Skocz do zawartości

Radio Zapinamypasy.pl


Gość jaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo słowo "zapinamy" ma jeszcze jedno, mniej kulturalne a może i nawet wulgarne znaczenie którego tu nie będę wymieniał.

Jesteś chyba jedyną osobą w Polsce, która nazwę tej stacji rozkminiła w ten sposób  :lol2:

 

Z chęcią będę korzystał z tego projektu, w pracy zawsze słucham jakiegoś radia. Jakiś konkretny typ muzyki tam się przewija czy raczej wszystko po trochu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba jedyną osobą w Polsce, która nazwę tej stacji rozkminiła w ten sposób  :lol2:

 

Z chęcią będę korzystał z tego projektu, w pracy zawsze słucham jakiegoś radia. Jakiś konkretny typ muzyki tam się przewija czy raczej wszystko po trochu?

Skoro się nigdy nie słuchało komentarza Twarowskiego, to różnie można to rozkminiać. :)

 

Zresztą nazwa ,,Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy'' byłaby trochę za długa.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje o przyczynach odejścia mówiły o kanale na YT. Ciekawe czy ktoś miał złe przecieki czy przez te kilka miesięcy coś się zmieniło i postanowili robić radio. Tak patrzę na newsy z sierpnia i mówi się tam o współpracy Twarowskiego i Smokowskiego z Polsatem. Jeśli Twarowski będzie działa w tym radiu a jak można przeczytać w powyższym linku, Smokowski raczej nie to ciekawe czy trafi do Polsatu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem radio z ciekawości i aż 2-3 minuty po golu w meczu Bundesligi usłyszeliśmy o bramce w relacji radiowej. Jeszcze rzuciła mi się w oczy relacja z Championship - czy to kogokolwiek interesuje jaki wynik Bristol City? :)

Tak mnie interesował bo akurat miałem to na kuponie i akurat nie było mnie w domu więc można powiedzieć, że się przydali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stację tworzą tacy pasjonaci, że nie chcą wyjść ze studia. Jest godzina 23:10, a oni nadal w studio, niektórzy od południa :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie interesował bo akurat miałem to na kuponie i akurat nie było mnie w domu więc można powiedzieć, że się przydali.

Ligę indonezyjską też masz pewnie często na kuponie.  :mrgreen: 

 

Tak jak mówili twórcy, z telewizją to nie będzie konkurować(bo jest za słabe), ale w drodze, w pracy, można sobie włączyć z nudów. 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh bez przesady @ezequiel93 ale Championship czy 2 Bundesliga podobnie jak Polska II i III liga to skarbnica kasy bo każdy tak wygrywać może z każdym a kursy są wysokie, wczoraj średnio 3:1 płacili za Bolton. Trzeba jedynie zbierać dobre informacje i typować.

Generalnie radio jest OK, zawsze czegoś takiego mi brakowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85, nie poznałem w życiu nikogo, kto byłby na plusie dzięki bukmacherce.

@jaszek, ale Ci reporterzy, to chyba w kapciach siedzieli i oglądali mecze przed telewizorem.  :mrgreen: Dziwne, że nie było reportera z meczu Marsylii, czyżby nie mieli zagranicznych stacji? Bo Eleven tego nie pokazywało. Chyba, że coś pomyliłem, bo długo tej relacji nie wytrzymałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że robią to ze studia zarzutem nie jest moim. Faktycznie relacje były z meczu Bristolu, Dortmundu i Realu Sociedad, podawali jedynie wynik z Marsylii. Dlaczego? Ano bo tego meczu nie transmitowała żadna polska stacja i takie znajduję uzasadnienie. Szkoda, bo moim zdaniem dało się to obejść. Brakowało i dynamizmu, pada gol z Kolonii,a z relacji radiowej bądź co bądź dowiadujemy się o tym 2 minuty po fakcie, no bo traf chciał,że leciała piosenka. No tak to nie powinno wyglądać. Powinny być częstsze przenosiny z stadionu na stadion, więcej dynamiki,a tu w sumie z tego meczu w Hiszpanii byli dość rzadko. Częściej w Kolonii i w Anglii. To wszystko przerywane piosenkami i moim zdaniem niepotrzebnymi rozmowami w studio. Na to czas po meczu- rozważania na temat debiutanta Dortmundu. No i zdziwiło mnie,że nie wiem u mnie to radio ma tak duże opóźnienie,że gol w relacji radiowej padł długo później niż informacja pojawiła się na flashscore.pl . To są początki, stacja ma nad czym pracować, nadal jestem entuzjastą tego projektu jak i konkurencyjnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85, nie poznałem w życiu nikogo, kto byłby na plusie dzięki bukmacherce.

 

 

Przecież to nic trudnego. Kwestia odpowiedniego podejścia i poświęcania dużo czasu na zbieranie informacji oraz ich analizę. 

 

Te przerwy w eterze (ciasza) to są reklamy których jeszcze nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaszek, trochę przesadziłeś z tą ironią, bo już ją można by było nazwać określenie jeden reporter ze stadionu. :) Ja nie wymagam reporterów na stadionach europejskich, bo nawet Canal+ nie ma na to kasy, żeby pracowników wszędzie wysyłać... Będą relacje z polskiej ligi, to będzie fajnie - bo poczuje się ten klimat trybun znany z S-13, czy rozgłośni regionalnych. Tutaj nie muszą nikogo nigdzie wysyłać, wystarczy, że będą mieli jakiegoś człowieka, który jest przykładowo z Zabrza i z takiego meczu Górnika relacje zda. :)

Właśnie to mnie zraziło co pisze @wisłok. włączyłem z ciekawości relacje radiową oglądając mecz Bundesligi na Canal+, pada gol dla Koln, w radio piosenka leci, kończy się piosenka za 2 minuty, łączą się z człowiekiem przeprowadzającym relację z meczu Koln-BVB, a ten mówi stary wynik, po chwili paplaniny dopiero widzi bramkę... W Polskim Radio, czy radiach regionalnych FM nie widziałem opóźnienia... Może już taki urok radia internetowego? Nie wiem, doświadczeń z tym wcześniej nie miałem.

@mad85, nie podzielam Twojej opinii, w sporcie nie można wszystkiego przewidzieć, a reklamy co raz to nowych firm bukmacherskich na stadionach całego świata pokazują, że jest to przepływ forsy jedynie w jedną stronę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie w jedną ale większość pewnie przegrywa to jest fakt, prawdę jest to, że buki mamią łatwą kasą choćby pokazując taśmowe kupony za ogromne sumy ale jak wszędzie i tu da się dobrze zarabiać, kwestia przygotowania i podejścia,

 

 

Radio internetowe działa na podobnej zasadzie jak TV w necie, naturalnie to jest lekko opóźnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę posłuchałem Multilive i jednak jest to zrobione inaczej niż podejrzewałem. Bardziej na zasadzie ''wstawek'' z meczów, niż dłuższego komentarzu aktualnych wydarzeń na boisku. Nawet ciężko powiedzieć żeby to były radiowe wyniki na żywo. Lepiej wychodzą zapowiedzi meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...