestem jakimś sztywniakiem, nie mam "kija w d..."(jak starają się wpierać wszystkim krytykantom WeszłoFM jego obrońcy) ale taka ciągła beka też się nudzi. Zdecydowanie wolę to, co proponuje konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo się zaczęło. Jednak to dziennikarze nie wyprowadzili S. Peszki z błędu, za co teraz przepraszają. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/weszlo-fm-nocna-rozmowa-ze-slawomirem-peszko-dziennikarz-przeprasza-za-podanie-sie-za-lukasza-wisniowskiego-z-laczy-nas-pilka

Słuchałem tej audycji i przecież Szczygielski się dwa razy przedstawił jak dobrze pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tej audycji i przecież Szczygielski się dwa razy przedstawił jak dobrze pamiętam :D

PRzedstawiał się, ale później jednak wkręcał Peszkę, że obok siedzi Polkowski, a dzwonił też do Glika i siedzi nawalony z żoną.

 

Chociaż Peszko był w takim stanie, że można mu było powiedzieć wszystko a ten i tak by nie załapał :D

 

 

Stanowski myślał, że tworzy coś rewolucyjnego, a narobił tylko wiele smrodu. Toaletowe dziennikarstwo.

Taki jest fakt. Ja też po zapowiedziach spodziewałem się czegoś super, zdawałem też sobie sprawę, że jak to Weszło, będzie trochę jaj. Jednak to co tam się dzieje to już przesada, nie ma audycji bez głupich żartów czy ciągłych sucharów.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się,że powinni przerwać rozmowę zaraz jak się zorientowali,a oni mieli z tego ubaw i celowo to ciągnęli. Słuchałem relacji z meczuu Wisły Kraków- bardzo fajna i ok, także później rozmowa z panem Cz. Michniewiczem i Andrzejem Iwanem - bardzo merytoryczne. Mają być programy tematyczne o Lechu, Legii, Wiśle Krakow, magazyn ma mieć Łukasz Jurkowski, ponadto audycja tenisklub z Adamem Romerem i Adamem Rolakiem. Nie skreślałbym tego projektu, muszą znaleźć na pewno pewien balans między luzem,a jednak pewną powagą, bo przesada w 1 stronę niedobra by była. Widać,że w centrum uwagi będzie Ekstraklasa, teraz też dyskusja o Ekstraklasie,a nie multiliga z trwających spotkań. Dużo interakcji z widzami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z racji tego, że dziś mija rok od śmierci Pawła Zarzecznego, to sporo dzisiaj jest w Weszło FM wspomnień, w tym momencie właśnie są fragmenty z One Man Show, Zarzecznego wspominali także w ciągu dnia jego koledzy z pracy.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No proszę, w Weszło FM słyszałem właśnie blok reklamowy


Stacja przeprowadziła też relację LIVE z rywalizacji o Puchar Tymbarku. Prosto ze stadionu.

 

DcBQzkjXkAAl1KG.jpg

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio coraz bardziej przekonuję się do tego radia, są programy typowo burackie, ale są i ciekawe, merytoryczne. :) Duża różnorodność wśród zapraszanych gości i coraz więcej poważnych reklamodawców(m. in. Cyforwy Polsat). Serwują nam już nie tylko głupie reklamy bukmacherów, których nie trawiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...