Skocz do zawartości

Radio Zapinamypasy.pl


Gość jaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W stacji pojawiły się jingle, nie słyszałem ich rano. 

 

"Sport NON-STOP zapinamy pasy" 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tej audycji Multilive. Jak to będzie w praktyce wyglądało, bo w jednego prowadzącego nie wierzę.

 

Kilka osób znanych z Eleven sports. Jak Gąsiorowski, Kruk, Zieliński, Furjan. Dwóch pierwszych z ogromnym doświadczeniem radiowym, więc raczej ruszają od razu z wysokiej górki. Trzeba czekać, jak się rozwiną, jak na tę chwilę nie ma tam nic dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Stanowski zapowiada programy m.in Stan Futbol w formie podcastu w radio jak i video na YouTube. A Podcasty z wywiadami maja dużą liczbę wyświetleń/odsłuchań.

 

Owszem. Ale pamiętaj, że podcast to nie radio, które się słucha, a nie odsłuch.uje ;)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty techniczne. Cisza w eterze, wcześniej problem z podkładem pod wiadomości i z puszczeniem muzyki. Teraz dłuższa cisza, podczas której poleciał jeden krótki jingiel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie projekt zgromadził poważne osobowości, zdziwię się, jeśli nie dadzą rady


Teraz program o sporcie w Ameryce Południowej, muzyka jest stamtąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły na stronie są na bieżąco aktualizowane, cogodzinne wiadomości sportowe są również LIVE (lub prawie LIVE), o 21:00 wspomnieli o MŚ juniorów w skokach, że Pilch po I serii jest trzeci i że o 22:00 podadzą końcowe wyniki


Serwis www już odnotował końcowe wyniki

 

https://zapinamypasy.pl/news/47146e22-ea70-4310-a7f9-baf16b96183a

 

Jeśli apka będzie miała możliwość informowania o takich rzeczach również LIVE, to będzie to naprawdę świetne rozwiązanie i całość - z radiem - świetnie się zgra

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw skąd przyszła im wena na nazwę stacji - jakby nie patrzeć jest trochę obraźliwa, zwłaszcza dla kibiców z Krakowa.

To nawiązanie do powiedzenia A. Twarowskiego :

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...