Skocz do zawartości

Puchar Polski


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

bo pomiędzy piro a rakietami jest zasadnicza różnica.

Może i jest, ale dla mnie odpalanie tylu rac, żeby zadymić cały stadion też nie świadczy za dobrze o inteligencji pomysłodawców takich działań. Rozumiem, jedna dwie race, żeby urozmaicić oprawę, ale po kiego odpalać ich dziesiątki tak, że przez 10 minut nic nie widać? Czy to aż taki fun?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest, ale dla mnie odpalanie tylu rac, żeby zadymić cały stadion też nie świadczy za dobrze o inteligencji pomysłodawców takich działań. Rozumiem, jedna dwie race, żeby urozmaicić oprawę, ale po kiego odpalać ich dziesiątki tak, że przez 10 minut nic nie widać? Czy to aż taki fun?

Tak. Ale zapewne w odpalaniu petard i wszystkiego innego w sylwestra nie widzisz problemu. Rozumiem, że tego nie zrozumiesz i rozumiem, że dla niektórych to za dużo i nawet nie mam zamiaru tego tłumaczyć. Tak jest i tak będzie choć oczywiście ja jestem zdania, że pewnej granicy nie można przekroczyć przy tym. 

 

@tcg to nie pr a polityka, Boniek specjalnie napisał to wczoraj a dziś specjalnie tonuje nastroje, można wiele o Bońku powiedzieć ale to inteligentny gość który doskonale wie co robi i po co bo ma w tym swój cel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie wyobrażasz przeszukanie kilkunastu tys. ludzi na 2-3 godziny przed meczem ? Na żadnym meczu nie trzepią każdego tylko wyrywkowo najbardziej podejrzanych, to nie lotnisko. Wystarczy wytrzepać faceta ale jego partnerce już tylko do torebki zajrzą i tyle. taka rzeczywistość.


Poza tym firmy ochroniarskie też lecą w ***** bo boją się problemów ze strony kibiców a widziałem różnych ochroniarzy, dziadków chudych szczawi z pasem wiszącym na jajach ale i takich że bez kija nie podchodź. Więc race zawsze będą i to jest fajne i dla neutralnych kibiców i dla fanów  tylko do wszystkiego trzeba z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
17 godzin temu, MartinFC napisał:

Teoretyczna niespodzianka. Raków eliminuje Lech Poznań. Nie wiem jak to wyglądało dalej ale pierwsze pół godziny gospodarzy wyglądało jakby to oni grali w wyższej klasie rozgrywkowej.

Cały mecz wyglądał podobnie. Lech nie miał żadnych argumentów. Jeszcze sędzia zabrał Rakowowi bramkę, bo się cofnął do faulu na połowie boiska... :) 

@Arkon, raz ma się szczęście do sędziów, innym razem pecha. ;) Nie może być tak, że sędziowie sprzyjają tylko Legii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
25 minut temu, djadijos napisał:

A tymczasem Raków wygrywa z Legia 1:0 w tym momencie. Jeśli tak to się zakończy będzie niezła sensacja.

Już remis i oczywiście Kuchy King. :) Szczerze mówiąc, to liczyłem że Sa Pinto da więcej szans piłkarzom rezerwowym, bo dla mnie zdobycie PP nie jest priorytetem. Bramkę dla Rakowa Malinowski, którego jeszcze pamiętam z Podbeskidzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomo21 napisał:

Nawet w pucharze ten dziadyga nie daje szans Malarzowi. Mam go już serdecznie dość.

Z całym szacunkiem,ale po co dawać szansę bramkarzowi który idzie już powoli na emeryturę zamiast jakiemuś młodemu??

 

Skoro go wygryźli młodsi to powinien szukać miejsca gdzieś w klubach niżej. Tam potrzebują często doświadczonego bramkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go nie wygryzł. Po prostu "rysio" go wywalił z drużyny i to delikatnie mówiąc w mało profesjonalny sposób. Z dnia na dzień z bramkarza numer 1 zrobił go bramkarzem numer 3 a potem zupełnie odsunął od składu. Im szybciej odejdzie z Legii ten arogant z wybujałym ego, tym lepiej dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...