Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 26

Obowiązuje na dni: 2-8.07.2018

 

 

1. Szwecja - Szwajcaria  2

2. Kolumbia - Anglia  1

3. Rosja - Polska  2

4. Francja - Brazylia  2

5. USA - Polska  2

6. Serbia - Brazylia  2

7. Rosja - USA  2

8. Turcja - Portugalia  2

9. Francja - Serbia  1

10. Hiszpania - Ukraina  1

 

 

11. Wisła Kraków - AS Monaco  2

13. Hiszpania - Turcja  1

14. Portugalia - Ukraina  1

15. Los Angeles FC - Orlando City SC  1

17. Ukraina - Turcja  1

18. Portugalia - Hiszpania  1

19. New York City FC - New York Red Bulls  X

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Szwecja - Szwajcaria 1

2. Kolumbia - Anglia 1

3. Rosja - Polska 2

4. Francja - Brazylia 2

5. USA - Polska 2

6. Serbia - Brazylia 2

7. Rosja - USA 1

8. Turcja - Portugalia 2

9. Francja - Serbia 1

10. Hiszpania - Ukraina 1

11. Wisła Kraków - AS Monaco 2

13. Hiszpania - Turcja 1

14. Portugalia - Ukraina 1

15. Los Angeles FC - Orlando City SC 1

16. Stipe Miocić - Daniel Cormier 2 

17. Ukraina - Turcja 2

18. Portugalia - Hiszpania 1

19. New York City FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 26

Obowiązuje na dni: 2-8.07.2018

 

1. Szwecja - Szwajcaria 2

2. Kolumbia - Anglia 2

3. Rosja - Polska 2

4. Francja - Brazylia 1

5. USA - Polska 2

6. Serbia - Brazylia 2

7. Rosja - USA 1

8. Turcja - Portugalia 2

9. Francja - Serbia 1

10. Hiszpania - Ukraina 1

 

11. Wisła Kraków - AS Monaco 2

13. Hiszpania - Turcja 1

14. Portugalia - Ukraina 1

15. Los Angeles FC - Orlando City SC 1

16. Stipe Miocić - Daniel Cormier 1

17. Ukraina - Turcja 1

18. Portugalia - Hiszpania 1

19. New York City FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 24 Kolejka :

 

1. Portugalia - Maroko  1:0
2. Urugwaj - Arabia Saudyjska  1:0
3. Iran - Hiszpania  0:1
4. Dania - Australia  1:1
5. Francja - Peru  1:0
6. Argentyna - Chorwacja  0:3
7. Kanada - Serbia  0:3
8. Australia - Brazylia  0:3
9. Polska - Argentyna  3:0
10. Brazylia - Kostaryka  2:0
11. Nigeria - Islandia  2:0
12. USA - Francja  2:3
13. Serbia - Szwajcaria  1:2
14. Chiny - Japonia  3:1
15. Włochy - Rosja  0:3
16. Bułgaria - Niemcy  2:3
17. Iran - Korea Południowa  3:1
18. Australia - Argentyna  1:3
19. Japonia - Serbia  1:3
20. Brazylia - Polska  3:1
21. Belgia - Tunezja  5:2
22. Iran - Bułgaria  3:1
23. Korea Południowa - Meksyk  1:2
24. USA - Rosja  0:3
25. Niemcy - Korea Południowa  3:0
26. Niemcy - Szwecja  2:1
27. Włochy - Francja  3:0
28. Argentyna - Szkocja  15:44
29. Iran - Bułgaria  mecz nie będzie liczony
30. Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps  4:0
31. Orlando City SC - Montreal Impact  0:2
32. Brazylia - Argentyna  0:3
33. Donald Cerrone - Leon Edwards  wygrana Leon Edwards
34. Australia - Polska  0:3
35. Japonia - Kanada  0:3
36. Chiny - Serbia  1:3
37. Anglia - Panama  6:1
38. Formuła 1 - Grand Prix Francji -  Lewis Hamilton
39. Japonia - Senegal  2:2
40. KS ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin  43:47
41. Francja - Rosja  3:0
42. Polska - Kolumbia  0:3
43. Włochy - USA  0:3
44. Bułgaria - Korea Południowa  3:2
45. New York City FC - Toronto FC  2:1
46. Iran - Niemcy  3:2

 

Tabela :

 

1.tyrla - 547 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9)

2.lukas_k - 397 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12)

3.bartek2lp2 - 352 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12)

4.aro - 334 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 25 Kolejka :

 

1. Urugwaj - Rosja  3:0
2. Arabia Saudyjska - Egipt  2:1
3. Hiszpania - Maroko  2:2
4. Iran - Portugalia  1:1
5. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions  47:43
6. Dania - Francja  0:0
7. Australia - Peru  0:2
8. Nigeria - Argentyna  1:2
9. Islandia - Chorwacja  1:2
10. USA - Turcja  3:2
11. Chiny - Holandia  3:1
12. Korea Południowa - Niemcy  2:0
13. Meksyk - Szwecja  0:3
14. Serbia - Brazylia  0:2
15. Szwajcaria - Kostaryka  2:2
16. Serbia - Turcja  2:3
17. Brazylia - Holandia  3:0
18. Japonia - Polska  0:1
19. Senegal - Kolumbia  0:1
20. Anglia - Belgia  0:1
21. Panama - Tunezja  1:2
22. USA - Serbia  3:0
23. Chiny - Serbia  mecz nie będzie liczony
24. Grand Prix Danii na żużlu - Tai Woffinden
25. Seattle Sounders - Portland Timbers  2:3
26. Gilberto Ramirez - Roamer Alexis Angulo  wygrana Gilberto Ramirez
27. Formuła 1 - Grand Prix Austrii -  Max Verstappen
28. Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra  52:38
29. forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno  47:43
30. Toronto FC - New York Red Bulls  0:1

 

Tabela :

 

1.tyrla - 553 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9)

2.lukas_k - 394 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15)

3.bartek2lp2 - 357 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11)

4.aro - 332 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 27

Obowiązuje na dni: 9-15.07.2018

 

1. Leicester Lions - Poole Pirates (Eleven Sports 1 20:25 PN) - żużel, liga angielska 

2. Elit Vetlanda - Indianerna Kumla (Eleven Sports 1 18:50 WT) - żużel, liga szwedzka

3. Francja - Belgia (TVP 1, TVP Sport 20:00 WT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

4. Chorwacja - Anglia (TVP 1, TVP Sport 20:00 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

5. Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Polsat Sport 20:35 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy

6. Legia Warszawa - Arka Gdynia (Polsat Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, Superpuchar Polski

7. Manny Pacquiao - Lucas Martin Matthysse (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas WBA World w Kuala Lumpur

8. Junior Dos Santos - Błagoj Iwanow (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

9. Atlanta United - Seattle Sounders (Eurosport 2 20:15 ND) - piłka nożna, MLS

10. Los Angeles FC - Portland Timbers (Eurosport 1 0:00 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 


 

1. Leicester Lions - Poole Pirates 1 

2. Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 2

3. Francja - Belgia 1

4. Chorwacja - Anglia 1

5. Lech Poznań - Gandzasar Kapan 1

6.Legia Warszawa - Arka Gdynia 1

7. Manny Pacquiao - Lucas Martin Matthysse 1

8. Junior Dos Santos - Błagoj Iwanow 1

9. Atlanta United - Seattle Sounders 2

10. Los Angeles FC - Portland Timbers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 27

Obowiązuje na dni: 9-15.07.2018

 

3. Francja - Belgia 2

4. Chorwacja - Anglia 1

5. Lech Poznań - Gandzasar Kapan 1

6.Legia Warszawa - Arka Gdynia 2

9. Atlanta United - Seattle Sounders 1

10. Los Angeles FC - Portland Timbers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Leicester Lions - Poole Pirates 1 

2. Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 2

3. Francja - Belgia 2

4. Chorwacja - Anglia 1

5. Lech Poznań - Gandzasar Kapan 1

6.Legia Warszawa - Arka Gdynia 1

7. Manny Pacquiao - Lucas Martin Matthysse 1

8. Junior Dos Santos - Błagoj Iwanow 1

9. Atlanta United - Seattle Sounders 2

10. Los Angeles FC - Portland Timbers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 27

Obowiązuje na dni: 9-15.07.2018

 

1. Leicester Lions - Poole Pirates 1

2. Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 1

3. Francja - Belgia 1

4. Chorwacja - Anglia 1

5. Lech Poznań - Gandzasar Kapan 1

6. Legia Warszawa - Arka Gdynia 1

7. Manny Pacquiao - Lucas Martin Matthysse 1

8. Junior Dos Santos - Błagoj Iwanow 1

9. Atlanta United - Seattle Sounders 1

10. Los Angeles FC - Portland Timbers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 26 Kolejka :

 

1. Szwecja - Szwajcaria  1:0
2. Kolumbia - Anglia  1:1  po rzutach karnych 3:4
3. Rosja - Polska  3:1
4. Francja - Brazylia  3:2
5. USA - Polska  3:0
6. Serbia - Brazylia  0:3
7. Rosja - USA  3:0
8. Turcja - Portugalia  3:5
9. Francja - Serbia  3:0
10. Hiszpania - Ukraina  7:6  po rzutach karnych
11. Wisła Kraków - AS Monaco  1:1  po rzutach karnych  5:4
12. Grand Prix Szwecji na żużlu - Maciej Janowski
13. Hiszpania - Turcja  4:0
14. Portugalia - Ukraina  3:4
15. Los Angeles FC - Orlando City SC  4:1
16. Stipe Miocić - Daniel Cormier  wygrana Daniel Cormier
17. Ukraina - Turcja  6:4  po dogrywce
18. Portugalia - Hiszpania  4:5 po dogrywce
19. New York City FC - New York Red Bulls  1:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 557 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7)

2.lukas_k - 396 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 )

3.bartek2lp2 - 359 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 )

4.aro - 329 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 28
Obowiązuje na dni: 16-22.07.2018
 
1. Belle Vue Aces - Somerset Rebels (Eleven Sports 1 20:25 PN) - żużel, liga angielska
2. Dackarna Malilla - Elit Vetlanda (Eleven Sports 1 18:50 WT) - żużek, liga szwedzka
3. Legia Warszawa - Cork City (TVP 1, TVP Sport 20:55 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
4. FC Sion - Inter Mediolan (TVP Sport 18:25 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski
5. Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved (Eleven Sports 1 18:50 ŚR) - żużel, liga szwedzka
6. Gandzasar Kapan - Lech Poznań (Polsat Sport, SuperPolsat 16:50 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
7. Szwajcaria - Polska (Polsat Sport Extra 16:00 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
8. Azerbejdżan - Rosja (Polsat Sport Extra 17:15 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
9. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
10. Garbarnia Kraków - Stal Mielec (Polsat Sport 17:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
11. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
12. Manchester City - Borussia Dortmund (TVP Sport 3:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
13. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (C+ Sport, nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
14. Odra Opole - GKS Tychy (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
15. Wisła Kraków - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
16. Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle - konkurs drużynowy* (Eurosport 1, TVP Sport 17:45 SOB)
17. Grand Prix Wielkiej Brytanii na żużlu* (C+ 19:30 SOB)
18. Kozły Poznań - Warsaw Eagles (Polsat Sport 20:00 SOB) - futbol amerykański, Polska Liga Futbolu Amerykańskiego
19. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska
20. Mehrdad Janzemini - Stefano Paterno (Eleven Sports 1 21:00 SOB) - sporty walki, gala Cage Warriors 95 w Londynie
21. Rosja - Polska (Polsat Sport Extra 21:00 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
22. Atlanta United - D.C. United (Eurosport 1 21:45 SOB) - piłka nożna, MLS
23. Szwajcaria - Azerbejdżan (Polsat Sport Extra 22:15 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
24. Sparta Praga - SFC Opawa (Polsat Sport Extra 23:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska
25. Jamie Munguia - Liam Smith (Polsat Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski WBO World w Las Vegas
26. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec* (Eleven Sports 1 15:05 ND)
27. Górnik Zabrze - Korona Kielce (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
28. Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils (Eleven Sports 2 16:15 ND) - żużel, 1.liga polska
29. Wisła Płock - Lech Poznań (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
30. Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle - konkurs indywidualny* (Eurosport 1, TVP Sport 17:55 ND)
31. Mauricio Rua - Anthony Smith (Polsat Sport 18:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
32. Marcin Tybura - Stefan Struve (Polsat Sport 18:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
33. Polska - Azerbejdżan (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
34. Liverpool FC - Borussia Dortmund (TVP Sport 21:45 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
35. Rosja - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 22:15 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
 
 
 
 
 
 
1. Belle Vue Aces - Somerset Rebels 1
2. Dackarna Malilla - Elit Vetlanda 2
3. Legia Warszawa - Cork City 1
4. FC Sion - Inter Mediolan 2
5. Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved 1
6. Gandzasar Kapan - Lech Poznań 2
7. Szwajcaria - Polska 2
8. Azerbejdżan - Rosja 2
9. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 1
10. Garbarnia Kraków - Stal Mielec X
 
11. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
12. Manchester City - Borussia Dortmund 1
13. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1
14. Odra Opole - GKS Tychy 1
15. Wisła Kraków - Arka Gdynia 2
16. Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle - konkurs drużynowy - Polska
18. Kozły Poznań - Warsaw Eagles 2
19. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1
20. Mehrdad Janzemini - Stefano Paterno 2
 
21. Rosja - Polska 2
22. Atlanta United - D.C. United 1
23. Szwajcaria - Azerbejdżan 1
24. Sparta Praga - SFC Opawa 1
25. Jamie Munguia - Liam Smith 2
27. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
28. Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils 1
29. Wisła Płock - Lech Poznań 2
 
31. Mauricio Rua - Anthony Smith 1
32. Marcin Tybura - Stefan Struve 1
33. Polska - Azerbejdżan 1
34. Liverpool FC - Borussia Dortmund 1
35. Rosja - Szwajcaria 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Belle Vue Aces - Somerset Rebels 1
2. Dackarna Malilla - Elit Vetlanda 2
3. Legia Warszawa - Cork City 1
4. FC Sion - Inter Mediolan 2
5. Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved 1
6. Gandzasar Kapan - Lech Poznań 2
7. Szwajcaria - Polska 2
8. Azerbejdżan - Rosja 2
9. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 1
10. Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
 
11. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2
12. Manchester City - Borussia Dortmund 1
13. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1
14. Odra Opole - GKS Tychy 1
15. Wisła Kraków - Arka Gdynia 2
16. Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle - konkurs drużynowy - Polska
18. Kozły Poznań - Warsaw Eagles 2
19. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1
20. Mehrdad Janzemini - Stefano Paterno 2
 
21. Rosja - Polska 2
22. Atlanta United - D.C. United 1
23. Szwajcaria - Azerbejdżan 1
24. Sparta Praga - SFC Opawa 1
25. Jamie Munguia - Liam Smith 2
27. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
28. Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils 1
29. Wisła Płock - Lech Poznań 2
 
31. Mauricio Rua - Anthony Smith 1
32. Marcin Tybura - Stefan Struve 1
33. Polska - Azerbejdżan 1
34. Liverpool FC - Borussia Dortmund 1
35. Rosja - Szwajcaria 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 28

Obowiązuje na dni: 16-22.07.2018

 

1. Belle Vue Aces - Somerset Rebels 1

2. Dackarna Malilla - Elit Vetlanda 1

3. Legia Warszawa - Cork City 1

4. FC Sion - Inter Mediolan 2

5. Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved 1

6. Gandzasar Kapan - Lech Poznań 2

7. Szwajcaria - Polska 2

8. Azerbejdżan - Rosja 2

11. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1

12. Manchester City - Borussia Dortmund 1

 

13. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1

14. Odra Opole - GKS Tychy 1

15. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1

16. Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle - konkurs drużynowy - Polska

18. Kozły Poznań - Warsaw Eagles 2

19. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1

21. Rosja - Polska 1

22. Atlanta United - D.C. United 1

23. Szwajcaria - Azerbejdżan 1

24. Sparta Praga - SFC Opawa 1

 

25. Jamie Munguia - Liam Smith 1

27. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1

28. Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils 2

29. Wisła Płock - Lech Poznań 2

31. Mauricio Rua - Anthony Smith 2

32. Marcin Tybura - Stefan Struve 1

33. Polska - Azerbejdżan 1

34. Liverpool FC - Borussia Dortmund 1

35. Rosja - Szwajcaria 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 28
Obowiązuje na dni: 16-22.07.2018
 
 
4. FC Sion - Inter Mediolan  2
6. Gandzasar Kapan - Lech Poznań  2
7. Szwajcaria - Polska  2
8. Azerbejdżan - Rosja  1
9. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin  1
10. Garbarnia Kraków - Stal Mielec  1
11. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk  1
12. Manchester City - Borussia Dortmund  1
13. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków  2
14. Odra Opole - GKS Tychy  1
 
 
15. Wisła Kraków - Arka Gdynia  2
18. Kozły Poznań - Warsaw Eagles  1
21. Rosja - Polska  2
22. Atlanta United - D.C. United  1
23. Szwajcaria - Azerbejdżan  2
24. Sparta Praga - SFC Opawa  1
27. Górnik Zabrze - Korona Kielce  1
28. Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils  1
29. Wisła Płock - Lech Poznań  2
33. Polska - Azerbejdżan  1
 
 
34. Liverpool FC - Borussia Dortmund  X
35. Rosja - Szwajcaria  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 27 Kolejka :

 

1. Leicester Lions - Poole Pirates  43:47
2. Elit Vetlanda - Indianerna Kumla  57:33
3. Francja - Belgia  1:0
4. Chorwacja - Anglia  2:1  po dogrywce
5. Lech Poznań - Gandzasar Kapan  2:0
6. Legia Warszawa - Arka Gdynia  2:3
7. Manny Pacquiao - Lucas Martin Matthysse  wygrana Manny Pacquiao
8. Junior Dos Santos - Błagoj Iwanow  wygrana Junior Dos Santos
9. Atlanta United - Seattle Sounders  1:1
10. Los Angeles FC - Portland Timbers  0:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 559 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4)

2.lukas_k - 396 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5)

3.bartek2lp2 - 357 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6)

4.aro - 329 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 29

Obowiązuje na dni: 23-29.07.2018

 

1. Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska

2. Swindon Robins - Leicester Lions (Eleven Sports 1 20:25 PN) - żużel, liga angielska

3. Legia Warszawa - Spartak Trnawa (TVP 1, TVP Sport 20:50 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

4. Espanyol Barcelona - Richmond Kickers (Eleven Sports 1 0:55 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski

5. Juventus Turyn - Bayern Monachium (TVP Sport 1:00 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

6. Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (TVP Sport 3:05 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

7. Manchester City - Liverpool FC (TVP Sport 3:05 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

8. AS Roma - Tottenham Hotspur (TVP Sport 4:00 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

9. AC Milan - Manchester United (TVP Sport 6:05 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

10. Atletico Madryt - Arsenal Londyn (TVP Sport 13:00 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

11. Jagiellonia Białystok - Rio Ave (Polsat Sport 19:20 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy

12. Górnik Zabrze - AS Trencin (Polsat Sport Extra 19:55 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy

13. Girona FC - Melbourne City FC (Eleven Sports 2 15:25 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

14. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

15. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 17:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

16. Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:00 PT) - żużel, liga polska

17. Wisła Kraków - Miedź Legnica (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

18. Arsenal Londyn - Paris Saint-Germain (TVP Sport 13:30 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

19. Girona FC - Kerala Blasters (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski

20. ŁKS Łódź - GKS Katowice (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

21. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, nSport+ 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

22. Benfica Lizbona - Juventus Turyn (TVP Sport 19:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

23. Dillian Whyte - Joseph Parker (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala w Londynie

24. Korona Kielce - Legia Warszawa (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

25. Chelsea Londyn - Inter Mediolan (TVP Sport 21:05 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

26. Manchester United - Liverpool FC (TVP Sport 23:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

27. Bayern Monachium - Manchester City (TVP Sport 1:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

28. Espanyol Barcelona - FC Cincinnati (Eleven Sports 1 1:25 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski

29. Eddie Alvarez - Dustin Piorier (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

30. Mikey Garcia - Robert Easter Jr. (C+ Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski IBF World i WBC World w Los Angeles

31. Christopher Diaz - Masayuki Ito (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - boks, walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Kissimmee

32. FC Barcelona - Tottenham Hotspur (TVP Sport 5:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

33. Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska

34. Formuła 1 - Grand Prix Węgier* (Eleven Sports 1 15:05 ND)

35. Górnik Zabrze - Wisła Płock (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

36. MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (nSport+ 16:30 ND) - żużel, liga polska

37. Lech Poznań - Cracovia Kraków (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

38. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

39. FK Jablonec - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska

40. Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1. Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice X

2. Swindon Robins - Leicester Lions 1

3. Legia Warszawa - Spartak Trnawa 1

4. Espanyol Barcelona - Richmond Kickers 1

5. Juventus Turyn - Bayern Monachium 1

6. Borussia Dortmund - Benfica Lizbona 1

7. Manchester City - Liverpool FC 1

8. AS Roma - Tottenham Hotspur 2

9. AC Milan - Manchester United 2

10. Atletico Madryt - Arsenal Londyn 1

 

11. Jagiellonia Białystok - Rio Ave 1

12. Górnik Zabrze - AS Trencin 1

13. Girona FC - Melbourne City FC 1

14. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław X

15. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1

16. Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 2

17. Wisła Kraków - Miedź Legnica X

18. Arsenal Londyn - Paris Saint-Germain 2

19. Girona FC - Kerala Blasters 1

20. ŁKS Łódź - GKS Katowice 1

 

21. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin 2

22. Benfica Lizbona - Juventus Turyn 2

23. Dillian Whyte - Joseph Parker 1

24. Korona Kielce - Legia Warszawa 2

25. Chelsea Londyn - Inter Mediolan 2

26. Manchester United - Liverpool FC 2

27. Bayern Monachium - Manchester City 2

28. Espanyol Barcelona - FC Cincinnati 1

29. Eddie Alvarez - Dustin Piorier 1

30. Mikey Garcia - Robert Easter Jr.1

 

31. Christopher Diaz - Masayuki Ito 1

32. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1

33. Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

34. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - Lewis Hamilton

35. Górnik Zabrze - Wisła Płock 2

36. MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń 1

37. Lech Poznań - Cracovia Kraków 1

38. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2

39. FK Jablonec - Sparta Praga 2

40. Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 29                

Obowiązuje na dni: 23-29.07.2018

 

 

1. Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice  1

4. Espanyol Barcelona - Richmond Kickers  1

5. Juventus Turyn - Bayern Monachium  2

6. Borussia Dortmund - Benfica Lizbona  1

7. Manchester City - Liverpool FC  1

8. AS Roma - Tottenham Hotspur  1

9. AC Milan - Manchester United  1

10. Atletico Madryt - Arsenal Londyn  1

11. Jagiellonia Białystok - Rio Ave  1

12. Górnik Zabrze - AS Trencin  1

 

 

13. Girona FC - Melbourne City FC  1

15. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz  1

16. Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno  2

17. Wisła Kraków - Miedź Legnica  X

18. Arsenal Londyn - Paris Saint-Germain  2

19. Girona FC - Kerala Blasters  1

20. ŁKS Łódź - GKS Katowice  1

21. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin  1

22. Benfica Lizbona - Juventus Turyn  2

25. Chelsea Londyn - Inter Mediolan  2

 

 

26. Manchester United - Liverpool FC  X

27. Bayern Monachium - Manchester City  1

28. Espanyol Barcelona - FC Cincinnati  1

32. FC Barcelona - Tottenham Hotspur  1

33. Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  1

35. Górnik Zabrze - Wisła Płock  1

37. Lech Poznań - Cracovia Kraków  1

38. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok  1

39. FK Jablonec - Sparta Praga  2

40. Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 29

Obowiązuje na dni: 23-29.07.2018

 

1. Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1

2. Swindon Robins - Leicester Lions 1

3. Legia Warszawa - Spartak Trnawa 1

4. Espanyol Barcelona - Richmond Kickers 1

5. Juventus Turyn - Bayern Monachium 1

6. Borussia Dortmund - Benfica Lizbona 1

7. Manchester City - Liverpool FC 2

9. AC Milan - Manchester United 2

10. Atletico Madryt - Arsenal Londyn 1

11. Jagiellonia Białystok - Rio Ave 1

12. Górnik Zabrze - AS Trencin 1

 

14. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1

16. Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 1

17. Wisła Kraków - Miedź Legnica 1

18. Arsenal Londyn - Paris Saint-Germain 2

21. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin 2

22. Benfica Lizbona - Juventus Turyn 2

24. Korona Kielce - Legia Warszawa 2

25. Chelsea Londyn - Inter Mediolan 1

26. Manchester United - Liverpool FC 1

27. Bayern Monachium - Manchester City 1

 

30. Mikey Garcia - Robert Easter Jr. 1

31. Christopher Diaz - Masayuki Ito 1

32. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1

33. Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2

36. MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń 1

37. Lech Poznań - Cracovia Kraków 1

38. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 1

40. Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice X

2. Swindon Robins - Leicester Lions 1

3. Legia Warszawa - Spartak Trnawa 1

4. Espanyol Barcelona - Richmond Kickers 1

5. Juventus Turyn - Bayern Monachium 1

6. Borussia Dortmund - Benfica Lizbona 1

7. Manchester City - Liverpool FC 1

8. AS Roma - Tottenham Hotspur 2

9. AC Milan - Manchester United 1

10. Atletico Madryt - Arsenal Londyn 1

 

11. Jagiellonia Białystok - Rio Ave 1

12. Górnik Zabrze - AS Trencin 1

13. Girona FC - Melbourne City FC X

14. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1

15. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1

16. Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 2

17. Wisła Kraków - Miedź Legnica X

18. Arsenal Londyn - Paris Saint-Germain 2

19. Girona FC - Kerala Blasters 1

20. ŁKS Łódź - GKS Katowice 1

 

21. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin 2

22. Benfica Lizbona - Juventus Turyn 2

23. Dillian Whyte - Joseph Parker 1

24. Korona Kielce - Legia Warszawa 2

25. Chelsea Londyn - Inter Mediolan 1

26. Manchester United - Liverpool FC 2

27. Bayern Monachium - Manchester City 2

28. Espanyol Barcelona - FC Cincinnati 1

29. Eddie Alvarez - Dustin Piorier 1

30. Mikey Garcia - Robert Easter Jr.1

 

31. Christopher Diaz - Masayuki Ito 1

32. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1

33. Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2

34. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - Lewis Hamilton

35. Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

36. MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń 1

37. Lech Poznań - Cracovia Kraków 1

38. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 1

39. FK Jablonec - Sparta Praga 2

40. Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 28 Kolejka :

 

1. Belle Vue Aces - Somerset Rebels  mecz przełożony
2. Dackarna Malilla - Elit Vetlanda  44:46
3. Legia Warszawa - Cork City  3:0
4. FC Sion - Inter Mediolan  2:0
5. Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved  51:39
6. Gandzasar Kapan - Lech Poznań  2:1
7. Szwajcaria - Polska  5:6
8. Azerbejdżan - Rosja  3:8
9. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin  1:0
10. Garbarnia Kraków - Stal Mielec  0:2
11. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk  0:1
12. Manchester City - Borussia Dortmund  0:1
13. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków  3:1
14. Odra Opole - GKS Tychy  2:1
15. Wisła Kraków - Arka Gdynia  0:0
16. Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle - Polska
17. Grand Prix Wielkiej Brytanii na żużlu - Bartosz Zmarzlik
18. Kozły Poznań - Warsaw Eagles  12:33
19. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin  1:3
20. Mehrdad Janzemini - Stefano Paterno  wygrana Stefano Paterno
21. Rosja - Polska  6:3
22. Atlanta United - D.C. United  3:1
23. Szwajcaria - Azerbejdżan  6:2
24. Sparta Praga - SFC Opawa  2:0
25. Jamie Munguia - Liam Smith  wygrana Jamie Munguia
26. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec - Lewis Hamilton
27. Górnik Zabrze - Korona Kielce  1:1
28. Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils  42:48
29. Wisła Płock - Lech Poznań  1:2
30. Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle - Kamil Stoch
31. Mauricio Rua - Anthony Smith  wygrana Anthony Smith
32. Marcin Tybura - Stefan Struve  wygrana Marcin Tybura
33. Polska - Azerbejdżan  6:9
34. Liverpool FC - Borussia Dortmund  1:3
35. Rosja - Szwajcaria  2:2

 

 

Tabela :

 

1.tyrla - 565 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11)

2.lukas_k - 397 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15)

3.bartek2lp2 - 360 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14)

4.aro - 319 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 30

Obowiązuje na dni: 30.07-5.08.2018

 

1. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska

2. KŻ Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (Eleven Sports 1 18:00 PN) - żużel, 1.liga polska

3. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec (Polsat Sport 18:00 PN) - piłka nożna, liga czeska

4. Kings Lynn Stars - Somerset Rebels (Eleven Sports 2 20:25 PN) - żużel, liga angielska

5. West Ham United - 1.FSV Mainz (TVP Sport 18:25 WT) - piłka nożna, mecz towarzyski

6. Spartak Trnawa - Legia Warszawa (TVP 1, TVP Sport 20:30 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

7. Manchester United - Real Madryt (TVP Sport 2:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

8. FC Barcelona - AS Roma (TVP Sport 4:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

9. MLS All-Stars - Juventus Turyn (Eurosport 1 1:45 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski

10. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk (Polsat Sport, Superpolsat 20:40 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy

11. Włochy - Polska (Polsat Sport Extra 16:00 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

12. Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu* (Polsat Sport 16:50 PT)

13. Białoruś - Turcja (Polsat Sport Extra 17:15 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

14. Wisła Płock - Korona Kielce (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

15. GKS Katowice - GKS Tychy (Polsat Sport 20:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

16. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

17. HSV Hamburg - Holstein Kiel (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

18. Reading FC - Derby County (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

19. VfL Bochum - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

20. SSV Jahn Regensburg - FC Ingolstadt (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

21. Ipswich Town - Blackburn Rovers (Eleven Sports 2 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

22. Turcja - Włochy (Polsat Sport Extra 16:00 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

23. Białoruś - Polska (Polsat Sport Extra 17:15 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

24. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

25. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (nSport+ 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

26. Sheffield United - Swansea City (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

27. Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu* (nSport+ 18:30 SOB)

28. Joe Cordina - Sean Dodd (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, walka o tytuł mistrza Wspólnoty Narodów w Cardiff

29. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

30. Atlanta United - Toronto FC (Eurosport 2 22:00 SOB) - piłka nożna, MLS

31. Real Madryt - Juventus Turyn (TVP Sport 0:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

32. Sergey Kovaliev - Eleider Alvarez (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBO w Atlantic City 

33. AC Milan - FC Barcelona (TVP Sport 2:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

34. TJ Dillashaw - Cody Garbrandt (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 227

35. 1.FC Magdeburg - FC St. Pauli (Eleven Sports 1 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

36. Śląsk Wrocław - Lech Poznań (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

37. 1.FC Heidenheim - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

38. Chelsea Londyn - Manchester City (Eleven Sports 1 15:55 ND) - piłka nożna, Tarcza Wspólnoty

39. Polska - Turcja (Polsat Sport 16:00 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

40. Włochy - Białoruś (Polsat Sport Extra 17:15 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

41. Leeds United - Stoke City (Eleven Sports 2 17:25 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska

42. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

43. Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi na żużlu* (nSport+ 17:30 ND)

44. Miedź Legnica - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

45. Sparta Praga - 1.FC Slovacko (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska

46. Bayern Monachium - Manchester United (Polsat Sport 18:10 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski

47. Rayo Vallecano - CF Belenenses (Eleven Sports 1 21:25 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski

48. New York Red Bulls - Los Angeles FC (Eurosport 1 0:15 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 


 

1. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice X

2. KŻ Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 1

3. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1

4. Kings Lynn Stars - Somerset Rebels 1

5. West Ham United - 1.FSV Mainz 1

6. Spartak Trnawa - Legia Warszawa X

7. Manchester United - Real Madryt 2

8. FC Barcelona - AS Roma 1

9. MLS All-Stars - Juventus Turyn 2

10. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk 1

11. Włochy - Polska 2

13. Białoruś - Turcja 2

14. Wisła Płock - Korona Kielce 1

15. GKS Katowice - GKS Tychy 1

16. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2

17. HSV Hamburg - Holstein Kiel 1

18. Reading FC - Derby County 1

19. VfL Bochum - 1.FC Koln 2

20. SSV Jahn Regensburg - FC Ingolstadt 2

21. Ipswich Town - Blackburn Rovers 1

22. Turcja - Włochy 2

23. Białoruś - Polska 2

24. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1

25. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin 2

26. Sheffield United - Swansea City 2

28. Joe Cordina - Sean Dodd 1

29. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2

30. Atlanta United - Toronto FC 2

31. Real Madryt - Juventus Turyn X

32. Sergey Kovaliev - Eleider Alvarez 1

33. AC Milan - FC Barcelona 2

34. TJ Dillashaw - Cody Garbrandt 1

35. 1.FC Magdeburg - FC St. Pauli X

36. Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2

37. 1.FC Heidenheim - Arminia Bielefeld 2

38. Chelsea Londyn - Manchester City 2

39. Polska - Turcja 1

40. Włochy - Białoruś 1

41. Leeds United - Stoke City 1

42. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1

44. Miedź Legnica - Górnik Zabrze X

45. Sparta Praga - 1.FC Slovacko 1

46. Bayern Monachium - Manchester United 1

47. Rayo Vallecano - CF Belenenses 1

48. New York Red Bulls - Los Angeles FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2

2. KŻ Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 1

3. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1

4. Kings Lynn Stars - Somerset Rebels 1

5. West Ham United - 1.FSV Mainz 1

6. Spartak Trnawa - Legia Warszawa 2

7. Manchester United - Real Madryt 2

8. FC Barcelona - AS Roma 1

9. MLS All-Stars - Juventus Turyn 2

10. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk 1

 

 

11. Włochy - Polska 2

13. Białoruś - Turcja 2

14. Wisła Płock - Korona Kielce 1

15. GKS Katowice - GKS Tychy 1

16. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2

17. HSV Hamburg - Holstein Kiel 1

18. Reading FC - Derby County 1

19. VfL Bochum - 1.FC Koln 2

20. SSV Jahn Regensburg - FC Ingolstadt 2

 

 

21. Ipswich Town - Blackburn Rovers 1

22. Turcja - Włochy 2

23. Białoruś - Polska 2

24. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1

25. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin 2

26. Sheffield United - Swansea City 2

28. Joe Cordina - Sean Dodd 1

29. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2

30. Atlanta United - Toronto FC 2

 

 

31. Real Madryt - Juventus Turyn 2

32. Sergey Kovaliev - Eleider Alvarez 1

33. AC Milan - FC Barcelona 2

34. TJ Dillashaw - Cody Garbrandt 1

35. 1.FC Magdeburg - FC St. Pauli X

36. Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2

37. 1.FC Heidenheim - Arminia Bielefeld 2

38. Chelsea Londyn - Manchester City 2

39. Polska - Turcja 1

40. Włochy - Białoruś 1

 

 

41. Leeds United - Stoke City 1

42. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1

44. Miedź Legnica - Górnik Zabrze X

45. Sparta Praga - 1.FC Slovacko 1

46. Bayern Monachium - Manchester United 1

47. Rayo Vallecano - CF Belenenses 1

48. New York Red Bulls - Los Angeles FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 30
Obowiązuje na dni: 30.07-5.08.2018
 
1. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
2. KŻ Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 1
3. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1
4. Kings Lynn Stars - Somerset Rebels 1
5. West Ham United - 1.FSV Mainz 1
6. Spartak Trnawa - Legia Warszawa 2
7. Manchester United - Real Madryt 2
8. FC Barcelona - AS Roma 1
9. MLS All-Stars - Juventus Turyn 2
10. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk 1

11. Włochy - Polska 2
13. Białoruś - Turcja 2
14. Wisła Płock - Korona Kielce 1
15. GKS Katowice - GKS Tychy 1
17. HSV Hamburg - Holstein Kiel 1
18. Reading FC - Derby County 1
19. VfL Bochum - 1.FC Koln 2
20. SSV Jahn Regensburg - FC Ingolstadt 2
21. Ipswich Town - Blackburn Rovers 1
22. Turcja - Włochy 2

23. Białoruś - Polska 2
24. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1
28. Joe Cordina - Sean Dodd 1
29. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
30. Atlanta United - Toronto FC 1
31. Real Madryt - Juventus Turyn 1
32. Sergey Kovaliev - Eleider Alvarez 1
33. AC Milan - FC Barcelona 2
36. Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2
38. Chelsea Londyn - Manchester City 2

39. Polska - Turcja 1
40. Włochy - Białoruś 1
42. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1
44. Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1
45. Sparta Praga - 1.FC Slovacko 1
46. Bayern Monachium - Manchester United 1
48. New York Red Bulls - Los Angeles FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 30

Obowiązuje na dni: 30.07-5.08.2018

 

 

2. KŻ Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils  1

3. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec  1

5. West Ham United - 1.FSV Mainz  1

7. Manchester United - Real Madryt  2

8. FC Barcelona - AS Roma  1

9. MLS All-Stars - Juventus Turyn  2

10. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk  1

11. Włochy - Polska  2

14. Wisła Płock - Korona Kielce  1

15. GKS Katowice - GKS Tychy  1

 

 

16. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin  1

17. HSV Hamburg - Holstein Kiel  1

19. VfL Bochum - 1.FC Koln  2

21. Ipswich Town - Blackburn Rovers  1

22. Turcja - Włochy  2

23. Białoruś - Polska  2

24. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz  1

25. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin  2

26. Sheffield United - Swansea City  2

30. Atlanta United - Toronto FC  1

 

 

31. Real Madryt - Juventus Turyn  1

33. AC Milan - FC Barcelona  2

35. 1.FC Magdeburg - FC St. Pauli  1

36. Śląsk Wrocław - Lech Poznań  2

38. Chelsea Londyn - Manchester City  2

39. Polska - Turcja  1

40. Włochy - Białoruś  1

42. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków  1

44. Miedź Legnica - Górnik Zabrze  1

45. Sparta Praga - 1.FC Slovacko  1

 

 

46. Bayern Monachium - Manchester United  1

47. Rayo Vallecano - CF Belenenses  1

48. New York Red Bulls - Los Angeles FC  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 29 Kolejka :

 

1. Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice  1:2
2. Swindon Robins - Leicester Lions  51:39
3. Legia Warszawa - Spartak Trnawa  0:2
4. Espanyol Barcelona - Richmond Kickers  4:2
5. Juventus Turyn - Bayern Monachium  2:0
6. Borussia Dortmund - Benfica Lizbona  2:2  po rzutach karnych 3:4
7. Manchester City - Liverpool FC  1:2
8. AS Roma - Tottenham Hotspur  1:4
9. AC Milan - Manchester United  1:1 po rzutach karnych 8:9
10. Atletico Madryt - Arsenal Londyn  1:1  po rzutach karnych 3:1
11. Jagiellonia Białystok - Rio Ave  1:0
12. Górnik Zabrze - AS Trencin  0:1
13. Girona FC - Melbourne City FC  6:0
14. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław  1:1
15. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz  mecz nie będzie liczony
16. Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno  45:45
17. Wisła Kraków - Miedź Legnica  2:1
18. Arsenal Londyn - Paris Saint-Germain  5:1
19. Girona FC - Kerala Blasters  5:0
20. ŁKS Łódź - GKS Katowice  0:1
21. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin  1:2
22. Benfica Lizbona - Juventus Turyn  1:1  po rzutach karnych 2:4
23. Dillian Whyte - Joseph Parker  wygrana Dillian Whyte
24. Korona Kielce - Legia Warszawa  1:2
25. Chelsea Londyn - Inter Mediolan  1:1  po rzutach karnych 5:4
26. Manchester United - Liverpool FC  1:4
27. Bayern Monachium - Manchester City  2:3
28. Espanyol Barcelona - FC Cincinnati  3:2
29. Eddie Alvarez - Dustin Piorier  wygrana Dustin Piorier
30. Mikey Garcia - Robert Easter Jr.  wygrana Mikey Garcia
31. Christopher Diaz - Masayuki Ito  wygrana Masayuki Ito
32. FC Barcelona - Tottenham Hotspur  2:2  po rzutach karnych 5:3
33. Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  mecz się nie odbył
34. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - Lewis Hamilton
35. Górnik Zabrze - Wisła Płock  1:1
36. MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń  49:41
37. Lech Poznań - Cracovia Kraków  2:0
38. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok  0:2
39. FK Jablonec - Sparta Praga  1:2
40. Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno  38:52

 

Tabela :

 

1.tyrla - 571 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11)

2.lukas_k - 407 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14)

3.bartek2lp2 - 364 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17)

4.aro - 313 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×