Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 16

Obowiązuje na dni: 23-29.04.2018

 

1. MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk (nSport+ 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska

2. Liverpool FC - AS Roma (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

3. Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Dogus Stambuł (Polsat Sport Extra 20:45 WT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

4. Atletico Nacional - Club Bolivar (Sportklub 2:30 ŚR) - piłka nożna, Copa Libertadores

5. Włochy - Kazachstan (TVP Sport 12:25 ŚR) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

6. Wielka Brytania - Polska (TVP Sport 15:50 ŚR) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

7. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano (C+ Sport 2 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, liga włoska

8. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska

9. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra 17:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska

10. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin (nSport+ 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

11. GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (TVP Sport 18:30 ŚR) - piłka ręczna kobiet, liga polska

12. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska

13. Bayern Monachium - Real Madryt (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - ROSA Radom (Polsat Sport 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska

15. Węgry - Polska (TVP Sport 18:50 CZW) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

16. SC DHfK Leipzig - THW Kiel (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

17. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka kobiet, liga polska

18. Arsenal Londyn - Atletico Madryt (C+ Sport, Eurosport 1 20:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

19. Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg (TVP Sport 21:05 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

20. Cruzeiro EC - Universidad de Chile (Sportklub 0:15 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores

21. Kazachstan - Słowenia (TVP Sport 15:55 PT) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

22. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik (Eleven Sports 2 17:30 PT) - żużel, 1.liga polska

23. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

24. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska

25. Arminia Bielefeld - 1.FC Kaiserslautern (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

26. FOGO Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (nSport+ 19:00 PT) - żużel, liga polska

27. Legia Warszawa - Korona Kielce (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

28. TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

29. Odra Opole - Chrobry Głogów (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

30. Fulham Londyn - Sunderland AFC (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

31. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt (Polsat Sport News 20:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

32. Levante UD - Sevilla FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

33. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

34. Polska - Kazachstan (TVP Sport 12:20 SOB) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

35. SPR Chrobry Głogów - KS Azoty-Puławy (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

36. Dynamo Drezno - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

37. Liverpool FC - Stoke City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

38. Istanbul BBSK - Gaziantep Basketbol (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

39. Miedź Legnica - Ruch Chorzów (Polsat Sport 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

40. Banik Ostrawa - Sparta Praga (Polsat Sport News 15:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska

41. Arka Gdynia - Piast Gliwice (C+ Now, nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

42. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

43. VfL Wolfsburg - HSV Hamburg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

44. Southampton FC - Bournemouth AFC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

45. Aston Villa - Derby County (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

46. Słowenia - Włochy (TVP Sport 15:55 SOB) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

47. Paris Saint-Germain - PGE VIVE Kielce (C+, Eleven Sports 4 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

48. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

49. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

50. AS Roma - Chievo Verona (Eleven Sports 3 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

51. Whizz Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk (Polsat Sport News 18:00 SOB) - rugby, liga polska

52. Swansea City - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

53. Real Madryt - CD Leganes (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

54. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

55. Atlanta United - Montreal Impact (Eurosport 2 19:00 SOB) - piłka nożna, MLS

56. AS Monaco - Amiens SC (Eleven Sports 3 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

57. Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec (Polsat Sport 20:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska

58. Lech Poznań - Górnik Zabrze (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

59. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska

60. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

61. Inter Mediolan - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

62. Villarreal CF - Celta Vigo (Eleven Sports 3 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

63. Newcastle United - West Bromwich Albion (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska

64. Toronto FC - Chicago Fire (Eurosport 2 21:05 SOB) - piłka nożna, MLS

65. Shohjahon Ergashev - Zhimin Wang (TVP Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas WBA International w Nowym Jorku

66. Katie Taylor - Victoria Noelia Bustos (TVP Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy IBO World i WBA World w Nowym Jorku

67. Jarrel Miller - Johan Duhaupas (TVP 1, TVP Sport 3:45 ND) - boks, gala w Nowym Jorku

68. Maciej Sulęcki - Daniel Jacobs (TVP 1, TVP Sport 5:00 ND) - boks, gala w Nowym Jorku

69. Viktoria Pilzno - MFK Karvina (Polsat Sport Extra 11:20 ND) - piłka nożna, liga czeska

70. Getafe CF - Girona FC (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

71. Trabzonspor Medical Park - Darrusafaka Basketbol (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

72. Crotone FC - US Sassuolo (Eleven Sports 3 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

73. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

74. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

75. FC Ingolstadt - Holstein Kiel (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

76. Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu* (Eleven Sports 1 14:00 ND)

77. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

78. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, liga polska

79. Bologna FC - AC Milan (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

80. West Ham United - Manchester City (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska

81. Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

82. 1.FSV Mainz - RB Lipsk (Eleven Sports 3 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

83. Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

84. Sturm Graz - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka

85. Deportivo Alaves - Atletico Madryt (Eleven Sports 4 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

86. ADO Den Haag - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 17:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska

87. Manchester United - Arsenal Londyn (C+ Sport, C+ Now 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

88. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

89. Werder Brema - Borussia Dortmund (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

90. AC Fiorentina - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

91. Anderlecht Bruksela - Sporting Charleroi (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga belgijska

92. Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (TVP Sport 18:15 ND) - piłka ręczna kobiet, liga polska

93. forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

94. Movistar Estudiantes - Real Madryt (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

95. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam (Polsat Sport News 19:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska

96. Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt (C+ Sport 2, Eleven Sports 4 20:00 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

97. SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 20:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

98. Deportivo La Coruna - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

99. Torino FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

100. Paris Saint-Germain - En Avant Guingamp (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

101. Yesilgiresun Belediye Spor - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 22:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

102. New York City FC - FC Dallas (Eurosport 1 0:30 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 


 

 

 

 

1. MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk 1

2. Liverpool FC - AS Roma 1

3. Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

4. Atletico Nacional - Club Bolivar 1

5. Włochy - Kazachstan 1

6. Wielka Brytania - Polska 2

7. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1

8. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2

9. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa X

10. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 2

 

11. GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin 2

12. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

13. Bayern Monachium - Real Madryt 1

14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - ROSA Radom 2

15. Węgry - Polska 2

16. SC DHfK Leipzig - THW Kiel 2

17. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1

18. Arsenal Londyn - Atletico Madryt 1

19. Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg 1

20. Cruzeiro EC - Universidad de Chile 1

 

21. Kazachstan - Słowenia 2

22. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik 2

23. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 1

24. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 1

25. Arminia Bielefeld - 1.FC Kaiserslautern 1

26. FOGO Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 2

27. Legia Warszawa - Korona Kielce 1

28. TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 1

29. Odra Opole - Chrobry Głogów 1

30. Fulham Londyn - Sunderland AFC 1

 

31. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt 2

32. Levante UD - Sevilla FC 2

33. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka 1

34. Polska - Kazachstan 1

35. SPR Chrobry Głogów - KS Azoty-Puławy 2

36. Dynamo Drezno - Fortuna Dusseldorf 2

37. Liverpool FC - Stoke City 1

38. Istanbul BBSK - Gaziantep Basketbol 1

39. Miedź Legnica - Ruch Chorzów 1

40. Banik Ostrawa - Sparta Praga 2

 

41. Arka Gdynia - Piast Gliwice 1

42. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 1

43. VfL Wolfsburg - HSV Hamburg 1

44. Southampton FC - Bournemouth AFC 1

45. Aston Villa - Derby County 1

46. Słowenia - Włochy 1

47. Paris Saint-Germain - PGE VIVE Kielce 2

48. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 1

49. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1

50. AS Roma - Chievo Verona 1

 

51. Whizz Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk 2

52. Swansea City - Chelsea Londyn 2

53. Real Madryt - CD Leganes 1

54. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1

55. Atlanta United - Montreal Impact 1

56. AS Monaco - Amiens SC 1

57. Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 1

58. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1

59. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1

60. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 1

 

61. Inter Mediolan - Juventus Turyn X

62. Villarreal CF - Celta Vigo 1

63. Newcastle United - West Bromwich Albion 1

64. Toronto FC - Chicago Fire 1

65. Shohjahon Ergashev - Zhimin Wang 1

66. Katie Taylor - Victoria Noelia Bustos 1

67. Jarrel Miller - Johan Duhaupas 1

68. Maciej Sulęcki - Daniel Jacobs 1

69. Viktoria Pilzno - MFK Karvina 1

70. Getafe CF - Girona FC 2

 

71. Trabzonspor Medical Park - Darrusafaka Basketbol 2

72. Crotone FC - US Sassuolo 1

73. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1

74. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 1

75. FC Ingolstadt - Holstein Kiel 2

77. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1

78. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 1

79. Bologna FC - AC Milan 2

80. West Ham United - Manchester City 2

 

81. Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

82. 1.FSV Mainz - RB Lipsk 2

83. Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz 1

84. Sturm Graz - Rapid Wiedeń 2

85. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2

86. ADO Den Haag - PSV Eindhoven 2

87. Manchester United - Arsenal Londyn X

88. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1

89. Werder Brema - Borussia Dortmund 2

90. AC Fiorentina - SSC Napoli 2

 

91. Anderlecht Bruksela - Sporting Charleroi 1

92. Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin 1

93. forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1

94. Movistar Estudiantes - Real Madryt 2

95. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1

96. Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt 2

97. SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf 1

98. Deportivo La Coruna - FC Barcelona 2

99. Torino FC - Lazio Rzym 2

100. Paris Saint-Germain - En Avant Guingamp 1

101. Yesilgiresun Belediye Spor - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

102. New York City FC - FC Dallas 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 16
Obowiązuje na dni: 23-29.04.2018
 
1. MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk 1
2. Liverpool FC - AS Roma 1
4. Atletico Nacional - Club Bolivar 1
5. Włochy - Kazachstan 2
6. Wielka Brytania - Polska 2
7. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley 1
8. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
10. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 1
12. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
13. Bayern Monachium - Real Madryt 1

14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - ROSA Radom 1
16. SC DHfK Leipzig - THW Kiel 2
17. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1
19. Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg 1
20. Cruzeiro EC - Universidad de Chile 1
23. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 1
24. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 1
26. FOGO Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 1
27. Legia Warszawa - Korona Kielce 1
28. TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 1

30. Fulham Londyn - Sunderland AFC 1
31. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt 2
32. Levante UD - Sevilla FC 2
33. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
37. Liverpool FC - Stoke City 1
41. Arka Gdynia - Piast Gliwice 1
42. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 1
43. VfL Wolfsburg - HSV Hamburg 1
44. Southampton FC - Bournemouth AFC 1
45. Aston Villa - Derby County 1

47. Paris Saint-Germain - PGE VIVE Kielce 1
48. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 1
49. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1
50. AS Roma - Chievo Verona 1
52. Swansea City - Chelsea Londyn 2
53. Real Madryt - CD Leganes 1
54. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1
55. Atlanta United - Montreal Impact 1
56. AS Monaco - Amiens SC 1
57. Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 1

58. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
59. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1
60. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 1
61. Inter Mediolan - Juventus Turyn 2
62. Villarreal CF - Celta Vigo 1
63. Newcastle United - West Bromwich Albion 1
64. Toronto FC - Chicago Fire 1
65. Shohjahon Ergashev - Zhimin Wang 1
67. Jarrel Miller - Johan Duhaupas 1
68. Maciej Sulęcki - Daniel Jacobs 2

69. Viktoria Pilzno - MFK Karvina 1
73. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1
77. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1
78. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 1
79. Bologna FC - AC Milan 2
80. West Ham United - Manchester City 2
81. Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
83. Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
85. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2
86. ADO Den Haag - PSV Eindhoven 2

87. Manchester United - Arsenal Londyn 1
88. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1
89. Werder Brema - Borussia Dortmund 2
90. AC Fiorentina - SSC Napoli 2
91. Anderlecht Bruksela - Sporting Charleroi 1
93. forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1
94. Movistar Estudiantes - Real Madryt 2
95. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
97. SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf 1
98. Deportivo La Coruna - FC Barcelona 2

99. Torino FC - Lazio Rzym 2
100. Paris Saint-Germain - En Avant Guingamp 1
102. New York City FC - FC Dallas 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk 2

2. Liverpool FC - AS Roma X

3. Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

4. Atletico Nacional - Club Bolivar 1

5. Włochy - Kazachstan 1

6. Wielka Brytania - Polska 2

7. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1

8. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1

9. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1

10. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 2

 

11. GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin 2

12. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

13. Bayern Monachium - Real Madryt 1

14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - ROSA Radom 2

15. Węgry - Polska 2

16. SC DHfK Leipzig - THW Kiel 2

17. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1

18. Arsenal Londyn - Atletico Madryt X

19. Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg 1

20. Cruzeiro EC - Universidad de Chile 1

 

21. Kazachstan - Słowenia 2

22. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik 2

23. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 1

24. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 1

25. Arminia Bielefeld - 1.FC Kaiserslautern 1

26. FOGO Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 2

27. Legia Warszawa - Korona Kielce 1

28. TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 1

29. Odra Opole - Chrobry Głogów 1

30. Fulham Londyn - Sunderland AFC 1

 

31. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt 2

32. Levante UD - Sevilla FC 2

33. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka 1

34. Polska - Kazachstan 1

35. SPR Chrobry Głogów - KS Azoty-Puławy 2

36. Dynamo Drezno - Fortuna Dusseldorf 2

37. Liverpool FC - Stoke City 1

38. Istanbul BBSK - Gaziantep Basketbol 1

39. Miedź Legnica - Ruch Chorzów 1

40. Banik Ostrawa - Sparta Praga 2

 

41. Arka Gdynia - Piast Gliwice 1

42. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 1

43. VfL Wolfsburg - HSV Hamburg 1

44. Southampton FC - Bournemouth AFC 1

45. Aston Villa - Derby County 1

46. Słowenia - Włochy 1

47. Paris Saint-Germain - PGE VIVE Kielce 2

48. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 2

49. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1

50. AS Roma - Chievo Verona 1

 

51. Whizz Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk 2

52. Swansea City - Chelsea Londyn 2

53. Real Madryt - CD Leganes 1

54. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1

55. Atlanta United - Montreal Impact 1

56. AS Monaco - Amiens SC 1

57. Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 1

58. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1

59. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1

60. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 1

 

61. Inter Mediolan - Juventus Turyn 2

62. Villarreal CF - Celta Vigo 1

63. Newcastle United - West Bromwich Albion 1

64. Toronto FC - Chicago Fire 1

65. Shohjahon Ergashev - Zhimin Wang 1

66. Katie Taylor - Victoria Noelia Bustos 1

67. Jarrel Miller - Johan Duhaupas 1

68. Maciej Sulęcki - Daniel Jacobs 1

69. Viktoria Pilzno - MFK Karvina 1

70. Getafe CF - Girona FC 2

 

71. Trabzonspor Medical Park - Darrusafaka Basketbol 2

72. Crotone FC - US Sassuolo 1

73. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1

74. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 1

75. FC Ingolstadt - Holstein Kiel 2

77. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1

78. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 1

79. Bologna FC - AC Milan 2

80. West Ham United - Manchester City 2

 

81. Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

82. 1.FSV Mainz - RB Lipsk 2

83. Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz 1

84. Sturm Graz - Rapid Wiedeń 2

85. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2

86. ADO Den Haag - PSV Eindhoven 2

87. Manchester United - Arsenal Londyn X

88. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1

89. Werder Brema - Borussia Dortmund 2

90. AC Fiorentina - SSC Napoli 2

 

91. Anderlecht Bruksela - Sporting Charleroi 1

92. Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin 1

93. forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1

94. Movistar Estudiantes - Real Madryt 2

95. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1

96. Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt 2

97. SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf 1

98. Deportivo La Coruna - FC Barcelona 2

99. Torino FC - Lazio Rzym 2

100. Paris Saint-Germain - En Avant Guingamp 1

 

101. Yesilgiresun Belediye Spor - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

102. New York City FC - FC Dallas 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 16

Obowiązuje na dni: 23-29.04.2018

 

 

2. Liverpool FC - AS Roma  1

5. Włochy - Kazachstan  2

6. Wielka Brytania - Polska  2

8. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów  2

9. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa  1

10. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin  1

12. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2

13. Bayern Monachium - Real Madryt  1

14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - ROSA Radom  1

15. Węgry - Polska  2

 

 

16. SC DHfK Leipzig - THW Kiel  2

18. Arsenal Londyn - Atletico Madryt  1

19. Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg  1

21. Kazachstan - Słowenia  1

22. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik  1

23. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin  1

24. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin  1

26. FOGO Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra  1

28. TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96  1

31. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt  2

 

 

32. Levante UD - Sevilla FC  2

34. Polska - Kazachstan  1

35. SPR Chrobry Głogów - KS Azoty-Puławy  1

37. Liverpool FC - Stoke City  1

39. Miedź Legnica - Ruch Chorzów  1

41. Arka Gdynia - Piast Gliwice  1

42. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach  1

43. VfL Wolfsburg - HSV Hamburg  1

44. Southampton FC - Bournemouth AFC  1

47. Paris Saint-Germain - PGE VIVE Kielce  2

 

 

48. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk  1

50. AS Roma - Chievo Verona  1

51. Whizz Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk  1

52. Swansea City - Chelsea Londyn  2

53. Real Madryt - CD Leganes  1

55. Atlanta United - Montreal Impact  1

56. AS Monaco - Amiens SC  1

57. Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec  1

58. Lech Poznań - Górnik Zabrze  1

60. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn  1

 

 

61. Inter Mediolan - Juventus Turyn  1

62. Villarreal CF - Celta Vigo  1

63. Newcastle United - West Bromwich Albion  2

64. Toronto FC - Chicago Fire  1

68. Maciej Sulęcki - Daniel Jacobs  1

69. Viktoria Pilzno - MFK Karvina  1

70. Getafe CF - Girona FC  1

73. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza  1

77. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar  1

78. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź  1

 

 

79. Bologna FC - AC Milan  2

80. West Ham United - Manchester City  2

81. Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1

82. 1.FSV Mainz - RB Lipsk  2

83. Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz  1

84. Sturm Graz - Rapid Wiedeń  2

85. Deportivo Alaves - Atletico Madryt  2

86. ADO Den Haag - PSV Eindhoven  2

87. Manchester United - Arsenal Londyn  1

88. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków  1

 

 

89. Werder Brema - Borussia Dortmund  2

90. AC Fiorentina - SSC Napoli  2

91. Anderlecht Bruksela - Sporting Charleroi  1

94. Movistar Estudiantes - Real Madryt  2

95. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam  1

96. Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt  1

97. SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf  1

98. Deportivo La Coruna - FC Barcelona  2

99. Torino FC - Lazio Rzym  2

100. Paris Saint-Germain - En Avant Guingamp  1

 

 

102. New York City FC - FC Dallas  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 15 Kolejka :

 

1. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police  3:0
2. Deportivo La Coruna - Sevilla FC  0:0
3. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt  95:67
4. Arka Gdynia - Korona Kielce  1:0
5. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur  1:1
6. Inter Mediolan - Cagliari Calcio  4:0
7. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium  2:6
8. Celta Vigo - FC Barcelona  2:2
9. Villarreal CF - CD Leganes  2:1
10. Les Herbiers VF - FC Chambly  2:0
11. Cerro Porteno - Gremio Porto Alegre  0:0
12. Benevento Calcio - Atalanta Bergamo  0:3
13. Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven  2:2
14. SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB  28:28
15. Valencia CF - Getafe CF  1:2
16. Legia Warszawa - Górnik Zabrze  2:1
17. Fraikin BM. Granollers - ABANCA Ademar Leon  31:23
18. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt  0:1
19. Bournemouth AFC - Manchester United  0:2
20. SSC Napoli - Udinese Calcio  4:2
21. Crotone FC - Juventus Turyn  1:1
22. Torino FC - AC Milan  1:1
23. Real Madryt - Athletic Bilbao  1:1
24. SM Caen - Paris Saint-Germain  1:3
25. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam  1:5
26. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen  23:26
27. Real Sociedad - Atletico Madryt  3:0
28. Deportivo Alaves - Girona FC  1:2
29. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra  57:70
30. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów  3:1
31. Burnley FC - Chelsea Londyn  1:2
32. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo  4:1
33. THW Kiel - Fuchse Berlin  25:20
34. Real Betis - UD Las Palmas  1:0
35. Levante UD - Malaga CF  1:0
36. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins  1:3
37. Chelsea Londyn - FC Porto  2:2  po rzutach karnych  5:4
38. Manchester City - FC Barcelona  4:5
39. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław  1:2
40. Eintracht Brunszwik - Arminia Bielefeld  0:0
41. Borussia Monchengladbach - VfL Wolfsburg  3:0
42. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań  0:1
43. Stal Mielec - Odra Opole  2:2
44. Millwall FC - Fulham Londyn  0:3
45. Gloucester Rugby - Newcastle Falcons  33:12
46. CD Leganes - Deportivo La Coruna  0:0
47. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno  79:68
48. Eskisehir Basket - Yesilgiresun Belediye Spor  86:75
49. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn  30:23
50. SD Eibar - Getafe CF  0:1
51. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli  3:1
52. West Bromwich Albion - Liverpool FC  2:2
53. Cardiff Blues - Pau  16:10
54. Gaziantep Basketvol - Sakarya Buyuksehir Belediye Spor  79:67
55. SPAL 2013 - AS Roma  0:3
56. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin  0:0
57. Hannover 96 - Bayern Monachium  0:3
58. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim  2:5
59. Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho  4:3
60. Watford FC - Crystal Palace  0:0
61. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin  43:47
62. Celta Vigo - Valencia CF  1:1
63. MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno  28:62
64. Chrobry Głogów - GKS Katowice  0:2
65. Górnik Zabrze - Wisła Płock  0:1
66. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain  28:34
67. Manchester United - Tottenham Hotspur  2:1
68. US Sassuolo - AC Fiorentina  1:0
69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen  4:0
70. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach  3:1
71. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy  25:23
72. En Avant Guingamp - AS Monaco  3:1
73. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok  0:3
74. KRC Genk - Anderlecht Bruksela  2:1
75. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara  3:2
76. Bada Huesca - BM. Logrono La Rioja  25:27
77. AC Milan - Benevento Calcio  0:1
78. Cardiff City - Nottingham Forest  2:1
79. FC Barcelona - Sevilla FC  5:0
80. Pinar Karsiyaka - Muratbey Usak  78:74
81. Leinster Rugby - Scarlets  38:16
82. Edson Barboza - Kevin Lee   wygrana  Kevin Lee
83. Girona FC - Espanyol Barcelona  0:2
84. Cagliari Calcio - Bologna FC  0:0
85. Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz  27:26
86. Fortuna Dusseldorf - FC Ingolstadt  3:0
87. Arsenal Londyn - West Ham United  4:1
88. ROW Rybnik - Orzeł Łódź  48:42
89. Lazio Rzym - Sampdoria Genua  4:0
90. Chievo Verona - Inter Mediolan  1:2
91. Rhein-Necar Lowen - HSG Wetzlar  mecz nie będzie liczony
92. Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia  3:1
93. FC Augsburg - 1.FSV Mainz  2:0
94. Chelsea Londyn - Southampton FC  2:0
95. Węgry - Kazachstan  0:3
96. Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa  44:46
97. THW Kiel - RK Vardar Skopje  28:29
98. Manchester City - Swansea City  5:0
99. Wisła Kraków - Legia Warszawa  0:1
100. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra  83:74
101. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen  2:2
102. Lokomotiw Moskwa - FK Ufa  0:0
103. AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin  5:0
104. Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin  20:24
105. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna  mecz nie będzie liczony
106. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów  54:36
107. HBC Nantes - Skjern Handbold  33:27
108. Polska - Włochy  1:3
109. Slovan Liberec - Slavia Praga  0:0
110. Juventus Turyn - SSC Napoli  0:1
111. Atletico Madryt - Real Betis  0:0
112. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain  0:1
113. Seattle Sounders - Minnesota United  3:1
114. Racing 92 - Munster Rugby  27:22
115. Portland Timbers - New York City  3:0

 

 

Tabela :

 

1.tyrla - 348 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33)

2.lukas_k - 258 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53)

3.bartek2lp2 - 210 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56)

4.aro - 193 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 17

Obowiązuje na dni: 30.04-6.05.2018

 

1. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (TVP Sport 17:30 WT) - koszykówka kobiet, liga polska

2. Polska - Australia (Eleven Sports 1 17:45 WT) - żużel, mecz towarzyski

3. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia (Sportklub 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

4. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce (nSport+ 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska

5. Real Madryt - Bayern Monachium (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

6. Arka Gdynia - Legia Warszawa (Polsat, Polsat Sport 15:50 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski

7. Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock (nSport+ 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

8. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano (nSport+ 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, liga włoska

9. AS Roma - Liverpool FC (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

10. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 1:00 CZW) - hokej na lodzie, NHL

11. Atletico Madryt - Arsenal Londyn (C+ Sport, Eurosport 1 20:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy

12. Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy

13. Racing Club - Universidad de Chile (Sportklub 0:15 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores

14. USA - Kanada (TVP Sport 16:10 PT) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

15. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

16. ABANCA Ademar Leon - Quabit Guadalajara (Sportklub 18:30 PT) - piłka ręczna, liga hiszpańska

17. MrGarden GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów (nSport+ 19:00 PT) - żużel, liga polska

18. Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks (Polsat Sport 20:00 PT) - boks, gala Friday Boxing Night w Kościerzynie

19. Szwecja - Białoruś (TVP Sport 20:10 PT) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

20. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

21. KAA Gent - Sporting Charleroi (Eleven Sports 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga belgijska

22. AEK Ateny - UCAM Murcia (Eleven Sports 4 20:25 PT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

23. GKS Tychy - Miedź Legnica (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

24. FC Barcelona - Recoletas Atletico Valladolid (Sportklub 20:30 PT) - piłka ręczna, liga hiszpańska

25. Amiens SC - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska

26. Brighton & Hove Albion - Manchester United (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska

27. Sevilla FC - Real Sociedad (Eleven Sports 1 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

28. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

29. KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

30. Girona FC - SD Eibar (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

31. Stoke City - Crystal Palace (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

32. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

33. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 15:15 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka

34. Eintracht Frankfurt - HSV Hamburg (C+ Sport 2 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

35. 1.FC Koln - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

36. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

37. RB Lipsk - Vfl Wolfsburg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

38. West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

39. Athletic Bilbao - Real Betis (Eleven Sports 3 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

40. TSV Hannover-Burgdorf - HSG Wetzlar (Sportklub 17:15 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka

41. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

42. AC Milan - Hellas Verona (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

43. Whizz Orkan Sochaczew - Arka Gdynia (Polsat Sport News 18:00 SOB) - rugby, liga polska

44. Everton FC - Southampton FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

45. Celta Vigo - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

46. MHP Riesen Ludwigsburg - AS Monaco (Eleven Sports 3 19:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

47. Wisła Płock - Lech Poznań (C+ Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

48. New York Red Bulls - New York City FC (Eurosport 2 20:00 SOB) - piłka nożna, MLS

49. Czechy - Słowacja (TVP Sport 20:10 SOB) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

50. Juventus Turyn - Bologna FC (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

51. Villarreal CF - Valencia CF (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

52. Bournemouth AFC - Swansea City (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska

53. Seattle Sounders - Columbus Crew SC (Eurosport 2 22:05 SOB) - piłka nożna, MLS

54. Malaga CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

55. Udinese Calcio - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

56. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

57. Polska - Włochy (TVP Sprot 13:00 ND) - boks kobiet, mecz towarzyski

58. Manchester City - Huddersfield Town (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

59. SSC Napoli - Torino FC (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

60. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

61. Korona Kielce - Wisła Kraków (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

62. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

63. Fortuna Dusseldorf - Holstein Kiel (Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

64. Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

65. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

66. Szwecja - Czechy (TVP Sport 16:10 ND) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

67. Red Bull Salzburg - Sturm Graz (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

68. Chelsea Londyn - Liverpool FC (C+ Sport 2, C+ Now 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

69. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

70. US Sassuolo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

71. UD Las Palmas - Getafe CF (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

72. FOGO Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

73. Słowacja - Szwajcaria (TVP Sport 20:10 ND) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

74. FC Barcelona - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

75. Cagliari Calcio - AS Roma (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

76. Olympique Marsylia - OGC Nice (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

 

 

 

 


 

 

1. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 1

2. Polska - Australia 1

3. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1

4. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce 2

5. Real Madryt - Bayern Monachium X

6. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2

7. Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 2

8. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1

9. AS Roma - Liverpool FC X

10. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 2

 

11. Atletico Madryt - Arsenal Londyn 1

12. Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia 2

13. Racing Club - Universidad de Chile 1

14. USA - Kanada 1

15. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław X

16. ABANCA Ademar Leon - Quabit Guadalajara 1

17. MrGarden GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów 1

18. Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks 1

19. Szwecja - Białoruś 1

20. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

 

21. KAA Gent - Sporting Charleroi 1

22. AEK Ateny - UCAM Murcia 1

23. GKS Tychy - Miedź Legnica 2

24. FC Barcelona - Recoletas Atletico Valladolid 1

25. Amiens SC - Paris Saint-Germain 2

26. Brighton & Hove Albion - Manchester United 2

27. Sevilla FC - Real Sociedad 1

28. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 2

29. KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów 2

30. Girona FC - SD Eibar 1

 

31. Stoke City - Crystal Palace X

32. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2

33. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen 2

34. Eintracht Frankfurt - HSV Hamburg 2

35. 1.FC Koln - Bayern Monachium 2

36. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

37. RB Lipsk - Vfl Wolfsburg 1

38. West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur 2

39. Athletic Bilbao - Real Betis 2

40. TSV Hannover-Burgdorf - HSG Wetzlar 1

 

41. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1

42. AC Milan - Hellas Verona 1

43. Whizz Orkan Sochaczew - Arka Gdynia 2

44. Everton FC - Southampton FC 2

45. Celta Vigo - Deportivo La Coruna 1

46. MHP Riesen Ludwigsburg - AS Monaco 2

47. Wisła Płock - Lech Poznań 2

48. New York Red Bulls - New York City FC 1

49. Czechy - Słowacja 1

50. Juventus Turyn - Bologna FC 1

 

51. Villarreal CF - Valencia CF 1

52. Bournemouth AFC - Swansea City 1

53. Seattle Sounders - Columbus Crew SC 1

54. Malaga CF - Deportivo Alaves 2

55. Udinese Calcio - Inter Mediolan 2

56. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole 1

57. Polska - Włochy 1

58. Manchester City - Huddersfield Town 1

59. SSC Napoli - Torino FC 1

60. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1

 

61. Korona Kielce - Wisła Kraków 2

62. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2

63. Fortuna Dusseldorf - Holstein Kiel 1

64. Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 1

65. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1

66. Szwecja - Czechy 1

67. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1

68. Chelsea Londyn - Liverpool FC 1

69. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2

70. US Sassuolo - Sampdoria Genua 2

 

71. UD Las Palmas - Getafe CF 2

72. FOGO Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa 1

73. Słowacja - Szwajcaria 1

74. FC Barcelona - Real Madryt 2

75. Cagliari Calcio - AS Roma 2

76. Olympique Marsylia - OGC Nice 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień : 17

Obowiązuje na dni: 30.04-6.05.2018

 

 

2. Polska - Australia  1

4. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce  2

5. Real Madryt - Bayern Monachium  2

6. Arka Gdynia - Legia Warszawa  1

7. Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock  2

9. AS Roma - Liverpool FC  1

11. Atletico Madryt - Arsenal Londyn  1

12. Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia  1

15. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław  1

19. Szwecja - Białoruś  1

 

 

20. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2

23. GKS Tychy - Miedź Legnica  2

24. FC Barcelona - Recoletas Atletico Valladolid  1

25. Amiens SC - Paris Saint-Germain  2

26. Brighton & Hove Albion - Manchester United  2

27. Sevilla FC - Real Sociedad  1

29. KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów  1

30. Girona FC - SD Eibar  1

32. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice  1

33. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen  2

 

 

34. Eintracht Frankfurt - HSV Hamburg  1

35. 1.FC Koln - Bayern Monachium  2

36. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  2

37. RB Lipsk - Vfl Wolfsburg  1

38. West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur  2

41. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia  2

42. AC Milan - Hellas Verona  1

43. Whizz Orkan Sochaczew - Arka Gdynia  2

45. Celta Vigo - Deportivo La Coruna  1

47. Wisła Płock - Lech Poznań  2

 

 

48. New York Red Bulls - New York City FC  1

49. Czechy - Słowacja  1

50. Juventus Turyn - Bologna FC  1

52. Bournemouth AFC - Swansea City  2

53. Seattle Sounders - Columbus Crew SC  1

55. Udinese Calcio - Inter Mediolan  2

57. Polska - Włochy  1

58. Manchester City - Huddersfield Town  1

59. SSC Napoli - Torino FC  1

60. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo  1

 

 

61. Korona Kielce - Wisła Kraków  1

62. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze  1

63. Fortuna Dusseldorf - Holstein Kiel  1

65. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona  1

67. Red Bull Salzburg - Sturm Graz  1

68. Chelsea Londyn - Liverpool FC  X

69. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa  1

70. US Sassuolo - Sampdoria Genua  2

71. UD Las Palmas - Getafe CF  1

72. FOGO Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa  1

 

 

74. FC Barcelona - Real Madryt  2

75. Cagliari Calcio - AS Roma  2

76. Olympique Marsylia - OGC Nice 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 17

Obowiązuje na dni: 30.04-6.05.2018


 

1. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 1

2. Polska - Australia 1

3. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1

4. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce 2

5. Real Madryt - Bayern Monachium 1

6. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2

7. Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 2

9. AS Roma - Liverpool FC 1

11. Atletico Madryt - Arsenal Londyn 1

12. Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia 1

 

13. Racing Club - Universidad de Chile 1

14. USA - Kanada 2

15. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1

16. ABANCA Ademar Leon - Quabit Guadalajara 1

17. MrGarden GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów 1

18. Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks 1

19. Szwecja - Białoruś 1

20. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

21. KAA Gent - Sporting Charleroi 1

24. FC Barcelona - Recoletas Atletico Valladolid 1

 

25. Amiens SC - Paris Saint-Germain 2

26. Brighton & Hove Albion - Manchester United 2

27. Sevilla FC - Real Sociedad 1

29. KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów 1

30. Girona FC - SD Eibar 1

33. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen 2

34. Eintracht Frankfurt - HSV Hamburg 1

35. 1.FC Koln - Bayern Monachium 2

36. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

37. RB Lipsk - Vfl Wolfsburg 1

 

38. West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur 2

41. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1

42. AC Milan - Hellas Verona 1

45. Celta Vigo - Deportivo La Coruna 1

47. Wisła Płock - Lech Poznań 2

48. New York Red Bulls - New York City FC 1

49. Czechy - Słowacja 1

50. Juventus Turyn - Bologna FC 1

53. Seattle Sounders - Columbus Crew SC 1

55. Udinese Calcio - Inter Mediolan 2

 

56. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole 1

57. Polska - Włochy 1

58. Manchester City - Huddersfield Town 1

59. SSC Napoli - Torino FC 1

60. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1

61. Korona Kielce - Wisła Kraków 1

62. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1

64. Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 1

65. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1

66. Szwecja - Czechy 1

 

67. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1

68. Chelsea Londyn - Liverpool FC 1

69. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1

72. FOGO Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa 1

74. FC Barcelona - Real Madryt 2

75. Cagliari Calcio - AS Roma 2

76. Olympique Marsylia - OGC Nice 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 16 Kolejka :

 

1. MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk  30:25
2. Liverpool FC - AS Roma  5:2
3. Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Dogus Stambuł  88:83
4. Atletico Nacional - Club Bolivar  4:1
5. Włochy - Kazachstan  3:0
6. Wielka Brytania - Polska  5:3
7. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano  0:3
8. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów  2:3
9. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa  0:1
10. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin  36:24
11. GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin  17:26
12. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2:3
13. Bayern Monachium - Real Madryt  1:2
14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - ROSA Radom  104:97
15. Węgry - Polska  3:2
16. SC DHfK Leipzig - THW Kiel  16:28
17. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź  3:0
18. Arsenal Londyn - Atletico Madryt  1:1
19. Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg  2:0
20. Cruzeiro EC - Universidad de Chile  7:0
21. Kazachstan - Słowenia  3:5
22. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik  48:42
23. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin  1:2
24. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin  78:71
25. Arminia Bielefeld - 1.FC Kaiserslautern  3:2
26. FOGO Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra  56:34
27. Legia Warszawa - Korona Kielce  3:1
28. TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96  3:1
29. Odra Opole - Chrobry Głogów  1:1
30. Fulham Londyn - Sunderland AFC  2:1
31. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt  mecz nie będzie liczony
32. Levante UD - Sevilla FC  2:1
33. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka  77:63
34. Polska - Kazachstan  1:6
35. SPR Chrobry Głogów - KS Azoty-Puławy  25:28
36. Dynamo Drezno - Fortuna Dusseldorf  1:2
37. Liverpool FC - Stoke City  0:0
38. Istanbul BBSK - Gaziantep Basketbol  92:86  po dogrywce
39. Miedź Legnica - Ruch Chorzów  6:1
40. Banik Ostrawa - Sparta Praga  3:2
41. Arka Gdynia - Piast Gliwice  1:5
42. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach  1:1
43. VfL Wolfsburg - HSV Hamburg  1:3
44. Southampton FC - Bournemouth AFC  2:1
45. Aston Villa - Derby County  1:1
46. Słowenia - Włochy  3:4
47. Paris Saint-Germain - PGE VIVE Kielce  35:32
48. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk  3:2
49. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz  2:0
50. AS Roma - Chievo Verona  4:1
51. Whizz Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk  15:27
52. Swansea City - Chelsea Londyn  0:1
53. Real Madryt - CD Leganes  2:1
54. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart  0:1
55. Atlanta United - Montreal Impact  4:1
56. AS Monaco - Amiens SC  0:0
57. Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec  86:72
58. Lech Poznań - Górnik Zabrze  2:4
59. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara  3:1
60. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn  3:2
61. Inter Mediolan - Juventus Turyn  2:3
62. Villarreal CF - Celta Vigo  4:1
63. Newcastle United - West Bromwich Albion  0:1
64. Toronto FC - Chicago Fire  2:2
65. Shohjahon Ergashev - Zhimin Wang  wygrana Shohjahon Ergashev
66. Katie Taylor - Victoria Noelia Bustos  wygrana Katie Taylor
67. Jarrel Miller - Johan Duhaupas  wygrana Jarrel Miller
68. Maciej Sulęcki - Daniel Jacobs  wygrana Daniel Jacobs
69. Viktoria Pilzno - MFK Karvina  2:0
70. Getafe CF - Girona FC  1:1
71. Trabzonspor Medical Park - Darrusafaka Basketbol  82:104
72. Crotone FC - US Sassuolo  4:1
73. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza  73:63
74. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze  28:24
75. FC Ingolstadt - Holstein Kiel  1:5
76. Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu - Lewis Hamilton
77. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar  3:0
78. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź  50:40
79. Bologna FC - AC Milan  1:2
80. West Ham United - Manchester City  1:4
81. Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  4:2
82. 1.FSV Mainz - RB Lipsk  3:0
83. Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz  51:39
84. Sturm Graz - Rapid Wiedeń  4:2
85. Deportivo Alaves - Atletico Madryt  0:1
86. ADO Den Haag - PSV Eindhoven  3:3
87. Manchester United - Arsenal Londyn  2:1
88. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków  0:1
89. Werder Brema - Borussia Dortmund  1:1
90. AC Fiorentina - SSC Napoli  3:0
91. Anderlecht Bruksela - Sporting Charleroi  3:1
92. Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin  25:32
93. forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław  49:41
94. Movistar Estudiantes - Real Madryt  75:92
95. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam  3:1
96. Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt  29:17
97. SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf  31:22
98. Deportivo La Coruna - FC Barcelona  2:4
99. Torino FC - Lazio Rzym  0:1
100. Paris Saint-Germain - En Avant Guingamp  2:2
101. Yesilgiresun Belediye Spor - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol  95:80
102. New York City FC - FC Dallas  3:1

 

Tabela :

 

1.tyrla - 378 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21)

2.lukas_k - 276 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41)

3.bartek2lp2 - 224 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43)

4.aro - 203 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30)

Share this post


Link to post
Share on other sites


6. Arka Gdynia - Legia Warszawa 1

7. Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 1

8. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1

9. AS Roma - Liverpool FC 1

10. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 2

 

11. Atletico Madryt - Arsenal Londyn 1

12. Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia 2

13. Racing Club - Universidad de Chile 1

14. USA - Kanada 1

15. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2

16. ABANCA Ademar Leon - Quabit Guadalajara 1

17. MrGarden GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów 1

18. Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks 1

19. Szwecja - Białoruś 1

20. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

 

21. KAA Gent - Sporting Charleroi 1

22. AEK Ateny - UCAM Murcia 1

23. GKS Tychy - Miedź Legnica 2

24. FC Barcelona - Recoletas Atletico Valladolid 1

25. Amiens SC - Paris Saint-Germain 2

26. Brighton & Hove Albion - Manchester United 2

27. Sevilla FC - Real Sociedad 1

28. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 2

29. KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów 2

30. Girona FC - SD Eibar 1

 

31. Stoke City - Crystal Palace 2

32. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2

33. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen 2

34. Eintracht Frankfurt - HSV Hamburg 2

35. 1.FC Koln - Bayern Monachium 2

36. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

37. RB Lipsk - Vfl Wolfsburg 1

38. West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur 2

39. Athletic Bilbao - Real Betis 1

40. TSV Hannover-Burgdorf - HSG Wetzlar 1

 

41. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2

42. AC Milan - Hellas Verona 1

43. Whizz Orkan Sochaczew - Arka Gdynia 2

44. Everton FC - Southampton FC 2

45. Celta Vigo - Deportivo La Coruna 1

46. MHP Riesen Ludwigsburg - AS Monaco 2

47. Wisła Płock - Lech Poznań 2

48. New York Red Bulls - New York City FC 1

49. Czechy - Słowacja 1

50. Juventus Turyn - Bologna FC 1

 

51. Villarreal CF - Valencia CF 1

52. Bournemouth AFC - Swansea City 1

53. Seattle Sounders - Columbus Crew SC 1

54. Malaga CF - Deportivo Alaves 2

55. Udinese Calcio - Inter Mediolan 2

56. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole 1

57. Polska - Włochy 1

58. Manchester City - Huddersfield Town 1

59. SSC Napoli - Torino FC 1

60. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1

 

61. Korona Kielce - Wisła Kraków 2

62. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2

63. Fortuna Dusseldorf - Holstein Kiel 1

64. Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 1

65. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1

66. Szwecja - Czechy 1

67. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1

68. Chelsea Londyn - Liverpool FC 2

69. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1

70. US Sassuolo - Sampdoria Genua 2

 

71. UD Las Palmas - Getafe CF 2

72. FOGO Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa 1

73. Słowacja - Szwajcaria 1

74. FC Barcelona - Real Madryt 2

75. Cagliari Calcio - AS Roma 2

76. Olympique Marsylia - OGC Nice 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 18

Obowiązuje na dni: 7-13.05.2018

 

1. Austria - Słowacja (TVP Sport 16:10 WT) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

2. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Fenerbahce Dogus Stambuł (Sportklub 17:30 WT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (Eurosport 1 17:30 WT) - piłka nożna, liga polska

4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport 17:40 WT) - piłka nożna, liga polska

5. Vastervik Speedway - Indianerna Kumla (Eleven Sports 1 18:55 WT) - żużel, liga szwedzka

6. Banvit BK - Galatasaray Odeabank Stambuł (Sportklub 19:30 WT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

7. PGE VIVE Kielce - Energa MKS Kalisz (nSport+ 20:00 WT) - piłka ręczna, liga polska

8. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Eurosport 1 20:00 WT) - piłka nożna, liga polska

9. Arka Gdynia - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:10 WT) - piłka nożna, liga polska

10. Swansea City - Southampton FC (C+ Sport 2 20:40 WT) - piłka nożna, liga angielska

11. Les Herbiers VF - Paris Saint-Germain (TVP Sport 21:00 WT) - piłka nożna, Puchar Francji

12. Muratbey Usak - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 17:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

13.  Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 1 17:30 ŚR) - piłka nożna, liga polska

14. Legia Warszawa - Wisła Płock (C+ Sport 17:40 ŚR) - piłka nożna, liga polska

15. Górnik Zabrze - Korona Kielce (nSport+ 17:40 ŚR) - piłka nożna, liga polska

16. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów (Polsat Sport 17:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska

17. Awangard Kursk - FK Tosno (C+ Sport 2 17:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Rosji

18. SPR Pogoń Szczecin - KRAM Start Elbląg (TVP Sport 18:00 ŚR) - piłka ręczna kobiet, liga polska

19. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol (Sportklub 19:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

20. FC Barcelona - Villarreal CF (Eleven Sports 1 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

21. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:00 ŚR) - piłka nożna, liga polska

22. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk (nSport+ 20:00 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

23. Finlandia - Dania (TVP Sport 20:10 ŚR) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

24. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport Extra 20:15 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska

25. Chelsea Londyn - Huddersfield Town (C+ Sport 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga angielska

26. Juventus Turyn - AC Milan (Polsat Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch

27. Sevilla FC - Real Madryt (Eleven Sports 2 21:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

28. Tottenham Hotspur - Newcastle United (C+ Sport 2 22:45 ŚR) - piłka nożna, liga angielska

29. Anderlecht Bruksela - Standard Liege (Eleven Sports 1 14:25 CZW) - piłka nożna, liga belgijska

30. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska

31. THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

32. Polska - Czechy (Polsat Sport News 20:00 CZW) - siatkówka kobiet, mecz towarzyski

33. Czechy - Rosja (TVP Sport 20:10 CZW) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

34. Charlton Athletic - Scunthorpe United (Eleven Sports 1 20:40 CZW) - piłka nożna, 3.liga angielska

35. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg (Sportklub 20:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

36. West Ham United - Manchester United (C+ Sport 20:40 CZW) - piłka nożna, liga angielska

37. Francja - Austria (TVP Sport 17:00 PT) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

38. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź (Eleven Sports 2 17:30 PT) - żużel, 1.liga polska

39. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska

40. Derby County - Fulham Londyn (Eleven Sports 1 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

41. Devin Haney - Mason Menard (C+ Sport 2 4:00 SOB) - boks, gala boksu zawodowego w Filadelfii

42. Słowacja - Szwecja (TVP Sport 12:10 SOB) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

43. Scunthorpe United - Rotherham United (Eleven Sports 3 13:30 SOB) - piłka nożna, 3.liga angielska

44. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport 14:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

45. SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (TVP Sport 14:50 SOB) - piłka ręczna kobiet, Puchar Polski

46. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund (C+ Sport 2 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

47. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt (C+ Now 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

48. Bayern Monachium - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

49. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

50. Bayer Leverkusen - Hannover 96 (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

51. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia (C+ Sport 15:30 SOB) - piłka nożna, liga polska

52. Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków (C+ Sport 15:30 SOB) - piłka nożna, liga polska

53. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (C+ Sport 15:30 SOB) - piłka nożna, liga polska

54. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (C+ Sport 15:30 SOB) - piłka nożna, liga polska

55. ABANCA Ademar Leon - BM. Logrono La Rioja (Sportklub 17:00 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska

56. Ruch Chorzów - GKS Katowice (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

57. Rostów nad Donem - ZRK Vardar Skopje (nSport+ 17:50 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń

58. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań (Polsat Sport 17:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

59. Grand Prix Polski na żużlu* (C+, C+ Now 18:00 SOB)

60. Middlesbrough FC - Aston Villa (Eleven Sports 4 18:10 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

61. Real Madryt - Celta Vigo (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

62. Real Betis - Sevilla FC (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

63. Girona FC - Valencia CF (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

64. Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona (Sportklub 19:15 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 20:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska

66. Inter Mediolan - US Sassuolo (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

67. AS Monaco - AS Saint-Etienne (Eleven Sports 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

68. Racing Strasbourg - Olympique Lyon (Eleven Sports 3 20:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

69. Krzysztof Głowacki - Santander Silgado (TVP Sport 0:40 ND) - boks, gala KnockOut Boxing Nights 1

70. Wasyl Łomaczenko - Jorge Linares (Polsat Sport 1:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBA w Nowym Jorku

71. Sadam Ali - Jaime Munguia (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBO World w Veronie

72. Amanda Nunes - Raquel Pennington (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

73. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

74. RETAbet Bilbao Basket - Kirolbet Baskonia (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

75. MT Melsungen - HC Erlangen (Sportklub 14:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

76. Polska - Dania (Polsat Sport Extra 14:45 ND) - żużel, mecz towarzyski

77. Crotone FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

78. Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii* (Eleven Sports 1 15:05 ND)

79. Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik (Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

80. Red Bull Salzburg - Sturm Graz (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

81. Chrobry Głogów - Stal Mielec (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska

82. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 17:30 ND) - piłka ręczna, Puchar Polski

83. Atalanta Bergamo - AC Milan (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

84. KAA Gent - Anderlecht Bruksela (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga belgijska

85. Wisła Kraków - Lech Poznań (C+ Sport 18:00 ND) - piłka nożna, liga polska

86. Legia Warszawa - Górnik Zabrze (C+ Sport 18:00 ND) - piłka nożna, liga polska

87. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 18:00 ND) - piłka nożna, liga polska

88. Wisła Płock - Korona Kielce (C+ Sport 18:00 ND) - piłka nożna, liga polska

89. Shrewsbury Town - Charlton Athletic (Eleven Sports 3 18:10 ND) - piłka nożna, 3.liga angielska

90. Iberostar Tenerife - FC Barcelona (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

91. MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria (TVP Sport 20:10 ND) - piłka ręczna kobiet, Challenge Cup

92. Levante UD - FC Barcelona (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

93. AS Roma - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

94. Sampdoria Genua - SSC Napoli (Eleven Sports 3 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

95. Portland Timbers - Seattle Sounders (Eurosport 2 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

96. Słowacja - Szwajcaria (TVP Sport 22:00 ND) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata w Danii

 

 

 

 

 


1. Austria - Słowacja 2

2. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2

4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz X

5. Vastervik Speedway - Indianerna Kumla 2

6. Banvit BK - Galatasaray Odeabank Stambuł 1

7. PGE VIVE Kielce - Energa MKS Kalisz 1

8. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1

9. Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1

10. Swansea City - Southampton FC X

 

11. Les Herbiers VF - Paris Saint-Germain 2

12. Muratbey Usak - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

13. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1

14. Legia Warszawa - Wisła Płock 1

15. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1

16. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1

17. Awangard Kursk - FK Tosno 1

18. SPR Pogoń Szczecin - KRAM Start Elbląg 1

19. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1

20. FC Barcelona - Villarreal CF 1

 

21. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1

22. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 1

23. Finlandia - Dania 1

24. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1

25. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1

26. Juventus Turyn - AC Milan 1

27. Sevilla FC - Real Madryt 2

28. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1

29. Anderlecht Bruksela - Standard Liege 1

30. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2

 

31. THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt 1

32. Polska - Czechy 1

33. Czechy - Rosja 2

34. Charlton Athletic - Scunthorpe United 1

35. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg 1

36. West Ham United - Manchester United 2

37. Francja - Austria 1

38. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź 1

39. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

40. Derby County - Fulham Londyn 2

 

41. Devin Haney - Mason Menard 1

42. Słowacja - Szwecja 2

43. Scunthorpe United - Rotherham United 1

44. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 1

45. SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin 1

46. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund 1

47. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1

48. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1

49. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach 1

50. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1

 

51. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia X

52. Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków 2

53. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1

54. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X

55. ABANCA Ademar Leon - BM. Logrono La Rioja 1

56. Ruch Chorzów - GKS Katowice 2

57. Rostów nad Donem - ZRK Vardar Skopje 2

58. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań 2

60. Middlesbrough FC - Aston Villa 2

 

61. Real Madryt - Celta Vigo 1

62. Real Betis - Sevilla FC 1

63. Girona FC - Valencia CF 2

64. Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona 2

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2

66. Inter Mediolan - US Sassuolo 1

67. AS Monaco - AS Saint-Etienne 1

68. Racing Strasbourg - Olympique Lyon 2

69. Krzysztof Głowacki - Santander Silgado 1

70. Wasyl Łomaczenko - Jorge Linares 1

 

71. Sadam Ali - Jaime Munguia 1

72. Amanda Nunes - Raquel Pennington 1

73. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

74. RETAbet Bilbao Basket - Kirolbet Baskonia 1

75. MT Melsungen - HC Erlangen 1

76. Polska - Dania 1

77. Crotone FC - Lazio Rzym 2

79. Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik 1

80. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1

 

81. Chrobry Głogów - Stal Mielec 2

82. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1

83. Atalanta Bergamo - AC Milan 2

84. KAA Gent - Anderlecht Bruksela 2

85. Wisła Kraków - Lech Poznań 2

86. Legia Warszawa - Górnik Zabrze X

87. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2

88. Wisła Płock - Korona Kielce X

89. Shrewsbury Town - Charlton Athletic X

90. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2

 

91. MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria 1

92. Levante UD - FC Barcelona 2

93. AS Roma - Juventus Turyn 2

94. Sampdoria Genua - SSC Napoli 2

95. Portland Timbers - Seattle Sounders 2

96. Słowacja - Szwajcaria 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 18
Obowiązuje na dni: 7-13.05.2018
 
1. Austria - Słowacja 2
2. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Fenerbahce Dogus Stambuł 2
3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2
4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1
5. Vastervik Speedway - Indianerna Kumla 2
6. Banvit BK - Galatasaray Odeabank Stambuł 1
7. PGE VIVE Kielce - Energa MKS Kalisz 1
8. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1
9. Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1
11. Les Herbiers VF - Paris Saint-Germain 2

12. Muratbey Usak - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 2
13. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
14. Legia Warszawa - Wisła Płock 1
15. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
16. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1
17. Awangard Kursk - FK Tosno 1
18. SPR Pogoń Szczecin - KRAM Start Elbląg 2
19. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1
20. FC Barcelona - Villarreal CF 1
21. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1

22. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 1
23. Finlandia - Dania 1
25. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1
26. Juventus Turyn - AC Milan 1
28. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1
29. Anderlecht Bruksela - Standard Liege 1
30. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
32. Polska - Czechy 1
33. Czechy - Rosja 2
35. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg 1

36. West Ham United - Manchester United 2
39. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
42. Słowacja - Szwecja 2
44. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 2
45. SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin 2
47. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1
48. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
50. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
53. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1
54. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1

58. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań 2
61. Real Madryt - Celta Vigo 1
64. Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona 2
65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
66. Inter Mediolan - US Sassuolo 1
67. AS Monaco - AS Saint-Etienne 1
68. Racing Strasbourg - Olympique Lyon 2
69. Krzysztof Głowacki - Santander Silgado 1
70. Wasyl Łomaczenko - Jorge Linares 1
72. Amanda Nunes - Raquel Pennington 1

73. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
75. MT Melsungen - HC Erlangen 1
76. Polska - Dania 1
77. Crotone FC - Lazio Rzym 2
82. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1
83. Atalanta Bergamo - AC Milan 1
84. KAA Gent - Anderlecht Bruksela 2
85. Wisła Kraków - Lech Poznań 2
86. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
90. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2

91. MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria 1
92. Levante UD - FC Barcelona 2
93. AS Roma - Juventus Turyn 2
94. Sampdoria Genua - SSC Napoli 2
95. Portland Timbers - Seattle Sounders 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Austria - Słowacja 2

2. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2

4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz X

5. Vastervik Speedway - Indianerna Kumla 2

6. Banvit BK - Galatasaray Odeabank Stambuł 1

7. PGE VIVE Kielce - Energa MKS Kalisz 1

8. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1

9. Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1

10. Swansea City - Southampton FC 1

 

11. Les Herbiers VF - Paris Saint-Germain 2

12. Muratbey Usak - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

13. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1

14. Legia Warszawa - Wisła Płock 1

15. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1

16. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1

17. Awangard Kursk - FK Tosno 1

18. SPR Pogoń Szczecin - KRAM Start Elbląg 1

19. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1

20. FC Barcelona - Villarreal CF 1

 

21. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1

22. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 2

23. Finlandia - Dania 1

24. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1

25. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1

26. Juventus Turyn - AC Milan 1

27. Sevilla FC - Real Madryt 2

28. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1

29. Anderlecht Bruksela - Standard Liege 1

30. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2

 

31. THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt 1

32. Polska - Czechy 1

33. Czechy - Rosja 2

34. Charlton Athletic - Scunthorpe United 1

35. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg 1

36. West Ham United - Manchester United 2

37. Francja - Austria 1

38. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź 1

39. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

40. Derby County - Fulham Londyn 2

 

41. Devin Haney - Mason Menard 1

42. Słowacja - Szwecja 2

43. Scunthorpe United - Rotherham United 1

44. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 1

45. SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin 1

46. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund 2

47. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1

48. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1

49. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach 1

50. Bayer Leverkusen - Hannover 96 1

 

51. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 2

52. Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków 2

53. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1

54. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2

55. ABANCA Ademar Leon - BM. Logrono La Rioja 1

56. Ruch Chorzów - GKS Katowice 2

57. Rostów nad Donem - ZRK Vardar Skopje 2

58. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań 2

60. Middlesbrough FC - Aston Villa 2

 

61. Real Madryt - Celta Vigo 1

62. Real Betis - Sevilla FC 1

63. Girona FC - Valencia CF 2

64. Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona 2

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2

66. Inter Mediolan - US Sassuolo 1

67. AS Monaco - AS Saint-Etienne 1

68. Racing Strasbourg - Olympique Lyon 2

69. Krzysztof Głowacki - Santander Silgado 1

70. Wasyl Łomaczenko - Jorge Linares 1

 

71. Sadam Ali - Jaime Munguia 1

72. Amanda Nunes - Raquel Pennington 1

73. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

74. RETAbet Bilbao Basket - Kirolbet Baskonia 1

75. MT Melsungen - HC Erlangen 1

76. Polska - Dania 1

77. Crotone FC - Lazio Rzym 2

79. Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik 1

80. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1

 

81. Chrobry Głogów - Stal Mielec 2

82. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1

83. Atalanta Bergamo - AC Milan 2

84. KAA Gent - Anderlecht Bruksela 2

85. Wisła Kraków - Lech Poznań 2

86. Legia Warszawa - Górnik Zabrze X

87. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2

88. Wisła Płock - Korona Kielce 1

89. Shrewsbury Town - Charlton Athletic X

90. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2

 

91. MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria 1

92. Levante UD - FC Barcelona 2

93. AS Roma - Juventus Turyn 2

94. Sampdoria Genua - SSC Napoli 2

95. Portland Timbers - Seattle Sounders 2

96. Słowacja - Szwajcaria 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 18

Obowiązuje na dni: 7-13.05.2018

 

 

15. Górnik Zabrze - Korona Kielce  1

16. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów  1

17. Awangard Kursk - FK Tosno  1

20. FC Barcelona - Villarreal CF  1

21. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  1

22. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk  1

23. Finlandia - Dania  1

24. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1

25. Chelsea Londyn - Huddersfield Town  1

26. Juventus Turyn - AC Milan  1

 

 

27. Sevilla FC - Real Madryt  2

28. Tottenham Hotspur - Newcastle United  1

29. Anderlecht Bruksela - Standard Liege  1

30. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń  1

32. Polska - Czechy  1

34. Charlton Athletic - Scunthorpe United  1

35. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg  1

36. West Ham United - Manchester United  2

38. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź  1

39. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra  1

 

 

40. Derby County - Fulham Londyn  1

44. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova  1

46. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund  2

47. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt  2

48. Bayern Monachium - VfB Stuttgart  1

49. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach  1

50. Bayer Leverkusen - Hannover 96  1

51. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia  1

52. Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków  2

53. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice  1

 

 

54. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk  1

56. Ruch Chorzów - GKS Katowice  2

58. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań  2

61. Real Madryt - Celta Vigo  1

62. Real Betis - Sevilla FC  1

63. Girona FC - Valencia CF  2

64. Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona  2

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń  1

66. Inter Mediolan - US Sassuolo  1

67. AS Monaco - AS Saint-Etienne  1

 

 

68. Racing Strasbourg - Olympique Lyon  2

69. Krzysztof Głowacki - Santander Silgado  1

70. Wasyl Łomaczenko - Jorge Linares  1

73. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra  1

76. Polska - Dania  1

77. Crotone FC - Lazio Rzym  2

79. Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik  1

80. Red Bull Salzburg - Sturm Graz  1

81. Chrobry Głogów - Stal Mielec  1

82. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy  1

 

 

83. Atalanta Bergamo - AC Milan  2

84. KAA Gent - Anderlecht Bruksela  2

85. Wisła Kraków - Lech Poznań  2

87. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok  2

88. Wisła Płock - Korona Kielce  1

89. Shrewsbury Town - Charlton Athletic  1

90. Iberostar Tenerife - FC Barcelona  2

91. MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria  1

92. Levante UD - FC Barcelona  2

93. AS Roma - Juventus Turyn  2

 

 

94. Sampdoria Genua - SSC Napoli  2

95. Portland Timbers - Seattle Sounders  1

96. Słowacja - Szwajcaria  1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 19

Obowiązuje na dni: 14-20.05.2018

 

1. Chiny - Belgia (Polsat Sport 13:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

2. Argentyna - Holandia (Polsat Sport Extra 13:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

3. Rosja - Tajlandia (Polsat Sport Extra 15:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

4. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek (Polsat Sport 17:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga polska

5. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock (nSport+ 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

6. Brazylia - Japonia (Polsat Sport 19:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

7. Olympique Marsylia - Atletico Madryt (C+, Eurosport 1 20:25 ŚR) - piłka nożna, Liga Europy

8. Rotherham United - Scunthorpe United (Eleven Sports 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, baraż o awans do Championship

9. Niemcy - Serbia (Polsat Sport Extra 22:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

10. Polska - Włochy (Polsat Sport 23:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

11. USA - Turcja (Polsat Sport 2:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

12. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights (TVP Sport 3:00 CZW) - hokej na lodzie, finał Konferencji Wschodniej

13. Chiny - Korea Południowa (Polsat Sport 13:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

14. Argentyna - Tajlandia (Polsat Sport Extra 13:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

15. Rosja - Holandia (Polsat Sport Extra 15:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

16. Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska

17. Brazylia - Serbia (Polsat Sport 19:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

18. Niemcy - Japonia (Polsat Sport Extra 22:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

19. Turcja - Polska (Polsat Sport 23:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

20. USA - Włochy (Polsat Sport 1:50 PT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

21. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska

22. Fenerbahce Dogus Stambuł - Żalgiris Kowno (Polsat Sport Extra 17:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

23. VfL Wolfsburg - Holstein Kiel (Eleven Sports 1 20:25 CZW) - piłka nożna, mecz barażowy o Bundesligę

24. CSKA Moskwa - Real Madryt (Polsat Sport Extra 20:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

25. CA Penarol - The Strongest (Sportklub 0:15 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores

26. Washington Capitals - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 2:05 PT) - hokej na lodzie, finał Konferencji Wschodniej

27. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź (Eleven Sports 2 17:30 PT) - żużel, 1.liga polska

28. Karlsruher SC - Erzgebirge Aue (Eleven Sports 1 18:15 PT) - piłka nożna, mecz barażowy o 2.Bundesligę

29. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (TVP Sport 18:45 PT) - piłka ręczna kobiet, liga polska

30. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:00 PT) - żużel, liga polska

31. Polska - Litwa (C+ Sport 19:30 PT) - sporty walki, gala DSF Kickboxing Challenge w Warszawie

32. Odra Opole - Ruch Chorzów (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

33. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights (TVP Sport 2:00 SOB) - hokej na lodzie, finał Konferencji Wschodniej

34. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

35. Celta Vigo - Levante UD (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

36. GKS Katowice - GKS Tychy (Polsat Sport 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

37. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

38. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

39. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

40. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

41. Polska - Kanada (Polsat Sport 18:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Aleja Gwiazd 2018

42. Chelsea Londyn - Manchester United (Eleven Sports 2 18:05 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii

43. Villarreal CF - Real Madryt (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

44. Malaga CF - Getafe CF (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

45. UD Las Palmas - Girona FC (Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

46. Dynamo Kijów - Szachtar Donieck (Polsat Sport Extra 18:30 SOB) - piłka nożna, liga ukraińska

47. New York City FC - Colorado Rapids (Eurosport 2 20:05 SOB) - piłka nożna, MLS

48. Robert Parzęczewski - Jackson Junior (Polsat Sport 20:30 SOB) - boks, Ptak Warsaw Expo Boxing Night w Nadarzynie

49. Olympique Lyon - OGC Nice (Eleven Sports 1, Eleven Sports 3 20:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

50. Olympique Marsylia - Amiens SC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

51. Valencia Basket Club - FC Barcelona (Sportklub 21:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

52. Demian Maia - Kamaru Usman (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

53. Adonis Stevenson - Badou Jack (TVP Sport 4:00 ND) - boks, walka o pas WBC World w Toronto

54. Valencia CF - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

55. Tecnyconta Zaragoza - Montakit Fuenlabrada (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

56. Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

57. ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska

58. Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (nSport+ 15:30 ND) - żużel, liga polska

59. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

60. Sturm Graz - Admira Wacker Modling (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

61. Lech Poznań - Legia Warszawa (C+ Sport 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska

62. Górnik Zabrze - Wisła Kraków (C+ Sport 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska

63. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (C+ Sport 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska

64. Korona Kielce - Zagłębie Lubin (C+ Sport 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

66. AC Milan - AC Fiorentina (Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

67. SPAL 2013 - Sampdoria Genua (Eleven Sports 4 18:00 ND) - piłka nożna, liga włoska

68. SSC Napoli - Crotone FC (Eleven Sports 1 18:10 ND) - piłka nożna, liga włoska

69. HC Erlangen - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 18:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

70. Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa (nSport+ 19:30 ND) - żużel, liga polska

71. FC Barcelona - Real Sociedad (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

72. Lazio Rzym - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

73. US Sassuolo - AS Roma (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

74. Chicago Fire - Houston Dynamo (Eurosport 1 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

75. Atlanta United - New York Red Bulls (Eurosport 1 1:00 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 


 

1. Chiny - Belgia 2

2. Argentyna - Holandia 2

3. Rosja - Tajlandia 1

4. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 2

5. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2

6. Brazylia - Japonia 1

7. Olympique Marsylia - Atletico Madryt 1

8. Rotherham United - Scunthorpe United 1

9. Niemcy - Serbia 1

10. Polska - Włochy 2

11. USA - Turcja 1

12. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1

13. Chiny - Korea Południowa 1

14. Argentyna - Tajlandia 1

15. Rosja - Holandia 1

16. Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1

17. Brazylia - Serbia 1

18. Niemcy - Japonia 1

19. Turcja - Polska 1

20. USA - Włochy 2

21. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1

22. Fenerbahce Dogus Stambuł - Żalgiris Kowno 2

23. VfL Wolfsburg - Holstein Kiel 1

24. CSKA Moskwa - Real Madryt 2

25. CA Penarol - The Strongest 1

26. Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 2

27. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź 1

28. Karlsruher SC - Erzgebirge Aue 1

29. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 2

30. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno 1

31. Polska - Litwa 1

32. Odra Opole - Ruch Chorzów 1

33. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1

34. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1

35. Celta Vigo - Levante UD 1

36. GKS Katowice - GKS Tychy 1

37. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

38. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1

39. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin X

40. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław X

41. Polska - Kanada 1

42. Chelsea Londyn - Manchester United 1

43. Villarreal CF - Real Madryt 2

44. Malaga CF - Getafe CF 1

45. UD Las Palmas - Girona FC X

46. Dynamo Kijów - Szachtar Donieck X

47. New York City FC - Colorado Rapids 1

48. Robert Parzęczewski - Jackson Junior 1

49. Olympique Lyon - OGC Nice 1

50. Olympique Marsylia - Amiens SC 1

51. Valencia Basket Club - FC Barcelona 2

52. Demian Maia - Kamaru Usman 1

53. Adonis Stevenson - Badou Jack 1

54. Valencia CF - Deportivo La Coruna 1

55. Tecnyconta Zaragoza - Montakit Fuenlabrada 2

56. Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole 1

57. ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno 1

58. Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 2

59. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona 1

60. Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1

61. Lech Poznań - Legia Warszawa 1

62. Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1

63. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1

64. Korona Kielce - Zagłębie Lubin X

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2

66. AC Milan - AC Fiorentina 1

67. SPAL 2013 - Sampdoria Genua 2

68. SSC Napoli - Crotone FC 1

69. HC Erlangen - Rhein-Neckar Lowen 2

70. Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa 1

71. FC Barcelona - Real Sociedad 1

72. Lazio Rzym - Inter Mediolan 2

73. US Sassuolo - AS Roma 2

74. Chicago Fire - Houston Dynamo 1

75. Atlanta United - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 19
Obowiązuje na dni: 14-20.05.2018
 
1. Chiny - Belgia 1
2. Argentyna - Holandia 2
3. Rosja - Tajlandia 1
4. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1
6. Brazylia - Japonia 1
7. Olympique Marsylia - Atletico Madryt 2
9. Niemcy - Serbia 2
10. Polska - Włochy 2
11. USA - Turcja 1
13. Chiny - Korea Południowa 1

14. Argentyna - Tajlandia 2
15. Rosja - Holandia 1
16. Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
17. Brazylia - Serbia 1
18. Niemcy - Japonia 1
19. Turcja - Polska 2
20. USA - Włochy 1
21. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1
22. Fenerbahce Dogus Stambuł - Żalgiris Kowno 1
23. VfL Wolfsburg - Holstein Kiel 1

24. CSKA Moskwa - Real Madryt 2
25. CA Penarol - The Strongest 1
29. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 1
30. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno 2
31. Polska - Litwa 1
32. Odra Opole - Ruch Chorzów 1
34. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1
35. Celta Vigo - Levante UD 1
36. GKS Katowice - GKS Tychy 1
37. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

38. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1
41. Polska - Kanada 1
42. Chelsea Londyn - Manchester United 2
46. Dynamo Kijów - Szachtar Donieck 2
47. New York City FC - Colorado Rapids 1
48. Robert Parzęczewski - Jackson Junior 1
49. Olympique Lyon - OGC Nice 1
50. Olympique Marsylia - Amiens SC 1
52. Demian Maia - Kamaru Usman 2
54. Valencia CF - Deportivo La Coruna 1

56. Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole 1
57. ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno 1
58. Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 1
59. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona 1
60. Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1
61. Lech Poznań - Legia Warszawa 1
63. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1
65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
66. AC Milan - AC Fiorentina 1
67. SPAL 2013 - Sampdoria Genua 1

68. SSC Napoli - Crotone FC 1
69. HC Erlangen - Rhein-Neckar Lowen 2
70. Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa 1
71. FC Barcelona - Real Sociedad 1
73. US Sassuolo - AS Roma 2
75. Atlanta United - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Chiny - Belgia 1

2. Argentyna - Holandia 2

3. Rosja - Tajlandia 1

4. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1

5. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2

6. Brazylia - Japonia 1

7. Olympique Marsylia - Atletico Madryt 2

8. Rotherham United - Scunthorpe United 1

9. Niemcy - Serbia 1

10. Polska - Włochy 1

 

 

11. USA - Turcja 1

12. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1

13. Chiny - Korea Południowa 1

14. Argentyna - Tajlandia 1

15. Rosja - Holandia 2

16. Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1

17. Brazylia - Serbia 1

18. Niemcy - Japonia 1

19. Turcja - Polska 2

20. USA - Włochy 1

 

 

21. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1

22. Fenerbahce Dogus Stambuł - Żalgiris Kowno 2

23. VfL Wolfsburg - Holstein Kiel 1

24. CSKA Moskwa - Real Madryt 2

25. CA Penarol - The Strongest 1

26. Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 2

27. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź 1

28. Karlsruher SC - Erzgebirge Aue 1

29. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 2

30. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno 1

 

 

31. Polska - Litwa 1

32. Odra Opole - Ruch Chorzów 1

33. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1

34. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1

35. Celta Vigo - Levante UD 1

36. GKS Katowice - GKS Tychy 1

37. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

38. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1

39. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2

40. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1

 

 

41. Polska - Kanada 1

42. Chelsea Londyn - Manchester United 1

43. Villarreal CF - Real Madryt 2

44. Malaga CF - Getafe CF 1

45. UD Las Palmas - Girona FC X

46. Dynamo Kijów - Szachtar Donieck 1

47. New York City FC - Colorado Rapids 1

48. Robert Parzęczewski - Jackson Junior 1

49. Olympique Lyon - OGC Nice 1

50. Olympique Marsylia - Amiens SC 1

 

 

51. Valencia Basket Club - FC Barcelona 2

52. Demian Maia - Kamaru Usman 1

53. Adonis Stevenson - Badou Jack 1

54. Valencia CF - Deportivo La Coruna 1

55. Tecnyconta Zaragoza - Montakit Fuenlabrada 2

56. Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole 1

57. ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno 1

58. Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 2

59. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona 1

60. Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1

 

 

61. Lech Poznań - Legia Warszawa 1

62. Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1

63. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1

64. Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2

66. AC Milan - AC Fiorentina 1

67. SPAL 2013 - Sampdoria Genua 2

68. SSC Napoli - Crotone FC 1

69. HC Erlangen - Rhein-Neckar Lowen 2

70. Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa 1

 

 

71. FC Barcelona - Real Sociedad 1

72. Lazio Rzym - Inter Mediolan 2

73. US Sassuolo - AS Roma 2

74. Chicago Fire - Houston Dynamo 1

75. Atlanta United - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 19

Obowiązuje na dni: 14-20.05.2018

 

 

6. Brazylia - Japonia  1

7. Olympique Marsylia - Atletico Madryt  2

9. Niemcy - Serbia  2

10. Polska - Włochy  1

11. USA - Turcja  1

12. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights  2

14. Argentyna - Tajlandia  2

15. Rosja - Holandia  1

16. Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2

17. Brazylia - Serbia  1

 

 

18. Niemcy - Japonia  1

19. Turcja - Polska  2

20. USA - Włochy  1

23. VfL Wolfsburg - Holstein Kiel  1

24. CSKA Moskwa - Real Madryt  2

27. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź  1

29. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin  1

30. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno  2

31. Polska - Litwa  1

32. Odra Opole - Ruch Chorzów  1

 

 

33. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights  2

34. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy  1

35. Celta Vigo - Levante UD  1

36. GKS Katowice - GKS Tychy  1

37. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2

38. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz  X

39. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin  1

40. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław  1

41. Polska - Kanada  1

42. Chelsea Londyn - Manchester United  1

 

 

43. Villarreal CF - Real Madryt  2

45. UD Las Palmas - Girona FC  2

46. Dynamo Kijów - Szachtar Donieck  1

47. New York City FC - Colorado Rapids  1

49. Olympique Lyon - OGC Nice  1

50. Olympique Marsylia - Amiens SC  1

51. Valencia Basket Club - FC Barcelona  2

54. Valencia CF - Deportivo La Coruna  1

56. Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole  1

58. Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra  1

 

 

61. Lech Poznań - Legia Warszawa  1

62. Górnik Zabrze - Wisła Kraków  1

63. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock  1

64. Korona Kielce - Zagłębie Lubin  1

65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń  1

66. AC Milan - AC Fiorentina  1

67. SPAL 2013 - Sampdoria Genua  2

68. SSC Napoli - Crotone FC  1

69. HC Erlangen - Rhein-Neckar Lowen  2

70. Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa  1

 

 

71. FC Barcelona - Real Sociedad  1

72. Lazio Rzym - Inter Mediolan  2

73. US Sassuolo - AS Roma  2

74. Chicago Fire - Houston Dynamo  1

75. Atlanta United - New York Red Bulls  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 17 Kolejka :

 

1. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz  59:46
2. Polska - Australia  53:37
3. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia  3:1
4. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce  21:35
5. Real Madryt - Bayern Monachium  2:2
6. Arka Gdynia - Legia Warszawa  1:2
7. Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock  25:36
8. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano  mecz nie będzie liczony
9. AS Roma - Liverpool FC  4:2
10. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning  1:4
11. Atletico Madryt - Arsenal Londyn  1:0
12. Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia  2:1  po dogrywce
13. Racing Club - Universidad de Chile  1:0
14. USA - Kanada  4:4 po rzutach karnych  2:1
15. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław  3:3
16. ABANCA Ademar Leon - Quabit Guadalajara  25:21
17. MrGarden GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów  49:41
18. Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks  wygrana Nikodem Jeżewski
19. Szwecja - Białoruś  5:0
20. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  0:1
21. KAA Gent - Sporting Charleroi  0:1
22. AEK Ateny - UCAM Murcia  77:75
23. GKS Tychy - Miedź Legnica  1:0
24. FC Barcelona - Recoletas Atletico Valladolid  34:30
25. Amiens SC - Paris Saint-Germain  2:2
26. Brighton & Hove Albion - Manchester United  1:0
27. Sevilla FC - Real Sociedad  1:0
28. Boston Bruins - Tampa Bay Lightning  3:4  po dogrywce
29. KS Azoty-Puławy - Chrobry Głogów  24:24
30. Girona FC - SD Eibar  1:4
31. Stoke City - Crystal Palace  1:2
32. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice  2:1
33. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen  24:31
34. Eintracht Frankfurt - HSV Hamburg  3:0
35. 1.FC Koln - Bayern Monachium  1:3
36. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:2
37. RB Lipsk - Vfl Wolfsburg  4:1
38. West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur  1:0
39. Athletic Bilbao - Real Betis  2:0
40. TSV Hannover-Burgdorf - HSG Wetzlar  24:19
41. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia  3:2
42. AC Milan - Hellas Verona  4:1
43. Whizz Orkan Sochaczew - Arka Gdynia  46:8
44. Everton FC - Southampton FC  1:1
45. Celta Vigo - Deportivo La Coruna  1:1
46. MHP Riesen Ludwigsburg - AS Monaco  65:87
47. Wisła Płock - Lech Poznań  0:0
48. New York Red Bulls - New York City FC  4:0
49. Czechy - Słowacja  3:2  po dogrywce
50. Juventus Turyn - Bologna FC  3:1
51. Villarreal CF - Valencia CF  1:0
52. Bournemouth AFC - Swansea City  1:0
53. Seattle Sounders - Columbus Crew SC  0:0
54. Malaga CF - Deportivo Alaves  0:3
55. Udinese Calcio - Inter Mediolan  0:4
56. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole  25:23
57. Polska - Włochy  mecz nie będzie liczony
58. Manchester City - Huddersfield Town  0:0
59. SSC Napoli - Torino FC  2:2
60. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo  1:1
61. Korona Kielce - Wisła Kraków  0:3
62. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze  0:2
63. Fortuna Dusseldorf - Holstein Kiel  1:1
64. Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław  41:49
65. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona  0:2
66. Szwecja - Czechy  3:2
67. Red Bull Salzburg - Sturm Graz  4:1
68. Chelsea Londyn - Liverpool FC  1:0
69. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa  0:0
70. US Sassuolo - Sampdoria Genua  1:0
71. UD Las Palmas - Getafe CF  0:1
72. FOGO Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa  53:37
73. Słowacja - Szwajcaria  0:2
74. FC Barcelona - Real Madryt  2:2
75. Cagliari Calcio - AS Roma  0:1
76. Olympique Marsylia - OGC Nice  2:1

 

Tabela :

 

1.tyrla - 390 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22)

2.lukas_k - 292 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29)

3.bartek2lp2 - 230 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31)

4.aro - 201 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 18 Kolejka :

 

1. Austria - Słowacja  2:4
2. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Fenerbahce Dogus Stambuł  79:83
3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk  0:2
4. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz  1:1
5. Vastervik Speedway - Indianerna Kumla  48:42
6. Banvit BK - Galatasaray Odeabank Stambuł  80:90
7. PGE VIVE Kielce - Energa MKS Kalisz  43:22
8. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin  2:0
9. Arka Gdynia - Cracovia Kraków  2:0
10. Swansea City - Southampton FC  0:1
11. Les Herbiers VF - Paris Saint-Germain  0:2
12. Muratbey Usak - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol  71:104
13. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  3:0
14. Legia Warszawa - Wisła Płock  3:2
15. Górnik Zabrze - Korona Kielce  2:2
16. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów  2:1
17. Awangard Kursk - FK Tosno  1:2
18. SPR Pogoń Szczecin - KRAM Start Elbląg  26:26  po rzutach karnych 7:6
19. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol  94:87
20. FC Barcelona - Villarreal CF  5:1
21. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  0:2
22. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk  37:32
23. Finlandia - Dania  2:3
24. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała  3:0
25. Chelsea Londyn - Huddersfield Town  1:1
26. Juventus Turyn - AC Milan  4:0
27. Sevilla FC - Real Madryt  3:2
28. Tottenham Hotspur - Newcastle United  1:0
29. Anderlecht Bruksela - Standard Liege  1:3
30. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń  82:76
31. THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt  25:29
32. Polska - Czechy  3:1
33. Czechy - Rosja  4:3  po dogrywce
34. Charlton Athletic - Scunthorpe United  mecz nie będzie liczny
35. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg  34:29
36. West Ham United - Manchester United  0:0
37. Francja - Austria  5:2
38. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź  mecz nie będzie liczony
39. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra  98:84
40. Derby County - Fulham Londyn  1:0
41. Devin Haney - Mason Menard  wygrana Devin Haney
42. Słowacja - Szwecja  3:4  po dogrywce
43. Scunthorpe United - Rotherham United  2:2
44. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova  1:3
45. SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin  25:34
46. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund  3:1
47. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt  1:0
48. Bayern Monachium - VfB Stuttgart  1:4
49. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach  2:1
50. Bayer Leverkusen - Hannover 96  3:2
51. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia  2:1
52. Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków  0:1
53. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice  3:1
54. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk  1:1
55. ABANCA Ademar Leon - BM. Logrono La Rioja  23:23
56. Ruch Chorzów - GKS Katowice  1:0
57. Rostów nad Donem - ZRK Vardar Skopje  19:25
58. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań  0:3
59. Grand Prix Polski na żużlu - Tai Woffinden
60. Middlesbrough FC - Aston Villa  0:1
61. Real Madryt - Celta Vigo  6:0
62. Real Betis - Sevilla FC  2:2
63. Girona FC - Valencia CF  0:1
64. Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona  27:34
65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń  82:81
66. Inter Mediolan - US Sassuolo  1:2
67. AS Monaco - AS Saint-Etienne  1:0
68. Racing Strasbourg - Olympique Lyon  3:2
69. Krzysztof Głowacki - Santander Silgado  wygrana Krzysztof Głowacki
70. Wasyl Łomaczenko - Jorge Linares  wygrana Wasyl Łomaczenko
71. Sadam Ali - Jaime Munguia  wygrana Jaime Munguia
72. Amanda Nunes - Raquel Pennington  wygrana Amanda Nunes
73. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra  74:90
74. RETAbet Bilbao Basket - Kirolbet Baskonia  74:78
75. MT Melsungen - HC Erlangen  32:21
76. Polska - Dania  59:31
77. Crotone FC - Lazio Rzym  2:2
78. Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii - Lewis Hamilton
79. Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik  6:2
80. Red Bull Salzburg - Sturm Graz  mecz nie będzie liczony
81. Chrobry Głogów - Stal Mielec  3:5
82. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy  35:29
83. Atalanta Bergamo - AC Milan  1:1
84. KAA Gent - Anderlecht Bruksela  1:0
85. Wisła Kraków - Lech Poznań  1:1
86. Legia Warszawa - Górnik Zabrze  2:0
87. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok  1:2
88. Wisła Płock - Korona Kielce  4:1
89. Shrewsbury Town - Charlton Athletic  1:0
90. Iberostar Tenerife - FC Barcelona  86:81
91. MKS Perła Lublin - Rocasa Gran Canaria  27:23
92. Levante UD - FC Barcelona  5:4
93. AS Roma - Juventus Turyn  0:0
94. Sampdoria Genua - SSC Napoli  0:2
95. Portland Timbers - Seattle Sounders  1:0
96. Słowacja - Szwajcaria  mecz nie będzie liczony

 

Tabela :

 

1.tyrla - 407 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24)

2.lukas_k - 300 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41)

3.bartek2lp2 - 234 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43)

4.aro - 208 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 19

Obowiązuje na dni: 21-27.05.2018

 

1. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport Extra 17:30 PN) - koszykówka mężczyzn, liga polska

2. Polska - Kanada (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski

3. Holstein Kiel - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 20:25 PN) - piłka nożna, mecz barażowy o Bundesligę

4. Montreal Impact - Los Angeles Galaxy (Eurosport 1 21:00 PN) - piłka nożna, MLS

5. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals (TVP Sport 2:05 WT) - hokej na lodzie, NHL

6. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (C+ Sport 2:30 WT) - koszykówka mężczyzn, NBA

7. Włochy - Rosja (Polsat Sport News 7:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

8. Belgia - Holandia (Polsat Sport 8:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

9. Tajlandia - Serbia (Polsat Sport 10:20 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

10. Japonia - USA (Polsat Sport Extra 12:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

11. Argentyna - Dominikana (Polsat Sport News 12:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

12. Chiny - Polska (Polsat Sport 13:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

13. Turcja - Brazylia (Polsat Sport Extra 15:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

14. Erzgebirge Aue - Karlsruher SC (Eleven Sports 2 18:10 WT) - piłka nożna, mecz barażowy o 2.Bundesligę 

15. Eskilstuna Smederna - Masarna Avesta (Eleven Sports 1 18:55 WT) - żużel, liga szwedzka

16. Super Eagles Nigeria - Atletico Madryt (Eleven Sports 3 19:00 WT) - piłka nożna, Mandela Centenary Cup

17. Korea Południowa - Niemcy (Polsat Sport Extra 21:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

18. Golden State Warriors - Houston Rockets (C+ Sport 3:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, NBA

19. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights (TVP Sport 3:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL

20. Holandia - USA (Polsat Sport Extra 8:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

21. Włochy - Niemcy (Polsat Sport News 8:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

22. Polska - Serbia (Polsat Sport 11:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

23. Japonia - Belgia (Polsat Sport Extra 12:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

24. Brazylia - Argentyna (Polsat Sport News 12:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

25. Chiny - Tajlandia (Polsat Sport 13:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

26. Turcja - Dominikana (Polsat Sport Extra 15:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

27. Korea Południowa - Rosja (Polsat Sport Extra 21:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

28. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (C+ Sport 2:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA

29. Belgia - USA (Polsat Sport Extra 8:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

30. Niemcy - Rosja (Polsat Sport News 8:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

31. Polska - Tajlandia (Polsat Sport 11:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

32. Japonia - Holandia (Polsat Sport Extra 12:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

33. Chiny - Serbia (Polsat Sport 13:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

34. Turcja - Argentyna (Polsat Sport Extra 15:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

35. VfL Wolfsburg - Olympique Lyon (Polsat Sport News 17:55 CZW) - piłka nożna kobiet, Liga Mistrzyń

36. Dominikana - Brazylia (Polsat Sport Extra 18:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

37. Korea Południowa - Włochy (Polsat Sport Extra 21:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Narodów

38. Houston Rockets - Golden State Warriors (C+ Sport 3:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA

39. Argentyna - USA (Polsat Sport 9:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

40. Chiny - Bułgaria (Polsat Sport Extra 13:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

41. Polska - Korea Południowa (Polsat Sport 15:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

42. Niemcy - Włochy (Polsat Sport Extra 16:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

43. Łukasz Jarosz - Michał Wlazło (TVP Sport 18:45 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

44. Rosja - Kanada (Polsat Sport 19:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

45. Igor Kolacin - Wendell Roche (TVP Sport 19:10 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

46. Piotr Hallmann - Damien Lapilus (TVP Sport 19:25 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

47. Serbia - Brazylia (Polsat Sport Extra 19:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

48. Francja - Iran (Polsat Sport News 19:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

49. Tomasz Sarara - Tomas Mozny (TVP Sport 19:50 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

50. Rafał Jackiewicz - Robert Świerzbiński (TVP Sport 20:20 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

51. Robert Talarek - Norbert Dąbrowski (TVP Sport 20:45 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

52. Thiago Vieira - Andrzej Grzebyk (Polsat Sport 21:00 PT) - sporty walki, gala FEN 21 

53. Marcin Najman - Rihards Bigis (TVP Sport 21:25 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

54. Mariusz Wach - Eric Molina (TVP Sport 22:00 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

55. Australia - Japonia (Polsat Sport News 22:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

56. Izuagbe Ugonoh - Fred Kassi (TVP Sport 22:45 PT) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

57. Ewa Piątkowska - Maria Lindberg (TVP Sport 23:35 PT) - boks, walka o pas WBC World Femele w Warszawie

58. Artur Szpilka - Dominick Guinn (TVP Sport 0:15 SOB) - boks, Narodowa Gala Boksu w Warszawie

59. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (C+ Sport 2:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

60. Bułgaria - USA (Polsat Sport 9:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

61. Chiny - Argentyna (Polsat Sport Extra 13:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

62. HBC Nantes - Paris Saint-Germain (C+ Sport 2, Eleven Sports 3 15:00 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

63. Polska - Rosja (Polsat Sport 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

64. Włochy - Brazylia (Polsat Sport News 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

65. Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź (Eleven Sports 2 16:00 SOB) - żużel, 1.liga polska

66. RK Vardar Skopje - Montpellier Handball (C+ Sport 2, Eleven Sports 3 17:45 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

67. Widzew Łódź - Polonia Warszawa (TVP Sport 17:50 SOB) - piłka nożna, 3.liga polska

68. Grand Prix Czech na żużlu* (C+ Sport 18:30 SOB)

69. Niemcy - Serbia (Polsat Sport News 18:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

70. Kanada - Korea Południowa (Polsat Sport 19:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

71. Francja - Japonia (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

72. Real Madryt - Liverpool FC (C+, TVP 1 20:25 SOB) - piłka nożna, Liga Mistrzów

73. Australia - Iran (Polsat Sport News 21:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

74. Seattle Sounders - Real Salt Lake (Eurosport 2 22:00 SOB) - piłka nożna, MLS

75. Golden State Warriors - Houston Rockets (C+ Sport 3:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

76. Bułgaria - Argentyna (Polsat Sport Extra 9:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

77. Chiny - USA (Polsat Sport News 13:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

78. Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin (Polsat Sport Extra 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska

79. Formuła 1 - Grand Prix Monako* (Eleven Sports 1 15:05 ND)

80. Polska - Kanada (Polsat Sport 15:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

81. Brazylia - Niemcy (Polsat Sport News 15:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

82. Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

83. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

84. Włochy - Serbia (Polsat Sport Extra 18:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

85. Korea Południowa - Rosja (Polsat Sport 19:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

86. Stephen Thompson - Darren Till (Polsat Sport 21:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

87. Francja - Australia (Polsat Sport News 21:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

88. Iran - Japonia (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Liga Narodów

89. Sporting Kansas City - Columbus Crew (Eurosport 1 0:00 PN) - piłka nożna, MLS

90. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (C+ Sport 2:30 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 


 

1. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

2. Polska - Kanada 1

3. Holstein Kiel - VfL Wolfsburg 2

4. Montreal Impact - Los Angeles Galaxy 1

5. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 2

6. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 1

7. Włochy - Rosja 1

8. Belgia - Holandia 1

9. Tajlandia - Serbia 2

10. Japonia - USA 1

 

11. Argentyna - Dominikana 1

12. Chiny - Polska 2

13. Turcja - Brazylia 1

14. Erzgebirge Aue - Karlsruher SC 1

15. Eskilstuna Smederna - Masarna Avesta 1

16. Super Eagles Nigeria - Atletico Madryt 2

17. Korea Południowa - Niemcy 2

18. Golden State Warriors - Houston Rockets 1

19. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1

20. Holandia - USA 1

 

21. Włochy - Niemcy 1

22. Polska - Serbia 1

23. Japonia - Belgia 1

24. Brazylia - Argentyna 1

25. Chiny - Tajlandia 1

26. Turcja - Dominikana 1

27. Korea Południowa - Rosja 2

28. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 2

29. Belgia - USA 2

30. Niemcy - Rosja 2

 

31. Polska - Tajlandia 1

32. Japonia - Holandia 2

33. Chiny - Serbia 2

34. Turcja - Argentyna 1

35. VfL Wolfsburg - Olympique Lyon 2

36. Dominikana - Brazylia 2

37. Korea Południowa - Włochy 2

38. Houston Rockets - Golden State Warriors 2

39. Argentyna - USA 2

40. Chiny - Bułgaria 2

 

41. Polska - Korea Południowa 1

42. Niemcy - Włochy 2

43. Łukasz Jarosz - Michał Wlazło 1

44. Rosja - Kanada 1

45. Igor Kolacin - Wendell Roche 1

46. Piotr Hallmann - Damien Lapilus 1

47. Serbia - Brazylia 2

48. Francja - Iran 1

49. Tomasz Sarara - Tomas Mozny 1

50. Rafał Jackiewicz - Robert Świerzbiński 1

 

51. Robert Talarek - Norbert Dąbrowski 1

52. Thiago Vieira - Andrzej Grzebyk 1

53. Marcin Najman - Rihards Bigis 1

54. Mariusz Wach - Eric Molina 1

55. Australia - Japonia 2

56. Izuagbe Ugonoh - Fred Kassi 1

57. Ewa Piątkowska - Maria Lindberg 1

58. Artur Szpilka - Dominick Guinn 1

59. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 1

60. Bułgaria - USA 2

 

61. Chiny - Argentyna 2

62. HBC Nantes - Paris Saint-Germain 2

63. Polska - Rosja 1

64. Włochy - Brazylia 2

65. Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 1

66. RK Vardar Skopje - Montpellier Handball 1

67. Widzew Łódź - Polonia Warszawa 1

69. Niemcy - Serbia 1

70. Kanada - Korea Południowa 1

 

71. Francja - Japonia 1

72. Real Madryt - Liverpool FC 1

73. Australia - Iran 2

74. Seattle Sounders - Real Salt Lake 1

75. Golden State Warriors - Houston Rockets 1

76. Bułgaria - Argentyna 1

77. Chiny - USA 2

78. Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 1

80. Polska - Kanada 1

 

81. Brazylia - Niemcy 1

82. Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów 1

83. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 1

84. Włochy - Serbia 1

85. Korea Południowa - Rosja 2

86. Stephen Thompson - Darren Till 1

87. Francja - Australia 1

88. Iran - Japonia 1

89. Sporting Kansas City - Columbus Crew 1

90. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

2. Polska - Kanada 1

3. Holstein Kiel - VfL Wolfsburg 2

4. Montreal Impact - Los Angeles Galaxy 1

5. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 2

6. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 1

7. Włochy - Rosja 1

8. Belgia - Holandia 1

9. Tajlandia - Serbia 2

10. Japonia - USA 1

 

11. Argentyna - Dominikana 1

12. Chiny - Polska 2

13. Turcja - Brazylia 1

14. Erzgebirge Aue - Karlsruher SC 1

15. Eskilstuna Smederna - Masarna Avesta 1

16. Super Eagles Nigeria - Atletico Madryt 2

17. Korea Południowa - Niemcy 2

18. Golden State Warriors - Houston Rockets 1

19. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1

20. Holandia - USA 1

 

21. Włochy - Niemcy 1

22. Polska - Serbia 1

23. Japonia - Belgia 1

24. Brazylia - Argentyna 1

25. Chiny - Tajlandia 1

26. Turcja - Dominikana 1

27. Korea Południowa - Rosja 2

28. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 2

29. Belgia - USA 2

30. Niemcy - Rosja 2

 

31. Polska - Tajlandia 1

32. Japonia - Holandia 2

33. Chiny - Serbia 2

34. Turcja - Argentyna 1

35. VfL Wolfsburg - Olympique Lyon 2

36. Dominikana - Brazylia 2

37. Korea Południowa - Włochy 2

38. Houston Rockets - Golden State Warriors 2

39. Argentyna - USA 2

40. Chiny - Bułgaria 2

 

41. Polska - Korea Południowa 1

42. Niemcy - Włochy 2

43. Łukasz Jarosz - Michał Wlazło 1

44. Rosja - Kanada 1

45. Igor Kolacin - Wendell Roche 1

46. Piotr Hallmann - Damien Lapilus 1

47. Serbia - Brazylia 2

48. Francja - Iran 1

49. Tomasz Sarara - Tomas Mozny 1

50. Rafał Jackiewicz - Robert Świerzbiński 1

 

51. Robert Talarek - Norbert Dąbrowski 1

52. Thiago Vieira - Andrzej Grzebyk 1

53. Marcin Najman - Rihards Bigis 1

54. Mariusz Wach - Eric Molina 1

55. Australia - Japonia 2

56. Izuagbe Ugonoh - Fred Kassi 1

57. Ewa Piątkowska - Maria Lindberg 1

58. Artur Szpilka - Dominick Guinn 1

59. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 1

60. Bułgaria - USA 2

 

61. Chiny - Argentyna 2

62. HBC Nantes - Paris Saint-Germain 2

63. Polska - Rosja 1

64. Włochy - Brazylia 2

65. Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 1

66. RK Vardar Skopje - Montpellier Handball 1

67. Widzew Łódź - Polonia Warszawa 1

69. Niemcy - Serbia 1

70. Kanada - Korea Południowa 1

 

71. Francja - Japonia 1

72. Real Madryt - Liverpool FC 1

73. Australia - Iran 2

74. Seattle Sounders - Real Salt Lake 1

75. Golden State Warriors - Houston Rockets 1

76. Bułgaria - Argentyna 1

77. Chiny - USA 2

78. Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 1

80. Polska - Kanada 1

 

81. Brazylia - Niemcy 1

82. Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów 1

83. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 1

84. Włochy - Serbia 1

85. Korea Południowa - Rosja 2

86. Stephen Thompson - Darren Till 1

87. Francja - Australia 1

88. Iran - Japonia 1

89. Sporting Kansas City - Columbus Crew 1

90. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 19
Obowiązuje na dni: 21-27.05.2018

 

1. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
2. Polska - Kanada 1
6. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 1
8. Belgia - Holandia 2
9. Tajlandia - Serbia 2
10. Japonia - USA 2
11. Argentyna - Dominikana 2
12. Chiny - Polska 1
13. Turcja - Brazylia 2
16. Super Eagles Nigeria - Atletico Madryt 2

 

17. Korea Południowa - Niemcy 1
18. Golden State Warriors - Houston Rockets 1
20. Holandia - USA 2
21. Włochy - Niemcy 1
22. Polska - Serbia 2
23. Japonia - Belgia 1
24. Brazylia - Argentyna 1
25. Chiny - Tajlandia 1
26. Turcja - Dominikana 1
27. Korea Południowa - Rosja 2

 

29. Belgia - USA 2
31. Polska - Tajlandia 1
33. Chiny - Serbia 1
34. Turcja - Argentyna 1
35. VfL Wolfsburg - Olympique Lyon 2
36. Dominikana - Brazylia 2
39. Argentyna - USA 2
40. Chiny - Bułgaria 2
41. Polska - Korea Południowa 1
44. Rosja - Kanada 1

 

47. Serbia - Brazylia 2
48. Francja - Iran 1
53. Marcin Najman - Rihards Bigis 1
54. Mariusz Wach - Eric Molina 1
56. Izuagbe Ugonoh - Fred Kassi 1
57. Ewa Piątkowska - Maria Lindberg 1
58. Artur Szpilka - Dominick Guinn 1
59. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 1
60. Bułgaria - USA 2
61. Chiny - Argentyna 2

 

62. HBC Nantes - Paris Saint-Germain 2
63. Polska - Rosja 1
64. Włochy - Brazylia 2
65. Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 1
66. RK Vardar Skopje - Montpellier Handball 1
70. Kanada - Korea Południowa 1
71. Francja - Japonia 1
72. Real Madryt - Liverpool FC 1
73. Australia - Iran 2
75. Golden State Warriors - Houston Rockets 1

 

76. Bułgaria - Argentyna 1
77. Chiny - USA 2
80. Polska - Kanada 1
81. Brazylia - Niemcy 1
82. Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów 1
83. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 1
84. Włochy - Serbia 1
85. Korea Południowa - Rosja 2
87. Francja - Australia 1
88. Iran - Japonia 1
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 19

Obowiązuje na dni: 21-27.05.2018

 

 

6. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics  1

9. Tajlandia - Serbia  2

10. Japonia - USA  2

11. Argentyna - Dominikana 2

12. Chiny - Polska  2

13. Turcja - Brazylia  2

14. Erzgebirge Aue - Karlsruher SC  1

16. Super Eagles Nigeria - Atletico Madryt  2

17. Korea Południowa - Niemcy  2

18. Golden State Warriors - Houston Rockets  1

 

 

19. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights  2

20. Holandia - USA  1

22. Polska - Serbia  1

24. Brazylia - Argentyna  1

25. Chiny - Tajlandia  1

26. Turcja - Dominikana  1

27. Korea Południowa - Rosja  2

28. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers  1

29. Belgia - USA  2

30. Niemcy - Rosja  2

 

 

31. Polska - Tajlandia  1

32. Japonia - Holandia  2

33. Chiny - Serbia  2

34. Turcja - Argentyna  1

35. VfL Wolfsburg - Olympique Lyon  1

36. Dominikana - Brazylia  2

37. Korea Południowa - Włochy  2

38. Houston Rockets - Golden State Warriors  2

39. Argentyna - USA  2

40. Chiny - Bułgaria  2

 

 

41. Polska - Korea Południowa  1

42. Niemcy - Włochy  2

44. Rosja - Kanada  1

47. Serbia - Brazylia  2

48. Francja - Iran  1

55. Australia - Japonia  1

59. Cleveland Cavaliers - Boston Celtics  1

60. Bułgaria - USA  2

61. Chiny - Argentyna  2

62. HBC Nantes - Paris Saint-Germain  2

 

 

63. Polska - Rosja  1

64. Włochy - Brazylia  2

65. Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź  1

66. RK Vardar Skopje - Montpellier Handball  1

67. Widzew Łódź - Polonia Warszawa  1

68. Grand Prix Czech na żużlu - Tai Woffinden

69. Niemcy - Serbia  2

70. Kanada - Korea Południowa  1

71. Francja - Japonia  1

72. Real Madryt - Liverpool FC  1

 

 

73. Australia - Iran  2

74. Seattle Sounders - Real Salt Lake  2

75. Golden State Warriors - Houston Rockets  1

76. Bułgaria - Argentyna  1

77. Chiny - USA  2

78. Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin  1

79. Formuła 1 - Grand Prix Monako - Lewis Hamilton

80. Polska - Kanada  1

81. Brazylia - Niemcy  1

82. Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów  1

 

 

83. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń  1

84. Włochy - Serbia  1

85. Korea Południowa - Rosja  2

87. Francja - Australia  1

88. Iran - Japonia  1

89. Sporting Kansas City - Columbus Crew  1

90. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 19 Kolejka :

 

1. Chiny - Belgia  3:0
2. Argentyna - Holandia  1:3
3. Rosja - Tajlandia  3:1
4. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek  107:104  po dogrywce
5. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock  mecz nie będzie liczony
6. Brazylia - Japonia  3:1
7. Olympique Marsylia - Atletico Madryt  0:3
8. Rotherham United - Scunthorpe United  2:0
9. Niemcy - Serbia  0:3
10. Polska - Włochy  3:2
11. USA - Turcja  2:3
12. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights  2:4
13. Chiny - Korea Południowa  0:3
14. Argentyna - Tajlandia  0:3
15. Rosja - Holandia  0:3
16. Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  78:92
17. Brazylia - Serbia  3:1
18. Niemcy - Japonia  1:3
19. Turcja - Polska  3:0
20. USA - Włochy  3:0
21. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek  87:88
22. Fenerbahce Dogus Stambuł - Żalgiris Kowno  76:67
23. VfL Wolfsburg - Holstein Kiel  3:1
24. CSKA Moskwa - Real Madryt  83:92
25. CA Penarol - The Strongest  2:0
26. Washington Capitals - Tampa Bay Lightning  2:4
27. Euro Finnance Polonia Piła - Orzeł Łódź  49:41
28. Karlsruher SC - Erzgebirge Aue  0:0
29. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin  25:27
30. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno  37:53
31. Polska - Litwa  3:2
32. Odra Opole - Ruch Chorzów  0:3
33. Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights  2:3
34. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy  35:34
35. Celta Vigo - Levante UD  4:2
36. GKS Katowice - GKS Tychy  1:2
37. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  4:0
38. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz  1:1
39. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin  1:4
40. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław  0:1
41. Polska - Kanada  1:3
42. Chelsea Londyn - Manchester United  1:0
43. Villarreal CF - Real Madryt  2:2
44. Malaga CF - Getafe CF  0:1
45. UD Las Palmas - Girona FC  1:2
46. Dynamo Kijów - Szachtar Donieck  2:1
47. New York City FC - Colorado Rapids  4:0
48. Robert Parzęczewski - Jackson Junior  wygrana Robert Parzęczewski
49. Olympique Lyon - OGC Nice  3:2
50. Olympique Marsylia - Amiens SC  2:1
51. Valencia Basket Club - FC Barcelona  70:71
52. Demian Maia - Kamaru Usman  wygrana Kamaru Usman
53. Adonis Stevenson - Badou Jack   walka na remis
54. Valencia CF - Deportivo La Coruna  2:1
55. Tecnyconta Zaragoza - Montakit Fuenlabrada  102:108
56. Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole  33:21
57. ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno  68:22
58. Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra  48:42
59. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona  0:1
60. Sturm Graz - Admira Wacker Modling  2:0
61. Lech Poznań - Legia Warszawa  0:3  walkower
62. Górnik Zabrze - Wisła Kraków  2:0
63. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock  2:1
64. Korona Kielce - Zagłębie Lubin  0:2
65. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń  mecz nie będzie liczony
66. AC Milan - AC Fiorentina  5:1
67. SPAL 2013 - Sampdoria Genua  3:1
68. SSC Napoli - Crotone FC  2:1
69. HC Erlangen - Rhein-Neckar Lowen  25:25
70. Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa  53:37
71. FC Barcelona - Real Sociedad  1:0
72. Lazio Rzym - Inter Mediolan  2:3
73. US Sassuolo - AS Roma  0:1
74. Chicago Fire - Houston Dynamo  2:3
75. Atlanta United - New York Red Bulls  1:3

 

Tabela :

 

1.tyrla - 424 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19)

2.lukas_k - 297 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38)

3.bartek2lp2 - 245 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31)

4.aro - 228 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×