Skocz do zawartości

TVN Warszawa


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem tą wiadomość na jednej ze stron o telewizji TVN:

 

TVN Warszawa zaczyna testy

 

Swoje testy rozpoczęła wczoraj nowa regionalna telewizja należąca do Grupy ITI - TVN Warszawa. Stacja o charakterze informacyjnym będzie skierowana wyłącznie do mieszkańców stolicy, a jej start jest zaplanowany na połowę przyszłego roku. Już dziś wiadomo, że nowy kanał TVN będzie miał duże pole do popisu.

 

Uruchomienie kanału informacyjnego z myślą o mieszkańcach Warszawy z pewnością odciąży TVN24 od części informacji. Wielu widzów TVN24 złości się, że nie obchodzą ich korki w Alejach Jerozolimskich. Sam prezes stacji, Adam Pieczyński przyznawał w niektórych wypowiedziach, że stolicy w TVN24 jest trochę za dużo...

 

Dodam tylko że testy rozpoczęły się w piątek 26.10.2007.

 

Szkoda, że nie podali parametrów na satelicie i czy ten kanał będzie FTA?

 

Swoją drogą mogło by powstać 16 oddziałów TVN na wzór TVP 3 Regionalna - co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą mogło by powstać 16 oddziałów TVN na wzór TVP 3 Regionalna - co Wy na to?

A niby co miałoby nadawać takie TVN Białystok? Kononowicz Show? :lol:

Polska dzieli się na Warszawę i resztę :D Warszawa to prawie 2 mln. ludziów. Większość siedzib firm ma tam swoje siedziby. Więc potencjalni reklamodawcy się znajdą.

Przypuszczam też że ten kanał jest robiony by nie dać zarobić państwu :D Podatki płaci sie od dochodu. Dochód to różnica między przychodami a kosztami. By jak najmniej zapłacić podatku wystarczy zwiększyć koszty robiąc np. kanał TVN Warszawa, Religia.tv czy coś innego. To takie moje proste rozumowanie :D Nie wiem czy ma sens i cokolwiek wspólnego z prawdą.

Ale z tego co pamiętam to podobnie robił RMF i to przez 10 lat :D Przez 10 lat nie miał praktycznie dochodów bo wszystkie zyski inwestował w lokalne oddziały, sprzęt itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy w ogóle piszecie? TVN Warszawa jest na razie w fazie projektu, nadawca nie złożył nawet wniosku o koncesję do KRRiT. To, że ten kanał nadaje, testuje czy robi cokolwiek to ewidentna bzdura. Kanał jeśli wystartuje to najwcześniej w II kwartale przyszłego roku, ale pewnie wszystko się opóźni, jeśli w ogóle dojdzie do startu TVN dla stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widziałeś logo TVN Warszawa? Człowieku, pomyśl, że jeśli nawet pojawił się tam jakikolwiek napis tego typu, to prawdopodobnie był to przekaz któregoś studia emisyjnego lub wozu transmisyjnego (prawdopodobnie chodzi o to pierwsze). Wiem, bo widziałem w życiu nie jedną transmisję i doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak to wygląda. Poza tym po co mieliby teraz testować? Stuku-puku w główkę i 5 min. zastanowienia się proszę.

 

Poza tym, z tego co się dowiedziałem, to z informacji serwisu 'tvnfakty' śmiała się cała Wiertnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po co mieliby teraz testować? Stuku-puku w główkę i 5 min. zastanowienia się proszę.

 

Widziałeś wogóle ten test? Po co testowali TVN HD kilka miesięcy przed startem bez żadnych zapowiedzi? Po co dawali ten test do nBoxów i po co puszczali tam archiwalne materiały jeśli miałby być to jakiś przekaz po co konwerterowali materiały do 16:9?

 

Jak pisałem, że testy rozpoczął TVN 16:9 to też się takie niedowiarki odzywały, więc jak czegoś nie widziałeś to sam możesz się puknąć w główkę, a nie wypisywać farmazony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, że testy rozpoczął TVN 16:9 to też się takie niedowiarki odzywały, więc jak czegoś nie widziałeś to sam możesz się puknąć w główkę, a nie wypisywać farmazony.

TVN 16:9 prowadził próby na długo przed uruchomieniem tego forum. Zrozum wreszcie, że TVN Warszawa jest tylko w planach. A plansza kontrolna "TVN Warszawa" to tylko zwykła plansza. A na testach może lecieć wszystko. Polsat też dużo rzeczy testował na Teleuniwersytecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co sprzeczać, może były testy a może nie było.

Ważne że jest to że plany są co do uruchomienia tego kanału, i może zaowocują uruchomieniem kanału dla stolicy.

 

PS: a tak prywatnie to powiem że mnie az mdli te słowo warszawa, same cwaniaki a tak naprawdę to stolica powinno być Gniezno bo to była nasza pierwsza stolica Polski.

A warszawa jak zwykle wszystko dla siebie na sile budować stadion narodowy, tylko po co jak wystarczy zmodernizować ten w Chorzowie.

Widać kasy to państwo polskie ma mnóstwo.

 

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...