Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem nową kartę do modułu, ale niestety nie udało mi się jej aktywować.

Na ekranie non stop napis "Błąd 04. Moduł zablokowany" :(

Wysyłanie uprawnień przez iCOK i infolinię nic nie pomaga.

Mój tuner to GI-T/S870 CRCI Xpeed.

Mam zamiar zostawić ją na całą noc z piątku na sobotę.

Na razie czarno to widzę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem właśnie napisać o tym, że nową kartę dostałem wczoraj i do tej pory, mimo trzech telefonów, dwóch aktywacji przez "icok" i zostawienia tunera na noc na głównym "Polsacie" mam na ekranie cytowany powyżej kilkukrotnie komunikat, ale kiedy o tym pisałem komunikat zniknął i pojawił się obraz (czyżby forum "Satkuriera" miało taką moc, że przestraszyli się co się stanie, jeśli wyślę "post" z narzekaniami :D??? - w OSTATNIEJ CHWILI zdążyli :D ) :jupi:!!!

 

Tak czy siak stwierdzam krótko: "CP" powinien uczyć się procedury wymiany kart od "Cyfry" (niecała godzina na kanale "wymiana kart" i ZERO kontaktów z "bokiem" :D!), a to przecież "CP" jest spółką giełdową, a nie "Cyfra"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak czy siak stwierdzam krótko: "CP" powinien uczyć się procedury wymiany kart od "Cyfry" (niecała godzina na kanale "wymiana kart" i ZERO kontaktów z "bokiem" !), a to przecież "CP" jest spółką giełdową, a nie "Cyfra"...

 

Zgadzam sie z ta wypowiedzia , w cyferce o niebo mniej problemów z aktywacją nowych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Moze ktoś już to testował. Na którym kanale musi być dekoder aby karta aktywowała się, czy na Aktywacja CAM czy na dowolnym z pakietu czyli np. Głównym Polsacie,pani w BOK stwierdziłą, że na aktywacji CAM ale jakoś nie do końca im ufam.

 

U mnie po kilku godzinach na Polascie aktywacja nie powiodła sie.Po telefonie do BOK-u i ustawieniu na kanal Aktywacja CAM aktywowala sie po kilku minutach.Trudno powiedziec czy to przypadek czy tak faktycznie ma być.

 

Niestety z nowej karty dostepny tylko pakiet mini bez miesięcznej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też już działa. Mogli napisać odrazu w instrukcji że należy przełączyć na kanał dla abonentów. musiałem do nich dzwonić żeby się tego dowiedzieć :) Kanały HD jeszcze chodzą free :) kartę dostałem wczoraj a data wysyłki to 22 września a nie jak mówili na icok początek września. Ale w końcu ją mam :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach walki zaskoczyło. Głównie dzięki wskazówkom zanlezionum na forum :D.

Próbowałem aktywacji na kanale Polsat, Polsat Sport, Aktywacja CAM i nic. Kanał Aktywacja CAM był zalecony przez konsultanta. Uprawnienia wznawiałem przez telefon, przez iCOK i nic.

Przeczytawszy wskazówki kolegi rbodych przełączyłem się na kanał Dla Abonentów, przez iCOK przesłałem uprawnienia i po kilkunastu minutach zaczęło działać. :D

Dzięki. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wszyscy już dostali nowe karty do modułów. Taka informację podaje rzecznik prasowy cyfrowego polsatu Olga Zomer.

http://s3.zapodaj.net/images/99686962.bmp

Karty już wszyscy dostali, więc stary system powinni wyłączyć. Zobaczymy ile z tym będą zwlekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wszyscy już dostali nowe karty do modułów. Taka informację podaje rzecznik prasowy cyfrowego polsatu Olga Zomer.

http://s3.zapodaj.net/images/99686962.bmp

Karty już wszyscy dostali, więc stary system powinni wyłączyć. Zobaczymy ile z tym będą zwlekać :/

 

Ja jeszcze nic nie dostałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nowa karteczka dotarła wczoraj ,czyli 6.10 strasznie się z tym grzebią :lol: ,ale po udanej aktywacji karty w module ,występują co jakiś czas zacięcia obrazu...może tak byc że tuner może sobie nie radzic z przeprogramowanym modułem na NAGRĘ 3 ,dodam też że tuner to AF5018CI :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Interesują mnie zasadniczo kanały HD obecne i może przyszłe- czyli BBC HD, POLSAT HD, HBO HD , ew. HCH HD jeżeli będzie. Posiadam Ferdka 8900 HD i abo Cyfry Komfort z opcjami HD, w związku z tym mam pytanie dotyczące modułu CP- jaki minimalny koszt zapewni mi dostęp do tych kanałów, bo oferta pakietowa CP mnie nie interesuje ( czy można wziąć np HBO HD bez opcji HBO SD i czy konieczne jest wzięcie jakichś pakietów ). Z góry dzieki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy module CI z podpisaną umową - pakiet Familijny + 6 zł za każdy kanał HD i najważniejsze, to jest właśnie to, że HBO HD można wziąść tylko, gdy wykupi się paczkę HBO SD. Tak, więc 37,90 zł za Familijny + 20 zł za paczkę HBO SD + 18 zł (na obecną chwilę: 3xHD) = 75,90 zł minimum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...