Skocz do zawartości

Taniec z Gwiazdami


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Taniec z Gwiazdami'' jest to emitowany od 2005 roku program, w którym znane osoby (np. aktorzy, sportowcy czy celebryci) tańczą. W latach 2005-2011 ''Taniec z Gwiazdami'' był emitowany na TVN-ie, a w latach 2014 do dnia dzisiejszego jest emitowany na Polsacie.

 

Najbliższy sezon ''Tańca z Gwiazdami'' ruszy wiosną br., gdzie wśród uczestników zobaczymy m.in. Popka, Littlemooonster96, Renatę Kaczoruk, Beatę Tadle, Jarosława Kreta czy Antka Smykiewicza. Według nieoficjalnych informacji, Popek ma zatańczyć w programie razem z Agnieszką Kaczorowską.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogą się przejechać na takim doborze osób, bo wielu może ich nie kojarzyć w ogóle. No chyba,że Polsat zmienił znaczenie tego formatu i gwiazdami mają być tancerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja nie pasjonuję się tak pudelkiem jak Ty i ich nie kojarzę. Wolę inne rzeczy. Zresztą nie wiem czy młodzież była głównym targetem tego programu , raczej poklenie moich rodziców czy dziadków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty tak uważasz apropo targetu. A co do pudelka nigdy na nim nie byłem, a popatrz znam wszystkie osoby, które są tu wymionione. 

Popka przedstawiać nie trzeba

Beata Tadla prezenterka- żona Jarosława Kreta, pogodynki kiedyś z TVP

Renata Kaczoruk- modelka, uczestniczka Azja Express, partnerka Kuby Wojewódzkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popek- dla mnie anonimowa postać(to nie jest chyba zbrodnia), podobnie jak jakaś SexMsterka czy jakieś little coś. Myślisz,że każdy żyje tym kim jest partnerka Kuby Wojewódzkiego. Dawniej jednak w Tańcu z Gwiazdami występowały osoby z jakimś dorobkiem artystycznym,a nie dlatego,że są partnerami kogoś.. To tak jakby za gwiazdę uznać żonę Stocha, Piotra Gruszki czy Łukasza Kadziewicza.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisłok nie ośmieszaj się, bo siedząc tutaj tyle czasu doskonale wiesz kim są Ci ludzie. Nie chce Cię kompromitować, bo mógłbym przejrzeć Twoje posty i CI to pokazać, ale tego robić nie będę.

Uważasz, ze po 20 kilku edycjach łącznie z TVNowskimi mamy aż tyle gwiazd wielkiego formatu, które można zaprosić do tanca? Oczywiscie, ze nie mamy i trzeba iść z duchem czasu i zapraszać kogoś kto trafi do młodszego widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę po liście uczestników tej edycji to oni chyba chcą trafić do targetu kończącego się na góra 16-latkach...


W ogóle to ja takie wrażenie odnoszę, że kiedyś udział w "TzG" był chyba nieco większym, że tak powiem, zaszczytem niż obecnie. Kiedyś faktycznie brała w tym programie udział pierwsza liga gwiazd show-biznesu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok a kogo w tym towarzystwie Ty nie znasz? To są najgłośniejsze nazwiska z internetu, w ktorym siedzą młodzi ludzie stąd oglądalność na pewno będzie duża.

Nie każdy musi wiedzieć, kim są te osoby. Też wszystkich nie znam. Może ich nie znam, bo wcale nie są gwiazdami. Zresztą, w tym programie od dawna brakuje "gwiazd".

 

 

(...)

Uważasz, ze po 20 kilku edycjach łącznie z TVNowskimi mamy aż tyle gwiazd wielkiego formatu, które można zaprosić do tanca? Oczywiscie, ze nie (...)

No to już oznacza, że czas zakończyć ten program. 

Edytowane przez Kacper3100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisłok nie ośmieszaj się, bo siedząc tutaj tyle czasu doskonale wiesz kim są Ci ludzie. Nie chce Cię kompromitować, bo mógłbym przejrzeć Twoje posty i CI to pokazać, ale tego robić nie będę.

Uważasz, ze po 20 kilku edycjach łącznie z TVNowskimi mamy aż tyle gwiazd wielkiego formatu, które można zaprosić do tanca? Oczywiscie, ze nie mamy i trzeba iść z duchem czasu i zapraszać kogoś kto trafi do młodszego widza.

Ależ proszę przejrzyj - nie pisałem nigdy o żadnej sexxMasterce i nigdy nawet  nic mi się nie obiło. Moja aktywność jak każdy widzi skupia się dosłownie w kilku wątkach- to kanały TVP i sportowe. Śmieszy mnie jak ktoś wie lepiej kogo ja kojarzę ,co myślę itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem swój post odnosząc się do wszystkich  uczestników  edycji , a Ty mi wyjeżdżasz,że muszę znać ich,a uczestników jest więcej niż tych co wymienił Frontowiec. Czytałem całą listę gdzie indziej i skomentowałem skład tej edycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program już dawno powinien zostać zakończony. Polsat po prostu zniszczył jego renomę. Najpierw przez zmianę świetnej oprawy na jakąś tanią, badziewną, tandetną, poprzez zapraszanie od pojedynczych do masy no-name'ów lub kogoś kto jest gdzieś znany, ale nie aż tak jak osoby z bardziej szerokich zasięgiem branż, jak film czy muzyka.

 

Popek? Raperek z mojego miasta, który robi z siebie jakiegoś klauna.

littlemooonster96? Nastolateczka, która wybiła się Instagramem czy innym portalem społecznościowym. Żadna gwiazda i na pewno nie taka, która zasługuje na taki mainstreamowy rozgłos (reklama Plusa, teraz ten program).

Renata Kaczoruk? Kolejna. Wybiła się, bo jest dziewczyną Wojewódzkiego. NIC WIĘCEJ. Może by tak zaprosili też byłe jego partnerki. Ot tak, dla zabawy.

Beata Tadla i Jarosław Kret? Nawiązań powiązań do kupionych udziałów w kanałach ZPR Media ciąg dalszy. Ciekawe czy zaprezentują ich wprost jako dziennikarze/prezenterzy NOWEJ TV czy może bez wymieniania nazwy kanału.

 

Nic dziwnego, że Beata Tyszkiewicz odchodzi. Pewnie dobrze widzi, że z Tańca z gwiazdami robi się po prostu s y f i tania sztampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie Krystyna Janda, Magdalena Cielecka , Maja Ostaszewska, Artur Zmijewski, Michał Żebrowski. To są osoby, które są raz szeroko kojarzone,a dwa mogą się pochwalić niepodważalnym dorobkiem artystycznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W tym tygodniu jednak nikt nie odpadł. Najlepszym tancerzem był wczoraj... Popek, gdzie także pojawił się taki tekst jeśli chodzi o pewną młodą YouTuberkę:

 

''Podobno całowałaś rękę Justina Biebera?''

''Tak''

''No to teraz możesz pocałować rękę Andrzeja Grabowskiego''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...