Skocz do zawartości

Piosenki warte uwagi. Co obecnie słuchacie?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Bałkanica" to naprawdę słaby utwór.

Dlaczego słaby? Kawałek szybko wpada w ucho i niestety szybko się nudzi. Tak jest w moim przypadku, ale i tak jest to lepsze od tych wszystkich Eneji i innych Ewy Farm. :/

Ale mnie ostatnio wpadł w ucho nowy numer Ani Wyszkoni – „Dźwięki Nocy”. Wg. mnie dobry kawałek w sam raz na zbliżającą się jesień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka utworów The xx, głównie z płyty xx. Muszę przyznać że są świetne na bezsenność. Zawsze, gdy nie mogę zasnąć, puszczam swoją chilloutową składankę, zaczynając od utworów The xx, a konkretnie od "Angels", który to nieraz potrafił mnie uśpić nawet jak byłem bardzo rozbudzony. Polecam także "Chained" oraz "Islands" i ogólnie całą ich dyskografię :smile:

Wspomnę również, że jeden z członków The xx skomponował piosenkę Rihanny pt. Drunk on Love z płyty Talk That Talk, co od razu słychać jak się ją włącza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wally Lopez, Jamie Scott - You Can't Stop The Beat

 

Od kilku dni słucham tego na okrągło.Głos tego gościa rozwala system.Utwór ma prawie rok.U nas to nowość.Od kiedy nasze radia i stacje muzyczne zaczeły grać ten kawałek to liczba jego wyświetleń na youtube szybko się podwoiła a w komentarzach rządzą Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może wpiszę kilka znanych utworów, które od długiego czasu bardzo mi się podobają i nie nudzą mi się:

 

Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got) -

Robin Thicke - Give it 2 U (ft. 2 Chainz & Kendrick Lamar) -

Naughty Boy ft. Emeli Sandé - Lifted -

John Newman - Cheating -

Jay-Z ft. Justin Timberlake - Holy Grail - http://www.youtube.com/watch?v=6AIdXisPqHc

Iggy Azalea - Change Your Life (ft. T.I.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boogeyman

1. - nie znam.

2. - coś kojarzę.

To leci w Radio Esce, czy Esce TV? Jak coś - radia Eski słucham. Tam leci ciągle to samo, a jakoś słabo sobie przypominam :P

@Sentence: Co to za smuty? :P

Ja wszystko lubię. Teraz lepiej? 8) "Al Bano Carrisi - Volare" (

).

 

@Jay Liam

1. - znam.

2. - znam.

3. - znam.

4. - nie znam.

5. - nie znam.

6. - znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...