Skocz do zawartości

Milionerzy w TVN


A&G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dwa razy się nie zdarza. Po takiej długiej przerwie to już nie będzie to samo. "Telefon do przyjaciela" już nie będzie miał takiego samego wydźwięku jak kiedyś.

I pytanie gdzie wcisną ten teleturniej? O 20? W11 ma całkiem niezłe wyniki. To gdzie przesuną W11? Za Detektywów? Detektywi też mają niezłe wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie gdzie wcisną ten teleturniej? O 20? W11 ma całkiem niezłe wyniki. To gdzie przesuną W11? Za Detektywów? Detektywi też mają niezłe wyniki.

A to dziadostwo ma zamiar jeszcze dlugo leciec? :shock:

Mam nadzieje ze jak Milionerzy powroca to wypchna te wszystkie prymitywne serialiki typu W-11 czy Detektywi. Zreszta w tej obecnej ramowce TVN by sie przydala ogolna redukcja prawie wszystkich programow :P

Jak najbardziej jestem za powrotem tego teleturnieju. Ale mysle ze jak juz beda Milionerzy w TVN to emisje beda max 2, 3 razy w tygodniu i to pewnie jeszcze w weekendy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moja mama nie pamiętała co to był za teleturniej :? Ciekawe co się zmieni w porównaniu do tego co było wcześniej. Oj tak emocje będą i to jakie. Hm jestem ciekawy ile oni kasy zbijają na takim teleturnieju, a właściwie nie na samym teleturnieju co na reklamach, które są w przerwach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fakt. Studio bardzo podobne do dawniejszego, choć widać, że bardziej nowoczesne. Ramówka programu nieznacznie się zmieniła. Fonia lekko jakby przerobiona, ale dająca lepszy efekt i oddźwięk. Prowadzący na szczęście ten sam, choć widać było, że troszeczkę stremowany. Jeden minus to czas trwania reklam. Bardzo miło się oglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dziś nie oglądałem pierwszego odcinka Milionerów. Ale jutro napewno będę oglądał - bo dla mnie jest to najlepszy teleturniej w polskiej TV. Cieszę się, że powrócił, oby jak najwięcej dawnych programów rozrywkowych powróciło na antenę TVN-u. Duży plus dla stacji za powrót Milionerów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...