Skocz do zawartości

FilmBox Live


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

cover.jpg

 

Nigdzie nie mogę znależć tematu związanego z tą usługą więc postanowiłem go założyć. :D

Filmbox Live jest  już od jakiegoś czasu, ale na forum cisza, jakby nie istniał. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak kupiłem Samsung Smart Tv to miałem Filmbox Live na pół roku za darmo.Szczerze to nie obejrzałem tam żadnej pozycji.Taka sama padaka jak paczka Filmbox.Były tam też niby pozycje w 4k ale czy na pewno miały taką jakość to Ci nie powiem.

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Filmbox Live to też dostęp do kanałów takich jak : Fightbox , Filmbox Extra, Arthouse itd. Nie do końca tak nic nie ma ciekawego ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając pakiet jak w podpisie, przysługuje mi Filmbox Live? Nie mam Premium Sport & Film, ale dodatkową opcję Filmbox. Jeśli nie obowiązuje, to ile trzeba zapłacić dodatkowo w Vectrze?

 

Co do zawartości, to niestety lipa, nie warte 6,90zł w moim przypadku. Jedynie na Arthouse lecą ciekawe filmy, choć jest to kino zupełnie inne niż HBO czy Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
13 minut temu, ARTIPAPK napisał:

Dla mnie z ciekawej zawartości to:FilmBox Premium, FilmBox Arthouse ze względu na stare klasyki kina, no i FilmBox Docu, który odbieram poprzez Ipla.

Mam je w Ipli oraz Online Vectra i podzielam twoje zdanie.

Dodam jeszcze do tego Filmbox Action ze względu na produkcje po 24:00 ;)

Właśnie każdy ma swój gust :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem. ""Zdaniem prezesa Bogusława Kisielewskiego,  Kino Polska chciałaby współpracować z Netflix przy produkcji nowych treści filmowych.
W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Kisielewski, który jest także szefem Stopklatki, dodał, że taka współpraca nie rozszerzy się na nadchodzącą usługę OTT, skierowaną wyłącznie na rynek polski i polskich widzów. Oczekuje się, że zadebiutuje w tym roku."

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
15 godzin temu, lukimann napisał:

Tak w ogóle to korzysta ktoś z usług tego serwisu: jakość streamingu/ zawartość?

Nic ciekawego, zwłaszcza za dodatkową opłatą.

 

Jedyny plus to możliwość oglądania ich kanałów, jak nie masz ich w ofercie swojego operatora. Dla mnie to akurat nic ciekawego bo i tak dostęp do większości ich kanałów mam poprzez Iplę a i same kanały poza Kino Polska jakoś specjalnie interesujące dla mnie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Czasami biorę darmowy miesiąc, problemem jest brak napisów, jakość bez zastrzeżeń 4k/HD  i coś tam się zawsze znajdzie, ale jak wcześniej wspomniałem to 0pln wydaje się uczciwą ceną ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...