Skocz do zawartości

Piosenki warte uwagi. Co obecnie słuchacie?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piosenka która wyciekła z nowej płyty Lady Gagi w sierpniu. Dość zadziwiająca bo w klimacie goa\psytrance , a więc czegoś czego w mainstreamie nie było do tej pory.

http://www.youtube.com/watch?v=Eqvkv49F-jI

Powiem Ci, że to nie jest złe. Może być nawet lepsze od "Applause" 8)

 

Piosenka własnie wyszła oficjalnie na YT z lyrics video, dalej nie widomo czy będzie następnym singlem, a na pewno bedzie promowac film w którym zagrała Lady Gaga pt Machete Kills.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się jej klip "LoveGame". Pamiętam jak to w "NEU" zadebiutowało i od razu mi się spodobało.

 

Tą piosenkę kiedyś na dyskotece słyszałem (sala dance) i wpadła mi w ucho "Allexinno & Starchild - Senorita" (

), ale tytułu nie znałem, aż... wczoraj trafiłem na nią w TV.DISCO :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Banda i Wanda :wink: Tak na początku nazywała się kapela. Dopiero nie tak dawno zmienili nazwę na Wanda i Banda. A numer pochodzi z pierwszego albumu z 1984r.

 

To ja dorzucę trochę tanecznych numerów z drugiej połowy lat 80-tych:

 

Bananarama – Venus

Donna Summer - I Don't Want To Get Hurt

Dead Or Alive - You Spind Me Round

Eighth Wonder - I'm Not Scared

Rick Astley - Never Gonna Give You Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nowa nazwa obowiązuje dopiero od 2000 roku o ile dobrze pamiętam i od tego momentu możesz posługiwać się tą nazwą. A kiedyś nazywali się Banda i Wanda i tak należy to odczytywać. Podobnie jest z Kombi. Gdy np. grany jest stary numer "Słodkiego miłego życia" to nie napiszesz, że wykonuje to Kombii tylko Kombi :wink:

 

A w internecie jak już czegoś szukasz, to obracaj się w wiarygodnych źródłach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie ma, ale niech się młodzi uczą poprawnie wymawiać nazwy zespołów itp. :P

 

A na dzisiejsze niedzielne popołudnie proponuję trochę dobrego jesiennego łagodnego popu z lat 90-tych:

 

Elton John - Circle of Life

Boyz II Men - End of the Road

Annie Lennox – Why

Kelly Family - Fell in Love With an Alien

Shabba Ranks - Mr. Loverman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...