Skocz do zawartości

SNL Polska (Saturday Night Live)


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SNL Polska - To Polska wersja amerykańskiej wersji Saturday Night Live. Każdy odcinek składa się z serii skeczy oraz parodii w wykonaniu stałej grupy komików i jednego gościa (prowadzącego) – zwykle znanej osoby ze świata rozrywki, sportu lub polityki. W każdym programie występuje również zaproszony gość muzyczny. Czasami w programie pojawia się także gość specjalny, który podobnie jak prowadzący bierze udział w skeczach.

Program można oglądać na żywo, w soboty o 21:00 na platformie Shomax.  Program działa na licencji NBC Universal, a produkuje go firma Rochstar.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vdksSJ5dXkY

 

Występują:

Laura Breszka, Szymon Mysłakowski, Magda Smalara, Sebastian Stankiewicz, Monika Badula, Michał Meyer, Karolina Piechota, Mateusz Grydlik, Michał Zieliński, Helena Ganjalyan, Kamil Pruban.

 

Program prowadzili:

Piotr Adamczyk (Daria Zawiałow

Michał Piróg (Julia Marcell)

Jakub Gierszał (Natalia Kukulska)

Robert Biedroń (KAMP!)

Igor Kwiatkowski (Natalia Nykiel)

Joanna Krupa (Bisz i Radex)

Tomasz Karolak (Grzegorz Hyży)

Olga Bołądz (Margaret)

 

W nawiasie gość muzyczny.

 

W tą sobotę program będzie prowadzić Filip Chajzer, a gościem muzycznym będzie Xxxanaxx

 

Jestem ciekaw co myślicie o tym programie? Mnie osobiście przypadł do gustu.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był na YT na żywo to jeszcze oglądałem, ale po przeprowadzce tylko na Showmaxa niestety utraciłem do niego regularny dostęp. Swoją drogą dziwne, że w Polsce tylko występuje w wersji płatnej, a w Ameryce leci w ogólnodostępnej TV. Niestety nie umywa się do amerykańskiej wersji SNL, ale są przebłyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''SNL Polska'' podobnie jak @bartolinos też oglądałem na YT, jednak nie oglądam już tego programu za sprawą przenosin do płatnego Showmaxa - program jest moim zdaniem bardzo dobry, zrobiony w stylu amerykańskiego ''Saturday Night Live'', w dodatku za ''SNL Polska'' są odpowiedzialni twórcy kultowego ''Szymon Majewski Show''. Jednak niektóre skecze w ''SNL Polska'' są moim zdaniem wręcz kontrowersyjne, jak np. ''Weekend Update'' (parodia serwisu informacyjnego), ''Milion w narodzie'' (prowadzony przez Piotra Adamczyka teleturniej z udziałem papieży), ''Cicha noc'' czy ''Spowiedź''.

 

Skoro ''Ucho Prezesa'' trafiło do Telewizji WP, to może kiedyś doczekamy się ''SNL Polska'' w wersji telewizyjnej - kto wie. ;)

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek z Chajzerem, nie był jakiś najgorszy. 

Kilka skeczów pojawiło się na YT.

 

Parodia Telezakupów, gościnnie Zygmunt Chajzer. 

 

Przemówienie Morawieckiego. Nawet zabawnie wyszło. Choć komentarze na YT nie są zbyt pozytywne.

 

Cały odcinek oceniam na 7/10. 

 

W najbliższą sobotę program poprowadzi Piotr Cyrwus, a gościem muzycznym będzie Krzysztof Zalewski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie te dwa... nie wiem nawet jak to nazwać, skecze? W każdym razie jeśli poziom całego SNL Polska jest taki jak na tych dwóch filmikach z youtuba, które zostały w poście wyżej udostępnione to nie żałuję, że nie widziałem żadnego odcinka. Telezakupy nijakie, miałkie, nie widzę tam nic śmiesznego, a drugie wygląda jakby było robione na szybko przed programem.

No cóż, jeśli ktoś lubi polskie kabarety to i pewnie to mu będzie odpowiadało. Ja dziękuję za taką rozrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...