Skocz do zawartości

Piosenki warte uwagi. Co obecnie słuchacie?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W radiu Eska usłyszałem w drodze do szkoły te dwa kawałki co podałem. Właściwie tylko wtedy słucham jakiegoś radia, Eska TV oglądam bardzo sporadycznie, zresztą Polo TV też ostatnio. Drugi kawałek strasznie mi podszedł (nie leci chyba jeszcze zbyt często), pierwszy nieco mniej i ten leci bardzo często - wystarczy oblukać top listę na odsluchane.eu. I dzisiaj jeszcze usłyszałem i wpadła w ucho Inna - Be My Lover. Generalnie jednak to są wyjątki i większość tych nowych utworów mi nie podchodzi, wolę słuchać starszej muzy.

Ja wszystko lubię. Teraz lepiej? 8) "Al Bano Carrisi - Volare" (
)
No pewnie :). Ja też lubię słuchać wszystkiego zazwyczaj w zależności jaki mam humor, ale jednak mimo wszystko ta nuta wcześniejsza to już za nic mi nie podeszła, choć i na takie czasem spojrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu Eska usłyszałem w drodze do szkoły te dwa kawałki co podałem. Właściwie tylko wtedy słucham jakiegoś radia, Eska TV oglądam bardzo sporadycznie, zresztą Polo TV też ostatnio. Drugi kawałek strasznie mi podszedł (nie leci chyba jeszcze zbyt często), pierwszy nieco mniej i ten leci bardzo często - wystarczy oblukać top listę na odsluchane.eu. I dzisiaj jeszcze usłyszałem i wpadła w ucho Inna - Be My Lover. Generalnie jednak to są wyjątki i większość tych nowych utworów mi nie podchodzi, wolę słuchać starszej muzy.

Ja muszę niestety w pracy słuchać Eski (muszę zmienić pracę, bo nie lubię tego radia :lol2: ) Eski TV w ogóle nie oglądam, tylko zerkam czy są jakieś zmiany. Polo TV to samo. "Inna - Be My Lover" - znam to na pamięć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie słucham między innymi takich piosenek:

Befour - Ding a Dong (owszem to cover ale bardzo mi się podoba)

Befour - All 4 One

Befour - Magic Melody (piosenka "Around the World" grupy ATC z nowym tekstem)

Banaroo - Dubi Dam Dam (nowa wersja)

Banaroo - Bubble Gum (piosenka starego składu grupy)

Banaroo - Space Cowboy

Alcazar - Alcastar

Alcazar - Nor a sinner, No a saint

Alcazar - Headlines

Timoteij - Stormande Hav

Timoteij - Het

Timoteij - Kom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może są tu jacyś fani Trance? Jak tak to co powiecie na upliftingowego Chopina? - http://www.youtube.com/watch?v=MRqLtnZ0Tfs

Ja, uwielbiam zwłaszcza uplift. A ten, który podlinkowałeś bardzo smaczny :mrgreen:

 

Amy Diamond - What's In It For Me (
)

Przypomniałeś mi stare, dobre czasy. [beep]ie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, uwielbiam zwłaszcza uplift.
No to witam w klubie. Ogólnie muzyką Trance zainteresowałem się latem 2008 dzięki liście Dance Mix Chart Muzycznego Radia z Jeleniej Góry, a od 2009 bawię się w miksowanie. Zapraszam do odsłuchu/pobrania moich najnowszych secików:

 

Open Summer 2013 - http://www68.zippyshare.com/v/51345522/file.html

Uplifting Trance Mix (z wczoraj) - http://www21.zippyshare.com/v/85312239/file.html

 

Miłego odbioru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Amy Diamond - What's In It For Me (

)

A propo Amy Diamond to wypada mi polecić jej dwie inne piosenki a mianowicie "Welcome the City" oraz mniej znany aczkolwiek dobry utwór "It's my life" z którym ta sympatyczna Szwedka walczyła na Melodifestivalen 2009 o udział na Eurowizji w barwach swojego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny singiel Katy Perry (taki trochę retro)

 

Piosenka która wyciekła z nowej płyty Lady Gagi w sierpniu. Dość zadziwiająca bo w klimacie goa\psytrance , a więc czegoś czego w mainstreamie nie było do tej pory.

http://www.youtube.com/watch?v=Eqvkv49F-jI

Obydwie piosenki całkiem dobre, a szczególnie ta pierwsza. :D A już myślałem, że hity z tego roku, co zapamiętam jako dobre memu gustowi ograniczą się do "Fest, że sie jest". :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...