Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Humax chodzi z modułem CP, ale nie przepuszcza upgrade`u softu do modułu, tylko z tym jest problem. To samo jeśli chodzi o Fergusona i większośc innych. Moduł ma być razem z lista referencyjną sprzętu, które w 100% pracują z modułem.

 

To lipa, ale moze cos do czasu wypuszczenia modulu jeszcze zrobia z softem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - jak to rozumieć? "za pomocą modułu CI nie będzie można odbierać kanału Polsat Sport HD" :roll:

 

Nalezy to rozumiec doslownie. Do odbioru HD bedzie trzeba miec od Polsatu specjalny odbiornik Sagem z karta.

 

Po prostu Polsat chce przywiazac nabywcow HD do swojej paltformy i zapewne podpisal umowe z Sagemem na dostawe odbiornikow zapewniajac mu wylacznosc.

 

To jest totalna kaszana. Juz sie wydawalo ze Polsat zrozumial ze zamykanie platformy jest bez sensu i wprowadzil

moduly CI a na HD znowu powtarza to samo. Po prostu beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zapewne o odbiorniki Samsunga a nie Sagema?

 

Czyli krótko pisząc o oglądaniu w jakości HD za pomocą modułu (nomen omen nierozłącznego z kartą) i dowolnego pozwalającego na to odbiornika można zapomnieć? To po "kiego" ten moduł? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CI Polsaciku już jest dostępny tylko narazie na infolinii sprzedażowej. Właśnie sobie zamówiłem ;). Kiedy u dystrybutorów ... podobno jest ich narazie mało i niewiadomo dokładnie kiedy będa u wszystkich. W Wa-wie na Górczewskiej u dystrubutora Polsatu powiedzieli, że najszybciej we wtorek podobno w sprzedaży.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Fajnie, ja aktualnie zastanawiam sie nad mozliwoscia zakupienia pelnego pakietu CP dla siostry na gwiazdke :wink: Ma swoj tuner to pewnie sie ucieszy, jak jeszcze jej oplace abonament to bedzie zachwycona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinię sprzedażową musisz dzwonić nie obsługi klienta.

Próbowałem. Na Infolinii ogólnej pan nie potrafił podać numeru do Infolinii sprzedażowej. Wziąłem nr ze strony, ale o 21:55 była już tylko informacja, że jest czynna od 7 do 22. U nich czas jakoś szybciej biegnie...

 

Napisz nieco więcej szczegółów - na jaki okres umowa, do czego zobowiązuje? A może można wziąć zestaw bez umowy - do FTA? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...