Skocz do zawartości

Piosenki warte uwagi. Co obecnie słuchacie?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wspomnienie z lat 80tych a są to czasy italo disco których nie zapomnę i Ken laszlo w utworze Hey Hey Guy.

Ciekawostką jest fakt iż ken laszlo występował pod pseudonimem Ric Fellini który to R.Fellini stworzył Welcome to Rimini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest fakt iż ken laszlo występował pod pseudonimem Ric Fellini który to R.Fellini stworzył Welcome to Rimini

Było więcej jego pseudonimów artystycznych np. DJ NRG czy Ken Hunter, ale jako Ric Fellini wydał jeszcze „Stop and Go” i „I Wanna Shout”. Jeśli jesteśmy już w gatunku italo, to proponuję jeszcze:

 

Brian Ice - Walking Away http://youtu.be/LhBzh2_TL1w

Facts & Fiction - Give Me the Night

Joe Yellow - I'm Your Lover http://youtu.be/fXTuapJ3mI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam problem u mnie w pracy w radiu cyklicznie powtarza się pewien utwór który zaczyna się podobnie jak ta piosenka z linku jedynie utkwił mi ten tekst w pamięci ''come on everybody'' coś takiego

(melodia bardzo podobna) Proszę pomóżcie :wink:

(Tamta piosenka chyba jest jakimś coverem może oryginał bo skądś ją znam ale bardzo mi się podoba i tak szukam.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ale dziękuje za pomoc,kurcze to jest najgorsze ja ciągle mam tą melodię potrafię ją zanucic a piosenki nie mogę znaleźc masakra ale ta piosenka też jest spoko też często leci.

 

Pozostaję mi chyba tylko na nią polowac kiedy znowu będzie słyszałem ją jakoś w połowie maja i dopiero wczoraj przed 10 rano hehe,jak będzie leciec to nagram i wrzucę gdzieś może to coś pomoże :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy często lecą piosenki które mi się podobają obecnie chyba z 8 takich jest i tylko mogę je słuchac kiedy puszczą, bo nie mogę znaleźc.

Przez 2 lata udało mi się znaleźc 3 piosenki oto one:

https://www.youtube.com/watch?v=teBj7tigJsE

 

teraz to łatwizna ale też się ich naszukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem u mnie w pracy w radiu cyklicznie powtarza się pewien utwór który zaczyna się podobnie jak ta piosenka z linku jedynie utkwił mi ten tekst w pamięci ''come on everybody'' coś takiego
(melodia bardzo podobna) Proszę pomóżcie :wink:

(Tamta piosenka chyba jest jakimś coverem może oryginał bo skądś ją znam ale bardzo mi się podoba i tak szukam.)

 

A nie możesz sprawdzić na stronie internetowej radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...