Skocz do zawartości

Radio Zapinamypasy.pl


Gość jaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie jedna rzecz. Twarowski mówił,że chce czegoś nowego i o ostatni moment by zainwestować we własny biznes. Teraz okazuje się,że jedynym inwestorem był właściciel Remes  On jednak ma markę i nazwisko i sobie poradzi, ciekawe co z tymi młodymi. Czy powstanie nowy projekt czy jednak gdzieś się rozejdą? Plusem tego radia był serwis informacyjny i więcej jednak innych sportów. Weszło FM to bardziej radio piłkarskie. 

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że radio zniknęło tuż po pojawieniu się Twarowskiego, który niejako miał być twarzą tego radia i z nim na pokładzie mogło być tylko lepiej. Coś mi się wydaje, że właściciel radia chciał żeby Twarowski podczas mundialu całkowicie poświęcił się radiu, a Twarowski wolał zarobić trochę kasy w TVP. No i skończyło się, jak się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Remplewiczem, ogólnie wynika z niego, że cały projekt powstawał "na chaos", a wina głównie zrzucona na dział handlowy i firmę, która miała zrobić apkę:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-radia-zapinamypasy-pl-bartosz-remplewicz-to-moja-wina-dzialalem-na-wyczucie

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mieli szans dojść do poziomu konkurencji bo stawiają na niszę. Słuchałem kiedyś audycji i żeby się utrzymać to moim zdaniem by musieli pobierać abonament od słuchaczy. WeszłoFM funkcjonuje dzięki bazie słuchaczy ze strony weszło. Trzeba dodać, że nie jest to taka ugrzeczniona forma jak zapinamypasy i stąd ich popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...