Jump to content
muri

Seasons kanał dla myśliwych i wędkarzy

Recommended Posts

Multithematiques S.A., nadawca tematycznego kanału dla myśliwych i wędkarzy Seasons podjął decyzję o zawieszeniu nadawania programu na terytorium Polski z przyczyn technicznych.

Seasons nadawał w Polsce od 2 grudnia 1999 i był rozprowadzany za pośrednictwem sieci kablowych, do marca 2002 był również obecny na platformie CYFRA+.

Moim zdaniem szkoda bo był to ciekawy program :cry:

Też byłem zawiedziony jak ten kanał zniknął z oferty bo był naprawdę dobrym programem

Guest Anonymous

To może któraś z naszych platform cyfrowych spróbowałaby stworzyć polski kanał tematyczny dla myśliwych, wędkarzy i grzybiarzy. Widownię miałby i to nie małą.

Faktycznie powodem było iż produkcja tego kanału jest zbyt wysoka stąd stawki dla operatorów były bardzo wyśrubowane, swego czasu nawet UPC chciała go dołączyć do swojej sieci lecz nadawca nie potrafił obniżyć kosztów udostępniania jego kanału, i pozostał nam już tylko Planete.

PS: A i kanał podróżniczy MarcoPolo był bardzo ciekawy...

Łezka sie kręci jak sobie przypomnę o tym kanale:P

Teraz mamy w C+ francuskie Chesse & Peche i to musi wystarczyć

No własnie, kanał nadaje się do działu Wspomnienia:)

A tak po zatem po fuzji C+ z wTV ten kanał po pewnym okresie nieobecnosci miał wejśc jako opcja dodatkowa do oferty...

Wraz z Cartoon Network i Animal Planet.

Lecz chyba za długo go nie było bo po ogłoszeniu tej informacji kanał za jakiś czas przestał nadawac w Polsce

Tak miał być jako opcja dodatkowa o ile mnie pamięć nie myli miał kosztować 10zł miesięcznie

Naprawdę fajny kanał był :)

Może któraś platforma pokusi się o podobny :?::wink: Napewno wiele osób oglądało by ten kanał.Na Astrze chyba jest francuska kodowana wersja tego kanału.

PS.Lepiej przenieśc ten temat do działu "Wspomnień czar"

Ciekawie by było jakby któraś nasza platforma się takim kanałem zainteresowała tym bardziej że Seasons nadawał pozycje programowe nagrywane u nas w kraju

Kurde nawet ruskie maja swój tego typu kanał: źr. SK

W ofercie Orion Express mają pojawić się także inne kanały: Ochota i rybalka (polowanie i wędkarstwo)

Polacy tez się powinni postarać bo kanały wędkarskie z tego co sie orientuje maja kraje: Włochy, Francja, Holandia, chyba Hiszpania i Rosja

A na TV Puls zniknęły dwa takie programy. O polowaniach i wędkarstwie. Zastąpiły je teleturnieje i idiotyczne seriale. Powiem tak, Murdoch "zniszczył" taką fajną niszową i niskobudżetową telewizję. Było dużo reklam i powtórek, mimo tego można było trafić na coś fajnego, a teraz? Miał być Fox Polska czy tam Sky. Myślałem, że poprawią jakość, będą jakieś ciekawe filmy i seriale. aah. :(

Taka fajna + niskobudżetowa = nikt jej nie oglądał. Dlatego ją "zniszczył".

Nikt nie oglądał bo było za dużo powtórek, ale zdarzały się od czasu do czasu jakieś ciekawsze programy.

Tak miał być jako opcja dodatkowa o ile mnie pamięć nie myli miał kosztować 10zł miesięcznie

Aż tyle nie chcieli :) Cena za kanał miała wynosić bodajże 2zł.

Jest możliwe, że chcieli 10zł jak patrzy się na pakiet relaxxx. Trzy kanały za 29zł to wychodzi 9.66zł za kanał... :wink:

Aktualnie na kanale M2 HD leci jakiś program wędkarski i to w pełnym HD.. jakość miażdży wszystkie Polskie pseudo HD

Edit...

Program się skończył... Czy on zawsze leci co tydzień na tym kanale o ej godzinie??? I jak sie nazywa bo Węgierskiego za bardzo nie znam..

kanał rozpoczął emisję 25 stycznia 2000 roku i nadawał od 12:00 do 24:00 i to trzeba jak najbardziej pamiętać.

przypomnijmy że był on dostępny wyłącznie na platformie Cyfra+.

na start stacji musieliśmy długo czekać.

Takie pytanie mam krótko miałem Cyfre po fuzji Z WTV ale mam pytanie czy kanał mozna było zamówic nieofiucjalnie?? Nie tak dawno się spierałem z kims że mino że kanał nie był oficjalnie w ofercie to można było go zamówic ja byłem za opcja że sie nie dało

już ci mówię: kanał ten po fuzji był dostępny w nowej cyfrze+ na bardzo odległej pozycji razem z takimi kanałami jak np. TMT więc nie był dostępny w ofercie tylko na bardzo odległej pozycji