Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki optymalny tuner HD do modulu CI z CP ?

 

Poszukuje optymalnego tunera do odbioru kanałów HD, opisywane dostaępne są strasznie krytykowane więc szukam czegoś lepszego. Globo HD S1 + moduł to troszke za drogo ale czy ktoś posiada ten tuner: He@d SD-8500 HD Black Panther??? jakie wrażenia, zalety lub wady. Wszelkie informacje mile widziane a może w\ogóle olać tuner i brać Samsunga ?

 

Pozdr. i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masakra...

 

Zakupiłem moduł CAM CP z przedpłatą - w Czwartek zgłosiłem go - zrobiłem aktywację.

 

W Piątek dostałem nowy tuner - zamontowałem CAM i ustawiłem na kanale Aktywacja CAM.

 

Odczekałem 6 godzin i nic , zadzwoniłem do Polsatu i mówie co i jak - musi Pan czekać skoro Pan zgłaszał w Czwartek - jeszcze nie minęły 48h.

 

Odczekałem kolejne 2 godziny i znów dzwonie ale tym razem nic nie mówię tylko próbuje jeszcze raz go zarejestrować - kolejna pani przyjmuje zgłoszenie jakby nigdy nic. OK - odczekujemy znów czas .................

 

Jest Sobota godzina 18 i nada nic - DZWONIE znów do CP - zgłaszałem rejestrację w Czwartek i nic - potem w Piątek i nic - CO JEST ?? Babeczka sprawdza i .... ! SIET nie ma nic w sysytemie - tak jakby cały proces rejestracji był na niby. - Mogłem tak sobie czekać i czekać - zgodnie z instrukcjami pań z infolini - prawie na mnie nie nakrzyczały że jak ja dzwonię skoro nie minęło 48h. Ale od |Czwartku to spokojnie mineło .

 

Pani jeszcze raz sprawdza i stwierdza z cała pewnością nikt nie wpisał danych - nie zrobił rejestracji - JAJA normalnie = Spisała wszystko jeszcze raz i obiecała że zajmie się tym KTOŚ osobiście - masakra pewnie znów ściema.

 

A i jeszcze jedno ciekawe INFO - aktywacja trwa do 48 h w dni robocze - Weekend NIE - masakra !!!

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dream4you

 

Jak się czyta Twoje przykre doświadczenia z Polsatem Cyfrowym to mi się odniechciewa zakupu jakiejkolwiek ich oferty.

Też myślałem o zakupie modułu Polsatu Cyfrowego prepaid ale dam sobie spokój. Coraz więcej czytam złych opinii o Polsacie.

 

Zostaję przy TNK i multipakiecie Premium z cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też CP na abonament i tu nie było żadnych problemów.

 

Ale wracając do mojego MODUŁ-u CAM to koszmaru jeszcze nie koniec - dzisiaj też zadzwoniłem - Pani po raz 4 wprowadziła wszystkie dane i po 5 minutach sprawdziła ( tylko dlatego że już prawie straciłem cierpliwość i bardzo jej marudziłem ) i co ?? no i się okazało BRAK w systemie zarejestrowania = SZOK ludzie SZOK - 4 razy był wprowadzany w system - ( 4 razy rejestrowany ) i ani jeden raz się nie zapisał - ręce opadają

 

Znów mnie zapewniła że zajmie się tym informatyk już bo jakiś błąd systemu chyba .....

 

Jutro zadzwonię i jak znów lipa ( wcześniej sprawdzę czy może zaskoczy moduł bo ciągle od piątku jest na kanale Aktywacji Cam ) to napisze im pismo - bo widać bez papieru się nie obejdzie.

 

Ja chcę ten Polsat zwłaszcza że kupiłem tuner no i sam moduł - nie da się tego tak oddać do sklepu !!

 

Dam znać jak się ten horror :) skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem info że nie ma to większego znaczenia na którym kanale jest - jeśli jest wysyłany sygnał z uprawnieniami to załapie - byle to był kabał Polsatu.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jest już reakcja - jest już wyjaśnienie :

 

Sprzedano mi omyłkowo nie ten moduł - dostałem moduł który jest sprzedawany na umowę zamiast tego z przedpłatą - pomyłka podobno dystrybutora - i brak kompetencji PAŃ z infolinii, że nie odnalazły informacji przy próbie rejestracji że to moduł na umowę a nie przedpłatę.

 

Dzisiaj mam otrzymać właściwy - rejestracja podobno średnio do 2 godzin - teoria

 

UFFFF

 

Ale musiałem nadymić w CP żeby zechcieli w końcu to wyjaśnić - i wyszło i u dystrybutora ( pośrednio i u sprzedawcy ) i w dziale technicznym CP - chłopaki się postarali

 

Więc nie zawinił bezpośrednio system CP tylko jak to najczęściej bywa - czynnik ludzki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie potwierdzę to, co pisał =>WilkuTVsat- także czekałem jak głupi na kanale AKTYWACJA CAM ładnych parę godzin pół dnia i noc... Bowiem sprzedawca modułu CAM tak polecił, niestety...

Łapię telefon- pani z CP kazała przełączyć na kanał dla abonentów, zapewne wznowiła sygnał i... aktywacja nastapiła po 5-6 minutach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki prosty poradnik dla aktywujących moduł - po KILKU ostatnich aktywacjach. Dzwonimy na infolinie i aktywujemy moduł. Nie robimy nic - bo szkoda czasu - jedynie czekamy ze 2 godziny. W tym czasie system przetworzy naszą aktywację. Następnie wkładamy moduł, wchodzimy na kanał Dla Abonentów i dzwonimy na infolinię. Wybieramy pomoc techniczna i wbijamy nr karty. Potem w menu wybieramy aktywacja karty i się rozłączamy. W ciągu 20 minut moduł jest zaktywowany i działa. Sprawdza się za każdym razem :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam modułu do Cyfry na razie chce wszystko poskładac do kupy a potem kupić :D tak to miało by być pod kanały HD zastanawiałem nad Globo TS1 ale czytałem o tym ze nie radzi sobie z kanałami, które są w TNK a nie sa w MINI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko gdzieś ( nie można podawać odnośników do innych portali) czytałem ze moduł od CP będzie mi blokować kanały które będę mieć w TNK, a jak zaznaczyłem che mieć z Polsatu tylko mini... Wiec może jeszcze jakieś inne sugestie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym blokowaniem, ale ja przy module CP i karcie C+ we wbudowanym czytniku mam szatkowanie na kanałach, gdzie występuje i kodowanie z CP i kodowanie z C+, czyli np. TVN'y. Dzieje się to przez ok. 1 sek po przełączeniu na dany kanał, później wszystko pracuje normalnie. Idzie się przyzwyczaić. Być może podobnie jest z kartą TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy innymi o Globo ts1 czy jakoś tak... podobnie było z fergusonami...

CI POLSAT - Familijny+Super Film (MTVNHD, DISCOVERY HD, HBO HD)

CI Conax 4.00e - MTV Unlimited

Multipakiet Canal+ HD

FERGUSON HF8900HD

Miedzy innymi o tym fergusonie z podpisu czytałem ze przy opcji MINI blokowany jest np;TVN Turbo a tego bym nie chciał ...

 

Wiem że zawracam gitarę, ale wydatek kilkuset złotych to niemało wiec wole najpierw pytać potem działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna posiadam moduł CI CP, i jest to trzecie forum na którym będę próbował znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.:

-czy działają kodowane stacje radiowe?

-czy możliwy jest odbiór TCM?

Na innym forum założyłem temat ranking tunerów pod moduł CI CP, ale niema tam zainteresowanych w tej kwestii, być może warto by tu to zrobić. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...