Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam :D

Co to jest ZetaCam :shock: Mam zamiar przejść do Polsatu z Cyfry+ , czy mój Ferguson 7318 UCI będzie odbierał Polsat bez problemu. I jeszcze jedno pytanie sam moduł kosztuje 99,- a jak kupie z dekoderem to też 99,- więc może kupić również dekoder na wszelki wypadek bo głównie chodzi mi o jakość odbieranych programów . Może ktoś ma doświadczenie to bardzo proszę o odpowiedź

Pozdrawiam Nana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem moduł CP do dekodera Radix DT 5300 HDD, w serwisie Radix-a twerdzili, że moduł ma pracować bezproblemowo, konsultant CP powiedział, że nie wie i trzeba spróbować. I tu proszę o radę:

moduł włożyłem do drugiego slotu (w pierwszym mam Astona z kartą Cyfry), moduł wczytuje się jako POLSAT, czyli dekoder widzi moduł i kartę, ale jest problem z aktywacją. Po ustwieniu kanału Polsat sport, po kilku minutach pojawia się napis "Błąd 04 - moduł zablokowany", nie wiem co mam zrobić, czy zostawić odbiornik z tym komunikatem na kilka godzin i uprawnienia dojdą (mimo zablokowanego modułu), czy dzwonić do CP i prosić o szybszą aktywację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń jak najszybciej do "BOK`u", bo bez tego możesz się nie doczekać...

 

"Błąd 04" oznacza właśnie, że karta nie została aktywowana (jak kupiłem moduł miałem to samo i czekałem cały dzień, ale po telefonie do "BOK`u" wystarczyło parę minut - chyba technikom "Polsatu" po prostu nie chce się sprawdzać na bieżąco kart czekających na aktywację, albo mają ich za dużo i się nie wyrabiają... :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP przysłał mi dzisiaj ofertę, abym zmienił pakiet na RELAX MIX. odpisze im,na ich koszt zresztą,że nie mogę zwiększyć,bo moduł CP nie rozkodowuje ZONE EUROPA. czy ci technicy śpią, czy oni naprawdę nie widzą problemu?? to jakaś paranoja... :evil::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze jest to, że jak hakerzy zrobią "otwarte okno" w "Polsacie", to wszystkie kanały chodzą bez problemu (wniosek, że hakerzy są lepsi od tych techników, a to przecież Ci drudzy biorą naszą uczciwie płaconą forsę za abonament ! - faktycznie PARANOJA) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_ ale raczej,po to jest forum,dla niezadowolonych,zawsze są inne "bazarki"..;)..

_ nic na siłę...

Edycja Burli:Wyrzucone zbędne cytowanie. Następne cytowanie poprzedniego posta w tym wątku zaowocuje skasowaniem całości bez względu na to, kto będzie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci się oberwie za cytowanie pod postem, na który odpowiadasz ;)

 

Jeśli ktoś o coś pyta a osoba odpowiadająca również nie ma o tym pojęcia, to po co odpowiada?

Albo ma się wiedzę i nią tu dzieli, albo jej się nie ma i wtedy najzwyczajniej nie zabiera się głosu. Jeśli wszyscy zaczniemy "gdybać", "chybać", itp. to zrobi się z tego grupa plotkarska, z której niewiele będzie wynikać. A nie o to nam tu wszystkim chyba chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_ Wszystko ładnie pięknie kol. "Ya" cytat był niepotrzebny,zrobiłem to odruchowo z przyzwyczajenia choć fakt niepoprawnie,że forum to nie bazarek też "święta racja",tylko dlaczego sam wtrącasz niepotrzebnie (zajmujące miejsce) ,swoje uwagi??,czyż nie należy to właśnie do Moderatora??,czy może jesteś jego prawą ręką??,pominę już fakt iż niepotrzebnych i nie związanych z tematem odpowiedzi w tym wątku jest co najmniej sporo,w każdym razie to tak na marginesie i w kwestii wyjaśnienia,jeśli moderatorowi i to się nie spodoba ,trudno,niemniej jednak to czy nadal wadliwie pracujący moduł "widnieje" w sprzedaży polsatu,czy też nie również moim zdaniem można podciągnąć do tego tematu,..

-a cha jeszcze coś : - nie zawsze kol. "Ya" treść odpowiedzi musi świadczyć o wiedzy danego usera,nie będziemy tu robić rankingu,ale myśle ża sam nie znalazł byś się w czołówce jeśli chodzi o wiedzę SAT...

 

_ a teraz już całkiem na temat w takim razie,chciałem zapytać jaka jest aktualna wersja softwaru na w/w moduł...,czy użytkownicy tunerów CI które radzą sobie z aktualizacją (ponieważ mój niestety nie), mogą wypowiedzieć się na ten temat??,pytam ponieważ,spotkałem się w ostatnim czasie z różnymi informacjami na ten temat..

Dziękuję ..i pozdrawiam..również Administratora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek23, w kwestii wyjaśnienia:

Nie chodziło mi bynajmniej o nie zabieranie głosu przez mniej doświadczonych lub niedoświadczonych Forumowiczów a jedynie o wystrzeganie się pisania w stylu "chyba...". Moja odpowiedź na Twoje pytanie w powyższym stylu brzmiałaby tak: "użytkownicy tunerów CI chyba radzą sobie z aktualizacją". Czy taka wypowiedź wnosi coś istotnego do dyskusji? Powtórzę - jeśli czegoś nie wiem, to nie piszę i nie "gdybam". Tylko tyle. I dla jasności - nie uważam się za omnibusa w opisywanych tu sprawach i nigdy, i nigdzie, tak nie twierdziłem. Nie wiem czegoś, to pytam lub czytam wypowiedzi innych-doświadczonych.

 

Poniżej masz kolejny przykład na to jak ludzie czytają wypowiedzi forumowiczów - kilka postów wyżej jest informacja o tym, że moduł jest do kupienia z podanym linkiem do strony a kolejna osoba pisze o tym, że wycofali go ze sprzedaży. I tak można w nieskończoność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...