Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć. Jakie wasze zdanie jest o moduł cam ci. Ponieważ będę brał na 10 dni za 1 zł testy. Do tej pory mam evobox pvr. Wszystko działa. Tylko wiem lepiej jest wymienić czy zostać w evobox pvr. Proszę o opinie o tym moduł cam ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie do posiadaczy modułu CAM CP.

Czy mając/kupując moduł CAM CP na własność macie możliwość dokupienia nowego pakietu Polsat Sport Premium?

Bo z tego, co wiem to minimalny pakiet to MINI HD. I ciekawi mnie, czy istnieje możliwość dokupienia w/w pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM Cyfrowego Polsatu jest jedynie narzędziem dostępu do oferty platformy Cyfrowy Polsat. Tak samo jak dekoder dedykowany tej platformy.

To, jaki pakiet będzie się odbierać w ramach Cyfrowego Polsatu, nie jest w żaden sposób zależne od tego, czy korzystamy z modułu CAM tej platformy, czy z dekodera dedykowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o ofertach dla obecnych abonentów mamy tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/?view=getnewpost i nawet jest tam rozpiska ofert z pakietem Polsat Sport Premium.

Dla nowych klientów link jest w mojej sygnaturce.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić, że moduł CI+ z Polsat zadziała w moim dekoderze Technisat (model w sygnaturce), czy może sama karta od Polsat bez modułu wystarczy?
Kończy mi się idealnie umowa z nc+, wtedy kiedy rozpocznie się na dobre Liga Mistrzów/Liga Europy i chcę mieć pełen pogląd przed ewentualnym wechselem z nc+ -> Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Technisat DIGIT ISIO STC UHD posiada uniwersalne gniazdo CI+, więc obsługuje moduł CI+ Cyfrowego Polsatu. Cyfrowy Polsat nie oferuje samej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może sama karta od Polsat bez modułu wystarczy?

 

Karty kodowe Cyfrowego Polsatu są parowane z konkretnymi egzemplarzami modułów CAM i dekoderów, z którymi są dostarczane i działają tylko i wyłącznie z nimi. Nie ma więc możliwości korzystania tylko z samej karty Cyfrowego Polsatu we własnym, niezależnym odbiorniku.

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam, czy moduł CI ma wpływ na listę kanałów w TV? Tzn. po jego włożeniu zaznaczyłem że jest to Cyfrowy Polsat i TV ma wyszukać kanały dla tej platformy. Znalazł wszystko a lista kanałów jest identyczna jak w dekoderze CP. Kiedy chcę przesunąć sobie kanały na głównej liście to dostaję od TV informację że nie ma możliwości zmiany kolejności kanałów w zakresie 1 - 999. Mogę dodać sobie kanały do list ulubionych - tam mogę zamieniać je kolejnością, ale pozostaje im przypisany nr kanału z listy głównej. Czyli działa to na podobnej zasadzie do niektórych dekoderów nc+. Coś robię nie tak? Ma ktoś doświadczenia w kwestii TV LG z systemem webOS 3.5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłeś że telewizor ma wyszukać kanały Polsatu i je w takiej kolejności ułożyć jak ma Polsat listę.

Moduł nie ma tu nic do powiedzenia.

W telewizorze zaznaczysz listę od NC+ to też ci ułoży w takiej samej kolejności jak ma NC+.

 

Poprostu tv blokuje zmianę kolejności kanałów w liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, moduł tu nie ma nic do gadania. Poprostu kazałeś TV pobrać z satelity listę kanałów, która jest przygotowana przez operatora do dekoderów.

Wybierz skanowanie wszystkich kanałów, to będziesz mógł dowolnie układać listę kanałów za pomocą pilota lub za pomocą odpowiedniej aplikacji na komputer, jeśli takowa istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście że w ogóle Ci pobrało listę od CP. Ja na swoim LG i modułem od NC+ musiałem wszystko samemu programować do tego doszła jeszcze astra- zabawa na kilka godzin. Jednak za Chiny ludowe nie chciał mój telewizor pobrać listy kanałów operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...