Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 20
Obowiązuje na dni: 28.05-3.06.2018
 
1. Dominikana - USA (Polsat Sport Extra 9:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
2. Argentyna - Włochy (Polsat Sport 11:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
3. Tajlandia - Niemcy (Polsat Sport Extra 12:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
4. Chiny - Japonia (Polsat Sport News 14:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
5. Polska - Brazylia (Polsat Sport 16:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
6. Turcja - Rosja (Polsat Sport Extra 16:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
7. Korea Południowa U-21 - Togo U-21 (Eleven Sports 1 16:55 ŚR) - piłka nożna, turniej w Tulonie
8. Holandia - Korea Południowa (Polsat Sport 19:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
9. Szkocja U-21 - Francja U-21 (Eleven Sports 1 19:25 ŚR) - piłka nożna, turniej w Tulonie
10. Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce (nSport+ 19:45 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
11. Belgia - Serbia (Polsat Sport Extra 19:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
12. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra 20:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga polska
13. Luparense - AcquaeSapo (Sportklub 20:45 ŚR) - futsal, liga włoska
14. Fenerbahce Dogus Stambuł - Banvit BK (Sportklub 22:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
15. Vegas Golden Knights - Washington Capitals (TVP Sport 2:05 CZW) - hokej na lodzie, NHL
16. Dominikana - Niemcy (Polsat Sport Extra 9:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
17. Japonia - Argentyna (Polsat Sport News 11:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
18. Tajlandia - USA (Polsat Sport 12:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
19. Polska - Szwecja (Polsat Sport 13:45 CZW) - żużel, mecz towarzyski
20. Chiny - Włochy (Polsat Sport News 14:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
21. Korea Południowa - Polska (Polsat Sport 16:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
22. Rumunia - Chile (TVP Sport 16:20 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
23. Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim na żużlu* (nSport+ 16:30 CZW) 
24. Rosja - Belgia (Polsat Sport News 16:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
25. Japonia U-21 - Portugalia U-21 (Eleven Sports 1 16:55 CZW) - piłka nożna, turniej w Tulonie
26. Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec (Polsat Sport Extra 17:00 CZW) - piłka nożna kobiet, Puchar Polski
27. Holandia - Brazylia (Polsat Sport News 19:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
28. Kanada U-21 - Turcja U-21 (Eleven Sports 1 19:25 CZW) - piłka nożna, turniej w Tulonie
29. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga (Sportklub 19:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
30. Luksemburg - Senegal (Polsat Sport Extra 19:55 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
31. Włochy - Polska (TVP Sport 20:21 CZW) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy
32. Turcja - Serbia (Polsat Sport News 22:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów
33. Real Madryt - Iberostar Tenerife (Sportklub 22:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
34. Słowacja - Holandia (Polsat Sport Extra 22:40 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
35. Polska - Francja (Polsat Sport 15:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
36. Australia - Rosja (Polsat Sport Extra 15:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
37. Chiny U-21 - Meksyk U-21 (Eleven Sports 1 16:55 PT) - piłka nożna, turniej w Tulonie
38. Japonia - USA (Polsat Sport News 17:05 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
39. Chiny - Niemcy (Polsat Sport 18:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
40. Bułgaria - Serbia (Polsat Sport News 18:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
41. Anglia U-21 - Katar U-21 (Eleven Sports 1 19:25 PT) - piłka nożna, turniej w Tulonie
42. FC Barcelona - MoraBanc Andorra (Sportklub 19:45 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
43. Francja - Włochy (Polsat Sport Extra 20:55 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski
44. Brazylia - Korea Południowa (Polsat Sport News 21:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
45. Valencia Basket Club - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 22:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
46. Kanada - Włochy (Polsat Sport 23:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
47. Argentyna - Iran (Polsat Sport Extra 2:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
48. Jimmie Rivera - Marlon Moraes (Polsat Sport 4:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
49. Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
50. Korea Południowa U-21 - Szkocja U-21 (Eleven Sports 1 14:55 SOB) - piłka nożna, turniej w Tulonie
51. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole (nSport+ 15:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska
52. Polska - Chiny (Polsat Sport 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
53. Rosja - Serbia (Polsat Sport Extra 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
54. Francja U-21 - Togo U-21 (Eleven Sports 2 17:25 SOB) - piłka nożna, turniej w Tulonie
55. Austria - Niemcy (TVP Sport 17:55 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski
56. Anglia - Nigeria (Eleven Sports 1 18:10 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski
57. Speedway of Nations w Teterowie na żużlu - 1 półfinał* (C+ Sport 18:30 SOB)
58. Niemcy - Francja (Polsat Sport 18:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
59. Michał Cieślak - Sergey Radchenko (Polsat Sport Extra 19:00 SOB) - boks, gala Babilon Boxing Night w Legionowie
60. Krzysztof Włodarczyk - Olanrewaju Durodola (TVP Sport 20:05 SOB) - boks, gala KnockOut Boxing Night 2 w Rzeszowie
61. Belgia - Portugalia (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski
62. Islandia - Norwegia (Polsat Sport Extra 21:55 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski
63. Portland Timbers - Los Angeles Galaxy (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS
64. Iran - Włochy (Polsat Sport News 23:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
65. Bułgaria - Australia (Polsat Sport Extra 0:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
66. Korea Południowa - USA (Polsat Sport News 1:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
67. Argentyna - Kanada (Polsat Sport 2:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
68. Washington Capitals - Vegas Golden Knights (TVP Sport 2:05 ND) - hokej na lodzie, NHL
69. Brazylia - Japonia (Polsat Sport Extra 2:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
70. GKS Katowice - Górnik Łęczna (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
71. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
72. Japonia U-21 - Kanada U-21 (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, turniej w Tulonie
73. Rhein-Neckar Lowen - SCX DHfK Leipzig (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
74. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock (nSport+ 15:30 ND) - piłka ręczna, liga polska
75. Polska - Niemcy (Polsat Sport 15:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
76. Brazylia - Chorwacja (TVP Sport 15:55 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski
77. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen (Sportklub 16:45 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
78. Brazylia - USA (Polsat Sport News 17:05 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
79. Portugalia U-21 - Turcja U-21 (Eleven Sports 1 17:25 ND) - piłka nożna, turniej w Tulonie
80. Polska - Słowacja (TVP Sport 18:15 ND) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy
81. Die Eulen Ludwigshafen - HC Erlangen (Sportklub 18:45 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
82. Francja - Chiny (Polsat Sport 18:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
83. Bułgaria - Rosja (Polsat Sport Extra 18:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
84. Korea Południowa - Japonia (Polsat Sport News 19:55 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
85. Hiszpania - Szwajcaria (C+ Sport 20:55 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski
86. Iran - Kanada (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
87. Serbia - Australia (Polsat Sport Extra 23:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów
88. Argentyna - Włochy (Polsat Sport 0:00 PN) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

1. Dominikana - USA 2

 

2. Argentyna - Włochy 2
3. Tajlandia - Niemcy 2
4. Chiny - Japonia 1
5. Polska - Brazylia 1
6. Turcja - Rosja 1
7. Korea Południowa U-21 - Togo U-21 1
8. Holandia - Korea Południowa 1
9. Szkocja U-21 - Francja U-21 2
10. Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce 2
 
11. Belgia - Serbia 2
12. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 2
13. Luparense - AcquaeSapo 1
14. Fenerbahce Dogus Stambuł - Banvit BK 1
15. Vegas Golden Knights - Washington Capitals 2
16. Dominikana - Niemcy 2
17. Japonia - Argentyna 1
18. Tajlandia - USA 2
19. Polska - Szwecja 1
20. Chiny - Włochy 2
 
21. Korea Południowa - Polska 2
22. Rumunia - Chile X
24. Rosja - Belgia 1
25. Japonia U-21 - Portugalia U-21 2
26. Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 1
27. Holandia - Brazylia 2
28. Kanada U-21 - Turcja U-21 2
29. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 2
30. Luksemburg - Senegal 2
 
31. Włochy - Polska 2
32. Turcja - Serbia 1
33. Real Madryt - Iberostar Tenerife 1
34. Słowacja - Holandia 2
35. Polska - Francja 1
36. Australia - Rosja 2
37. Chiny U-21 - Meksyk U-21 2
38. Japonia - USA 2
39. Chiny - Niemcy 2
40. Bułgaria - Serbia 2
 
41. Anglia U-21 - Katar U-21 1
42. FC Barcelona - MoraBanc Andorra 1
43. Francja - Włochy 1
44. Brazylia - Korea Południowa 1
45. Valencia Basket Club - Herbalife Gran Canaria 1
46. Kanada - Włochy 2
47. Argentyna - Iran 2
48. Jimmie Rivera - Marlon Moraes 1
49. Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
50. Korea Południowa U-21 - Szkocja U-21 2
 
51. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole 1
52. Polska - Chiny 1
53. Rosja - Serbia 1
54. Francja U-21 - Togo U-21 1
55. Austria - Niemcy 2
56. Anglia - Nigeria 1
58. Niemcy - Francja 1
59. Michał Cieślak - Sergey Radchenko 1
60. Krzysztof Włodarczyk - Olanrewaju Durodola 1
 
61. Belgia - Portugalia 1
62. Islandia - Norwegia 1
63. Portland Timbers - Los Angeles Galaxy 2
64. Iran - Włochy 1
65. Bułgaria - Australia 1
66. Korea Południowa - USA 2
67. Argentyna - Kanada 1
68. Washington Capitals - Vegas Golden Knights 1
69. Brazylia - Japonia 1
70. GKS Katowice - Górnik Łęczna 2
 
71. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn X
72. Japonia U-21 - Kanada U-21 1
73. Rhein-Neckar Lowen - SCX DHfK Leipzig 1
74. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 1
75. Polska - Niemcy 1
76. Brazylia - Chorwacja 1
77. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen 1
78. Brazylia - USA 1
79. Portugalia U-21 - Turcja U-21 1
80. Polska - Słowacja 1
 
81. Die Eulen Ludwigshafen - HC Erlangen 1
82. Francja - Chiny 1
83. Bułgaria - Rosja 2
84. Korea Południowa - Japonia 2
85. Hiszpania - Szwajcaria 1
86. Iran - Kanada 1
87. Serbia - Australia 1
88. Argentyna - Włochy 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 20

Obowiązuje na dni: 28.05-3.06.2018

 

 

1. Dominikana - USA  2

2. Argentyna - Włochy  2

3. Tajlandia - Niemcy  2

4. Chiny - Japonia  1

5. Polska - Brazylia  1

6. Turcja - Rosja  2

7. Korea Południowa U-21 - Togo U-21  2

8. Holandia - Korea Południowa  1

9. Szkocja U-21 - Francja U-21  2

10. Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce  2

 

 

11. Belgia - Serbia  2

12. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek  1

15. Vegas Golden Knights - Washington Capitals  1

16. Dominikana - Niemcy  2

17. Japonia - Argentyna  1

18. Tajlandia - USA  2

19. Polska - Szwecja  1

20. Chiny - Włochy  2

21. Korea Południowa - Polska  2

22. Rumunia - Chile  2

 

 

24. Rosja - Belgia  1

25. Japonia U-21 - Portugalia U-21  2

26. Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec  2

27. Holandia - Brazylia  2

28. Kanada U-21 - Turcja U-21  2

30. Luksemburg - Senegal  2

31. Włochy - Polska  2

32. Turcja - Serbia  2

34. Słowacja - Holandia  2

35. Polska - Francja  1

 

 

36. Australia - Rosja  2

37. Chiny U-21 - Meksyk U-21  2

38. Japonia - USA  2

39. Chiny - Niemcy  2

40. Bułgaria - Serbia  2

41. Anglia U-21 - Katar U-21  1

42. FC Barcelona - MoraBanc Andorra  1

43. Francja - Włochy  1

44. Brazylia - Korea Południowa  1

45. Valencia Basket Club - Herbalife Gran Canaria  1

 

 

46. Kanada - Włochy  2

47. Argentyna - Iran  2

49. Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2

50. Korea Południowa U-21 - Szkocja U-21   2

51. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole  1

52. Polska - Chiny  1

53. Rosja - Serbia  1

54. Francja U-21 - Togo U-21  1

55. Austria - Niemcy  2

 

 

56. Anglia - Nigeria  1

58. Niemcy - Francja  2

61. Belgia - Portugalia  2

62. Islandia - Norwegia  1

63. Portland Timbers - Los Angeles Galaxy  2

64. Iran - Włochy  2

65. Bułgaria - Australia  1

66. Korea Południowa - USA  2

67. Argentyna - Kanada  2

68. Washington Capitals - Vegas Golden Knights  2

 

 

69. Brazylia - Japonia  1                                 

70. GKS Katowice - Górnik Łęczna  1

71. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn  1

72. Japonia U-21 - Kanada U-21  1

73. Rhein-Neckar Lowen - SCX DHfK Leipzig  1

74. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock  1

75. Polska - Niemcy  1

76. Brazylia - Chorwacja  1

77. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen  1

78. Brazylia - USA  11

 

 

79. Portugalia U-21 - Turcja U-21  1

80. Polska - Słowacja  1

82. Francja - Chiny  1

83. Bułgaria - Rosja  2

84. Korea Południowa - Japonia  2

85. Hiszpania - Szwajcaria  1

86. Iran - Kanada  1

87. Serbia - Australia  1

88. Argentyna - Włochy  2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 20
Obowiązuje na dni: 28.05-3.06.2018

 

1. Dominikana - USA 2
2. Argentyna - Włochy 2
4. Chiny - Japonia 1
5. Polska - Brazylia 2
8. Holandia - Korea Południowa 1
9. Szkocja U-21 - Francja U-21 2
10. Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce 2
11. Belgia - Serbia 2
12. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 1
14. Fenerbahce Dogus Stambuł - Banvit BK 1

 

16. Dominikana - Niemcy 2
17. Japonia - Argentyna 1
18. Tajlandia - USA 2
19. Polska - Szwecja 1
21. Korea Południowa - Polska 2
24. Rosja - Belgia 1
25. Japonia U-21 - Portugalia U-21 2
27. Holandia - Brazylia 2
29. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 1
30. Luksemburg - Senegal 2

 

31. Włochy - Polska 2
32. Turcja - Serbia 2
33. Real Madryt - Iberostar Tenerife 1
34. Słowacja - Holandia 2
35. Polska - Francja 1
36. Australia - Rosja 2
37. Chiny U-21 - Meksyk U-21 2
38. Japonia - USA 2
39. Chiny - Niemcy 2
40. Bułgaria - Serbia 2

 

41. Anglia U-21 - Katar U-21 1
42. FC Barcelona - MoraBanc Andorra 1
43. Francja - Włochy 1
44. Brazylia - Korea Południowa 1
46. Kanada - Włochy 2
49. Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
51. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole 1
52. Polska - Chiny 1
54. Francja U-21 - Togo U-21 1
55. Austria - Niemcy 2

 

56. Anglia - Nigeria 1
58. Niemcy - Francja 2
59. Michał Cieślak - Sergey Radchenko 1
60. Krzysztof Włodarczyk - Olanrewaju Durodola 1
61. Belgia - Portugalia 1
62. Islandia - Norwegia 1
64. Iran - Włochy 2
65. Bułgaria - Australia 1
66. Korea Południowa - USA 2
69. Brazylia - Japonia 1

 

73. Rhein-Neckar Lowen - SCX DHfK Leipzig 1
74. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 1
75. Polska - Niemcy 1
76. Brazylia - Chorwacja 1
77. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen 1
79. Portugalia U-21 - Turcja U-21 1
80. Polska - Słowacja 1
82. Francja - Chiny 1
83. Bułgaria - Rosja 2
85. Hiszpania - Szwajcaria 1

 

87. Serbia - Australia 1
88. Argentyna - Włochy 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Dominikana - USA  2

2. Argentyna - Włochy  2

3. Tajlandia - Niemcy  2

4. Chiny - Japonia  1

5. Polska - Brazylia  1

6. Turcja - Rosja  2

7. Korea Południowa U-21 - Togo U-21  2

8. Holandia - Korea Południowa  1

9. Szkocja U-21 - Francja U-21  2

10. Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce  2

 

 

11. Belgia - Serbia  2

12. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek  1

15. Vegas Golden Knights - Washington Capitals  1

16. Dominikana - Niemcy  2

17. Japonia - Argentyna  1

18. Tajlandia - USA  2

19. Polska - Szwecja  1

20. Chiny - Włochy  2

21. Korea Południowa - Polska  2

22. Rumunia - Chile  2

 

 

24. Rosja - Belgia  1

25. Japonia U-21 - Portugalia U-21  2

26. Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec  2

27. Holandia - Brazylia  2

28. Kanada U-21 - Turcja U-21  2

30. Luksemburg - Senegal  2

31. Włochy - Polska  2

32. Turcja - Serbia  2

34. Słowacja - Holandia  2

35. Polska - Francja  1

 

 

36. Australia - Rosja  2

37. Chiny U-21 - Meksyk U-21  2

38. Japonia - USA  2

39. Chiny - Niemcy  2

40. Bułgaria - Serbia  2

41. Anglia U-21 - Katar U-21  1

42. FC Barcelona - MoraBanc Andorra  1

43. Francja - Włochy  1

44. Brazylia - Korea Południowa  1

45. Valencia Basket Club - Herbalife Gran Canaria  1

 

 

46. Kanada - Włochy  2

47. Argentyna - Iran  2

49. Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2

50. Korea Południowa U-21 - Szkocja U-21   2

51. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole  1

52. Polska - Chiny  1

53. Rosja - Serbia  1

54. Francja U-21 - Togo U-21  1

55. Austria - Niemcy  2

 

 

56. Anglia - Nigeria  1

58. Niemcy - Francja  2

61. Belgia - Portugalia  2

62. Islandia - Norwegia  1

63. Portland Timbers - Los Angeles Galaxy  2

64. Iran - Włochy  2

65. Bułgaria - Australia  1

66. Korea Południowa - USA  2

67. Argentyna - Kanada  2

68. Washington Capitals - Vegas Golden Knights  2

 

 

69. Brazylia - Japonia  1                                 

70. GKS Katowice - Górnik Łęczna  1

71. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn  1

72. Japonia U-21 - Kanada U-21  1

73. Rhein-Neckar Lowen - SCX DHfK Leipzig  1

74. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock  1

75. Polska - Niemcy  1

76. Brazylia - Chorwacja  1

77. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen  1

78. Brazylia - USA  11

 

 

79. Portugalia U-21 - Turcja U-21  1

80. Polska - Słowacja  1

82. Francja - Chiny  1

83. Bułgaria - Rosja  2

84. Korea Południowa - Japonia  2

85. Hiszpania - Szwajcaria  1

86. Iran - Kanada  1

87. Serbia - Australia  1

88. Argentyna - Włochy  2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 21

Obowiązuje na dni: 4-10.06.2018

 

1. Serbia - Dominikana (Polsat Sport Extra 16:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

2. Belgia - Argentyna (Polsat Sport 17:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

3. Polska - Niemcy (TVP Sport 17:20 ŚR) - piłka ręczna kobiet, mecz towarzyski

4. Holandia - Włochy (Polsat Sport Extra 19:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

5. Polska - Niemcy (Polsat Sport 20:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

6. CD Numancia - Real Saragossa (Eleven Sports 2 20:25 ŚR) - piłka nożna, baraż o La Liga

7. Belgia - Egipt (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski

8. Luke Watkins - Lawrence Okolie (Polsat Sport 23:00 ŚR) - boks, gala w Londynie

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors (C+ Sport 3:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA

10. Brazylia - Rosja (Polsat Sport 9:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

11. Korea Południowa - Turcja (Polsat Sport 9:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

12. Tajlandia - Japonia (Polsat Sport Extra 12:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

13. Chiny - USA (Polsat Sport 13:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

14. Dominikana - Włochy (Polsat Sport Extra 16:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

15. Argentyna - Niemcy (Polsat Sport 17:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

16. Holandia - Serbia (Polsat Sport News 19:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

17. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK (Sportklub 20:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

18. Polska - Belgia (Polsat Sport 20:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

19. Real Valladolid - Sporting Gijon (Eleven Sports 1 20:25 CZW) - piłka nożna, baraż o La Liga

20. Anglia - Kostaryka (Eleven Sports 2 20:55 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski

21. Islandia - Ghana (TVP Sport 21:50 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski

22. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 22:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

23. Vegas Golden Knights - Washington Capitals (TVP Sport 2:05 PT) - hokej na lodzie, NHL

24. Włochy - Polska (Polsat Sport 8:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

25. Japonia - Bułgaria (Polsat Sport 12:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

26. Chiny - Iran (Polsat Sport Extra 13:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

27. Rosja - Brazylia (Polsat Sport 15:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

28. Argentyna - Serbia (Polsat Sport 16:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

29. Francja - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 19:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

30. Szymon Kołecki - Ivo Cuk (Polsat Sport 20:30 PT) - sporty walki, gala Babilon MMA 4 w Ełku

31. Polska - Chile (TVP 1, TVP Sport 20:40 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

32. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 21:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

33. Niemcy - USA (Polsat Sport Extra 22:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

34. Niemcy - Arabia Saudyjska (TVP Sport 23:55 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

35. Kanada - Australia (Polsat Sport 1:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

36. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors (C+ Sport 3:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

37. Szwajcaria - Japonia (TVP Sport 4:00 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski

38. Włochy - Bułgaria (Polsat Sport 5:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

39. Japonia - Polska (Polsat Sport 9:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

40. Iran - Brazylia (Polsat Sport 13:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

41. Polska - Turcja (TVP Sport 15:40 SOB) - boks, mecz towarzyski

42. Rosja - Chiny (Polsat Sport 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

43. Korea Południowa - Serbia (Polsat Sport Extra 16:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

44. Tofas SK - Fenerbahce Dogus Stambuł (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

45. Szwecja - Peru (TVP Sport 19:05 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski

46. Francja - Argentyna (Polsat Sport Extra 19:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

47. Izrael - Argentyna (TVP Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski

48. Francja - USA (Polsat Sport 20:55 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski

49. Argentyna - Walia (C+ Sport 21:35 SOB) - rugby, mecz towarzyski

50. USA - Australia (Polsat Sport Extra 22:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

51. Columbus Crew - New York Red Bulls (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS

52. Kanada - Niemcy (Polsat Sport 1:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

53. Terence Crawford - Jeff Horn (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - boks, walka o pas WBO w Las Vegas

54. Leo Santa Cruz - Abner Mares (C+ Sport 4:00 ND) - boks, gala boksu zawodowego w Los Angeles

55. Bułgaria - Polska (Polsat Sport 4:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

56. Robert Whittaker - Yoel Romero (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 225

57. Japonia - Włochy (Polsat Sport 7:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

58. Chiny - Brazylia (Polsat Sport Extra 13:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

59. Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska

60. Rosja - Iran (Polsat Sport News 15:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

61. Brazylia - Austria (TVP Sport 15:55 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski

62. Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

63. Francja - Serbia (Polsat Sport Extra 17:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

64. Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

65. Australia - Niemcy (Polsat Sport 19:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

66. Formuła 1 - Grand Prix Kanady* (Eleven Sports 1 20:00 ND)

67. Sporting Gijon - Real Valladolid (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, baraż o La Liga

68. Kanada - USA (Polsat Sport 22:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

69. Washington Capitals - Vegas Golden Knights (TVP Sport 2:05 PN) - hokej na lodzie, NHL

 

 

 

 

 


 

 

1. Serbia - Dominikana 1

2. Belgia - Argentyna 1

3. Polska - Niemcy 1

4. Holandia - Włochy 1

5. Polska - Niemcy 1

6. CD Numancia - Real Saragossa 2

7. Belgia - Egipt 1

8. Luke Watkins - Lawrence Okolie 1

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2

10. Brazylia - Rosja 2

11. Korea Południowa - Turcja 2

12. Tajlandia - Japonia 1

13. Chiny - USA 2

14. Dominikana - Włochy 2

15. Argentyna - Niemcy 2

16. Holandia - Serbia 1

17. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1

18. Polska - Belgia 1

19. Real Valladolid - Sporting Gijon 1

20. Anglia - Kostaryka 1

21. Islandia - Ghana 1

22. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1

23. Vegas Golden Knights - Washington Capitals 2

24. Włochy - Polska 2

25. Japonia - Bułgaria 1

26. Chiny - Iran 2

27. Rosja - Brazylia 2

28. Argentyna - Serbia 2

29. Francja - Korea Południowa 1

30. Szymon Kołecki - Ivo Cuk 1

31. Polska - Chile 1

32. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1

33. Niemcy - USA 2

34. Niemcy - Arabia Saudyjska 1

35. Kanada - Australia 1

36. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2

37. Szwajcaria - Japonia 1

38. Włochy - Bułgaria 1

39. Japonia - Polska 2

40. Iran - Brazylia 2

41. Polska - Turcja 1

42. Rosja - Chiny 1

43. Korea Południowa - Serbia 2

44. Tofas SK - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

45. Szwecja - Peru 1

46. Francja - Argentyna 1

47. Izrael - Argentyna 2

48. Francja - USA 1

49. Argentyna - Walia 2

50. USA - Australia 1

51. Columbus Crew - New York Red Bulls 2

52. Kanada - Niemcy 1

53. Terence Crawford - Jeff Horn 1

54. Leo Santa Cruz - Abner Mares 1

55. Bułgaria - Polska 2

56. Robert Whittaker - Yoel Romero 2

57. Japonia - Włochy 2

58. Chiny - Brazylia 2

59. Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 1

60. Rosja - Iran 1

61. Brazylia - Austria 1

62. Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 2

63. Francja - Serbia 1

64. Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa 1

65. Australia - Niemcy 2

67. Sporting Gijon - Real Valladolid X

68. Kanada - USA 2

69. Washington Capitals - Vegas Golden Knights 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Serbia - Dominikana 1

2. Belgia - Argentyna 1

3. Polska - Niemcy 1

4. Holandia - Włochy 2

5. Polska - Niemcy 1

6. CD Numancia - Real Saragossa 2

7. Belgia - Egipt 1

8. Luke Watkins - Lawrence Okolie 1

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2

10. Brazylia - Rosja 2

 

 

11. Korea Południowa - Turcja 2

12. Tajlandia - Japonia 2

13. Chiny - USA 1

14. Dominikana - Włochy 2

15. Argentyna - Niemcy 2

16. Holandia - Serbia 1

17. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1

18. Polska - Belgia 1

19. Real Valladolid - Sporting Gijon 1

20. Anglia - Kostaryka 1

 

 

21. Islandia - Ghana 1

22. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1

23. Vegas Golden Knights - Washington Capitals 2

24. Włochy - Polska 2

25. Japonia - Bułgaria 2

26. Chiny - Iran 2

27. Rosja - Brazylia 1

28. Argentyna - Serbia 2

29. Francja - Korea Południowa 1

30. Szymon Kołecki - Ivo Cuk 1

 

 

31. Polska - Chile 1

32. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1

33. Niemcy - USA 2

34. Niemcy - Arabia Saudyjska 1

35. Kanada - Australia 1

36. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2

37. Szwajcaria - Japonia 1

38. Włochy - Bułgaria 1

39. Japonia - Polska 2

40. Iran - Brazylia 2

 

 

41. Polska - Turcja 1

42. Rosja - Chiny 1

43. Korea Południowa - Serbia 2

44. Tofas SK - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

45. Szwecja - Peru 1

46. Francja - Argentyna 1

47. Izrael - Argentyna 2

48. Francja - USA 1

49. Argentyna - Walia 2

50. USA - Australia 1

 

 

51. Columbus Crew - New York Red Bulls 2

52. Kanada - Niemcy 1

53. Terence Crawford - Jeff Horn 1

54. Leo Santa Cruz - Abner Mares 1

55. Bułgaria - Polska 2

56. Robert Whittaker - Yoel Romero 2

57. Japonia - Włochy 2

58. Chiny - Brazylia 2

59. Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 1

60. Rosja - Iran 1

 

 

61. Brazylia - Austria 1

62. Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 2

63. Francja - Serbia 1

64. Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa 1

65. Australia - Niemcy 2

67. Sporting Gijon - Real Valladolid X

68. Kanada - USA 2

69. Washington Capitals - Vegas Golden Knights 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 21
Obowiązuje na dni: 4-10.06.2018

 

1. Serbia - Dominikana 1
2. Belgia - Argentyna 1
4. Holandia - Włochy 1
5. Polska - Niemcy 1
7. Belgia - Egipt 1
8. Luke Watkins - Lawrence Okolie 1
9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2
10. Brazylia - Rosja 1
11. Korea Południowa - Turcja 2
12. Tajlandia - Japonia 1

13. Chiny - USA 2
14. Dominikana - Włochy 2
15. Argentyna - Niemcy 2
16. Holandia - Serbia 1
17. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1
18. Polska - Belgia 1
20. Anglia - Kostaryka 1
22. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1
24. Włochy - Polska 2
25. Japonia - Bułgaria 1

26. Chiny - Iran 2
27. Rosja - Brazylia 1
28. Argentyna - Serbia 2
29. Francja - Korea Południowa 1
30. Szymon Kołecki - Ivo Cuk 1
31. Polska - Chile 1
32. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1
33. Niemcy - USA 2
34. Niemcy - Arabia Saudyjska 1
35. Kanada - Australia 1

36. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2
38. Włochy - Bułgaria 1
39. Japonia - Polska 2
40. Iran - Brazylia 2
41. Polska - Turcja 1
42. Rosja - Chiny 1
43. Korea Południowa - Serbia 2
45. Szwecja - Peru 1
46. Francja - Argentyna 1
47. Izrael - Argentyna 2

48. Francja - USA 1
50. USA - Australia 1
52. Kanada - Niemcy 1
53. Terence Crawford - Jeff Horn 1
54. Leo Santa Cruz - Abner Mares 1
55. Bułgaria - Polska 2
56. Robert Whittaker - Yoel Romero 1
57. Japonia - Włochy 2
58. Chiny - Brazylia 2
60. Rosja - Iran 1

61. Brazylia - Austria 1
62. Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 1
63. Francja - Serbia 1
65. Australia - Niemcy 2
68. Kanada - USA 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 21

Obowiązuje na dni: 4-10.06.2018

 

 

5. Polska - Niemcy  1

7. Belgia - Egipt  1

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors  2

10. Brazylia - Rosja  1

11. Korea Południowa - Turcja  2

12. Tajlandia - Japonia  2

13. Chiny - USA  2

14. Dominikana - Włochy  2

15. Argentyna - Niemcy  2

16. Holandia - Serbia  1

 

 

17. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK  1

18. Polska - Belgia  1

19. Real Valladolid - Sporting Gijon  1

20. Anglia - Kostaryka  1

21. Islandia - Ghana  1

22. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria  1

23. Vegas Golden Knights - Washington Capitals  1

24. Włochy - Polska  2

25. Japonia - Bułgaria  2

26. Chiny - Iran  2

 

 

27. Rosja - Brazylia  2

28. Argentyna - Serbia  2

29. Francja - Korea Południowa  1

31. Polska - Chile  1

32. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria  1

33. Niemcy - USA  2

34. Niemcy - Arabia Saudyjska  1

35. Kanada - Australia  1

36. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors  2

37. Szwajcaria - Japonia  1

 

 

38. Włochy - Bułgaria  1

39. Japonia - Polska  2

40. Iran - Brazylia  2

41. Polska - Turcja  1

42. Rosja - Chiny  1

43. Korea Południowa - Serbia  2

45. Szwecja - Peru  1

46. Francja - Argentyna  1

47. Izrael - Argentyna  2

48. Francja - USA  1

 

 

49. Argentyna - Walia  2

50. USA - Australia  1

51. Columbus Crew - New York Red Bulls  2

52. Kanada - Niemcy  2

55. Bułgaria - Polska  2

57. Japonia - Włochy  2

58. Chiny - Brazylia  2

59. Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno  2

60. Rosja - Iran  1

61. Brazylia - Austria  1

 

 

62. Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra  1

63. Francja - Serbia  1

64. Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa  1

65. Australia - Niemcy  2

67. Sporting Gijon - Real Valladolid  1

68. Kanada - USA  2

69. Washington Capitals - Vegas Golden Knights  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 20 Kolejka :

 

1. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra  85:83
2. Polska - Kanada  3:2
3. Holstein Kiel - VfL Wolfsburg  0:1
4. Montreal Impact - Los Angeles Galaxy  0:1
5. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals  0:3
6. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics  111:102
7. Włochy - Rosja  0:3
8. Belgia - Holandia  2:3
9. Tajlandia - Serbia  1:3
10. Japonia - USA  0:3
11. Argentyna - Dominikana  0:3
12. Chiny - Polska  2:3
13. Turcja - Brazylia  1:3
14. Erzgebirge Aue - Karlsruher SC  3:1
15. Eskilstuna Smederna - Masarna Avesta  55:35
16. Super Eagles Nigeria - Atletico Madryt  2:3
17. Korea Południowa - Niemcy  3:1
18. Golden State Warriors - Houston Rockets  92:95
19. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights  mecz nie będzie liczony
20. Holandia - USA  0:3
21. Włochy - Niemcy  3:0
22. Polska - Serbia  1:3
23. Japonia - Belgia  3:0
24. Brazylia - Argentyna  3:0
25. Chiny - Tajlandia  3:1
26. Turcja - Dominikana  3:1
27. Korea Południowa - Rosja  3:0
28. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers  96:83
29. Belgia - USA  0:3
30. Niemcy - Rosja  1:3
31. Polska - Tajlandia  2:3
32. Japonia - Holandia  0:3
33. Chiny - Serbia  1:3
34. Turcja - Argentyna  3:0
35. VfL Wolfsburg - Olympique Lyon  1:4  po dogrywce
36. Dominikana - Brazylia  0:3
37. Korea Południowa - Włochy  0:3
38. Houston Rockets - Golden State Warriors  98:94
39. Argentyna - USA  2:3
40. Chiny - Bułgaria  2:3
41. Polska - Korea Południowa  3:0
42. Niemcy - Włochy  1:3
43. Łukasz Jarosz - Michał Wlazło  wygrana Łukasz Jarosz
44. Rosja - Kanada  3:0
45. Igor Kolacin - Wendell Roche  wygrana Wendell Roche
46. Piotr Hallmann - Damien Lapilus  wygrana Piotr Hallmann
47. Serbia - Brazylia  0:3
48. Francja - Iran  3:1
49. Tomasz Sarara - Tomas Mozny  wygrana Tomasz Sarara
50. Rafał Jackiewicz - Robert Świerzbiński  wygrana Robert Świerzbiński
51. Robert Talarek - Norbert Dąbrowski  wygrana Norbert Dąbrowski
52. Thiago Vieira - Andrzej Grzebyk  wygrana Andrzej Grzebyk
53. Marcin Najman - Rihards Bigis  wygrana Rihards Bigis
54. Mariusz Wach - Eric Molina  walka odwołana
55. Australia - Japonia  1:3
56. Izuagbe Ugonoh - Fred Kassi  wygrana Izuagbe Ugonoh
57. Ewa Piątkowska - Maria Lindberg  wygrana Ewa Piątkowska
58. Artur Szpilka - Dominick Guinn  wygrana Artur Szpilka
59. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics  109:99
60. Bułgaria - USA  1:3
61. Chiny - Argentyna  3:0
62. HBC Nantes - Paris Saint-Germain  32:28
63. Polska - Rosja  3:0
64. Włochy - Brazylia  3:2
65. Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź  51:39
66. RK Vardar Skopje - Montpellier Handball  27:28
67. Widzew Łódź - Polonia Warszawa  2:0
68. Grand Prix Czech na żużlu -  Fredrik Lindgren
69. Niemcy - Serbia  1:3
70. Kanada - Korea Południowa  3:0
71. Francja - Japonia  3:1
72. Real Madryt - Liverpool FC  3:1
73. Australia - Iran  0:3
74. Seattle Sounders - Real Salt Lake  0:1
75. Golden State Warriors - Houston Rockets  115:86
76. Bułgaria - Argentyna  3:1
77. Chiny - USA  0:3
78. Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin  41:49
79. Formuła 1 - Grand Prix Monako - Daniel Ricciardo
80. Polska - Kanada  3:1
81. Brazylia - Niemcy  3:0
82. Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów  43:47
83. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń  49:41
84. Włochy - Serbia  3:0
85. Korea Południowa - Rosja  0:3
86. Stephen Thompson - Darren Till  wygrana Darren Till
87. Francja - Australia  3:0
88. Iran - Japonia  1:3
89. Sporting Kansas City - Columbus Crew  0:0
90. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers  79:87

 

Tabela :

 

1.tyrla - 459 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12)

2.lukas_k - 323 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30)

3.bartek2lp2 - 273 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29)

4.aro - 256 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 22

Obowiązuje na dni: 11-17.06.2018

 

1. Belgia - Kostaryka (Polsat Sport Extra 20:40 PN) - piłka nożna, mecz towarzyski

2. AcquaeSapone - Luparen (Sportklub 20:45 PN) - futsal, liga włoska

3. Polska - Szkocja (Polsat Sport 15:15 WT) - piłka nożna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Świata

4. Brazylia - Belgia (Polsat Sport Extra 16:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

5. Turcja - Holandia (Polsat Sport News 16:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

6. Rosja - Dominikana (Polsat Sport 17:20 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

7. Polska - Litwa (TVP 1, TVP Sport 17:50 WT) - piłka nożna mecz towarzyski

8. Lejonen Gislaved - Vetlanta Speedway (Eleven Sports 1 18:50 WT) - żużel, liga szwedzka

9. Włochy - Tajlandia (Polsat Sport Extra 19:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

10. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK (Sportklub 20:00 WT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

11. Polska - Japonia (Polsat Sport 20:20 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

12. Serbia - USA (Polsat Sport Extra 22:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

13. Argentyna - Korea Południowa (Polsat Sport 1:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

14. Polska - Hiszpania (TVP Sport 11:50 ŚR) - piłka ręczna mężczyzn, mecz towarzyski

15. Brazylia - Tajlandia (Polsat Sport Extra 16:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

16. Chiny - Holandia (Polsat Sport News 16:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

17. Dominikana - Japonia (Polsat Sport 17:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

18. Włochy - Belgia (Polsat Sport Extra 19:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

19. Niemcy - Turcja (Polsat Sport News 19:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

20. Polska - Rosja (Polsat Sport 20:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

21. CD Numancia - Real Valladolid(Eleven Sports 1 20:25 ŚR) - piłka nożna, mecz barażowy o La Ligę 

22. Korea Południowa - USA (Polsat Sport Extra 22:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

23. Argentyna - Serbia (Polsat Sport 1:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

24. Rosja - Arabia Saudyjska (TVP 1, Sport 16:45 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

25. Belgia - Tajlandia (Polsat Sport Extra 16:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

26. Chiny - Turcja (Polsat Sport News 16:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

27. Rosja - Japonia (Polsat Sport 17:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

28. Włochy - Brazylia (Polsat Sport Extra 19:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

29. Niemcy - Holandia (Polsat Sport News 19:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

30. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK (Sportklub 20:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

31. Polska - Dominikana (Polsat Sport 20:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

32. Korea Południowa - Serbia (Polsat Sport Extra 22:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

33. Argentyna - USA (Polsat Sport 1:30 PT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

34. Chiny - Włochy (Polsat Sport News 9:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

35. Korea Południowa - Australia (Polsat Sport 10:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

36. Egipt - Urugwaj (TVP 1, TVP Sport 13:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

37. Kanada - Brazylia (Polsat Sport 14:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

38. Maroko - Iran (TVP 2, TVP Sport 16:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

39. Bułgaria - Francja (Polsat Sport 17:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

40. Car Gwarant Start Gniezno - KS ROW Rybnik (Eleven Sports 1 17:30 PT) - żużel, 1.liga polska

41. Niemcy - Japonia (Polsat Sport Extra 17:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

42. Portugalia - Hiszpania (TVP 1, TVP Sport 19:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

43. Rosja - Argentyna (Polsat Sport Extra 20:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

44. Polska - Iran (Polsat Sport 0:15 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

45. USA - Serbia (Polsat Sport 2:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

46. Korea Południowa - Włochy (Polsat Sport Extra 6:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

47. Australia - Chiny (Polsat Sport 9:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

48. Francja - Australia (TVP 1, TVP Sport 11:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

49. Francja - Brazylia (Polsat Sport 14:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

50. Argentyna - Islandia (TVP 2, TVP Sport 14:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

51. Niemcy - Argentyna (Polsat Sport Extra 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

52. Bułgaria - Kanada (Polsat Sport 17:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

53. Peru - Dania (TVP 1, TVP Sport 17:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

54. Rosja - Japonia (Polsat Sport News 18:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

55. Chorwacja - Nigeria (TVP 1, TVP Sport 19:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

56. Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala Warsaw Boxing Night

57. Real Valladolid - CD Numancia (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, mecz barażowy o La Ligę 

58. Iran - Serbia (Polsat Sport Extra 20:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

59. Argentyna - Walia (C+ Sport 2 21:35 SOB) - rugby, mecz towarzyski

60. USA - Polska (Polsat Sport 2:15 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

61. Errol Spence Jr. - Carlos Ocampo (TVP Sport 2:30 SOB) - boks, walka o pas mistrzowski IBF World we Frisco

62. Korea Południowa - Chiny (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

63. Włochy - Australia (Polsat Sport 9:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

64. Japonia - Argentyna (Polsat Sport News 11:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

65. Kostaryka - Serbia (TVP Sport 13:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

66. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska

67. Niemcy - Rosja (Polsat Sport News 14:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

68. Niemcy - Meksyk  (TVP Sport 16:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

69. Bułgaria - Brazylia (Polsat Sport Extra 17:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

70. Polska - Serbia (Polsat Sport 18:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

71. Brazylia - Szwajcaria  (TVP Sport 19:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

72. USA - Iran (Polsat Sport 2:20 PN) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

 

 

 

 

 

 


1. Belgia - Kostaryka 1

2. AcquaeSapone - Luparen 1

3. Polska - Szkocja 2

4. Brazylia - Belgia 1

5. Turcja - Holandia 1

6. Rosja - Dominikana 1

7. Polska - Litwa 1

8. Lejonen Gislaved - Vetlanta Speedway 1

9. Włochy - Tajlandia 1

10. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1

11. Polska - Japonia 1

12. Serbia - USA 2

13. Argentyna - Korea Południowa 1

14. Polska - Hiszpania 1

15. Brazylia - Tajlandia 1

16. Chiny - Holandia 1

17. Dominikana - Japonia 1

18. Włochy - Belgia 1

19. Niemcy - Turcja 2

20. Polska - Rosja 1

21. CD Numancia - Real Valladolid X

22. Korea Południowa - USA 2

23. Argentyna - Serbia 2

24. Rosja - Arabia Saudyjska 1

25. Belgia - Tajlandia 1

26. Chiny - Turcja 2

27. Rosja - Japonia 1

28. Włochy - Brazylia 2

29. Niemcy - Holandia 1

30. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1

31. Polska - Dominikana 1

32. Korea Południowa - Serbia 2

33. Argentyna - USA 2

34. Chiny - Włochy 2

35. Korea Południowa - Australia 1

36. Egipt - Urugwaj 2

37. Kanada - Brazylia 2

38. Maroko - Iran X

39. Bułgaria - Francja 2

40. Car Gwarant Start Gniezno - KS ROW Rybnik 1

41. Niemcy - Japonia 1

42. Portugalia - Hiszpania X

43. Rosja - Argentyna 1

44. Polska - Iran 1

45. USA - Serbia 1

46. Korea Południowa - Włochy 2

47. Australia - Chiny 2

48. Francja - Australia 1

49. Francja - Brazylia 2

50. Argentyna - Islandia 1

51. Niemcy - Argentyna 1

52. Bułgaria - Kanada 2

53. Peru - Dania 2

54. Rosja - Japonia 1

55. Chorwacja - Nigeria 1

56. Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh 1

57. Real Valladolid - CD Numancia 1

58. Iran - Serbia 1

59. Argentyna - Walia 2

60. USA - Polska 2

61. Errol Spence Jr. - Carlos Ocampo 1

62. Korea Południowa - Chiny 2

63. Włochy - Australia 1

64. Japonia - Argentyna 2

65. Kostaryka - Serbia 2

66. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

67. Niemcy - Rosja 1

68. Niemcy - Meksyk 1

69. Bułgaria - Brazylia 2

70. Polska - Serbia 1

71. Brazylia - Szwajcaria  1

72. USA - Iran 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 22
Obowiązuje na dni: 11-17.06.2018
 

1. Belgia - Kostaryka 1
3. Polska - Szkocja 1
4. Brazylia - Belgia 1
5. Turcja - Holandia 2
6. Rosja - Dominikana 1
7. Polska - Litwa 1
9. Włochy - Tajlandia 1
10. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1
11. Polska - Japonia 2
12. Serbia - USA 2

 

14. Polska - Hiszpania 1
15. Brazylia - Tajlandia 1
17. Dominikana - Japonia 2
18. Włochy - Belgia 1
19. Niemcy - Turcja 2
20. Polska - Rosja 1
22. Korea Południowa - USA 2
23. Argentyna - Serbia 2
24. Rosja - Arabia Saudyjska 1
26. Chiny - Turcja 1

 

27. Rosja - Japonia 2
28. Włochy - Brazylia 2
29. Niemcy - Holandia 2
30. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1
31. Polska - Dominikana 1
32. Korea Południowa - Serbia 2
33. Argentyna - USA 2
34. Chiny - Włochy 2
35. Korea Południowa - Australia 1
36. Egipt - Urugwaj 2

 

37. Kanada - Brazylia 2
39. Bułgaria - Francja 1
41. Niemcy - Japonia 1
42. Portugalia - Hiszpania 2
43. Rosja - Argentyna 1
44. Polska - Iran 1
45. USA - Serbia 1
46. Korea Południowa - Włochy 2
48. Francja - Australia 1
49. Francja - Brazylia 2

 

50. Argentyna - Islandia 1
51. Niemcy - Argentyna 1
52. Bułgaria - Kanada 1
54. Rosja - Japonia 1
55. Chorwacja - Nigeria 1
56. Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh 1
63. Włochy - Australia 1
65. Kostaryka - Serbia 2
68. Niemcy - Meksyk 1
70. Polska - Serbia 1

 

71. Brazylia - Szwajcaria 1
72. USA - Iran 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 22

Obowiązuje na dni: 11-17.06.2018

 

 

3. Polska - Szkocja  1

4. Brazylia - Belgia  1

5. Turcja - Holandia  1

6. Rosja - Dominikana  1

7. Polska - Litwa  1

9. Włochy - Tajlandia  1

10. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK  1

11. Polska - Japonia  1

12. Serbia - USA  1

13. Argentyna - Korea Południowa  2

 

 

14. Polska - Hiszpania  1

15. Brazylia - Tajlandia  1

16. Chiny - Holandia  2

17. Dominikana - Japonia  2

18. Włochy - Belgia  1

19. Niemcy - Turcja  2

20. Polska - Rosja  1

21. CD Numancia - Real Valladolid  1

22. Korea Południowa - USA  2

23. Argentyna - Serbia  2

 

 

24. Rosja - Arabia Saudyjska  1

25. Belgia - Tajlandia  1

26. Chiny - Turcja  2

27. Rosja - Japonia  1

28. Włochy - Brazylia  2

29. Niemcy - Holandia  2

30. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK  1

31. Polska - Dominikana  1

32. Korea Południowa - Serbia  2

33. Argentyna - USA  2

 

 

34. Chiny - Włochy  2

35. Korea Południowa - Australia  2

36. Egipt - Urugwaj  2 

37. Kanada - Brazylia  2

38. Maroko - Iran  1

39. Bułgaria - Francja  2

40. Car Gwarant Start Gniezno - KS ROW Rybnik  1

41. Niemcy - Japonia  1

42. Portugalia - Hiszpania  1

43. Rosja - Argentyna  1

 

 

44. Polska - Iran  1

45. USA - Serbia  1

46. Korea Południowa - Włochy  2

47. Australia - Chiny  1

48. Francja - Australia  1

49. Francja - Brazylia  2

50. Argentyna - Islandia  1

51. Niemcy - Argentyna  1

52. Bułgaria - Kanada  2

53. Peru - Dania  2

 

 

54. Rosja - Japonia  1

55. Chorwacja - Nigeria  X

58. Iran - Serbia  2

59. Argentyna - Walia  2

60. USA - Polska  2

63. Włochy - Australia  1

65. Kostaryka - Serbia  2

66. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  1

67. Niemcy - Rosja  2

68. Niemcy - Meksyk   1

 

 

69. Bułgaria - Brazylia  2

70. Polska - Serbia  1

71. Brazylia - Szwajcaria   1

72. USA - Iran  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3. Polska - Szkocja 1

4. Brazylia - Belgia 1

5. Turcja - Holandia 1

6. Rosja - Dominikana 1

7. Polska - Litwa 1

8. Lejonen Gislaved - Vetlanta Speedway 1

9. Włochy - Tajlandia 1

10. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1

 

 

11. Polska - Japonia 1

12. Serbia - USA 2

13. Argentyna - Korea Południowa 1

14. Polska - Hiszpania 1

15. Brazylia - Tajlandia 1

16. Chiny - Holandia 1

17. Dominikana - Japonia 1

18. Włochy - Belgia 1

19. Niemcy - Turcja 2

20. Polska - Rosja 1

 

 

21. CD Numancia - Real Valladolid X

22. Korea Południowa - USA 2

23. Argentyna - Serbia 2

24. Rosja - Arabia Saudyjska 1

25. Belgia - Tajlandia 1

26. Chiny - Turcja 2

27. Rosja - Japonia 1

28. Włochy - Brazylia 1

29. Niemcy - Holandia 1

30. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK 1

 

 

31. Polska - Dominikana 1

32. Korea Południowa - Serbia 2

33. Argentyna - USA 2

34. Chiny - Włochy 2

35. Korea Południowa - Australia 1

36. Egipt - Urugwaj 2

37. Kanada - Brazylia 2

38. Maroko - Iran 2

39. Bułgaria - Francja 2

40. Car Gwarant Start Gniezno - KS ROW Rybnik 1

 

 

41. Niemcy - Japonia 1

42. Portugalia - Hiszpania 1

43. Rosja - Argentyna 1

44. Polska - Iran 1

45. USA - Serbia 1

46. Korea Południowa - Włochy 2

47. Australia - Chiny 2

48. Francja - Australia 1

49. Francja - Brazylia 1

50. Argentyna - Islandia 1

 

 

51. Niemcy - Argentyna 1

52. Bułgaria - Kanada 2

53. Peru - Dania 2

54. Rosja - Japonia 1

55. Chorwacja - Nigeria 1

56. Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh 1

57. Real Valladolid - CD Numancia 1

58. Iran - Serbia 1

59. Argentyna - Walia 2

60. USA - Polska 2

 

 

61. Errol Spence Jr. - Carlos Ocampo 1

62. Korea Południowa - Chiny 2

63. Włochy - Australia 1

64. Japonia - Argentyna 2

65. Kostaryka - Serbia X

66. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

67. Niemcy - Rosja 1

68. Niemcy - Meksyk X

69. Bułgaria - Brazylia 2

70. Polska - Serbia 1

 

 

71. Brazylia - Szwajcaria  1

72. USA - Iran 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 21 Kolejka :

 

1. Dominikana - USA  0:3
2. Argentyna - Włochy  0:3
3. Tajlandia - Niemcy  2:3
4. Chiny - Japonia  3:0
5. Polska - Brazylia  0:3
6. Turcja - Rosja  2:3
7. Korea Południowa U-21 - Togo U-21  1:2
8. Holandia - Korea Południowa  3:0
9. Szkocja U-21 - Francja U-21  1:0
10. Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce  28:33
11. Belgia - Serbia  0:3
12. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek  69:67
13. Luparense - AcquaeSapo  6:6  po rzutach karnych  1:2
14. Fenerbahce Dogus Stambuł - Banvit BK  98:93  po dogrywce
15. Vegas Golden Knights - Washington Capitals  2:3
16. Dominikana - Niemcy  1:3
17. Japonia - Argentyna  3:0
18. Tajlandia - USA  0:3
19. Polska - Szwecja  54:36
20. Chiny - Włochy  1:3
21. Korea Południowa - Polska  0:3
22. Rumunia - Chile  3:2
23. Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim na żużlu - Bartosz Zmarzlik
24. Rosja - Belgia  3:1
25. Japonia U-21 - Portugalia U-21  3:2
26. Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec  3:1
27. Holandia - Brazylia  1:3
28. Kanada U-21 - Turcja U-21  1:0
29. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga  mecz nie będzie liczony
30. Luksemburg - Senegal  0:0
31. Włochy - Polska  25:33
32. Turcja - Serbia  2:3
33. Real Madryt - Iberostar Tenerife  mecz nie będzie liczony
34. Słowacja - Holandia  1:1
35. Polska - Francja  3:0
36. Australia - Rosja  1:3
37. Chiny U-21 - Meksyk U-21  1:3
38. Japonia - USA  2:3
39. Chiny - Niemcy  1:3
40. Bułgaria - Serbia  2:3
41. Anglia U-21 - Katar U-21  4:0
42. FC Barcelona - MoraBanc Andorra  91:71
43. Francja - Włochy  3:1
44. Brazylia - Korea Południowa  3:0
45. Valencia Basket Club - Herbalife Gran Canaria  89:92  po dogrywce
46. Kanada - Włochy  3:1
47. Argentyna - Iran  2:3
48. Jimmie Rivera - Marlon Moraes  wygrana Marlon Moraes
49. Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  84:80
50. Korea Południowa U-21 - Szkocja U-21  1:2
51. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole  31:26
52. Polska - Chiny  3:0
53. Rosja - Serbia  2:3
54. Francja U-21 - Togo U-21  2:0
55. Austria - Niemcy  2:1
56. Anglia - Nigeria  2:1
57. Speedway of Nations w Teterowie na żużlu - 1 półfinał - Rosja
58. Niemcy - Francja  0:3
59. Michał Cieślak - Sergey Radchenko  wygrana Michał Cieślak
60. Krzysztof Włodarczyk - Olanrewaju Durodola  wygrana Krzysztof Włodarczyk
61. Belgia - Portugalia  0:0
62. Islandia - Norwegia  2:3
63. Portland Timbers - Los Angeles Galaxy  1:1
64. Iran - Włochy  0:3
65. Bułgaria - Australia  0:3
66. Korea Południowa - USA  0:3
67. Argentyna - Kanada  1:3
68. Washington Capitals - Vegas Golden Knights  3:1
69. Brazylia - Japonia  3:0
70. GKS Katowice - Górnik Łęczna  1:0
71. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn  0:1
72. Japonia U-21 - Kanada U-21  1:1
73. Rhein-Neckar Lowen - SCX DHfK Leipzig  28:25
74. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock  33:29
75. Polska - Niemcy  1:3
76. Brazylia - Chorwacja  2:0
77. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen  22:21
78. Brazylia - USA  3:2
79. Portugalia U-21 - Turcja U-21  1:2
80. Polska - Słowacja  26:21
81. Die Eulen Ludwigshafen - HC Erlangen  32:29
82. Francja - Chiny  2:3
83. Bułgaria - Rosja  0:3
84. Korea Południowa - Japonia  2:3
85. Hiszpania - Szwajcaria  1:1
86. Iran - Kanada  1:3
87. Serbia - Australia  3:2
88. Argentyna - Włochy  3:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 491 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14)

2.lukas_k - 341 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33)

3.bartek2lp2 - 296 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27)

4.aro - 279 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 24

Obowiązuje na dni: 18-24.06.2018

 

1. Portugalia - Maroko (TVP Sport, TVP 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

2. Urugwaj - Arabia Saudyjska (TVP Sport, TVP 2 16:50 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

3. Iran - Hiszpania (TVP Sport, TVP 1 19:50 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

4. Dania - Australia (TVP Sport, TVP 1 13:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

5. Francja - Peru (TVP Sport, TVP 2 16:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

6. Argentyna - Chorwacja (TVP Sport, TVP 1 19:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

7. Kanada - Serbia (Polsat Sport Extra 9:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

8. Australia - Brazylia (Polsat Sport 10:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

9. Polska - Argentyna (Polsat Sport 13:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

10. Brazylia - Kostaryka (TVP Sport, TVP 1 13:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

11. Nigeria - Islandia (TVP Sport, TVP 2 16:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

12. USA - Francja (Polsat Sport 17:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

13. Serbia - Szwajcaria (TVP Sport, TVP 1 19:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

14. Chiny - Japonia (Polsat Sport News 20:07 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

15. Włochy - Rosja (Polsat Sport 20:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

16. Bułgaria - Niemcy (Polsat Sport Extra 21:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

17. Iran - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 23:40 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

18. Australia - Argentyna (Polsat Sport 9:25 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

19. Japonia - Serbia (Polsat Sport Extra 9:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

20. Brazylia - Polska (Polsat Sport 12:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

21. Belgia - Tunezja (TVP Sport, TVP 1 13:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

22. Iran - Bułgaria (Polsat Sport 15:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

23. Korea Południowa - Meksyk (TVP Sport, TVP 2 16:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

24. USA - Rosja (Polsat Sport 17:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

25. Niemcy - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 19:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

26. Niemcy - Szwecja (TVP Sport, TVP 1 19:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

27. Włochy - Francja (Polsat Sport 20:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

28. Argentyna - Szkocja (C+ Sport 21:35 SOB) - rugby, mecz towarzyski

29. Iran - Bułgaria (Polsat Sport Extra 21:40 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

30. Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS

31. Orlando City SC - Montreal Impact (Eurosport 1 1:30 ND) - piłka nożna, MLS

32. Brazylia - Argentyna (Polsat Sport 4:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

33. Donald Cerrone - Leon Edwards (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

34. Australia - Polska (Polsat Sport 7:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

35. Japonia - Kanada (Polsat Sport Extra 9:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

36. Chiny - Serbia (Polsat Sport 13:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

37. Anglia - Panama (TVP Sport, TVP 1 13:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

38. Formuła 1 - Grand Prix Francji* (Eleven Sports 1 16:05 ND) 

39. Japonia - Senegal (TVP 2 16:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

40. KS ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 2 17:00 ND) - żużel, 1.liga polska

41. Francja - Rosja (Polsat Sport 17:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

42. Polska - Kolumbia (TVP Sport, TVP 1 19:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

43. Włochy - USA (Polsat Sport 20:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

44. Bułgaria - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

45. New York City FC - Toronto FC (Eurosport 2 23:00 ND) - piłka nożna, MLS

46. Iran - Niemcy (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

 

 

 

 

 

 

 


 

1. Portugalia - Maroko 1

2. Urugwaj - Arabia Saudyjska 1

3. Iran - Hiszpania 2

4. Dania - Australia 1

5. Francja - Peru 1

6. Argentyna - Chorwacja X

7. Kanada - Serbia 2

8. Australia - Brazylia 2

9. Polska - Argentyna 1

10. Brazylia - Kostaryka 1

11. Nigeria - Islandia 2

12. USA - Francja 1

13. Serbia - Szwajcaria 2

14. Chiny - Japonia 1

15. Włochy - Rosja 2

16. Bułgaria - Niemcy 2

17. Iran - Korea Południowa 1

18. Australia - Argentyna 1

19. Japonia - Serbia 2

20. Brazylia - Polska 2

21. Belgia - Tunezja 1

22. Iran - Bułgaria 1

23. Korea Południowa - Meksyk 2

24. USA - Rosja 1

25. Niemcy - Korea Południowa 1

26. Niemcy - Szwecja 1

27. Włochy - Francja 2

28. Argentyna - Szkocja 2

29. Iran - Bułgaria 1

30. Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps 1

31. Orlando City SC - Montreal Impact 2

32. Brazylia - Argentyna 1

33. Donald Cerrone - Leon Edwards 1

34. Australia - Polska 2

35. Japonia - Kanada 2

36. Chiny - Serbia 2

37. Anglia - Panama 1

39. Japonia - Senegal X

40. KS ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin 1

41. Francja - Rosja 1

42. Polska - Kolumbia 1

43. Włochy - USA 2

44. Bułgaria - Korea Południowa 1

45. New York City FC - Toronto FC 1

46. Iran - Niemcy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 24

Obowiązuje na dni: 18-24.06.2018

 


1. Portugalia - Maroko 1

2. Urugwaj - Arabia Saudyjska 1

3. Iran - Hiszpania 2

4. Dania - Australia 1

5. Francja - Peru 1

6. Argentyna - Chorwacja 1

7. Kanada - Serbia 2

8. Australia - Brazylia 2

9. Polska - Argentyna 1

10. Brazylia - Kostaryka 1

 

12. USA - Francja 2

15. Włochy - Rosja 1

17. Iran - Korea Południowa 1

18. Australia - Argentyna 1

19. Japonia - Serbia 2

20. Brazylia - Polska 1

21. Belgia - Tunezja 1

22. Iran - Bułgaria 1

23. Korea Południowa - Meksyk 2

24. USA - Rosja 1

 

25. Niemcy - Korea Południowa 1

26. Niemcy - Szwecja 1

29. Iran - Bułgaria 1

30. Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps 1

31. Orlando City SC - Montreal Impact 1

32. Brazylia - Argentyna 1

34. Australia - Polska 2

36. Chiny - Serbia 2

37. Anglia - Panama 1

39. Japonia - Senegal 2

 

41. Francja - Rosja 1

42. Polska - Kolumbia 1

44. Bułgaria - Korea Południowa 1

45. New York City FC - Toronto FC 1

46. Iran - Niemcy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Portugalia - Maroko 1

2. Urugwaj - Arabia Saudyjska 1

3. Iran - Hiszpania 2

4. Dania - Australia 1

5. Francja - Peru 1

6. Argentyna - Chorwacja 1

7. Kanada - Serbia 2

8. Australia - Brazylia 2

9. Polska - Argentyna 1

10. Brazylia - Kostaryka 1

 

 

11. Nigeria - Islandia 2

12. USA - Francja 1

13. Serbia - Szwajcaria 2

14. Chiny - Japonia 1

15. Włochy - Rosja 1

16. Bułgaria - Niemcy 2

17. Iran - Korea Południowa 1

18. Australia - Argentyna 1

19. Japonia - Serbia 2

20. Brazylia - Polska 2

 

 

21. Belgia - Tunezja 1

22. Iran - Bułgaria 1

23. Korea Południowa - Meksyk 2

24. USA - Rosja 1

25. Niemcy - Korea Południowa 1

26. Niemcy - Szwecja 1

27. Włochy - Francja 1

28. Argentyna - Szkocja 2

29. Iran - Bułgaria 1

30. Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps 1

 

 

31. Orlando City SC - Montreal Impact 2

32. Brazylia - Argentyna 1

33. Donald Cerrone - Leon Edwards 1

34. Australia - Polska 2

35. Japonia - Kanada 2

36. Chiny - Serbia 2

37. Anglia - Panama 1

39. Japonia - Senegal X

40. KS ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin 1

41. Francja - Rosja 1

42. Polska - Kolumbia 1

43. Włochy - USA 2

44. Bułgaria - Korea Południowa 1

45. New York City FC - Toronto FC 1

46. Iran - Niemcy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 24

Obowiązuje na dni: 18-24.06.2018

 

 

3. Iran - Hiszpania  2

4. Dania - Australia  1

5. Francja - Peru  1

6. Argentyna - Chorwacja  1

7. Kanada - Serbia  1

8. Australia - Brazylia  2

9. Polska - Argentyna  1

10. Brazylia - Kostaryka  1

11. Nigeria - Islandia  2

12. USA - Francja  1

 

 

13. Serbia - Szwajcaria  X

15. Włochy - Rosja  1

16. Bułgaria - Niemcy  1

17. Iran - Korea Południowa  1

18. Australia - Argentyna  1

19. Japonia - Serbia  2

20. Brazylia - Polska  2

21. Belgia - Tunezja  1

22. Iran - Bułgaria  2

23. Korea Południowa - Meksyk  2

 

 

24. USA - Rosja  1

25. Niemcy - Korea Południowa  1

26. Niemcy - Szwecja  1

27. Włochy - Francja  2

28. Argentyna - Szkocja  2

29. Iran - Bułgaria  1

30. Philadelphia Union - Vancouver Whitecaps  1

31. Orlando City SC - Montreal Impact  1

32. Brazylia - Argentyna  1

34. Australia - Polska  2

 

 

35. Japonia - Kanada  2

36. Chiny - Serbia  2

37. Anglia - Panama  1

39. Japonia - Senegal  X

40. KS ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin  1

41. Francja - Rosja  1

42. Polska - Kolumbia  1

43. Włochy - USA  1

44. Bułgaria - Korea Południowa  1

 

 

45. New York City FC - Toronto FC  1

46. Iran - Niemcy  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 22 Kolejka :

 

1. Serbia - Dominikana  3:0
2. Belgia - Argentyna  3:0
3. Polska - Niemcy  29:30
4. Holandia - Włochy  2:3
5. Polska - Niemcy  3:1
6. CD Numancia - Real Saragossa  1:1
7. Belgia - Egipt  3:0
8. Luke Watkins - Lawrence Okolie  wygrana Lawrence Okolie
9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors  102:110
10. Brazylia - Rosja  3:2
11. Korea Południowa - Turcja  0:3
12. Tajlandia - Japonia  2:3
13. Chiny - USA  0:3
14. Dominikana - Włochy  0:3
15. Argentyna - Niemcy  0:3
16. Holandia - Serbia  3:2
17. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK  86:78
18. Polska - Belgia  3:1
19. Real Valladolid - Sporting Gijon  3:1
20. Anglia - Kostaryka  2:0
21. Islandia - Ghana  2:2
22. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria  99:92
23. Vegas Golden Knights - Washington Capitals  3:4
24. Włochy - Polska  2:3
25. Japonia - Bułgaria  0:3
26. Chiny - Iran  0:3
27. Rosja - Brazylia  1:3
28. Argentyna - Serbia  1:3
29. Francja - Korea Południowa  3:0
30. Szymon Kołecki - Ivo Cuk  wygrana Szymon Kołecki
31. Polska - Chile  2:2
32. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria  mecz nie będzie liczony
33. Niemcy - USA  3:0
34. Niemcy - Arabia Saudyjska  2:1
35. Kanada - Australia  3:0
36. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors  85:108
37. Szwajcaria - Japonia  2:0
38. Włochy - Bułgaria  3:1
39. Japonia - Polska  0:3
40. Iran - Brazylia  2:3
41. Polska - Turcja  22:0
42. Rosja - Chiny  3:0
43. Korea Południowa - Serbia  0:3
44. Tofas SK - Fenerbahce Dogus Stambuł  91:88
45. Szwecja - Peru  0:0
46. Francja - Argentyna  3:1
47. Izrael - Argentyna  mecz odwołany
48. Francja - USA  1:1
49. Argentyna - Walia  10:23
50. USA - Australia  3:1
51. Columbus Crew - New York Red Bulls  1:1
52. Kanada - Niemcy  1:3
53. Terence Crawford - Jeff Horn  wygrana Terence Crawford
54. Leo Santa Cruz - Abner Mares  wygrana Leo Santa Cruz
55. Bułgaria - Polska  1:3
56. Robert Whittaker - Yoel Romero  wygrana Robert Whittaker
57. Japonia - Włochy  3:2
58. Chiny - Brazylia  0:3
59. Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno  46:44
60. Rosja - Iran  3:1
61. Brazylia - Austria  3:0
62. Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra  49:35
63. Francja - Serbia  3:0
64. Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa  50:40
65. Australia - Niemcy  3:2
66. Formuła 1 - Grand Prix Kanady - Sebastian Vettel
67. Sporting Gijon - Real Valladolid  1:2
68. Kanada - USA  1:3
69. Washington Capitals - Vegas Golden Knights  mecz nie będzie liczony

 

Tabela :

 

1.tyrla - 520 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12)

2.lukas_k - 366 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20)

3.bartek2lp2 - 323 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19)

4.aro - 311 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 25

Obowiązuje na dni: 25.06-1.07.2018

 

1. Urugwaj - Rosja (TVP 1, TVP Sport 15:50 PN) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

2. Arabia Saudyjska - Egipt (TVP 2, TVP Sport 15:50 PN) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

3. Hiszpania - Maroko (TVP 1, TVP Sport 19:50 PN) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

4. Iran - Portugalia (TVP 2, TVP Sport 19:50 PN) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

5. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions (Eleven Sports 1 20:25 PN) - żużel, liga angielska

6. Dania - Francja (TVP 1, TVP Sport 15:50 WT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

7. Australia - Peru (TVP 2, TVP Sport 15:50 WT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

8. Nigeria - Argentyna (TVP 1, TVP Sport 19:50 WT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

9. Islandia - Chorwacja (TVP 2, TVP Sport 19:50 WT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

10. USA - Turcja (Polsat Sport Extra 8:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

11. Chiny - Holandia (Polsat Sport 13:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

12. Korea Południowa - Niemcy (TVP 1, TVP Sport 15:50 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

13. Meksyk - Szwecja (TVP 2, TVP Sport 15:50 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

14. Serbia - Brazylia (TVP 1, TVP Sport 19:50 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

15. Szwajcaria - Kostaryka (TVP 2, TVP Sport 19:50 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

16. Serbia - Turcja (Polsat Sport Extra 8:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

17. Brazylia - Holandia (Polsat Sport 13:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

18. Japonia - Polska (TVP 1, TVP Sport 15:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

19. Senegal - Kolumbia (TVP 2, TVP Sport 15:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

20. Anglia - Belgia (TVP 1, TVP Sport 19:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

21. Panama - Tunezja (TVP 2, TVP Sport 15:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

22. USA - Serbia (Polsat Sport Extra 8:50 PT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

23. Chiny - Serbia (Polsat Sport 14:20 PT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

24. Grand Prix Danii na żużlu* (C+ 18:30 SOB)

25. Seattle Sounders - Portland Timbers (Eurosport 1 22:45 SOB) - piłka nożna, MLS

26. Gilberto Ramirez - Roamer Alexis Angulo (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski WBO World Super

27. Formuła 1 - Grand Prix Austrii* (Eleven Sports 1 15:05 ND)

28. Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

29. forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

30. Toronto FC - New York Red Bulls (Eurosport 2 22:45 ND) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1. Urugwaj - Rosja X

2. Arabia Saudyjska - Egipt 2

3. Hiszpania - Maroko 1

4. Iran - Portugalia 2

5. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 1

6. Dania - Francja 2

7. Australia - Peru 1

8. Nigeria - Argentyna X

9. Islandia - Chorwacja 2

10. USA - Turcja 1

11. Chiny - Holandia 2

12. Korea Południowa - Niemcy 2

13. Meksyk - Szwecja 1

14. Serbia - Brazylia 2

15. Szwajcaria - Kostaryka 1

16. Serbia - Turcja 2

17. Brazylia - Holandia 1

18. Japonia - Polska 1

19. Senegal - Kolumbia 2

20. Anglia - Belgia X

21. Panama - Tunezja 2

22. USA - Serbia 1

23. Chiny - Serbia 1

25. Seattle Sounders - Portland Timbers 1

26. Gilberto Ramirez - Roamer Alexis Angulo 1

28. Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra 1

29. forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno 1

30. Toronto FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 25

Obowiązuje na dni: 25.06-1.07.2018


 

1. Urugwaj - Rosja 1

2. Arabia Saudyjska - Egipt 2

3. Hiszpania - Maroko 1

4. Iran - Portugalia 2

5. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 1

6. Dania - Francja 2

8. Nigeria - Argentyna 2

9. Islandia - Chorwacja 2

10. USA - Turcja 1

11. Chiny - Holandia 1

 

12. Korea Południowa - Niemcy 2

13. Meksyk - Szwecja 1

14. Serbia - Brazylia 2

15. Szwajcaria - Kostaryka 1

17. Brazylia - Holandia 1

18. Japonia - Polska 2

19. Senegal - Kolumbia 2

20. Anglia - Belgia X

21. Panama - Tunezja 2

22. USA - Serbia 1

 

26. Gilberto Ramirez - Roamer Alexis Angulo 1

28. Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra 1

29. forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno 2

30. Toronto FC - New York Red Bulls 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Urugwaj - Rosja 1

2. Arabia Saudyjska - Egipt 2

3. Hiszpania - Maroko 1

4. Iran - Portugalia 2

5. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 1

6. Dania - Francja 2

7. Australia - Peru 1

8. Nigeria - Argentyna 2

9. Islandia - Chorwacja 2

10. USA - Turcja 1

 

11. Chiny - Holandia 2

12. Korea Południowa - Niemcy 2

13. Meksyk - Szwecja 1

14. Serbia - Brazylia 2

15. Szwajcaria - Kostaryka 1

16. Serbia - Turcja 2

17. Brazylia - Holandia 1

18. Japonia - Polska 2

19. Senegal - Kolumbia 2

20. Anglia - Belgia 2

 

 

21. Panama - Tunezja 2

22. USA - Serbia 1

23. Chiny - Serbia 1

25. Seattle Sounders - Portland Timbers 1

26. Gilberto Ramirez - Roamer Alexis Angulo 1

28. Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra 1

29. forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno 1

30. Toronto FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 25
Obowiązuje na dni: 25.06-1.07.2018
 
 
6. Dania - Francja  2
7. Australia - Peru  1
8. Nigeria - Argentyna  2
9. Islandia - Chorwacja  2
10. USA - Turcja  1
11. Chiny - Holandia  2
12. Korea Południowa - Niemcy  2
13. Meksyk - Szwecja  X
14. Serbia - Brazylia  2
15. Szwajcaria - Kostaryka  1
 
 
16. Serbia - Turcja  1
17. Brazylia - Holandia  1
18. Japonia - Polska  2
19. Senegal - Kolumbia  2
20. Anglia - Belgia  2
21. Panama - Tunezja  1
22. USA - Serbia  2
23. Chiny - Serbia  2
25. Seattle Sounders - Portland Timbers  1
29. forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno  2
 
 
30. Toronto FC - New York Red Bulls  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 23 Kolejka :

 

1. Belgia - Kostaryka  4:1
2. AcquaeSapone - Luparen  4:2
3. Polska - Szkocja  2:3
4. Brazylia - Belgia  3:1
5. Turcja - Holandia  2:3
6. Rosja - Dominikana  3:0
7. Polska - Litwa  4:0
8. Lejonen Gislaved - Vetlanta Speedway  45:45
9. Włochy - Tajlandia  3:0
10. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK  94:64
11. Polska - Japonia  3:2
12. Serbia - USA  3:1
13. Argentyna - Korea Południowa  3:0
14. Polska - Hiszpania  30:31
15. Brazylia - Tajlandia  3:1
16. Chiny - Holandia  1:3
17. Dominikana - Japonia  2:3
18. Włochy - Belgia  3:0
19. Niemcy - Turcja  1:3
20. Polska - Rosja  3:0
21. CD Numancia - Real Valladolid  0:3
22. Korea Południowa - USA  0:3
23. Argentyna - Serbia  0:3
24. Rosja - Arabia Saudyjska  5:0
25. Belgia - Tajlandia  3:1
26. Chiny - Turcja  1:3
27. Rosja - Japonia  3:2
28. Włochy - Brazylia  3:2
29. Niemcy - Holandia  1:3
30. Fenerbahce Dogus Stambuł - Tofas SK  mecz nie będzie liczony
31. Polska - Dominikana  1:3
32. Korea Południowa - Serbia  0:3
33. Argentyna - USA  0:3
34. Chiny - Włochy  1:3
35. Korea Południowa - Australia  1:3
36. Egipt - Urugwaj  0:1
37. Kanada - Brazylia  3:0
38. Maroko - Iran  0:1
39. Bułgaria - Francja  0:3
40. Car Gwarant Start Gniezno - KS ROW Rybnik  45:44
41. Niemcy - Japonia  2:3
42. Portugalia - Hiszpania  3:3
43. Rosja - Argentyna  3:0
44. Polska - Iran  0:3
45. USA - Serbia  3:0
46. Korea Południowa - Włochy  2:3
47. Australia - Chiny  3:1
48. Francja - Australia  2:1
49. Francja - Brazylia  3:0
50. Argentyna - Islandia  1:1
51. Niemcy - Argentyna  3:1
52. Bułgaria - Kanada  3:0
53. Peru - Dania  0:1
54. Rosja - Japonia  3:0
55. Chorwacja - Nigeria  2:0
56. Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh  wygrana Andrzej Fonfara
57. Real Valladolid - CD Numancia  1:1
58. Iran - Serbia  2:3
59. Argentyna - Walia  12:30
60. USA - Polska  3:0
61. Errol Spence Jr. - Carlos Ocampo  wygrana Errol Spence Jr.
62. Korea Południowa - Chiny  3:0
63. Włochy - Australia  1:3
64. Japonia - Argentyna  3:2
65. Kostaryka - Serbia  0:1
66. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  48:42
67. Niemcy - Rosja  0:3
68. Niemcy - Meksyk  0:1
69. Bułgaria - Brazylia  3:2
70. Polska - Serbia  0:3
71. Brazylia - Szwajcaria  1:1
72. USA - Iran  3:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 531 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20)

2.lukas_k - 377 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30)

3.bartek2lp2 - 332 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30)

4.aro - 330 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 26

Obowiązuje na dni: 2-8.07.2018

 

1. Szwecja - Szwajcaria (TVP 2, TVP Sport 16:00 WT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

2. Kolumbia - Anglia (TVP 1, TVP Sport 20:00 WT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata w Rosji

3. Rosja - Polska (Polsat Sport 17:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

4. Francja - Brazylia (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

5. USA - Polska (Polsat Sport 17:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

6. Serbia - Brazylia (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

7. Rosja - USA (Polsat Sport 17:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

8. Turcja - Portugalia (Polsat Sport Extra 19:45 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

9. Francja - Serbia (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

10. Hiszpania - Ukraina (Polsat Sport Extra 21:15 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

11. Wisła Kraków - AS Monaco (Eurosport 2 17:30 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski

12. Grand Prix Szwecji na żużlu* (C+ 18:30 SOB)

13. Hiszpania - Turcja (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

14. Portugalia - Ukraina (Polsat Sport Extra 22:00 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

15. Los Angeles FC - Orlando City SC (Eurosport 1 22:45 SOB) - piłka nożna, MLS

16. Stipe Miocić - Daniel Cormier (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 226 

17. Ukraina - Turcja (Polsat Sport Extra 17:15 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

18. Portugalia - Hiszpania (Polsat Sport Extra 19:45 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

19. New York City FC - New York Red Bulls (Eurosport 1 1:15 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 


 

1. Szwecja - Szwajcaria 2

2. Kolumbia - Anglia 2

3. Rosja - Polska 2

4. Francja - Brazylia 2

5. USA - Polska 2

6. Serbia - Brazylia 2

7. Rosja - USA 1

8. Turcja - Portugalia 2

9. Francja - Serbia 1

10. Hiszpania - Ukraina 1

11. Wisła Kraków - AS Monaco 2

13. Hiszpania - Turcja 1

14. Portugalia - Ukraina 1

15. Los Angeles FC - Orlando City SC 1

16. Stipe Miocić - Daniel Cormier 2 

17. Ukraina - Turcja 2

18. Portugalia - Hiszpania 1

19. New York City FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×