Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UserHD: czyli potwierdziłeś moje wcześniejsze informacje i już teraz wiem że nie ma co z odbiornikiem iść do serwisu. Napisz jakie masz objawy, czy tak jak u mnie nie działają ci kanały z 12284 i 11158? Poza tym jak moduł CP jest w górnej kieszeni, a drugi np. z kartą Cyfry w dolnej to występują takie zielone zakłócenia i kwadraciki na ekranie. I na TVNach też ci rwie obraz? proszę o potwierdzenie to już będe spokojny.

Tylko nie wiem po co na stronie dystrybutora Humaxa w Polsce chwalą się że bez problemów HDCI2000 radzi sobie z tym modułem.

pozdro

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby moduł miał ktoś kto posiada starego (ale dobrego ! :D ) "Humaxa CI-5100", to też proszę o info czy moduł na nim w pełni (tzn. łącznie z aktualizacją softu) działa i czy nie pojawiają się kłopociki, kiedy w tunerku siedzą dwa moduliki (polsatowski i "Aston 1.05" z kartą "Cyfry+", albo "Dragon" z tą samą kartą)??? :)

 

W teście w "To I Owo" piszą, że działa (znaczy ogólnie na "Humaxie CI-5100"), ale mnie ciekawią szczegóły ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to problem z Ferdkami rozwiazany!!

 

8/12/2006Z radością inforujemy iż moduł Cyfrowego Polsatu działa prawidłowo w odbiornikach Ferguson. Jego aktywację należy przeprowadzać na włączonym kanale Polsat Sport. Aktualna lista kanałów Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu dostępna jest w dziale Download.

 

http://www.ferguson.pl/

Nieźle, ale czy z aktualizacją modułu również?

 

Wczoraj napisalem maila do nich a dzis dostalem odpowiedz wow :

 

Czy nie bedzie problemow z przyszlymi aktualizacjami modulu?

 

NIE aktualizacje działają prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moje wnioski po pierwszych testach modułu polsatu,na tunerku GOLDEN INTERSTAR PVR9900,sam moduł dekoduje w tym tunerku kanały polsatu bez problemu,ale jako ze mam tuner z dyskiem,to niestety moduł skutecznie blokuje nagrania na dysku,czyli przy włozonym module polsatu i probie odtworzenia jakiegokolwiek nagrania z dysku,poprostu zostaje stopklatka i koniec,niby idzie nagranie widac procentowy czas a nic nie odtwarza,nawet jak nagrałem polsat to niemogłem odtworzyc,dopiero po wyjeciu cama wszystko idzie bez problemu,dodam ze mam dragona i zete i z tymi modułami nie ma problemu z odtwarzaniem z dysku,czyli moduł cos blokuje,pozatym czesto wyskakujace okienko z aktualizacją oprogramowania,oczywiscie nieaktualizuje sie tak jak kolegom wyzej,brak jednego napewno kanału,tjw.pisali koledzy,no i na koniec ,cam ten nie działa mi z dragonem ,w ktorym mam karte c+,wogle nie widzi camu polsatu przy włozonym dragonie ???,z zetą cos tam łapie ale tez nieraz zastrajkuje,aktualizacji ze strony polsatu narazie brak,dzwoniłem do nich i potwierdzają problem,kiedy bedzie rozwiazany sami nie wiedzą,cos czuje ze moja przygoda z polsatem sie zakonczy przed 10 dniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN chodzi, ale szatkuje, to kicha, jak wsadzę Astona z kartą C+ to totalna klapa tuner się zawiesza... nie ma to jak "świat najlepszych telewizji"...?

 

To raczej nie wina Polsatu tylko oprogramowania dekoderów!

Albo dekodery tak reagują na moduły Nagravision...

A jak ma sie rzecz z modułami Premiere na tych samych dekoderach?? Wiecie może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN chodzi, ale szatkuje, to kicha, jak wsadzę Astona z kartą C+ to totalna klapa tuner się zawiesza... nie ma to jak "świat najlepszych telewizji"...?

 

To raczej nie wina Polsatu tylko oprogramowania dekoderów!

Albo dekodery tak reagują na moduły Nagravision...

A jak ma sie rzecz z modułami Premiere na tych samych dekoderach?? Wiecie może??

DDystrybutor Humaxów na Polskę firma Sensor twierdzi że to wina oprogramowania w modułach, podobno są trzy wersje, a oni testowali na innej wersji firmware w module niż jest teraz sprzedawana dla abonentów i jak wtedy testowali to było dobrze, a teraz jest bryndzola. Aby nie skończyło się to tylko odbijaniem piłeczki od Sensora do Polsatu i z powrotem. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż są już nowe softy do fergusonów, to jeszcze nie jest tak różowo. Upgrade CAMów jest najważniejszy. Coś muszą z tym zrobić, najlepiej tak jak pisałem już wcześniej - wspólny soft do Polsatu i Cyfry (Polsat - upgrade modułów przez satelitę możliwy, Cyfra - karta chodzi w czytniku bez problemów, obie platformy - nie ma problemów z uprawnieniami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE aktualizacje działają prawidłowo

 

... Na razie nie funkcjonuje aktualizacja oprogramowania modułu przez satlitę. ...

 

http://www.ferguson.pl/

 

tak że na zapas bym się nie cieszył...

 

--

sunmoon

 

To zdanie akurat dodali po tym jak wkleilem poprzednie info, w mailu tylko mi to napisali. Pozostaje czekac na kolejny krok Fergusona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Boomerang jeszcze nie działa. Konsultanci twierdzą, że problem jest im znany. Ciekawe ile trzeba będzie czekać na poprawki. Nie chce mi się już wracać do dekodera od CP bo teraz mam na jednym tunerku CP i C+, a Samsunga S305G już sprzedałem.

A jak na infolinii się dzisiaj zapytałem o listę dekoderów z którymi moduł dobrze współpracuje to pan powiedział, że na dzień dzisiejszy mają informacje że z Fergusonami nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kurier przywiózł mi moduł CP. Modul na chwile obecna w Humaxie IRCI-5400 pracuje poprawnie, bez wiekszych zastrzezen. Jedyny minus to taki, ze ciemno na Boomerangu i CNN. A tak to smiga. Uprawnienie zalapal jakies 5 minut po tym, jak dzwonilem do BOKu z pytaniem, czemu mam komunikac BLAD 04 MODUL ZABLOKOWANY. Chwile pozniej wszystko ruszylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o CNN to przeszukaj tp.12,597 V FEC: 3/4 SR:27500.

Teraz tylko tam abo.CP mogą go oglądać ten kanał.

Już ten kanał nie nadaje z tp.CP.

 

Co do Boomerangu to z tego co czytałem,to chyba nikomu kto ma moduł nie działa.Wygląda na to,że wina leży po stronie cP,i trzeba chyba czekać na nowy soft,który to naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam mały problem z modułem często mi wyskakuje aktualizacja oprogramowania ale nic nie pobiera, a następny problemik to taki że na kanałach (CNN i dla abonentów) muszę wklepać kod pin w okienko od modułu aby się odpaliły. Czy może ktoś miał podobny przypadek? Dodam że posiadam ferdka 7018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo - narazie na wszystkich tunerkach co testowano CAM CI od CP identyczne objawy.

 

A soft w Fergusonie masz ten najnowszy ze stronki firmowej podanej powyżej (11 strona wątku), który niby ma dodaną prawidłową obsługę CI od CP?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...