Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy kiedy kończy się Tobie umowa. Jeżeli do końca umowy masz mniej niż 6 m-cy, wtedy zaproponują nową ofertę z możliwością wymiany sprzętu.

Inaczej niestety się nie da.

Ja chciałem wziąć moduł, ale mam obawy o szybkość przełączania kanałów... na testy z APSu nie mogą wypożyczyć, więc mocno zastanawiam się na dekoderem albo zmianą platformy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Czy w trakcie trwającej umowy, mogę wymienić mój dekoder Sagemcom na moduł CAM :?: Ponieważ zakupiłem TV z wbudowanym tunerem satelitarnym.

Po pierwsze to czy TV posiada kieszeń na moduł C+[taka jest wymagana do modułu C+]. Natomiast moduł możesz dobrać [bez zamiany] za 199zł.na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu posiada tryb legacy, więc moduł będzie działał także w złączu CI, ale nie zmienia to faktu, że przed zmianą dekodera na moduł trzeba sprawdzić czy dany telewizor będzie w miarę przyzwoicie współpracował ze wspomnianym modułem. :)

Nawet, gdyby była możliwość (a z tego, co wiem to nie ma; chyba, że ostatnio się to zmieniło) dobrania modułu CAM za 199 zł to nic to nie rozwiązuje, bo umowy w tej sytuacji nie da się przenieść z dekodera na moduł CAM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu posiada tryb legacy, więc moduł będzie działał także w złączu CI, ale nie zmienia to faktu, że przed zmianą dekodera na moduł trzeba sprawdzić czy dany telewizor będzie w miarę przyzwoicie współpracował ze wspomnianym modułem. :)

Nawet, gdyby była możliwość (a z tego, co wiem to nie ma; chyba, że ostatnio się to zmieniło) dobrania modułu CAM za 199 zł to nic to nie rozwiązuje, bo umowy w tej sytuacji nie da się przenieść z dekodera na moduł CAM. :)

Mnie zasugerował tuner ''Sagemcom'' że Kolega pisze odnośnie ''C+'' a nie Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to czy TV posiada kieszeń na moduł C+[taka jest wymagana do modułu C+]. Natomiast moduł możesz dobrać [bez zamiany] za 199zł.na własność.

Tak posiada kieszeń C+ :!: gdyby nie posiadał to bym nie pytał.

Załóżmy że kupię wspomniany moduł za 199zł to niby jakim cudem będzie działał z moją kartą z Esi-88 :?: skoro karta jest parowana z dekoderem.

 

Mnie zasugerował tuner ''Sagemcom'' że Kolega pisze odnośnie ''C+'' a nie Cyfrowego Polsatu.

Jak byś spojrzał na mój podpis to byś wiedział że chodzi o Esi-88, po drugie jesteśmy w dziale Cyfrowego Polsatu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów-czy jest możliwość dobrania(dokupienia za 200pln.wg cennika Polsatu)modułu CI do pakietu Rodzinnego HD,ewentualnie Familijny HD,umowa 15 m-cy.Czy ktoś brał taką lub podobną opcję?Nie chcę żadnego dekodera firmowego CP.Oczywiście jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko jest taki chwyt, że jeżeli zgodzisz się na natychmiastowe włączenie przez CP usług to prawo do wcześniejszego rozwiązania umowy, wygasa.

 

Zgadza się. Tylko od kiedy następuje świadczenie usługi? Wg. mnie od momentu otrzymania przesyłki z modułem i nową kartą, gdyż dotyczy to świadczenia usługi na tym konkretnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Żeby nie zaczynać nowego wątku, chciałbym zapytać użytkowników nowych modułów CAM CI+ czy również mają problem z wyświetleniem polskich znaków w EPG. Problem dotyczy telewizora Panasonic TX-P42GT30E. Dodam, że na początku był podłączony zewnętrzny dekoder i wszystko było ok. Ojciec chciał się pozbyć jednego pudła (za radą kogoś w sklepie) i podpisał umowę na moduł. A teraz go odsyłają ze sklepu do Panasonica, a z Panasonica do Polsatu itd... Chciałbym jednoznacznie ustalić czy za brak polskich znaków odpowiada moduł czy telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu. Mam samsunga UE40D6500 i do chwili obecnej bez problemu działał z dekoderem HD 5000. Z uwagi na zbyt dużą liczbę pilotów postanowiłem zamienić go na moduł CI+. I tu zaczeły się schody, tuner satelitarny w telewiorze odnajduje ponad 2 tysiące programów TV i radiowych. Programy bezpłatne są ale nie ma programów kodowanych CP na ekranie pojawia się komunikat - sygnał zakodowany. Kilka razy dzwoniłem na infolinię, sprawdzano karta jest aktywna. Na liście znalazłem 4 pozycje "dla abonentów" ale też pojawia się komunikat sygnał zakodowany. Nie pomaga również pozostawianie telewizora na tych kanałach. Sytuacja taka trwa już 3 dni. Czy ktoś spotkał sie już z takim problemem? Z góry dziękuję za pomoc i stawiam duży kufel zimnego internetowego piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam was na Forum.

Posiadam Moduł Polsatu CI (od 4 lat), siedzący w Fergusonie 8800. Bardzo chciałbym zmienić Telewizor na nowy oczywiście z odbiornikiem DVB-S. Pięknie by było obsługiwać całość tylko jednym pilotem. Ale z tego co się u was dowiedziałem tak pięknie nie będzie. Panasonici a sczególnie Plazmy należą do moich Faworytów. Jednak brak TVN24 i TVN Turbo nie pozwoliło by mi odstawić Fergusona w kąt. Pytanie do was! Czy ktoś może zna Typ jakiegoś TV z DVB-S na którym odbiór

TVN’ów (hotbird 11393) modułem polsatu (obojętnie czy CI albo CI+) nie sprawia problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CI+ Cyfrowego Polsatu współpracuje z plazmami Panasonica i odbiera wszystkie kanały TVN-u bez problemu. Problem jest w czym innym jeśli chodzi o CI+ Cyfrowego Polsatu. Owy moduł jest powolny i odkodowanie programu trwa od 3-5 sekund. Najszybciej odkoduje właśnie TVN HD i Eurosport HD. TVN24 odkoduje po 5 sekundach i to jest denerwujące.

Podobno starsze moduły CI Cyfrowego Polsatu radzą sobie lepiej, ale też podobno nie widzi wszystkich programów TVN-u dostępnych w CP.

Osobiście nie polecam modułów CI+ Cyfrowego Polsatu do czasu, kiedy nie zaktualizują oprogramowania w modułach, tak, żeby szybciej odkodowywały programy.

Natomiast doskonale spisuje się moduł nCam N na Kartę HD, który szybko odkodowuje programy i bieganie po ofercie programowej nie sprawia trudnośći tak jak to ma miejsce w CI+ CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zna Typ jakiegoś TV z DVB-S na którym odbiór

Ja mam lg37ls570s modułem Ci i wcale tak szybko kanały się nie przełączają od 2 do 4 sek w zależności od tego czy z HD na SD itp ale już się przyzwyczaiłem nawet nie zwróciłem uwagi tylko sam sprawdziłem tak z ciekawości gdyż zauważyłem różne czasy przełączania się kanałów . Tv dłużej się włącza trwa to aż ok 11 sek długo ale jak się włączy no to już chodzi, trochę trzeba się namęczyć żeby ułożyć listę ulubionych no i duży + brak pudła na szafce i 1 pilot,

a tvn'ny są wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...