Skocz do zawartości

Wymiana dekoderów platformy CANAL+?


elkanguro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłamstwo. Do mnie dzwonili z taką informacją i przedstawili ofertę, po czym sam zadzwoniłem na infolinię, gdzie w dziale utrzymania poinformowano mnie, że mogę zdać Pace i przedłużyć umowę na samych kartach i mają dla mnie oferty przedłużeniowe na kartach Cameleon.
Także nie wierzcie w to, co Wam mówią, bo to zwykli naciągacze, co chcą wykorzystać okazję na zamieszaniu z wymianą sprzętu i kartami Cameleon

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trafiłeś na takiego pracownika jak pisałem wyżej.Byłem w wielu punktach i absolutnie nie było takiej możliwości. Wydzwaniali, pytali, bez rezultatów.

 

Raczej tak to nie działa. Jak system przepuszcza jakąś ofertę, to ona obowiązuje. Człowiek jest tylko pionkiem, który obsługuje ich bazę. Jak nie ma blokady, to znaczy że coś jest dozwolone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest bo info w tej sprawie punkty dostawały, że można systemowo tak zrobić tzn przyjąć dekoder ale jest to zabronione i jest to działanie na niekorzyść firmy. A takie działanie jest już opisane dokładnie w umowie pomiędzy punktem a ITI i z czym się to wiąże to też tam jest. Zainteresowani sobie przeczytają jak nie wiedzą.

 

Prosty przykład: Masz ograniczenie na drodze do 50 km/h ale jeśli maszyna pozwoli możesz jechać nawet i 200 km/h. Czy poniesiesz tego konsekwencje jeśli dasz się złapać pomimo tego, że dało się jechać 200 km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwonili do mnie też :) Posiadam 2 karty cameleon i dekoder Pace PVR,

 

Konsultant : Miło nam poinformować że jest możliwość wymiany dekoderów a sprzęt który pan posiada jest krótko mówiąc leciwy i nie wykorzystuje pan możliwości jakie posiada pan w abonamencie blebleble.

Ja: Nic nie chce wymieniać, wszystko jest super nie chce 4K mam swoje dekodery, nawet jak bym chciał dekoder 4K to mi go nie zaoferujecie bo mam multiroom i system tego nie przepuści. Wiem że bym musiał zdać obecny sprzęt i pobrać jeszcze raz wszystko opłacić aktywacje itd. blebleble Zmienić na moduł z kartą też się nie da bo system tego nie oferuje i trzeba całkowicie zakończyć umowę itd. bleble Chyba powiedziałem za pana wszystko co pan miał mi powiedzieć :)

Konsultant: ............ cisza ................. rozumiem że się nie dogadamy (tu nie wytrzymał i śmiech)

Ja: Nie będę męczył pana o pakiet comfort w cenie 22,50 pluc C+ w opcji 25/40 ale jak ma pan do mnie jakieś pytania to proszę śmiało mówić :)

Konsultant ..... (śmiech) Pozdrawiam do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że będą. Przecież nie wszyscy zrobią tak jak @Woocash, poza tym jest jeszcze masa ludzi, który mają same cameleony czy nawet z Paceami i nie są do tych kart przywiązani. Im wymienią a potem zapewne okaże się jaki % ludków pozostał z konfiguracją sprzętu taką jak ma @Woocash. Wtedy zapewne się okaże co dalej zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pace Pvr i ani przez telefon ani w punkcie nie ma możliwości wymiany na inny. Jeszcze w grudniu nie było z tym problemu ale mówili żeby zadzwonić pod koniec umowy to będą lepsze oferty. W grudniu superpremium za 99 i darmowa wymiana dekodera teraz za 109 + brak wymiany dekodera na wifi premium box lub możliwość płacenia za pace 5 zł dodatkowo lub za free. Trudny wybór

Ogólnie strasznie segregują klientów. Niektórzy na dwóch cameleonach w trakcie umowy mogą wymienić dekoder a niektórzy nie mogą wymienić ani w trakcie umowy ani przy przedłużeniu. Jak do tego dodam rekompensatę w związku z decyzją Uokik do końca kwietnia kolekcja c+ seriale a moja umowa jest do końca marca to mamy obecny obraz nc+. Jeden wielki bajzel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przejść na czas nieokreślony i w razie przymusowej wymiany można w ciągu miesiąca wypowiedzieć umowę.

Za reklamy w Pseudo HD ograniczone durnym sprzętem operatora nie ma co płacić.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi sie umowa i zastanawiam się nad wymianą dekodera. Obecnie mam PVR BOX+ Pace 500GB. Który z nowych dekoderów jest dobry/lepszy od Pace?

4K Ultra Box raczej odpada, bo trzeba by płacić za niego, a chciałbym coś darmowego. Chciałbym z podobnym dyskiem i podłaczeniem z internetem.  Polecicie coś, żebym mógł ponegocjować z infolinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowego dekodera od operatora to już nie ma; chyba, że Twój PVR BOX+ zepsuje się przed końcem umowy. Może coś wtedy dostaniesz (jeżeli coś, to wtedy najprędzej Mediabox+), ale to już jest losowe.

 

Coś lepszego, a niebędącego Ultrabox-em? Sam się nad tym zastanawiam (TurboBOX+, drobne problemy wynikające z wieku dekodera) - Mediabox+ nie jest wart 2 zł/mies., zwłaszcza jak się ma TurboBOX bądź PVR BOX+ 500 GB po Cyfrze+ (tylko nieco lepszy procesor + inny wygląd); zostaje wtedy Wifibox Premium+ (5 PLN/mies.) albo moduł CI+ (jedyna opcja bez opłat miesięcznych; 10 PLN jednorazowo + niezbędny jednorazowy koszt własnego dekodera satelitarnego)

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...