Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 11
Obowiązuje na dni: 19-25.03.2018
 
1. Lokomotiw Nowosybirsk - Noliko Maaseik 1
2. Galatasaray Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1
3. Gruzja U-17 - Polska U-17 2
4. Polska - Czarnogóra 1
5. THW Kiel - MOL-Pick Szeged 1
6. Comarch Cracovia - Tauron GKS Katowice 1
7. Energa MKS Kalisz - KS Azoty-Puławy 2
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1
9. Sir Colussi Sicoma Perugia - Halkbank Ankara 1
10. FC Barcelona - Frigorificos Morrazo 1

11. Imoco Volley Conegliano - Dinamo Kazań 1
12. Trefl Sopot - Asseco Gdynia 1
13. Niemcy U-21 - Izrael U-21 1
15. VfB Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys 1
16. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 1
17. Volero Zurych - VakifBank Stambuł 2
19. Rosja - Brazylia 2
21. Polska - Nigeria 1
24. Argentyna - Włochy 1
25. Francja - Kolumbia 1

28. San Antonio Spurs - Utah Jazz 1
30. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy - Norwegia
32. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 1
33. Banvit BK - Muratbey Usak 1
34. Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2
35. Polska U-17 - Macedonia U-17 1
36. Czarnogóra - Polska 1
37. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen 1
38. IFK Kristianstad - SG Flensburg-Handewitt 2
39. Polska - Portugalia 2

40. Anglia U-21 - Rumunia U-21 1
42. Andrzej Sołdra - Robert Parzęczewski 2
45. Columbus Crew - D.C. United 1
49. Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra 1
51. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2
56. IBB Polonia Londyn - London Lynx 1
58. TV 05/07 Huttenberg - TSV Hannover-Burgdorf 2
59. Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Lokomotiw Nowosybirsk - Noliko Maaseik 1

2. Galatasaray Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1

3. Gruzja U-17 - Polska U-17 2

4. Polska - Czarnogóra 1

5. THW Kiel - MOL-Pick Szeged 1

6. Comarch Cracovia - Tauron GKS Katowice 1

7. Energa MKS Kalisz - KS Azoty-Puławy 2

8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1

9. Sir Colussi Sicoma Perugia - Halkbank Ankara 1

10. FC Barcelona - Frigorificos Morrazo 1

 

11. Imoco Volley Conegliano - Dinamo Kazań 1

12. Trefl Sopot - Asseco Gdynia 1

13. Niemcy U-21 - Izrael U-21 1

14. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt 2

15. VfB Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys 1

16. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 2

17. Volero Zurych - VakifBank Stambuł 1

18. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch

19. Rosja - Brazylia 2

20. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 1

 

21. Polska - Nigeria 1

22. Holandia - Anglia 1

23. Niemcy - Hiszpania 1

24. Argentyna - Włochy 2

25. Francja - Kolumbia 1

26. Brose Bamberg - Unicaja Malaga 2

27. Szkocja - Kostaryka 1

28. San Antonio Spurs - Utah Jazz 1

29. Dallas Stars - Boston Bruins 1

30. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy - Polska

 

31. Pinar Karsiyaka - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

32. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 1

33. Banvit BK - Muratbey Usak 1

34. Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2

35. Polska U-17 - Macedonia U-17 1

36. Czarnogóra - Polska 2

37. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen 1

38. IFK Kristianstad - SG Flensburg-Handewitt 2

39. Polska - Portugalia 1

40. Anglia U-21 - Rumunia U-21 1

 

41. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen 1

42. Andrzej Sołdra - Robert Parzęczewski 1

43. Szwecja - Chile 1

44. Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves 1

45. Columbus Crew - D.C. United 1

46. Minnesota Wild - Nashville Predators 2

48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch

49. Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra 1

50. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2

 

51. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2

52. Gaziantep Basketbol - Yesilgiresun Belediye Spor 1

53. Montpellier HB - FC Barcelona 2

54. Car Gwarant Start Gniezno - FOGO Unia Leszno 2

55. Odra Opole - GKS Katowice 2

56. IBB Polonia Londyn - London Lynx 1

57. ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów 2

58. TV 05/07 Huttenberg - TSV Hannover-Burgdorf 1

59. Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 11

Obowiązuje na dni: 19-25.03.2018

 

 

6. Comarch Cracovia - Tauron GKS Katowice  1

8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel  1

9. Sir Colussi Sicoma Perugia - Halkbank Ankara  1

10. FC Barcelona - Frigorificos Morrazo  1

13. Niemcy U-21 - Izrael U-21  1

14. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt  2

16. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów  1

19. Rosja - Brazylia  2

21. Polska - Nigeria  1

25. Francja - Kolumbia  1

 

 

32. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk  1

35. Polska U-17 - Macedonia U-17  1

37. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen  1

38. IFK Kristianstad - SG Flensburg-Handewitt  2

39. Polska - Portugalia  1

40. Anglia U-21 - Rumunia U-21  1

44. Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves  1

45. Columbus Crew - D.C. United  1

46. Minnesota Wild - Nashville Predators  2

49. Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra  1

 

 

50. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2

51. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel  2

52. Gaziantep Basketbol - Yesilgiresun Belediye Spor  1

53. Montpellier HB - FC Barcelona  2

54. Car Gwarant Start Gniezno - FOGO Unia Leszno  2

55. Odra Opole - GKS Katowice  1

56. IBB Polonia Londyn - London Lynx  1

57. ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów  2

58.TV 05/07 Huttenberg - TSV Hannover-Burgdorf  1

59. Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 9 Kolejka :

 

1. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom  14:18
2. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów  3:2
3. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów  23:28
4. Fuchse Berlin - SC Magdeburg  29:30
5. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn  3:2
6. Tottenham Hotspur - Juventus Turyn  1:2
7. Manchester City - FC Basel  1:2
8. Leeds United - Wolverhampton Wanderers  0:3
9. FC Barcelona - BM. Logrono La Rioja  37:27
10. AC Milan - Arsenal Londyn  0:2
11. CSKA Moskwa - Olympique Lyon  0:1
12. Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg  1:2
13. Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa  3:0
14. Rhein-Neckar Lowen - Frisch Auf Goppingen  31:20
15. Olympique Marsylia - Athletic Bilbao  3:1
16. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg  2:1
17. Lazio Rzym - Dynamo Kijów  2:2
18. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin  2:2
19. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  0:3
20. Arminia Bielefeld - 1.FC Nurnberg  1:0
21. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Dogus Stambuł  78:85
22. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:1
23. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław  3:1
24. Stal Mielec - Górnik Łęczna  1:0
25. Racing Strasbourg - AS Monaco  1:3
26. AS Roma - Torino FC  3:0
27. Girona FC - Deportivo La Coruna  2:0
28. Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings  3:2
29. Toronto Raptors - Houston Rockets  108:105
30. Banvit BK - Yesilgiresun Belediye Spor  104:80
31. SD Eibar - Real Madryt  1:2
32. FC St. Pauli - Eintracht Brunszwik  0:0
33. Manchester United - Liverpool FC  2:1
34. ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła  3:1
35. Irlandia - Szkocja  28:8
36. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice  0:3
37. Bayern Monachium - HSV Hamburg  6:0
38. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg  3:0
39. Hertha Berlin - SC Freiburg  0:0
40. West Bromwich Albion - Leicester City  1:4
41. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten  4:0
42. Sevilla FC - Valencia CF  0:2
43. Paris Saint-Germain - FC Metz  5:0
44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Oslo - Norwegia
45. GKS Katowice - Raków Częstochowa  2:1
46. E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź  1:3
47. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków  0:3
48. Chelsea Londyn - Crystal Palace  2:1
49. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach  2:0
50. Aston Villa - Wolverhampton Wanderers  4:1
51. Getafe CF - Levante UD  0:1
52. Admira Wacker Modling - Sturm Graz  2:4
53. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven  5:0
54. Stanisław Zaniewski - Radosław Paczuski wygrana Radosław Paczuski
55. Wisła Płock - Korona Kielce  2:0
56. Saguella Team Monza - Foppapedretti Bergamo  3:2
57. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg  2:2
58. Malaga CF - FC Barcelona  0:2
59. Hellas Verona - Chievo Verona  1:0
60. Quabit Guadalajara - ABANCA Ademar Leon  31:34
61. Chicago Fire - Sporting Kansas City  3:4
62. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs  104:94
63. Espanyol Barcelona - Real Sociedad  2:1
64. AC Fiorentina - Benevento Calcio  1:0
65. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock  36:30
66. PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot  99:100  po dogrywce
67. SC Magdeburg - THW Kiel  31:26
68. MSV Duisburg - Fortuna Dusseldorf  1:2
69. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo - Daniel-Andre Tande
70. Arsenal Londyn - Watford FC  3:0
71. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen  4:1
72. Juventus Turyn - Udinese Calcio  2:0
73. Crotone FC - Sampdoria Genua  4:1
74. TV 05/07 Huttenberg - HSG Wetzlar  22:22
75. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  5:1
76. VfB Stuttgart - RB Lipsk  0:0
77. Walia - Włochy  38:14
78. Atletico Madryt - Celta Vigo  3:0
79. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń  0:0
80. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar  2:1
81. Bournemouth AFC - Tottenham Hotspur  1:4
82. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg  0:0
83. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa  1:3
84. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt  3:2
85. Genoa CFC - AC Milan  0:1
86. UD Las Palmas - Villarreal CF  0:2
87. FC Barcelona - Real Madryt  94:72
88. Atlanta United - D.C. United  3:1  
89. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn  1:3
90. Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors  109:103
91. Valencia Basket - RETAbet Bilbao Basket  87:67
92. Inter Mediolan - SSC Napoli  0:0
93. Athletic Bilbao - CD Leganes  2:0
94. Toulouse FC - Olympique Marsylia  1:2
95. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec  2:2
96. New York City FC - Los Angeles Galaxy  2:1

 

Tabela :

 

1.tyrla - 228 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14)

2.lukas_k - 198 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41)

3.bartek2lp2 - 168 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39)

4.aro - 152 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 10 Kolejka :

 

1. Halkbank Ankara - Sir Colussi Sicoma Perugia  1:3
2. Tottenham Hotspur - FC Porto  0:2
3. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lillehammer - Kamil Stoch
4. Biełogorje Biełgorod - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
5. FC Barcelona - Atletico Madryt  2:0
6. Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom - AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski  11:19
7. AS Monaco - Stelmet Enea Zielona Góra  90:60
8. Manchester United - Sevilla FC  1:2
9. AS Roma - Szachtar Donieck  1:0
10. Cerro Porteno - Defensor Sporting  2:1
11. Manchester City - Liverpool FC  1:1  po rzutach karnych 3:2
12. Paris Saint-Germain - Angers SCO  2:1
13. Real Madryt - Chelsea Londyn  2:4
14. Besiktas Stambuł - Bayern Monachium  1:3
15. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  2:0
16. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova  2:3
17. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
18. Noliko Maaseik - Lokomotiw Nowosybirsk  3:0
19. FC Barcelona - Chelsea Londyn  3:0
20. Berlin Recycling Volleys - VfB Friedrichshafen  2:3
21. Chaumont VB 52 Haute Marne - Trentino Diatec  3:2
22. Boston Celtics - Washington Wizards  124:125  po dogrywce
23. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Trondheim - Kamil Stoch
24. Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt  1:5
25. Athletic Bilbao - Olympique Marsylia  1:2
26. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk  1:1
27. Dynamo Kijów - Lazio Rzym  0:2
28. Sporting Lizbona - TTC Fakel Gazprom  0:3
29. SG Flensburg-Handewitt - Fuchse Berlin  29:21
30. Red Bull Salzburg - Borussia Dortmund  0:0
31. Arsenal Londyn - AC Milan  3:1
32. Olympique Lyon - CSKA Moskwa  2:3
33. Independiente Avallenada - Millonarios FC  1:0
34. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin  0:0
38. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin  3:0
39. Fortuna Dusseldorf - Arminia Bielefeld  4:2
40. TF Liebherr Ochsenhausen - Borussia Dusseldorf  3:2
41. Lech Poznań - Lechia Gdańsk  3:0
42. SC Freiburg - VfB Stuttgart  1:2
43. Szymon Kołecki - Łukasz Borowski  wygrana Szymon Kołecki
44. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice  mecz przełożony
45. AS Monaco - LOSC Lille  2:1
46. Tottenham Hotspur - Newcastle United  mecz przełożony
47. Levante UD - SD Eibar  2:1
48. Unicaja Malaga - Panathinaikos Superfoods Ateny  79:90
49. Washington Capitals - New York Islanders  6:3
50. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers  121:113
51. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol  58:71
52. MKS Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów  28:21
53. 1.FC Kaiserslautern - FC St. Pauli  1:1
54. Deportivo La Coruna - UD Las Palmas  1:1
55. Swansea City - Tottenham Hotspur  0:3
56. Włochy - Szkocja  27:29
57. Fulham Londyn - Queens Park Rangers  2:2
58. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa  3:1
59. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin  2:4
60. Borussia Monchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim  3:3
61. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz  3:0
62. HSV Hamburg - Hertha Berlin  1:2
63. Anglia - Irlandia  15:24
64. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Vikersund - Norwegia
65. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC  5:1
66. Valencia CF - Deportivo Alaves  3:1
67. Raków Częstochowa - Odra Opole  mecz przełożony
68. Sparta Praga - Slavia Praga  3:3
69. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia  3:2
70. Udinese Calcio - US Sassuolo  1:2
71. Liverpool FC - Watford FC  5:0
72. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:1
73. Real Sociedad - Getafe CF  1:2
74. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach  1:0
75. PSV Eindhoven - VVV-Venlo  3:0
76. Korona Kielce - Górnik Zabrze  2:2
77. Walia - Francja  14:13
78. LASK Linz - SV Mattersburg  3:1
79. Manchester United - Brighton & Hove Albion  2:0
80. SPAL 2013 - Juventus Turyn  0:0
81. Real Betis - Espanyol Barcelona  3:0
82. Rubin Kazań - Spartak Moskwa  1:2
83. Fabricio Werdum - Alexander Volkov  wygrana Alexander Volkov
84. Jimi Manuwa - Jan Błachowicz  wygrana Jan Błachowicz
85. Recoletas Atletico Valladolid - FC Barcelona  29:30
86. Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks  122:117
87. Tampa Bay Lightning - Boston Bruins  0:3
88. Jose Carlos Ramirez - Amir Imam  wygrana Jose Carlos Ramirez
89. CD Leganes - Sevilla FC  2:1
90. Sampdoria Genua - Inter Mediolan  0:5
91. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek  76:83
92. VfL Gummersbach - SC DHfK Leipzig  29:24
93. OGC Nice - Paris Saint-Germain  1:2
94. Borussia Dortmund - Hannover 96  1:0
95. Wigan Athletic - Southampton FC  0:2
96. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam  2:5
97. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń  5:0
98. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom  3:0
99. AC Milan - Chievo Verona  3:2
100. Śląsk Wrocław - Wisła Płock  1:1
101. Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz  2:1
102. 1.FC Koln - Bayer Leverkusen  2:0
103. FC Barcelona - Athletic Bilbao  2:0
104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Vikersund - Robert Johansson
105. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam  3:4
106. Leicester City - Chelsea Londyn  1:2  po dogrywce
107. Legia Warszawa - Wisła Kraków  0:2
108. RB Lipsk - Bayern Monachium  2:1
109. Villarreal CF - Atletico Madryt  2:1
110. San Pablo Burgos - FC Barcelona  101:103  po dogrywce
111. Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police  3:2
112. TSV GWD Minden - Die Eulen Ludwigshafen  29:26
113. Real Madryt - Girona FC  6:3
114. SSC Napoli - Genoa CFC  1:0
115. Lazio Rzym - Bologna FC  1:1
116. Olympique Marsylia - Olympique Lyon  2:3
117. FC Dallas - Seattle Sounders  3:0
118. Fenerbahce Dogus Stambuł - Darussafaka Basketbol  76:69
119. New Orleans Pelicans - Boston Celtics  108:89

 

Tabela :

 

1.tyrla - 259 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21)

2.lukas_k - 217 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47)

3.bartek2lp2 - 177 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52)

4.aro - 164 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 12

Obowiązuje na dni: 26.03-1.04.2018

 

1. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska

2. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK (Sportklub 18:00 PN) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

3. Holandia - Portugalia (TVP Sport 20:25 PN) - piłka nożna, mecz towarzyski

4. Polska U-17 - Irlandia U-17 (Polsat Sport 15:45 WT) - piłka nożna, eliminacje Mistrzostw Europy

5. Rosja - Francja (Polsat Sport Extra 16:50 WT) - piłka nożna, mecz towarzyski

6. Polska U-21 - Litwa U-21 (Polsat Sport 17:45 WT) - piłka nożna, eliminacje Mistrzostw Europy

7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy (nSport+ 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska

8. Anglia U-21 - Ukraina U-21 (Eleven Sports 1 18:55 WT) - piłka nożna, eliminacje Mistrzostw Europy

9. Polska - Korea Południowa (TVP 1 20:40 WT) - piłka nożna, mecz towarzyski

10. Niemcy - Brazylia (TVP Sport 20:40 WT) - piłka nożna, mecz towarzyski

11. Anglia - Włochy (Eleven Sports 1 20:55 WT) - piłka nożna, mecz towarzyski

12. Hiszpania - Argentyna (C+ Sport 21:25 WT) - piłka nożna, mecz towarzyski

13. Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin (TVP Sport 17:00 ŚR) - piłka ręczna kobiet, liga polska

14. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska

15. SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad (C+ Sport, Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

16. Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska

17. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

18. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 18:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska

19. TVB 1898 Stuttgart - Fuchse Berlin (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

20. Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

21. Middlesbrough FC - Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

22. Scarlets - La Rochelle (Polsat Sport News 18:30 PT) - rugby, European Champions Cup

23. Derby County - Sunderland AFC (Eleven SPorts 1 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

24. Newcastle Falcons - Brive (Polsat Sport Extra 21:00 PT) - rugby, Challenge Cup

25. Washington Capitals - Carolina Hurricanes (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

26. Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

27. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

28. Bologna FC - AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska

29. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KS SPR Chrobry Głogów (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

30. Girona FC - Levante UD (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

31. Dynamo Drezno - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

32. Crystal Palace - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

33. Connacht Rugby - Gloucester Rugby (Polsat Sport News 14:07 SOB) - rugby, Challenge Cup

34. BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport Extra 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

35. US Sassuolo - SSC Napoli (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

36. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

38. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

39. Bayer Leverkusen - FC Augsburg (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

40. Hannover 96 - RB Lipsk (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

41. Manchester United - Swansea City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

42. Admira Wacker Modling - LASK Linz (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

43. Athletic Bilbao - Celta Vigo (Eleven Sports 3 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

44. Munster Rugby - RC Toulon (Polsat Sport News 16:15 SOB) - rugby, European Champions Cup

45. GKS Tychy - Ruch Chorzów (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

46. Korona Kielce - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

47. Chievo Verona - Sampdoria Genua (Eleven Sports 3 18:10 SOB) - piłka nożna, liga włoska

48. Everton FC - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

49. Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

50. UD Las Palmas - Real Madryt (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

51. FC Barcelona - Montpellier HB (nSport+, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

52. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

53. Orlando City SC - New York Red Bulls (Eurosport 2 19:00 SOB) - piłka nożna, MLS

54. PSV Eindhoven - NAC Breda (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

55. GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

56. Arka Gdynia - Legia Warszawa (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

57. Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav (Polsat Sport News 20:10 SOB) - piłka nożna, liga czeska

58. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 4 20:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

59. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

60. Sevilla FC - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

61. Juventus Turyn - AC Milan (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

62. Washington Wizards - Charlotte Hornets (C+ Sport 2 21:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

63. Paris Saint-Germain - AS Monaco (Eleven Sports 3 21:00 SOB) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej

64. Anthony Joshua - Joseph Parker (TVP Sport 21:00 SOB) - boks, walka o pasy mistrzowskie federacji IBF, IBO, WBA i WBO w Cardiff

65. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC (Eurosport 2 21:15 SOB) - piłka nożna, MLS

66. Edinburgh Rugby - Cardiff Blues (Polsat Sport News 22:10 SOB) - rugby, Challenge Cup

67. Chicago Fire - Portland Timbers (Eurosport 2 0:00 ND) - piłka nożna, MLS

68. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

69. Tofas SK - Gaziantep Basketbol (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

70. Arminia Bielefeld - Holstein Kiel (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

71. ASM Clermont Auvergne - Racing 92 (Polsat Sport Extra 14:00 ND) - rugby, European Champions Cup

72. Arsenal Londyn - Stoke City (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

73. FC Groningen - Ajax Amsterdam (Polsat Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

74. Werder Brema - Eintracht Frankfurt (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

75. Muratbey Usak - Anadolu Efes Stambuł (Sportklub 16:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

76. CD Leganes - Valencia CF (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

77. Leinster Rugby - Saracens (Polsat Sport Extra 16:30 ND) - rugby, European Champions Cup

78. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam (Polsat Sport 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska

79. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

80. MOL-Pick Szeged - THW Kiel (Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

81. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

82. Anderlecht Bruksela - KAA Gent (Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga belgijska

83. FK Rostów - CSKA Moskwa (Polsat Sport News 17:55 ND) - piłka nożna, liga rosyjska

84. Azimut Modena - Cucine Lube Civitanova (Sportklub 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

85. Malaga CF - Villarreal CF (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

86. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce (C+ Sport, Eleven Sports 1 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

87. Atletico Madryt - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

88. Olympique Lyon - Toulouse FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

89. Unicaja Malaga - Real Madryt (Sportklub 21:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

90. San Antonio Spurs - Houston Rockets (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

91. Tampa Bay Lightning - Nashville Predators (TVP Sport 0:05 PN) - hokej na lodzie, NHL

 

 

 


 

 

1. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 1

2. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK 1

3. Holandia - Portugalia X

4. Polska U-17 - Irlandia U-17 1

5. Rosja - Francja 2

6. Polska U-21 - Litwa U-21 1

7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1

8. Anglia U-21 - Ukraina U-21 1

9. Polska - Korea Południowa 1

10. Niemcy - Brazylia 1

 

11. Anglia - Włochy 1

12. Hiszpania - Argentyna 1

13. Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 1

14. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1

15. SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad 1

16. Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 1

17. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona 2

18. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 1

19. TVB 1898 Stuttgart - Fuchse Berlin 2

20. Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa 2

 

21. Middlesbrough FC - Wolverhampton Wanderers 2

22. Scarlets - La Rochelle 1

23. Derby County - Sunderland AFC 1

24. Newcastle Falcons - Brive 1

25. Washington Capitals - Carolina Hurricanes 1

26. Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans 1

27. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK 2

28. Bologna FC - AS Roma 2

29. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KS SPR Chrobry Głogów 2

30. Girona FC - Levante UD 1

 

31. Dynamo Drezno - 1.FC Nurnberg 2

32. Crystal Palace - Liverpool FC 2

33. Connacht Rugby - Gloucester Rugby 1

34. BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

35. US Sassuolo - SSC Napoli 2

36. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 1

37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 2

38. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg 1

39. Bayer Leverkusen - FC Augsburg 1

40. Hannover 96 - RB Lipsk 2

 

41. Manchester United - Swansea City 1

42. Admira Wacker Modling - LASK Linz 1

43. Athletic Bilbao - Celta Vigo 1

44. Munster Rugby - RC Toulon 2

45. GKS Tychy - Ruch Chorzów 1

46. Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1

47. Chievo Verona - Sampdoria Genua 2

48. Everton FC - Manchester City 2

49. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1

50. UD Las Palmas - Real Madryt 2

 

51. FC Barcelona - Montpellier HB 1

52. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1

53. Orlando City SC - New York Red Bulls 1

54. PSV Eindhoven - NAC Breda 1

55. GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1

56. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2

57. Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1

58. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg 1

59. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach 1

60. Sevilla FC - FC Barcelona 2

 

61. Juventus Turyn - AC Milan 1

62. Washington Wizards - Charlotte Hornets 1

63. Paris Saint-Germain - AS Monaco 1

64. Anthony Joshua - Joseph Parker 1

65. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1

66. Edinburgh Rugby - Cardiff Blues 1

67. Chicago Fire - Portland Timbers 1

68. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves 1

69. Tofas SK - Gaziantep Basketbol 2

70. Arminia Bielefeld - Holstein Kiel 1

 

71. ASM Clermont Auvergne - Racing 92 1

72. Arsenal Londyn - Stoke City 1

73. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2

74. Werder Brema - Eintracht Frankfurt X

75. Muratbey Usak - Anadolu Efes Stambuł 2

76. CD Leganes - Valencia CF 2

77. Leinster Rugby - Saracens 1

78. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam 1

79. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 1

80. MOL-Pick Szeged - THW Kiel 2

 

81. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach 2

82. Anderlecht Bruksela - KAA Gent 1

83. FK Rostów - CSKA Moskwa 2

84. Azimut Modena - Cucine Lube Civitanova 1

85. Malaga CF - Villarreal CF 2

86. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce 2

87. Atletico Madryt - Deportivo La Coruna 1

88. Olympique Lyon - Toulouse FC 1

89. Unicaja Malaga - Real Madryt 2

90. San Antonio Spurs - Houston Rockets 1

 

91. Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 1

2. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK 1

3. Holandia - Portugalia 1

4. Polska U-17 - Irlandia U-17 1

5. Rosja - Francja 2

6. Polska U-21 - Litwa U-21 1

7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1

8. Anglia U-21 - Ukraina U-21 1

9. Polska - Korea Południowa 1

10. Niemcy - Brazylia 1

 

11. Anglia - Włochy 2

12. Hiszpania - Argentyna 1

13. Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 1

14. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1

15. SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad 1

16. Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 1

17. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona 2

18. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 1

19. TVB 1898 Stuttgart - Fuchse Berlin 2

20. Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa 2

 

21. Middlesbrough FC - Wolverhampton Wanderers 2

22. Scarlets - La Rochelle 1

23. Derby County - Sunderland AFC 1

24. Newcastle Falcons - Brive 1

25. Washington Capitals - Carolina Hurricanes 1

26. Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans 1

27. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK 2

28. Bologna FC - AS Roma 2

29. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KS SPR Chrobry Głogów 2

30. Girona FC - Levante UD 1

 

31. Dynamo Drezno - 1.FC Nurnberg 2

32. Crystal Palace - Liverpool FC 2

33. Connacht Rugby - Gloucester Rugby 1

34. BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

35. US Sassuolo - SSC Napoli 2

36. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 1

37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 2

38. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg 1

39. Bayer Leverkusen - FC Augsburg 1

40. Hannover 96 - RB Lipsk 2

 

41. Manchester United - Swansea City 1

42. Admira Wacker Modling - LASK Linz 1

43. Athletic Bilbao - Celta Vigo 1

44. Munster Rugby - RC Toulon 2

45. GKS Tychy - Ruch Chorzów 1

46. Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2

47. Chievo Verona - Sampdoria Genua 2

48. Everton FC - Manchester City 2

49. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1

50. UD Las Palmas - Real Madryt 2

 

51. FC Barcelona - Montpellier HB 1

52. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1

53. Orlando City SC - New York Red Bulls 1

54. PSV Eindhoven - NAC Breda 1

55. GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1

56. Arka Gdynia - Legia Warszawa 1

57. Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1

58. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg 1

59. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach 1

60. Sevilla FC - FC Barcelona 2

 

61. Juventus Turyn - AC Milan 1

62. Washington Wizards - Charlotte Hornets 1

63. Paris Saint-Germain - AS Monaco 1

64. Anthony Joshua - Joseph Parker 1

65. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1

66. Edinburgh Rugby - Cardiff Blues 1

67. Chicago Fire - Portland Timbers 1

68. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves 1

69. Tofas SK - Gaziantep Basketbol 2

70. Arminia Bielefeld - Holstein Kiel 1

 

71. ASM Clermont Auvergne - Racing 92 1

72. Arsenal Londyn - Stoke City 1

73. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2

74. Werder Brema - Eintracht Frankfurt X

75. Muratbey Usak - Anadolu Efes Stambuł 2

76. CD Leganes - Valencia CF 2

77. Leinster Rugby - Saracens 1

78. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam 1

79. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 2

80. MOL-Pick Szeged - THW Kiel 2

 

81. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach 2

82. Anderlecht Bruksela - KAA Gent 1

83. FK Rostów - CSKA Moskwa 2

84. Azimut Modena - Cucine Lube Civitanova 1

85. Malaga CF - Villarreal CF 2

86. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce 2

87. Atletico Madryt - Deportivo La Coruna 1

88. Olympique Lyon - Toulouse FC 1

89. Unicaja Malaga - Real Madryt 2

90. San Antonio Spurs - Houston Rockets 1

 

91. Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 12
Obowiązuje na dni: 26.03-1.04.2018
 
1. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 1
2. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK 1
3. Holandia - Portugalia 2
5. Rosja - Francja 2
6. Polska U-21 - Litwa U-21 1
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1
8. Anglia U-21 - Ukraina U-21 1
9. Polska - Korea Południowa 1
11. Anglia - Włochy 1
12. Hiszpania - Argentyna 1

13. Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 1
15. SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad 1
16. Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 1
17. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona 2
18. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 1
19. TVB 1898 Stuttgart - Fuchse Berlin 2
20. Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa 1
23. Derby County - Sunderland AFC 1
24. Newcastle Falcons - Brive 1
26. Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans 1

28. Bologna FC - AS Roma 2
29. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KS SPR Chrobry Głogów 2
30. Girona FC - Levante UD 1
32. Crystal Palace - Liverpool FC 2
34. BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
35. US Sassuolo - SSC Napoli 2
36. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 1
38. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg 1
39. Bayer Leverkusen - FC Augsburg 1
40. Hannover 96 - RB Lipsk 2

41. Manchester United - Swansea City 1
42. Admira Wacker Modling - LASK Linz 2
45. GKS Tychy - Ruch Chorzów 1
48. Everton FC - Manchester City 2
49. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1
50. UD Las Palmas - Real Madryt 2
51. FC Barcelona - Montpellier HB 1
52. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1
54. PSV Eindhoven - NAC Breda 1
57. Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1

59. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach 1
60. Sevilla FC - FC Barcelona 2
61. Juventus Turyn - AC Milan 1
62. Washington Wizards - Charlotte Hornets 1
63. Paris Saint-Germain - AS Monaco 1
64. Anthony Joshua - Joseph Parker 1
65. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1
69. Tofas SK - Gaziantep Basketbol 1
72. Arsenal Londyn - Stoke City 1
73. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2

75. Muratbey Usak - Anadolu Efes Stambuł 2
78. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam 1
80. MOL-Pick Szeged - THW Kiel 1
84. Azimut Modena - Cucine Lube Civitanova 1
86. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce 2
87. Atletico Madryt - Deportivo La Coruna 1
88. Olympique Lyon - Toulouse FC 1
89. Unicaja Malaga - Real Madryt 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 12
Obowiązuje na dni: 26.03-1.04.2018

 

 
3. Holandia - Portugalia  2
4. Polska U-17 - Irlandia U-17  1
5. Rosja - Francja  2
6. Polska U-21 - Litwa U-21  1
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy  1
8. Anglia U-21 - Ukraina U-21  1
9. Polska - Korea Południowa  1
10. Niemcy - Brazylia  2
11. Anglia - Włochy  1 
12. Hiszpania - Argentyna  1
 
 
15. SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad  1
17. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona  2
18. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom  1
26. Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans  1
28. Bologna FC - AS Roma  2
30. Girona FC - Levante UD  1
32. Crystal Palace - Liverpool FC  2
34. BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
35. US Sassuolo - SSC Napoli  2
36. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz  1
 
 
37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków  X
38. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg  1
39. Bayer Leverkusen - FC Augsburg  1
40. Hannover 96 - RB Lipsk  2
41. Manchester United - Swansea City  1
45. GKS Tychy - Ruch Chorzów  1
46. Korona Kielce - Lechia Gdańsk  1
47. Chievo Verona - Sampdoria Genua  2
48. Everton FC - Manchester City  2
49. Bayern Monachium - Borussia Dortmund  1
 
 
50. UD Las Palmas - Real Madryt  2
51. FC Barcelona - Montpellier HB  1
52. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC  1
54. PSV Eindhoven - NAC Breda  1
55. GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec  2
60. Sevilla FC - FC Barcelona  2
61. Juventus Turyn - AC Milan  1
62. Washington Wizards - Charlotte Hornets  1
63. Paris Saint-Germain - AS Monaco  1
65. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC  1
 
 
68. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves  1
69. Tofas SK - Gaziantep Basketbol  1
70. Arminia Bielefeld - Holstein Kiel  1
72. Arsenal Londyn - Stoke City  1
73. FC Groningen - Ajax Amsterdam  2
74. Werder Brema - Eintracht Frankfurt  2
76. CD Leganes - Valencia CF  2
78. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam  1
79. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur  1
80. MOL-Pick Szeged - THW Kiel  1
 
 
82. Anderlecht Bruksela - KAA Gent   1
83. FK Rostów - CSKA Moskwa  2
84. Azimut Modena - Cucine Lube Civitanova  2
85. Malaga CF - Villarreal CF  2
86. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce  2
87. Atletico Madryt - Deportivo La Coruna  1
88. Olympique Lyon - Toulouse FC  1
89. Unicaja Malaga - Real Madryt  2
90. San Antonio Spurs - Houston Rockets  2
91. Tampa Bay Lightning - Nashville Predators  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 11 Kolejka :

 

1. Lokomotiw Nowosybirsk - Noliko Maaseik  3:1
2. Galatasaray Stambuł - Igor Gorgonzola Novara  2:3
3. Gruzja U-17 - Polska U-17  2:2
4. Polska - Czarnogóra  20:26
5. THW Kiel - MOL-Pick Szeged  29:22
6. Comarch Cracovia - Tauron GKS Katowice  mecz nie będzie liczony
7. Energa MKS Kalisz - KS Azoty-Puławy  30:34
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel  3:0
9. Sir Colussi Sicoma Perugia - Halkbank Ankara  3:0
10. FC Barcelona - Frigorificos Morrazo  36:21
11. Imoco Volley Conegliano - Dinamo Kazań  3:0
12. Trefl Sopot - Asseco Gdynia  66:59
13. Niemcy U-21 - Izrael U-21  3:0
14. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt  29:23
15. VfB Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys  3:0
16. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów  3:0
17. Volero Zurych - VakifBank Stambuł  0:3
18. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch
19. Rosja - Brazylia  0:3
20. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin  3:1
21. Polska - Nigeria  0:1
22. Holandia - Anglia  0:1
23. Niemcy - Hiszpania  1:1
24. Argentyna - Włochy  2:0
25. Francja - Kolumbia  2:3
26. Brose Bamberg - Unicaja Malaga  93:88
27. Szkocja - Kostaryka  0:1
28. San Antonio Spurs - Utah Jazz  124:120  po dogrywce
29. Dallas Stars - Boston Bruins  2:3
30. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy - Norwegia
31. Pinar Karsiyaka - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol  103:98  po dogrywce
32. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk  29:25
33. Banvit BK - Muratbey Usak  71:58
34. Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn  0:3
35. Polska U-17 - Macedonia U-17  3:0
36. Czarnogóra - Polska  33:24
37. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen  41:17
38. IFK Kristianstad - SG Flensburg-Handewitt  22:26
39. Polska - Portugalia  25:27
40. Anglia U-21 - Rumunia U-21  2:1
41. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen  27:22
42. Andrzej Sołdra - Robert Parzęczewski  wygrana Robert Parzęczewski
43. Szwecja - Chile  1:2
44. Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves  120:108
45. Columbus Crew - D.C. United  3:1
46. Minnesota Wild - Nashville Predators  4:1
47. Formuła 1 - Grand Prix Australii -     Sebastian Vettel
48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch
49. Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra  99:95
50. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  77:82
51. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel  2:3
52. Gaziantep Basketbol - Yesilgiresun Belediye Spor  79:78
53. Montpellier HB - FC Barcelona  28:25
54. Car Gwarant Start Gniezno - FOGO Unia Leszno  mecz przełożony
55. Odra Opole - GKS Katowice  1:2
56. IBB Polonia Londyn - London Lynx  3:1
57. ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
58. TV 05/07 Huttenberg - TSV Hannover-Burgdorf  19:29
59. Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs  106:103

 

Tabela :

 

1.tyrla - 287 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5)

2.lukas_k - 229 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22)

3.bartek2lp2 - 185 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24)

4.aro - 174 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 12 Kolejka :

 

1. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała  2:3
2. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK  87:79
3. Holandia - Portugalia  3:0
4. Polska U-17 - Irlandia U-17  0:1
5. Rosja - Francja  1:3
6. Polska U-21 - Litwa U-21  1:0
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy  41:29
8. Anglia U-21 - Ukraina U-21  2:1
9. Polska - Korea Południowa  3:2
10. Niemcy - Brazylia  0:1
11. Anglia - Włochy  1:1
12. Hiszpania - Argentyna  6:1
13. Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin  29:27
14. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź  3:0
15. SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad  27:24
16. Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz  1:3
17. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona  27:30
18. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom  3:0
19. TVB 1898 Stuttgart - Fuchse Berlin  24:24
20. Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa  3:1
21. Middlesbrough FC - Wolverhampton Wanderers  1:2
22. Scarlets - La Rochelle  29:17
23. Derby County - Sunderland AFC  1:4
24. Newcastle Falcons - Brive  25:10
25. Washington Capitals - Carolina Hurricanes  1:4
26. Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans  107:102
27. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK  79:64
28. Bologna FC - AS Roma  1:1
29. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KS SPR Chrobry Głogów  29:26
30. Girona FC - Levante UD  1:1
31. Dynamo Drezno - 1.FC Nurnberg  1:1
32. Crystal Palace - Liverpool FC  1:2
33. Connacht Rugby - Gloucester Rugby  28:33
34. BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3
35. US Sassuolo - SSC Napoli  1:1
36. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz  2:2
37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków  2:0
38. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg  2:0
39. Bayer Leverkusen - FC Augsburg  0:0
40. Hannover 96 - RB Lipsk  2:3
41. Manchester United - Swansea City  2:0
42. Admira Wacker Modling - LASK Linz  0:1
43. Athletic Bilbao - Celta Vigo  1:1
44. Munster Rugby - RC Toulon  20:19
45. GKS Tychy - Ruch Chorzów  2:0
46. Korona Kielce - Lechia Gdańsk  1:0
47. Chievo Verona - Sampdoria Genua  2:1
48. Everton FC - Manchester City  1:3
49. Bayern Monachium - Borussia Dortmund  6:0
50. UD Las Palmas - Real Madryt  0:3
51. FC Barcelona - Montpellier HB  30:28
52. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC  2:0
53. Orlando City SC - New York Red Bulls  4:3
54. PSV Eindhoven - NAC Breda  5:1
55. GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec  1:0
56. Arka Gdynia - Legia Warszawa  1:0
57. Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav  1:2
58. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg  0:0
59. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach  2:1
60. Sevilla FC - FC Barcelona  2:2
61. Juventus Turyn - AC Milan  3:1
62. Washington Wizards - Charlotte Hornets  107:93
63. Paris Saint-Germain - AS Monaco  3:0
64. Anthony Joshua - Joseph Parker  wygrana  Anthony Joshua
65. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC  4:3
66. Edinburgh Rugby - Cardiff Blues  6:20
67. Chicago Fire - Portland Timbers  2:2
68. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves  0:0
69. Tofas SK - Gaziantep Basketbol  109:107  po dogrywce
70. Arminia Bielefeld - Holstein Kiel  1:1
71. ASM Clermont Auvergne - Racing 92  17:28
72. Arsenal Londyn - Stoke City  3:0
73. FC Groningen - Ajax Amsterdam  1:2
74. Werder Brema - Eintracht Frankfurt  2:1
75. Muratbey Usak - Anadolu Efes Stambuł  78:81
76. CD Leganes - Valencia CF  0:1
77. Leinster Rugby - Saracens  30:19
78. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam  5:0
79. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur  1:3
80. MOL-Pick Szeged - THW Kiel  28:27
81. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach  0:0
82. Anderlecht Bruksela - KAA Gent  0:2
83. FK Rostów - CSKA Moskwa  1:2
84. Azimut Modena - Cucine Lube Civitanova  3:1
85. Malaga CF - Villarreal CF  1:0
86. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce  30:36
87. Atletico Madryt - Deportivo La Coruna  1:0
88. Olympique Lyon - Toulouse FC  2:0
89. Unicaja Malaga - Real Madryt  88:89
90. San Antonio Spurs - Houston Rockets  100:83
91. Tampa Bay Lightning - Nashville Predators  1:4

 

Tabela :

 

1.tyrla - 316 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14)

2.lukas_k - 238 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41)

3.bartek2lp2 - 198 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39)

4.aro - 194 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 13

Obowiązuje na dni: 2-8.04.2018

 

1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa (Polsat Sport 18:00 WT) - piłka nożna, Puchar Polski

2. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 18:25 WT) - piłka nożna, liga włoska

3. Udinese Calcio - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 18:25 WT) - piłka nożna, liga włoska

4. Sevilla FC - Bayern Monachium (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

5. Juventus Turyn - Real Madryt (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

6. Fulham Londyn - Leeds United (Eleven Sports 3 20:40 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska

7. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa (nSport+ 16:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Rosji

8. Benevento Calcio - Hellas Verona (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 16:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska

9. Dinamo Kazań - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport Extra 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

10. Korona Kielce - Arka Gdynia (Polsat Sport 18:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski

11. AC Milan - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 18:25 ŚR) - piłka nożna, liga włoska

12. Stade Rennes - AS Monaco (Eleven Sports 2 18:40 ŚR) - piłka nożna, liga francuska

13. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen (Polsat Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

14. FC Barcelona - AS Roma (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

15. Liverpool FC - Manchester City (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

16. CA Penarol - Atletico Tucuman (Sportklub 0:15 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores

17. Toronto Raptors - Boston Celtics (C+ Sport 2:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA

18. VakifBank Stambuł - Volero Zurych (Polsat Sport 16:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

19. Polska - Czechy (TVP Sport 18:45 CZW) - piłka ręczna mężczyzn, mecz towarzyski

20. Igor Gorgonzola Novara - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport 20:25 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

21. Atletico Madryt - Sporting Lizbona (C+ Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

22. Lazio Rzym - Red Bull Salzburg (C+ Sport 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

23. Arsenal Londyn - CSKA Moskwa (Eurosport 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

24. RB Lipsk - Olympique Marsylia (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

25. Washington Capitals - Nashville Predators (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL

26. Cleveland Cavaliers - Washington Wizards (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA

27. Estudiantes La Plata - Santos FC (Sportklub 2:30 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores

28. TTC Fakel Gazprom - Sporting Clube de Portugal (C+ Sport 2 13:55 PT) - tenis stołowy, Liga Mistrzów

29. Polska - Albania (Polsat Sport 18:00 PT) - piłka nożna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Świata

30. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno (Polsat Sport News 18:05 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

31. Fortuna Dusseldorf - VfL Bochum (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

32. Borussia Dusseldorf - TTF Liebherr Ochsenhausen (C+ Sport 2 18:55 PT) - tenis stołowy, Liga Mistrzów

33. Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (nSport+ 19:00 PT) - żużel, liga polska

34. Darussafaka Basketbol - Istanbul BBSK (Sportklub 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

35. Hannover 96 - Werder Brema (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

36. Sporting Charleroi - Anderlecht Bruksela (Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga belgijska

37. AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska

38. Deportivo La Coruna - Malaga CF (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

39. Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers (C+ Sport 1:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

40. Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators (TVP Sport 1:30 SOB) - hokej na lodzie, NHL

41. Eskisehir Basket - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

42. 1.FC Nurnberg - FC Heidenheim (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

43. Deportivo Alaves - Getafe CF (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

44. Everton FC - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

45. Norwich City - Aston Villa (Eleven Sports 4 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

46. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (nSport+ 14:30 SOB) - żużel, liga polska

47. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

48. Benevento Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

49. Sparta Praga - Dukla Praga (Polsat Sport News 14:55 SOB) - piłka nożna, liga czeska

50. FC Augsburg - Bayern Monachium (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

51. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

52. Energa AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin (TVP Sport 15:50 SOB) - piłka ręczna kobiet, liga polska

53. Stoke City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

54. ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła (Eleven Sports 3 16:00 SOB) - żużel, 1.liga polska

55. Sturm Graz - Austria Wiedeń (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

56. Lech Poznań - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

57. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

58. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

59. Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

60. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

61. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

62. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

63. Śląsk Wrocław - Korona Kielce (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska

63. Stal Mielec - Raków Częstochowa (Polsat Sport 17:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

64. AS Roma - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

65. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Dr. Casl Zagrzeb (TVP Sport 17:55 SOB) - tenis stołowy, Liga Mistrzyń

66. Manchester City - Manchester United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

67. HSV Hamburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

68. Real Betis - SD Eibar (Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

69. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

70. FC Barcelona - CD Leganes (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

71. Sampdoria Genua - Genoa CFC (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

72. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets (C+ Sport 2 21:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

73. Atlanta United - Los Angeles FC (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS

74. Tony Ferguson - Khabib Nurmagomedov (Polsat Sport 1:00 ND) - sporty walki, gala UFC 223

75. Rose Namajunas - Joanna Jędrzejczyk (Polsat Sport 1:00 ND) - sporty walki, gala UFC 223

76. Levante UD - UD Las Palmas (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

77. Torino FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

78. Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

79. FC Ingolstadt - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

80. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

81. Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska

82. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport Extra 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska

83. SSC Napoli - Chievo Verona (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

84. LASK Linz - Red Bull Salzburg (Sportklub 15:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka

85. Arsenal Londyn - Southampton FC (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska

86. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

87. MrGarden GKM Grudziądz - FORbet Włókniarz Częstochowa (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

88. Real Madryt - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

89. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska

90. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu* (Eleven Sports 1 17:05 ND)

91. Chelsea Londyn - West Ham United (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

92. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (Polsat Sport 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska

93. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

94. Udinese Calcio - Lazio Rzym (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

95. Real Sociedad - Girona FC (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

96. Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

97. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

98. AC Milan - US Sassuolo (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

99. Valencia CF - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

100. Olympique Marsylia - Montpellier HSC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

101. Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona (Sportklub 21:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

102. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów (Polsat Sport Extra 21:30 ND) - piłka nożna, liga rosyjska

 

 

 

 


 

 

1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa X

2. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 2

3. Udinese Calcio - AC Fiorentina 2

4. Sevilla FC - Bayern Monachium 2

5. Juventus Turyn - Real Madryt X

6. Fulham Londyn - Leeds United 1

7. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa 2

8. Benevento Calcio - Hellas Verona 1

9. Dinamo Kazań - Imoco Volley Conegliano 1

10. Korona Kielce - Arka Gdynia X

11. AC Milan - Inter Mediolan 2

12. Stade Rennes - AS Monaco 2

13. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen 1

14. FC Barcelona - AS Roma 1

15. Liverpool FC - Manchester City 1

16. CA Penarol - Atletico Tucuman 1

17. Toronto Raptors - Boston Celtics 2

18. VakifBank Stambuł - Volero Zurych 1

19. Polska - Czechy 1

20. Igor Gorgonzola Novara - Galatasaray Stambuł 1

21. Atletico Madryt - Sporting Lizbona 1

22. Lazio Rzym - Red Bull Salzburg 1

23. Arsenal Londyn - CSKA Moskwa 1

24. RB Lipsk - Olympique Marsylia X

25. Washington Capitals - Nashville Predators 1

26. Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 1

27. Estudiantes La Plata - Santos FC 2

28. TTC Fakel Gazprom - Sporting Clube de Portugal 2

29. Polska - Albania 1

30. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1

31. Fortuna Dusseldorf - VfL Bochum 1

32. Borussia Dusseldorf - TTF Liebherr Ochsenhausen 1

33. Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 2

34. Darussafaka Basketbol - Istanbul BBSK 1

35. Hannover 96 - Werder Brema 1

36. Sporting Charleroi - Anderlecht Bruksela 2

37. AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain 2

38. Deportivo La Coruna - Malaga CF 1

39. Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 2

40. Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 1

41. Eskisehir Basket - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

42. 1.FC Nurnberg - FC Heidenheim 1

43. Deportivo Alaves - Getafe CF 1

44. Everton FC - Liverpool FC 2

45. Norwich City - Aston Villa 2

46. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 2

47. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1

48. Benevento Calcio - Juventus Turyn 2

49. Sparta Praga - Dukla Praga 1

50. FC Augsburg - Bayern Monachium 2

51. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin 1

52. Energa AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin 2

53. Stoke City - Tottenham Hotspur 2

54. ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 1

55. Sturm Graz - Austria Wiedeń 1

56. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1

57. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1

58. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2

59. Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 1

60. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1

61. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

62. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 2

63. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2

63. Stal Mielec - Raków Częstochowa 1

64. AS Roma - AC Fiorentina 1

65. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Dr. Casl Zagrzeb 1

66. Manchester City - Manchester United 1

67. HSV Hamburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

68. Real Betis - SD Eibar 1

69. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2

70. FC Barcelona - CD Leganes 2

71. Sampdoria Genua - Genoa CFC 1

72. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 1

73. Atlanta United - Los Angeles FC 2

74. Tony Ferguson - Khabib Nurmagomedov 1

75. Rose Namajunas - Joanna Jędrzejczyk 2

76. Levante UD - UD Las Palmas 2

77. Torino FC - Inter Mediolan 2

78. Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 2

79. FC Ingolstadt - Arminia Bielefeld X

80. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 2

81. Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 2

82. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1

83. SSC Napoli - Chievo Verona 1

84. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2

85. Arsenal Londyn - Southampton FC 1

86. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart 1

87. MrGarden GKM Grudziądz - FORbet Włókniarz Częstochowa 1

88. Real Madryt - Atletico Madryt 1

89. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1

91. Chelsea Londyn - West Ham United 1

92. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1

93. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim 2

94. Udinese Calcio - Lazio Rzym 2

95. Real Sociedad - Girona FC 1

96. Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 1

97. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1

98. AC Milan - US Sassuolo 1

99. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1

100. Olympique Marsylia - Montpellier HSC 1

101. Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona 2

102. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1

2. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 2

3. Udinese Calcio - AC Fiorentina 2

4. Sevilla FC - Bayern Monachium 2

5. Juventus Turyn - Real Madryt 1

6. Fulham Londyn - Leeds United 1

7. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa 2

8. Benevento Calcio - Hellas Verona 1

9. Dinamo Kazań - Imoco Volley Conegliano 1

10. Korona Kielce - Arka Gdynia 2

 

 

11. AC Milan - Inter Mediolan 1

12. Stade Rennes - AS Monaco 2

13. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen 1

14. FC Barcelona - AS Roma 1

15. Liverpool FC - Manchester City 2

16. CA Penarol - Atletico Tucuman 1

17. Toronto Raptors - Boston Celtics 2

18. VakifBank Stambuł - Volero Zurych 1

19. Polska - Czechy 1

20. Igor Gorgonzola Novara - Galatasaray Stambuł 1

 

 

21. Atletico Madryt - Sporting Lizbona 1

22. Lazio Rzym - Red Bull Salzburg 1

23. Arsenal Londyn - CSKA Moskwa 1

24. RB Lipsk - Olympique Marsylia X

25. Washington Capitals - Nashville Predators 1

26. Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 2

27. Estudiantes La Plata - Santos FC 2

28. TTC Fakel Gazprom - Sporting Clube de Portugal 2

29. Polska - Albania 1

30. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1

 

 

31. Fortuna Dusseldorf - VfL Bochum 1

32. Borussia Dusseldorf - TTF Liebherr Ochsenhausen 1

33. Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 2

34. Darussafaka Basketbol - Istanbul BBSK 1

35. Hannover 96 - Werder Brema 1

36. Sporting Charleroi - Anderlecht Bruksela 2

37. AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain 2

38. Deportivo La Coruna - Malaga CF 1

39. Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 2

40. Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 1

 

 

41. Eskisehir Basket - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

42. 1.FC Nurnberg - FC Heidenheim 1

43. Deportivo Alaves - Getafe CF 1

44. Everton FC - Liverpool FC 2

45. Norwich City - Aston Villa 2

46. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 2

47. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 2

48. Benevento Calcio - Juventus Turyn 2

49. Sparta Praga - Dukla Praga 1

50. FC Augsburg - Bayern Monachium 2

 

 

51. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin 1

52. Energa AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin 2

53. Stoke City - Tottenham Hotspur 2

54. ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 1

55. Sturm Graz - Austria Wiedeń 1

56. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1

57. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1

58. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1

59. Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 1

60. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1

 

 

61. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

62. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 2

63. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2

64. Stal Mielec - Raków Częstochowa 1

65. AS Roma - AC Fiorentina 1

66. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Dr. Casl Zagrzeb 1

67. Manchester City - Manchester United 1

68. HSV Hamburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

69. Real Betis - SD Eibar 1

70. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2

 

 

71. FC Barcelona - CD Leganes 2

72. Sampdoria Genua - Genoa CFC 1

73. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 1

74. Atlanta United - Los Angeles FC 2

75. Tony Ferguson - Khabib Nurmagomedov 1

76. Rose Namajunas - Joanna Jędrzejczyk 2

77. Levante UD - UD Las Palmas 2

78. Torino FC - Inter Mediolan 2

79. Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 2

80. FC Ingolstadt - Arminia Bielefeld X

 

 

81. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 2

82. Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 2

83. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1

84. SSC Napoli - Chievo Verona 1

85. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2

86. Arsenal Londyn - Southampton FC 1

87. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart 1

88. MrGarden GKM Grudziądz - FORbet Włókniarz Częstochowa 1

89. Real Madryt - Atletico Madryt 2

90. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1

 

 

91. Chelsea Londyn - West Ham United 1

92. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1

93. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim 2

94. Udinese Calcio - Lazio Rzym 2

95. Real Sociedad - Girona FC 1

96. Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 1

97. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1

98. AC Milan - US Sassuolo 1

99. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1

100. Olympique Marsylia - Montpellier HSC 1

 

 

101. Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona 2

102. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 13
Obowiązuje na dni: 2-8.04.2018

 

1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
2. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 1
4. Sevilla FC - Bayern Monachium 2
6. Fulham Londyn - Leeds United 1
7. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa 2
8. Benevento Calcio - Hellas Verona 1
9. Dinamo Kazań - Imoco Volley Conegliano 1
10. Korona Kielce - Arka Gdynia 1
11. AC Milan - Inter Mediolan 1
12. Stade Rennes - AS Monaco 2

13. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen 1
14. FC Barcelona - AS Roma 1
16. CA Penarol - Atletico Tucuman 1
17. Toronto Raptors - Boston Celtics 1
18. VakifBank Stambuł - Volero Zurych 1
19. Polska - Czechy 1
20. Igor Gorgonzola Novara - Galatasaray Stambuł 1
21. Atletico Madryt - Sporting Lizbona 1
22. Lazio Rzym - Red Bull Salzburg 1
23. Arsenal Londyn - CSKA Moskwa 1

24. RB Lipsk - Olympique Marsylia 1
26. Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 1
27. Estudiantes La Plata - Santos FC 1
29. Polska - Albania 1
30. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1
33. Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 2
37. AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain 2
38. Deportivo La Coruna - Malaga CF 1
39. Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 2
41. Eskisehir Basket - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

42. 1.FC Nurnberg - FC Heidenheim 1
44. Everton FC - Liverpool FC 2
47. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1
48. Benevento Calcio - Juventus Turyn 2
49. Sparta Praga - Dukla Praga 1
50. FC Augsburg - Bayern Monachium 2
53. Stoke City - Tottenham Hotspur 2
54. ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 1
55. Sturm Graz - Austria Wiedeń 1
56. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1

57. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
60. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1
62. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 2
64. AS Roma - AC Fiorentina 1
67. HSV Hamburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
70. FC Barcelona - CD Leganes 1
73. Atlanta United - Los Angeles FC 1
74. Tony Ferguson - Khabib Nurmagomedov 2
75. Rose Namajunas - Joanna Jędrzejczyk 2
76. Levante UD - UD Las Palmas 1

77. Torino FC - Inter Mediolan 2
79. FC Ingolstadt - Arminia Bielefeld 1
80. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 2
82. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1
83. SSC Napoli - Chievo Verona 1
85. Arsenal Londyn - Southampton FC 1
86. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart 1
88. Real Madryt - Atletico Madryt 1
89. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1
91. Chelsea Londyn - West Ham United 1

92. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1
94. Udinese Calcio - Lazio Rzym 2
95. Real Sociedad - Girona FC 1
96. Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 1
97. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1
98. AC Milan - US Sassuolo 1
99. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1
100. Olympique Marsylia - Montpellier HSC 1
102. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 13

Obowiązuje na dni: 2-8.04.2018

 

 

4. Sevilla FC - Bayern Monachium   2

5. Juventus Turyn - Real Madryt  2

7. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa  2

8. Benevento Calcio - Hellas Verona  1

9. Dinamo Kazań - Imoco Volley Conegliano  1

10. Korona Kielce - Arka Gdynia  2

11. AC Milan - Inter Mediolan  X

12. Stade Rennes - AS Monaco  2

13. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen  1

14. FC Barcelona - AS Roma  1

 

 

17. Toronto Raptors - Boston Celtics  1

19. Polska - Czechy  1

21. Atletico Madryt - Sporting Lizbona  1

22. Lazio Rzym - Red Bull Salzburg  1

23. Arsenal Londyn - CSKA Moskwa  1

24. RB Lipsk - Olympique Marsylia  1

26. Cleveland Cavaliers - Washington Wizards  2

29. Polska - Albania  1

30. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno  1

31. Fortuna Dusseldorf - VfL Bochum  1

 

 

33. Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra  1

36. Sporting Charleroi - Anderlecht Bruksela  2

37. AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain  2

39. Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers  1

40. Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators  1

46. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno  2

47. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk  1

48. Benevento Calcio - Juventus Turyn  2

50. FC Augsburg - Bayern Monachium  2

53. Stoke City - Tottenham Hotspur  2

 

 

56. Lech Poznań - Górnik Zabrze  1

58. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia  2

59. Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin  1

60. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock  1

61. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2

62. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków  2

63. Śląsk Wrocław - Korona Kielce  2

63. Stal Mielec - Raków Częstochowa  1

65. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Dr. Casl Zagrzeb  1

66. Manchester City - Manchester United  1

 

 

67. HSV Hamburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  2

68. Real Betis - SD Eibar  1

69. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven  2

70. FC Barcelona - CD Leganes  1

71. Sampdoria Genua - Genoa CFC  1

72. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets  1

73. Atlanta United - Los Angeles FC  2

77. Torino FC - Inter Mediolan  2

80. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam  2

83. SSC Napoli - Chievo Verona  1

 

 

84. LASK Linz - Red Bull Salzburg  2

85. Arsenal Londyn - Southampton FC  1

86. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart  1

88. Real Madryt - Atletico Madryt  1

89. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo  1

90. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - Lewis Hamilton

91. Chelsea Londyn - West Ham United  1

92. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole  1

93. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim  1

95. Real Sociedad - Girona FC  1

 

 

96. Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń  1

97. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin  1

98. AC Milan - US Sassuolo  1

99. Valencia CF - Espanyol Barcelona  1

100. Olympique Marsylia - Montpellier HSC  1

101. Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona  2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 14

Obowiązuje na dni: 9-15.04.2018

 

1. Dafi Społem Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka mężczyzn, liga polska

2. RB Lipsk - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 20:25 PN) - piłka nożna, liga niemiecka

3. Villarreal CF - Athletic Bilbao (Eleven Sports 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska

4. VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 19:55 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

5. Szkocja - Polska (Polsat Sport Extra 20:25 WT) - piłka nożna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Świata

6. FC Barcelona - Bidasoa Irun (Sportklub 20:30 WT) - piłka ręczna, liga hiszpańska

7. AS Roma - FC Barcelona (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

8. Manchester City - Liverpool FC (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

9. Aston Villa - Cardiff City (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska

10. Washington Wizards - Boston Celtics (C+ Sport 2:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, NBA

11. Lokomotiw Nowosybirsk - Sir Colussi Sicoma Perugia (Polsat Sport 14:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

12. ŁKS Commercecon Łódź - Poli Budowlani Toruń (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska

13. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (Polsat Sport 20:00 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska

14. Trentino Diatec - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport Extra 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

15. Monbus Obradoiro - Unicaja Malaga (Sportklub 20:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

16. Bayern Monachium - Sevilla FC (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

17. Real Madryt - Juventus Turyn (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

18. Wolverhampton Wanderers - Derby County (Eleven Sports 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, 2.liga angielska

19. Bada Huesca - ABANCA Ademar Leon (Sportklub 22:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

20. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires (Sportklub 2:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores

21. TBV Lemgo - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

22. Sporting Lizbona - Atletico Madryt (C+ Sport 21:05 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

23. CSKA Moskwa - Arsenal Londyn (Eurosport 1 21:05 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

24. Olympique Marsylia - RB Lipsk (TVP Sport 21:05 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

25. Valencia Basket Club - Baskonia Vitoria Gasteiz (Sportklub 21:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

26. Polska - Szwecja (TVP Sport 16:55 PT) - boks, mecz towarzyski

27. Yesilgiresun Belediye Spor - Fenerbahce Dogus Stambuł (Sportklub 17:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

28. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

29. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

30. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

31. forBET Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów (nSport+ 19:00 PT) - żużel, liga polska

32. Polska - Rosja (C+ Sport 2 19:30 PT) - sporty walki, gala DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie

33. Heracles Almelo - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 19:55 PT) - piłka nożna, liga holenderska

34. Lech Poznań - Korona Kielce (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

35. VfL Wolfsburg - FC Augsburg (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

36. FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers (Sportklub 20:30 PT) - piłka ręczna, liga hiszpańska

37. Aston Villa - Leeds United (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

38. Girona FC - Real Betis (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

39. Istanbul BBSK - Banvit BK (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

40. NMC Górnik Zabrze - Orlen WIsła Płock (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

41. Sevilla FC - Villarreal CF (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

42. FC St. Pauli - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

43. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Extra 12:55 SOB) - piłka nożna, liga rosyjska

44. Southampton FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

45. Trabzonspor Medical Park - Eskisehir Basket (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

46. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

47. Cracovia Kraków - Piast Gliwice (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

48. Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

49. TSG 1899 Hoffenheim - HSV Hamburg (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

50. VfB Stuttgart - Hannover 96 (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

51. Swansea City - Everton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

52. Szachtar Donieck - Dynamo Kijów (Polsat Sport Extra 15:55 SOB) - piłka nożna, liga ukraińska

53. Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Eleven Sport 3 16:00 SOB) - żużel, 1.liga polska

54. Sturm Graz - SV Mattersburg (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

55. FC Barcelona - Valencia CF (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

56. Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 17:30 SOB) - żużel, liga polska

57. GKS Katowice - Stal Mielec (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

58. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

59. Chievo Verona - Torino FC (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

60. Liberbank C. Encantada - Quabit Guadalajara (Sportklub 18:00 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska

61. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, Liga Mistrzów

62. Liverpool FC - Bournemouth AFC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

63. CD Leganes - Celta Vigo (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

64. Fulham Londyn - Brentford FC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

65. New York Red Bulls - Montreal Impact (Eurosport 2 19:00 SOB) - piłka nożna, MLS

66. Michał Andryszak - Phil De Fries (Polsat, Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala KSW 43

67. Damian Janikowski - Yannick Bahati (Polsat, Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala KSW 43

68. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

69. Rhein-Neckar Lowen - HSG Wetzlar (Sportklub 20:30 SOB) - piłka reczna, liga niemiecka

70. Tottenham Hotspur - Manchester City (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga angielska

71. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

72. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

73. Chicago Fire - Los Angeles Galaxy (Eurosport 1 21:45 SOB) - piłka nożna, MLS

74. Dustin Poirier - Justin Gaethje (Polsat Sport 0:30 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

75. Formuła 1 - Grand Prix Chin* (Eleven Sports 1 8:05 ND)

76. SD Eibar - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

77. AC Fiorentina - SPAL 2013 (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

78. AZS Koszalin - Asseco Gdynia (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

79. Baskonia Vitoria Gasteiz - Iberostar Tenerife (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

80. MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

81. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City (Eleven Sports 4 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska

82. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

83. Newcastle United - Arsenal Londyn (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

84. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

85. Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska

86. Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport Extra 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

87. AC Milan - SSC Napoli (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

88. Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

89. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

90. Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

91. Atletico Madryt - Levante UD (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

92. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

93. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska

94. Manchester United - West Bromwich Albion (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

95. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów (Polsat Sport 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska

96. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

97. Werder Brema - RB Lipsk (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

98. Juventus Turyn - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

99. Anderlecht Bruksela - Club Brugge (Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga belgijska

100. Viktoria Pilzno - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 17:55 ND) - piłka nożna, liga czeska

101. Getafe CF - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

102. FOGO Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

103. Unicaja Malaga - FC Barcelona (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

104. MT Melsungen - TV 05/07 Huttenberg (Sportklub 20:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

105. Malaga CF - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

106. Lazio Rzym - AS Roma (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

107. Paris Saint-Germain - AS Monaco (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

108. Sporting Kansas City - Seattle Sounders (Eurosport 1 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 


 

 

1. Dafi Społem Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2

2. RB Lipsk - Bayer Leverkusen 1

3. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1

4. VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

5. Szkocja - Polska 2

6. FC Barcelona - Bidasoa Irun 1

7. AS Roma - FC Barcelona 2

8. Manchester City - Liverpool FC 1

9. Aston Villa - Cardiff City 1

10. Washington Wizards - Boston Celtics 1

 

11. Lokomotiw Nowosybirsk - Sir Colussi Sicoma Perugia 2

12. ŁKS Commercecon Łódź - Poli Budowlani Toruń 2

13. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2

14. Trentino Diatec - Cucine Lube Civitanova 1

15. Monbus Obradoiro - Unicaja Malaga 2

16. Bayern Monachium - Sevilla FC 1

17. Real Madryt - Juventus Turyn 1

18. Wolverhampton Wanderers - Derby County 1

19. Bada Huesca - ABANCA Ademar Leon 2

20. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires 2

 

21. TBV Lemgo - SG Flensburg-Handewitt 2

22. Sporting Lizbona - Atletico Madryt 2

23. CSKA Moskwa - Arsenal Londyn 2

24. Olympique Marsylia - RB Lipsk 1

25. Valencia Basket Club - Baskonia Vitoria Gasteiz 1

26. Polska - Szwecja 1

27. Yesilgiresun Belediye Spor - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

28. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1

29. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 1

30. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg 1

 

31. forBET Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 1

32. Polska - Rosja 1

33. Heracles Almelo - AZ Alkmaar 2

34. Lech Poznań - Korona Kielce 1

35. VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1

36. FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers 1

37. Aston Villa - Leeds United 1

38. Girona FC - Real Betis 2

39. Istanbul BBSK - Banvit BK 2

40. NMC Górnik Zabrze - Orlen WIsła Płock 2

 

41. Sevilla FC - Villarreal CF 1

42. FC St. Pauli - 1.FC Union Berlin 1

43. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Moskwa 2

44. Southampton FC - Chelsea Londyn 2

45. Trabzonspor Medical Park - Eskisehir Basket 1

46. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

47. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1

48. Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 1

49. TSG 1899 Hoffenheim - HSV Hamburg 1

50. VfB Stuttgart - Hannover 96 1

 

51. Swansea City - Everton FC X

52. Szachtar Donieck - Dynamo Kijów 1

53. Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

54. Sturm Graz - SV Mattersburg 1

55. FC Barcelona - Valencia CF 1

56. Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 1

57. GKS Katowice - Stal Mielec 1

58. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1

59. Chievo Verona - Torino FC 1

60. Liberbank C. Encantada - Quabit Guadalajara 1

 

61. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach 1

62. Liverpool FC - Bournemouth AFC 1

63. CD Leganes - Celta Vigo 2

64. Fulham Londyn - Brentford FC 1

65. New York Red Bulls - Montreal Impact 1

66. Michał Andryszak - Phil De Fries 1

67. Damian Janikowski - Yannick Bahati 1

68. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1

69. Rhein-Neckar Lowen - HSG Wetzlar 1

70. Tottenham Hotspur - Manchester City 2

 

71. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 2

72. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 1

73. Chicago Fire - Los Angeles Galaxy 1

74. Dustin Poirier - Justin Gaethje 1

76. SD Eibar - Deportivo Alaves 1

77. AC Fiorentina - SPAL 2013 1

78. AZS Koszalin - Asseco Gdynia 2

79. Baskonia Vitoria Gasteiz - Iberostar Tenerife 1

80. MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz 1

 

81. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City 1

82. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Heidenheim 1

83. Newcastle United - Arsenal Londyn 2

84. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1

85. Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 1

86. Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała 1

87. AC Milan - SSC Napoli X

88. Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

89. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 2

90. Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz 1

 

91. Atletico Madryt - Levante UD 1

92. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 1

93. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam 1

94. Manchester United - West Bromwich Albion 1

95. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów X

96. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1

97. Werder Brema - RB Lipsk 2

98. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1

99. Anderlecht Bruksela - Club Brugge 1

100. Viktoria Pilzno - Sparta Praga 1

 

101. Getafe CF - Espanyol Barcelona 2

102. FOGO Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 1

103. Unicaja Malaga - FC Barcelona 2

104. MT Melsungen - TV 05/07 Huttenberg 1

105. Malaga CF - Real Madryt 2

106. Lazio Rzym - AS Roma X

107. Paris Saint-Germain - AS Monaco 1

108. Sporting Kansas City - Seattle Sounders 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dafi Społem Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2

2. RB Lipsk - Bayer Leverkusen 1

3. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1

4. VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

5. Szkocja - Polska 2

6. FC Barcelona - Bidasoa Irun 1

7. AS Roma - FC Barcelona 2

8. Manchester City - Liverpool FC 1

9. Aston Villa - Cardiff City 1

10. Washington Wizards - Boston Celtics 1

 

11. Lokomotiw Nowosybirsk - Sir Colussi Sicoma Perugia 2

12. ŁKS Commercecon Łódź - Poli Budowlani Toruń 2

13. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2

14. Trentino Diatec - Cucine Lube Civitanova 1

15. Monbus Obradoiro - Unicaja Malaga 2

16. Bayern Monachium - Sevilla FC 1

17. Real Madryt - Juventus Turyn 2

18. Wolverhampton Wanderers - Derby County 1

19. Bada Huesca - ABANCA Ademar Leon 2

20. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires 2

 

21. TBV Lemgo - SG Flensburg-Handewitt 2

22. Sporting Lizbona - Atletico Madryt 2

23. CSKA Moskwa - Arsenal Londyn 2

24. Olympique Marsylia - RB Lipsk 1

25. Valencia Basket Club - Baskonia Vitoria Gasteiz 1

26. Polska - Szwecja 1

27. Yesilgiresun Belediye Spor - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

28. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2

29. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 1

30. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg 1

 

31. forBET Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 1

32. Polska - Rosja 1

33. Heracles Almelo - AZ Alkmaar 2

34. Lech Poznań - Korona Kielce 1

35. VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1

36. FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers 1

37. Aston Villa - Leeds United 1

38. Girona FC - Real Betis 2

39. Istanbul BBSK - Banvit BK 2

40. NMC Górnik Zabrze - Orlen WIsła Płock 2

 

41. Sevilla FC - Villarreal CF 1

42. FC St. Pauli - 1.FC Union Berlin 1

43. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Moskwa 2

44. Southampton FC - Chelsea Londyn 2

45. Trabzonspor Medical Park - Eskisehir Basket 1

46. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1

47. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1

48. Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 1

49. TSG 1899 Hoffenheim - HSV Hamburg 1

50. VfB Stuttgart - Hannover 96 1

 

51. Swansea City - Everton FC 2

52. Szachtar Donieck - Dynamo Kijów 1

53. Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

54. Sturm Graz - SV Mattersburg 1

55. FC Barcelona - Valencia CF 1

56. Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 1

57. GKS Katowice - Stal Mielec 1

58. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1

59. Chievo Verona - Torino FC 1

60. Liberbank C. Encantada - Quabit Guadalajara 1

 

61. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach 1

62. Liverpool FC - Bournemouth AFC 1

63. CD Leganes - Celta Vigo 2

64. Fulham Londyn - Brentford FC 1

65. New York Red Bulls - Montreal Impact 1

66. Michał Andryszak - Phil De Fries 1

67. Damian Janikowski - Yannick Bahati 1

68. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1

69. Rhein-Neckar Lowen - HSG Wetzlar 1

70. Tottenham Hotspur - Manchester City 2

 

71. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 2

72. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 1

73. Chicago Fire - Los Angeles Galaxy 1

74. Dustin Poirier - Justin Gaethje 1

76. SD Eibar - Deportivo Alaves 1

77. AC Fiorentina - SPAL 2013 1

78. AZS Koszalin - Asseco Gdynia 2

79. Baskonia Vitoria Gasteiz - Iberostar Tenerife 1

80. MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz 1

 

81. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City 1

82. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Heidenheim 1

83. Newcastle United - Arsenal Londyn 2

84. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1

85. Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 1

86. Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała 1

87. AC Milan - SSC Napoli 2

88. Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

89. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 2

90. Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz 1

 

91. Atletico Madryt - Levante UD 1

92. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 1

93. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam 1

94. Manchester United - West Bromwich Albion 1

95. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów X

96. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1

97. Werder Brema - RB Lipsk 2

98. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1

99. Anderlecht Bruksela - Club Brugge 1

100. Viktoria Pilzno - Sparta Praga 1

 

101. Getafe CF - Espanyol Barcelona 2

102. FOGO Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 1

103. Unicaja Malaga - FC Barcelona 2

104. MT Melsungen - TV 05/07 Huttenberg 1

105. Malaga CF - Real Madryt 2

106. Lazio Rzym - AS Roma 2

107. Paris Saint-Germain - AS Monaco 1

108. Sporting Kansas City - Seattle Sounders 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 14
Obowiązuje na dni: 9-15.04.2018

 

1. Dafi Społem Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2
2. RB Lipsk - Bayer Leverkusen 1
3. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1
4. VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
6. FC Barcelona - Bidasoa Irun 1
7. AS Roma - FC Barcelona 2
8. Manchester City - Liverpool FC 1
10. Washington Wizards - Boston Celtics 1
11. Lokomotiw Nowosybirsk - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
12. ŁKS Commercecon Łódź - Poli Budowlani Toruń 1

13. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
14. Trentino Diatec - Cucine Lube Civitanova 1
15. Monbus Obradoiro - Unicaja Malaga 2
16. Bayern Monachium - Sevilla FC 1
17. Real Madryt - Juventus Turyn 1
18. Wolverhampton Wanderers - Derby County 1
21. TBV Lemgo - SG Flensburg-Handewitt 2
22. Sporting Lizbona - Atletico Madryt 2
23. CSKA Moskwa - Arsenal Londyn 2
27. Yesilgiresun Belediye Spor - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

29. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 1
31. forBET Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 1
33. Heracles Almelo - AZ Alkmaar 2
34. Lech Poznań - Korona Kielce 1
35. VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1
36. FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers 1
37. Aston Villa - Leeds United 1
40. NMC Górnik Zabrze - Orlen WIsła Płock 2
41. Sevilla FC - Villarreal CF 1
43. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Moskwa 2

44. Southampton FC - Chelsea Londyn 2
46. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
47. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1
48. Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 1
49. TSG 1899 Hoffenheim - HSV Hamburg 1
50. VfB Stuttgart - Hannover 96 1
52. Szachtar Donieck - Dynamo Kijów 1
53. Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2
54. Sturm Graz - SV Mattersburg 1
55. FC Barcelona - Valencia CF 1

56. Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 1
57. GKS Katowice - Stal Mielec 1
58. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
61. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach 1
62. Liverpool FC - Bournemouth AFC 1
64. Fulham Londyn - Brentford FC 1
66. Michał Andryszak - Phil De Fries 1
67. Damian Janikowski - Yannick Bahati 1
68. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1
69. Rhein-Neckar Lowen - HSG Wetzlar 1

72. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 1
76. SD Eibar - Deportivo Alaves 1
77. AC Fiorentina - SPAL 2013 1
79. Baskonia Vitoria Gasteiz - Iberostar Tenerife 1
80. MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz 1
81. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City 1
83. Newcastle United - Arsenal Londyn 2
84. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1
86. Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała 1
87. AC Milan - SSC Napoli 2

88. Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
89. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 1
90. Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz 1
91. Atletico Madryt - Levante UD 1
94. Manchester United - West Bromwich Albion 1
96. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1
98. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1
99. Anderlecht Bruksela - Club Brugge 1
102. FOGO Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 1
104. MT Melsungen - TV 05/07 Huttenberg 1

105. Malaga CF - Real Madryt 2
107. Paris Saint-Germain - AS Monaco 1
108. Sporting Kansas City - Seattle Sounders 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 14

Obowiązuje na dni: 9-15.04.2018

 

 

6. FC Barcelona - Bidasoa Irun  1

7. AS Roma - FC Barcelona  2

8. Manchester City - Liverpool FC  1

10. Washington Wizards - Boston Celtics  1

16. Bayern Monachium - Sevilla FC  1

17. Real Madryt - Juventus Turyn  1

18. Wolverhampton Wanderers - Derby County  1

22. Sporting Lizbona - Atletico Madryt  2

23. CSKA Moskwa - Arsenal Londyn  2

24. Olympique Marsylia - RB Lipsk  1

 

 

26. Polska - Szwecja  1

28. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk  1

32. Polska - Rosja  1

34. Lech Poznań - Korona Kielce  1

35. VfL Wolfsburg - FC Augsburg  1

36. FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers  1

40. NMC Górnik Zabrze - Orlen WIsła Płock  2

44. Southampton FC - Chelsea Londyn  2

47. Cracovia Kraków - Piast Gliwice  1

49. TSG 1899 Hoffenheim - HSV Hamburg  1

 

 

50. VfB Stuttgart - Hannover 96  1

52. Szachtar Donieck - Dynamo Kijów  X

55. FC Barcelona - Valencia CF  1

57. GKS Katowice - Stal Mielec  1

58. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze  1

61. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach  1

62. Liverpool FC - Bournemouth AFC  1

65. New York Red Bulls - Montreal Impact  1

69. Rhein-Neckar Lowen - HSG Wetzlar  1

70. Tottenham Hotspur - Manchester City  2

 

 

71. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan  2

72. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna  1

73. Chicago Fire - Los Angeles Galaxy  2

77. AC Fiorentina - SPAL 2013  1

80. MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz  2

81. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City  1

83. Newcastle United - Arsenal Londyn  2

84. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht  1

85. Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno  2

87. AC Milan - SSC Napoli  2

 

 

88. Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2

89. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund  2

90. Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz  1

91. Atletico Madryt - Levante UD  1

94. Manchester United - West Bromwich Albion  1

95. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów  2

96. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz  1

97. Werder Brema - RB Lipsk  2

98. Juventus Turyn - Sampdoria Genua  1

99. Anderlecht Bruksela - Club Brugge  1

 

 

100. Viktoria Pilzno - Sparta Praga  2

102. FOGO Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów  1

105. Malaga CF - Real Madryt  2

106. Lazio Rzym - AS Roma  X

107. Paris Saint-Germain - AS Monaco  1

108. Sporting Kansas City - Seattle Sounders  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 13 Kolejka :

 

1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa  1:1
2. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  1:2
3. Udinese Calcio - AC Fiorentina  0:2
4. Sevilla FC - Bayern Monachium  1:2
5. Juventus Turyn - Real Madryt  0:3
6. Fulham Londyn - Leeds United  2:0
7. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa  1:3
8. Benevento Calcio - Hellas Verona  3:0
9. Dinamo Kazań - Imoco Volley Conegliano  3:2
10. Korona Kielce - Arka Gdynia  2:1
11. AC Milan - Inter Mediolan  0:0
12. Stade Rennes - AS Monaco  1:1
13. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen  3:2
14. FC Barcelona - AS Roma  4:1
15. Liverpool FC - Manchester City  3:0
16. CA Penarol - Atletico Tucuman  3:1
17. Toronto Raptors - Boston Celtics  96:78
18. VakifBank Stambuł - Volero Zurych  3:0
19. Polska - Czechy  21:25
20. Igor Gorgonzola Novara - Galatasaray Stambuł  1:3
21. Atletico Madryt - Sporting Lizbona  2:0
22. Lazio Rzym - Red Bull Salzburg  4:2
23. Arsenal Londyn - CSKA Moskwa  4:1
24. RB Lipsk - Olympique Marsylia  1:0
25. Washington Capitals - Nashville Predators  3:4
26. Cleveland Cavaliers - Washington Wizards  119:115
27. Estudiantes La Plata - Santos FC  0:1
28. TTC Fakel Gazprom - Sporting Clube de Portugal  3:0
29. Polska - Albania  1:1
30. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno  85:86  po dogrywce
31. Fortuna Dusseldorf - VfL Bochum  1:2
32. Borussia Dusseldorf - TTF Liebherr Ochsenhausen  3:2
33. Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra  47:43
34. Darussafaka Basketbol - Istanbul BBSK  79:77
35. Hannover 96 - Werder Brema  2:1
36. Sporting Charleroi - Anderlecht Bruksela  1:2
37. AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain  1:1
38. Deportivo La Coruna - Malaga CF  3:2
39. Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers  132:130
40. Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators  4:0
41. Eskisehir Basket - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol  76:72
42. 1.FC Nurnberg - FC Heidenheim  3:2
43. Deportivo Alaves - Getafe CF  2:0
44. Everton FC - Liverpool FC  0:0
45. Norwich City - Aston Villa  3:1
46. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno  45:45
47. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk  2:3
48. Benevento Calcio - Juventus Turyn  2:4
49. Sparta Praga - Dukla Praga  3:0
50. FC Augsburg - Bayern Monachium  1:4
51. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin  2:1
52. Energa AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin  23:23  po rzutach karnych 3:4
53. Stoke City - Tottenham Hotspur  1:2
54. ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła  57:33
55. Sturm Graz - Austria Wiedeń  0:2
56. Lech Poznań - Górnik Zabrze  3:1
57. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin  3:0
58. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia  4:2
59. Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin  2:2
60. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock  1:3
61. Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1:1
62. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków  0:0
63. Śląsk Wrocław - Korona Kielce  1:1
63. Stal Mielec - Raków Częstochowa  2:3
64. AS Roma - AC Fiorentina  0:2
65. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Dr. Casl Zagrzeb  1:3
66. Manchester City - Manchester United  2:3
67. HSV Hamburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  3:2
68. Real Betis - SD Eibar  2:0
69. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven  2:3
70. FC Barcelona - CD Leganes  3:1
71. Sampdoria Genua - Genoa CFC  0:0
72. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets  115:134
73. Atlanta United - Los Angeles FC  5:0
74. Tony Ferguson - Khabib Nurmagomedov  walka nie będzie liczona
75. Rose Namajunas - Joanna Jędrzejczyk  wygrana Rose Namajunas
76. Levante UD - UD Las Palmas  2:1
77. Torino FC - Inter Mediolan  1:0
78. Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń  69:87
79. FC Ingolstadt - Arminia Bielefeld  2:2
80. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam  1:3
81. Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź  45:45
82. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź  3:0
83. SSC Napoli - Chievo Verona  2:1
84. LASK Linz - Red Bull Salzburg  1:0
85. Arsenal Londyn - Southampton FC  3:2
86. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart  3:0
87. MrGarden GKM Grudziądz - FORbet Włókniarz Częstochowa  45:45
88. Real Madryt - Atletico Madryt  1:1
89. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo  1:0
90. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - Sebastian    Vettel
91. Chelsea Londyn - West Ham United  1:1
92. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole  1:0
93. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim  1:1
94. Udinese Calcio - Lazio Rzym  1:2
95. Real Sociedad - Girona FC  5:0
96. Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń  54:35
97. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin  1:3
98. AC Milan - US Sassuolo  1:1
99. Valencia CF - Espanyol Barcelona  1:0
100. Olympique Marsylia - Montpellier HSC  0:0
101. Herbalife Gran Canaria - FC Barcelona  77:93
102. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów  1:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 330 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27)

2.lukas_k - 243 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48)

3.bartek2lp2 - 201 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49)

4.aro - 196 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 14 Kolejka :

 

1. Dafi Społem Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1:3
2. RB Lipsk - Bayer Leverkusen  1:4
3. Villarreal CF - Athletic Bilbao  1:3
4. VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3
5. Szkocja - Polska  3:0
6. FC Barcelona - Bidasoa Irun  29:26
7. AS Roma - FC Barcelona  3:0
8. Manchester City - Liverpool FC  1:2
9. Aston Villa - Cardiff City  1:0
10. Washington Wizards - Boston Celtics  113:101
11. Lokomotiw Nowosybirsk - Sir Colussi Sicoma Perugia  3:2
12. ŁKS Commercecon Łódź - Poli Budowlani Toruń  3:0
13. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police  1:3
14. Trentino Diatec - Cucine Lube Civitanova  2:3
15. Monbus Obradoiro - Unicaja Malaga  91:97  po dogrywce
16. Bayern Monachium - Sevilla FC  0:0
17. Real Madryt - Juventus Turyn  1:3
18. Wolverhampton Wanderers - Derby County  2:0
19. Bada Huesca - ABANCA Ademar Leon  21:25
20. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires  1:1
21. TBV Lemgo - SG Flensburg-Handewitt  23:32
22. Sporting Lizbona - Atletico Madryt  1:0
23. CSKA Moskwa - Arsenal Londyn  2:2
24. Olympique Marsylia - RB Lipsk  5:2
25. Valencia Basket Club - Baskonia Vitoria Gasteiz  81:77
26. Polska - Szwecja  10:6
27. Yesilgiresun Belediye Spor - Fenerbahce Dogus Stambuł  70:93
28. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk  1:2
29. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa  2:3
30. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg  1:2
31. forBET Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów  54:36
32. Polska - Rosja  3:2
33. Heracles Almelo - AZ Alkmaar  0:3
34. Lech Poznań - Korona Kielce  0:1
35. VfL Wolfsburg - FC Augsburg  0:0
36. FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers  28:29
37. Aston Villa - Leeds United  1:0
38. Girona FC - Real Betis  0:1
39. Istanbul BBSK - Banvit BK  65:72
40. NMC Górnik Zabrze - Orlen WIsła Płock  21:27
41. Sevilla FC - Villarreal CF  2:2
42. FC St. Pauli - 1.FC Union Berlin  0:1
43. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Moskwa  0:4
44. Southampton FC - Chelsea Londyn  2:3
45. Trabzonspor Medical Park - Eskisehir Basket  73:86
46. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:0
47. Cracovia Kraków - Piast Gliwice  2:1
48. Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt  4:1
49. TSG 1899 Hoffenheim - HSV Hamburg  2:0
50. VfB Stuttgart - Hannover 96  1:1
51. Swansea City - Everton FC  1:1
52. Szachtar Donieck - Dynamo Kijów  0:1
53. Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  48:42
54. Sturm Graz - SV Mattersburg  3:0
55. FC Barcelona - Valencia CF  2:1
56. Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław  47:43
57. GKS Katowice - Stal Mielec  0:2
58. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze  1:2
59. Chievo Verona - Torino FC  0:0
60. Liberbank C. Encantada - Quabit Guadalajara  32:26
61. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach  5:1
62. Liverpool FC - Bournemouth AFC  3:0
63. CD Leganes - Celta Vigo  1:0
64. Fulham Londyn - Brentford FC  1:1
65. New York Red Bulls - Montreal Impact  3:1
66. Michał Andryszak - Phil De Fries  wygrana Phil De Fries
67. Damian Janikowski - Yannick Bahati  wygrana Damian Janikowski
68. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin  0:1
69. Rhein-Neckar Lowen - HSG Wetzlar  34:25
70. Tottenham Hotspur - Manchester City  1:3
71. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan  0:0
72. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna  2:3
73. Chicago Fire - Los Angeles Galaxy  0:1
74. Dustin Poirier - Justin Gaethje  wygrana Dustin Poirier
75. Formuła 1 - Grand Prix Chin - Daniel Ricciardo
76. SD Eibar - Deportivo Alaves  0:1
77. AC Fiorentina - SPAL 2013  0:0
78. AZS Koszalin - Asseco Gdynia  66:84
79. Baskonia Vitoria Gasteiz - Iberostar Tenerife  100:94
80. MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz  21:21  po rzutach karnych  1:2
81. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City  2:0
82. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Heidenheim  mecz nie będzie liczony
83. Newcastle United - Arsenal Londyn  2:1  
84. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht  3:1
85. Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno  54:35
86. Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała  3:1
87. AC Milan - SSC Napoli  0:0
88. Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2:0
89. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund  2:0
90. Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz  53:37
91. Atletico Madryt - Levante UD  3:0
92. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń  0:4
93. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam  3:0
94. Manchester United - West Bromwich Albion  0:1
95. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów  1:0
96. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz  1:0
97. Werder Brema - RB Lipsk  1:1
98. Juventus Turyn - Sampdoria Genua  3:0
99. Anderlecht Bruksela - Club Brugge  1:0
100. Viktoria Pilzno - Sparta Praga  2:2
101. Getafe CF - Espanyol Barcelona  1:0
102. FOGO Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów  48:42
103. Unicaja Malaga - FC Barcelona  80:78
104. MT Melsungen - TV 05/07 Huttenberg  26:28
105. Malaga CF - Real Madryt  1:2
106. Lazio Rzym - AS Roma  0:0
107. Paris Saint-Germain - AS Monaco  7:1
108. Sporting Kansas City - Seattle Sounders  2:2

 

Tabela :

 

1.tyrla - 339 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32)

2.lukas_k - 251 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49)

3.bartek2lp2 - 209 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49)

4.aro - 198 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 15

Obowiązuje na dni: 16-22.04.2018

 

1. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (Polsat Sport Extra 18:00 WT) - siatkówka kobiet, liga polska

2. Deportivo La Coruna - Sevilla FC (Eleven Sports 2 19:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska

3. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt (Polsat Sport Extra 20:15 WT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

4. Arka Gdynia - Korona Kielce (Polsat Sport 20:30 WT) - piłka nożna, Puchar Polski

5. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur (C+ Sport 20:40 WT) - piłka nożna, liga angielska

6. Inter Mediolan - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 20:40 WT) - piłka nożna, liga włoska

7. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (TVP Sport, TVP 3 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec

8. Celta Vigo - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska

9. Villarreal CF - CD Leganes (Eleven Sports 2 21:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska

10. Les Herbiers VF - FC Chambly (TVP Sport 21:25 WT) - piłka nożna, Puchar Francji

11. Cerro Porteno - Gremio Porto Alegre (Sportklub 2:30 ŚR) - piłka nożna, Copa Libertadores

12. Benevento Calcio - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 17:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska

13. Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 18:25 ŚR) - piłka nożna, liga holenderska

14. SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB (C+ Sport 2, Eleven Sports 3 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

15. Valencia CF - Getafe CF (Eleven Sports 1 19:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

16. Legia Warszawa - Górnik Zabrze (Polsat Sport 20:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski

17. Fraikin BM. Granollers - ABANCA Ademar Leon (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

18. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt (TVP Sport 20:35 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec

19. Bournemouth AFC - Manchester United (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga angielska

20. SSC Napoli - Udinese Calcio (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga włoska

21. Crotone FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 3 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga włoska

22. Torino FC - AC Milan (Eleven Sports 4 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga włoska

23. Real Madryt - Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 21:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

24. SM Caen - Paris Saint-Germain (TVP Sport 21:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji

25. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 23:00 ŚR) - piłka nożna, liga holenderska

26. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

27. Real Sociedad - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 19:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska

28. Deportivo Alaves - Girona FC (Eleven Sports 2 19:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska

29. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport 20:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska

30. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport Extra 20:30 CZW) - siatkówka kobiet, liga polska

31. Burnley FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 20:40 CZW) - piłka nożna, liga angielska

32. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo (Polsat Sport News 20:40 CZW) - piłka nożna, liga holenderska

33. THW Kiel - Fuchse Berlin (Sportklub 20:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

34. Real Betis - UD Las Palmas (Eleven Sports 1 21:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska

35. Levante UD - Malaga CF (Eleven Sports 2 21:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska

36. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL

37. Chelsea Londyn - FC Porto (nSport+ 12:55 PT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

38. Manchester City - FC Barcelona (nSport+ 16:55 PT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

39. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

40. Eintracht Brunszwik - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

41. Borussia Monchengladbach - VfL Wolfsburg (C+ Sport 2 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

42. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

43. Stal Mielec - Odra Opole (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

44. Millwall FC - Fulham Londyn (Eleven Sports 1 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

45. Gloucester Rugby - Newcastle Falcons (Polsat Sport News 20:45 PT) - rugby, Challenge Cup

46. CD Leganes - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

47. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno (Polsat Sport Extra 23:40 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

48. Eskisehir Basket - Yesilgiresun Belediye Spor (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

49. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

50. SD Eibar - Getafe CF (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

51. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

52. West Bromwich Albion - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

53. Cardiff Blues - Pau (Polsat Sport News 14:00 SOB) - rugby, Challenge Cup

54. Gaziantep Basketvol - Sakarya Buyuksehir Belediye Spor (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

55. SPAL 2013 - AS Roma (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

56. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (C+ Now, nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

57. Hannover 96 - Bayern Monachium (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

58. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

59. Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho (TVP Sport 15:50 SOB) - piłka nożna, charytatywny mecz towarzyski

60. Watford FC - Crystal Palace (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

61. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 3 16:00 SOB) - żużel, 1.liga polska

62. Celta Vigo - Valencia CF (Eleven Sports 4 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

63. MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno (nSport+ 17:30 SOB) - żużel, liga polska

64. Chrobry Głogów - GKS Katowice (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

65. Górnik Zabrze - Wisła Płock (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

66. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain (C+, Eleven Sports 3 18:00 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

67. Manchester United - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 2 18:10 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii

68. US Sassuolo - AC Fiorentina (Eleven Sports 4 18:10 SOB) - piłka nożna, liga włoska

69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

70. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

71. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 18:55 SOB) - piłka ręczna, Puchar Polski

72. En Avant Guingamp - AS Monaco (Eleven Sports 4 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

73. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

74. KRC Genk - Anderlecht Bruksela (Eleven Sports 2 20:25 SOB) - piłka nożna, liga belgijska

75. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska

76. Bada Huesca - BM. Logrono La Rioja (Sportklub 20:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska

77. AC Milan - Benevento Calcio (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

78. Cardiff City - Nottingham Forest (Eleven Sports 3 20:40 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

79. FC Barcelona - Sevilla FC (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, Puchar Króla

80. Pinar Karsiyaka - Muratbey Usak (Sportklub 22:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

81. Leinster Rugby - Scarlets (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - rugby, European Champions Cup

82. Edson Barboza - Kevin Lee (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

83. Girona FC - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

84. Cagliari Calcio - Bologna FC (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

85. Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

86. Fortuna Dusseldorf - FC Ingolstadt (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

87. Arsenal Londyn - West Ham United (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

88. ROW Rybnik - Orzeł Łódź (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska

89. Lazio Rzym - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

90. Chievo Verona - Inter Mediolan (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

91. Rhein-Necar Lowen - HSG Wetzlar (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

92. Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

93. FC Augsburg - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 3 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

94. Chelsea Londyn - Southampton FC (Eleven Sports 1 15:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii

95. Węgry - Kazachstan (TVP Sport 15:55 ND) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

96. Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska

97. THW Kiel - RK Vardar Skopje (C+ Sport 2, Eleven Sports 4 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

98. Manchester City - Swansea City (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

99. Wisła Kraków - Legia Warszawa (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

100. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

101. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

102. Lokomotiw Moskwa - FK Ufa (Polsat Sport News 17:55 ND) - piłka nożna, liga rosyjska

103. AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin (Sportklub 18:00 ND) - futsal, liga polska

104. Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (TVP Sport 18:10 ND) - piłka ręczna kobiet, liga polska

105. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

106. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska

107. HBC Nantes - Skjern Handbold (C+ Sport 2 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

108. Polska - Włochy (TVP Sport 19:20 ND) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Budapeszcie

109. Slovan Liberec - Slavia Praga (Polsat Sport News 20:07 ND) - piłka nożna, liga czeska

110. Juventus Turyn - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

111. Atletico Madryt - Real Betis (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

112. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

113. Seattle Sounders - Minnesota United (Eurosport 2 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

114. Racing 92 - Munster Rugby (Polsat Sport Extra 22:30 ND) - rugby, European Champions Cup

115. Portland Timbers - New York City (Eurosport 1 0:15 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2

2. Deportivo La Coruna - Sevilla FC 2

3. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt 2

4. Arka Gdynia - Korona Kielce 1

5. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2

6. Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1

7. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2

8. Celta Vigo - FC Barcelona 2

9. Villarreal CF - CD Leganes 1

10. Les Herbiers VF - FC Chambly 1

 

11. Cerro Porteno - Gremio Porto Alegre 2

12. Benevento Calcio - Atalanta Bergamo 2

13. Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven 2

14. SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB 1

15. Valencia CF - Getafe CF 1

16. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1

17. Fraikin BM. Granollers - ABANCA Ademar Leon 2

18. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1

19. Bournemouth AFC - Manchester United 2

20. SSC Napoli - Udinese Calcio 1

 

21. Crotone FC - Juventus Turyn 2

22. Torino FC - AC Milan 2

23. Real Madryt - Athletic Bilbao 1

24. SM Caen - Paris Saint-Germain 2

25. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2

26. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen 2

27. Real Sociedad - Atletico Madryt 2

28. Deportivo Alaves - Girona FC 1

29. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

30. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 2

 

31. Burnley FC - Chelsea Londyn 2

32. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1

33. THW Kiel - Fuchse Berlin 1

34. Real Betis - UD Las Palmas 1

35. Levante UD - Malaga CF 1

36. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 1

37. Chelsea Londyn - FC Porto 1

38. Manchester City - FC Barcelona 2

39. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 2

40. Eintracht Brunszwik - Arminia Bielefeld 1

 

41. Borussia Monchengladbach - VfL Wolfsburg 1

42. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2

43. Stal Mielec - Odra Opole 1

44. Millwall FC - Fulham Londyn 2

45. Gloucester Rugby - Newcastle Falcons 1

46. CD Leganes - Deportivo La Coruna 1

47. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1

48. Eskisehir Basket - Yesilgiresun Belediye Spor 1

49. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1

50. SD Eibar - Getafe CF 1

 

51. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli 2

52. West Bromwich Albion - Liverpool FC 2

53. Cardiff Blues - Pau 1

54. Gaziantep Basketvol - Sakarya Buyuksehir Belediye Spor 1

55. SPAL 2013 - AS Roma 2

56. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2

57. Hannover 96 - Bayern Monachium 2

58. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim 1

59. Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho 1

60. Watford FC - Crystal Palace 1

 

61. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 1

62. Celta Vigo - Valencia CF 2

63. MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno 2

64. Chrobry Głogów - GKS Katowice 2

65. Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

66. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain 1

67. Manchester United - Tottenham Hotspur 2

68. US Sassuolo - AC Fiorentina 2

69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1

70. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1

 

71. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy 2

72. En Avant Guingamp - AS Monaco 2

73. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2

74. KRC Genk - Anderlecht Bruksela 2

75. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1

76. Bada Huesca - BM. Logrono La Rioja 2

77. AC Milan - Benevento Calcio 1

78. Cardiff City - Nottingham Forest 1

79. FC Barcelona - Sevilla FC 1

80. Pinar Karsiyaka - Muratbey Usak 1

 

81. Leinster Rugby - Scarlets 1

82. Edson Barboza - Kevin Lee 2

83. Girona FC - Espanyol Barcelona 2

84. Cagliari Calcio - Bologna FC 1

85. Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 1

86. Fortuna Dusseldorf - FC Ingolstadt 1

87. Arsenal Londyn - West Ham United 1

88. ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1

89. Lazio Rzym - Sampdoria Genua 1

90. Chievo Verona - Inter Mediolan 2

 

91. Rhein-Necar Lowen - HSG Wetzlar 1

92. Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 2

93. FC Augsburg - 1.FSV Mainz 1

94. Chelsea Londyn - Southampton FC 1

95. Węgry - Kazachstan 1

96. Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa 1

97. THW Kiel - RK Vardar Skopje 1

98. Manchester City - Swansea City 1

99. Wisła Kraków - Legia Warszawa X

100. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2

 

101. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

102. Lokomotiw Moskwa - FK Ufa 1

103. AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin 2

104. Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 1

105. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna X

106. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów 1

107. HBC Nantes - Skjern Handbold 1

108. Polska - Włochy 1

109. Slovan Liberec - Slavia Praga 2

110. Juventus Turyn - SSC Napoli 1

 

111. Atletico Madryt - Real Betis 1

112. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 2

113. Seattle Sounders - Minnesota United 1

114. Racing 92 - Munster Rugby 1

115. Portland Timbers - New York City 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2

2. Deportivo La Coruna - Sevilla FC 2

3. Panathinaikos Superfoods Ateny - Real Madryt 2

4. Arka Gdynia - Korona Kielce 1

5. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2

6. Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1

7. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2

8. Celta Vigo - FC Barcelona 2

9. Villarreal CF - CD Leganes 1

10. Les Herbiers VF - FC Chambly 1

 

11. Cerro Porteno - Gremio Porto Alegre 2

12. Benevento Calcio - Atalanta Bergamo 2

13. Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven 2

14. SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB 1

15. Valencia CF - Getafe CF 1

16. Legia Warszawa - Górnik Zabrze X

17. Fraikin BM. Granollers - ABANCA Ademar Leon 2

18. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1

19. Bournemouth AFC - Manchester United 2

20. SSC Napoli - Udinese Calcio 1

 

21. Crotone FC - Juventus Turyn 2

22. Torino FC - AC Milan 2

23. Real Madryt - Athletic Bilbao 1

24. SM Caen - Paris Saint-Germain 2

25. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2

26. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen 2

27. Real Sociedad - Atletico Madryt 2

28. Deportivo Alaves - Girona FC 1

29. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

30. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 2

 

31. Burnley FC - Chelsea Londyn 2

32. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1

33. THW Kiel - Fuchse Berlin 1

34. Real Betis - UD Las Palmas 1

35. Levante UD - Malaga CF 1

36. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 1

37. Chelsea Londyn - FC Porto 1

38. Manchester City - FC Barcelona 1

39. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 2

40. Eintracht Brunszwik - Arminia Bielefeld 1

 

41. Borussia Monchengladbach - VfL Wolfsburg 1

42. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2

43. Stal Mielec - Odra Opole 1

44. Millwall FC - Fulham Londyn 2

45. Gloucester Rugby - Newcastle Falcons 1

46. CD Leganes - Deportivo La Coruna 1

47. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1

48. Eskisehir Basket - Yesilgiresun Belediye Spor 1

49. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1

50. SD Eibar - Getafe CF 1

 

51. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli 2

52. West Bromwich Albion - Liverpool FC 2

53. Cardiff Blues - Pau 1

54. Gaziantep Basketvol - Sakarya Buyuksehir Belediye Spor 1

55. SPAL 2013 - AS Roma 2

56. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2

57. Hannover 96 - Bayern Monachium 2

58. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim 1

59. Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho 1

60. Watford FC - Crystal Palace 1

 

61. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 1

62. Celta Vigo - Valencia CF 2

63. MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno 2

64. Chrobry Głogów - GKS Katowice 2

65. Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

66. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain 1

67. Manchester United - Tottenham Hotspur 2

68. US Sassuolo - AC Fiorentina 2

69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1

70. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1

 

71. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy 2

72. En Avant Guingamp - AS Monaco 2

73. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2

74. KRC Genk - Anderlecht Bruksela 2

75. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1

76. Bada Huesca - BM. Logrono La Rioja 2

77. AC Milan - Benevento Calcio 1

78. Cardiff City - Nottingham Forest 1

79. FC Barcelona - Sevilla FC 1

80. Pinar Karsiyaka - Muratbey Usak 1

 

81. Leinster Rugby - Scarlets 1

82. Edson Barboza - Kevin Lee 2

83. Girona FC - Espanyol Barcelona 2

84. Cagliari Calcio - Bologna FC 1

85. Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 1

86. Fortuna Dusseldorf - FC Ingolstadt 1

87. Arsenal Londyn - West Ham United 1

88. ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1

89. Lazio Rzym - Sampdoria Genua 1

90. Chievo Verona - Inter Mediolan 2

 

91. Rhein-Necar Lowen - HSG Wetzlar 1

92. Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 2

93. FC Augsburg - 1.FSV Mainz 1

94. Chelsea Londyn - Southampton FC 1

95. Węgry - Kazachstan 1

96. Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa 1

97. THW Kiel - RK Vardar Skopje 1

98. Manchester City - Swansea City 1

99. Wisła Kraków - Legia Warszawa X

100. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2

 

101. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

102. Lokomotiw Moskwa - FK Ufa 1

103. AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin 2

104. Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 1

105. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna X

106. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów 1

107. HBC Nantes - Skjern Handbold 1

108. Polska - Włochy 1

109. Slovan Liberec - Slavia Praga 2

110. Juventus Turyn - SSC Napoli 1

 

111. Atletico Madryt - Real Betis 1

112. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 2

113. Seattle Sounders - Minnesota United 1

114. Racing 92 - Munster Rugby 1

115. Portland Timbers - New York City 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 15

Obowiązuje na dni: 16-22.04.2018

 

 

4. Arka Gdynia - Korona Kielce  1

5. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur  2

6. Inter Mediolan - Cagliari Calcio  1

7. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium  2

8. Celta Vigo - FC Barcelona  2

9. Villarreal CF - CD Leganes  1

10. Les Herbiers VF - FC Chambly  1

13. Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven  2

15. Valencia CF - Getafe CF  1

18. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt  1

 

 

19. Bournemouth AFC - Manchester United  2

20. SSC Napoli - Udinese Calcio  1

21. Crotone FC - Juventus Turyn  2

22. Torino FC - AC Milan  2

23. Real Madryt - Athletic Bilbao  1

24. SM Caen - Paris Saint-Germain  2

25. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam  2

26. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen  2

27. Real Sociedad - Atletico Madryt  2

29. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra  1

 

 

31. Burnley FC - Chelsea Londyn  2

32. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo  1

39. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław  1

42. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań  2

43. Stal Mielec - Odra Opole  1

47. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno  1

50. SD Eibar - Getafe CF  1

52. West Bromwich Albion - Liverpool FC  2

55. SPAL 2013 - AS Roma  2

57. Hannover 96 - Bayern Monachium  2

 

 

58. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim  1

59. Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho  2

61. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin  1

62. Celta Vigo - Valencia CF 2

63. MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno  2

64. Chrobry Głogów - GKS Katowice  1

65. Górnik Zabrze - Wisła Płock  1

66. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain  1

67. Manchester United - Tottenham Hotspur  1

68. US Sassuolo - AC Fiorentina  2

 

 

69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen  1

70. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach  1

72. En Avant Guingamp - AS Monaco  2

73. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok  1

74. KRC Genk - Anderlecht Bruksela  2

77. AC Milan - Benevento Calcio  1

78. Cardiff City - Nottingham Forest  1

79. FC Barcelona - Sevilla FC  1

80. Pinar Karsiyaka - Muratbey Usak  1

83. Girona FC - Espanyol Barcelona  1

 

 

84. Cagliari Calcio - Bologna FC  1

85. Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz  2

86. Fortuna Dusseldorf - FC Ingolstadt  1

88. ROW Rybnik - Orzeł Łódź  1

89. Lazio Rzym - Sampdoria Genua  X

90. Chievo Verona - Inter Mediolan  2

91. Rhein-Necar Lowen - HSG Wetzlar  1

92. Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia  2

94. Chelsea Londyn - Southampton FC  1

96. Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa  1

 

 

97. THW Kiel - RK Vardar Skopje  1

98. Manchester City - Swansea City  1

100. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra  1

101. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen  2

107. HBC Nantes - Skjern Handbold  1

108. Polska - Włochy  1

110. Juventus Turyn - SSC Napoli  2

111. Atletico Madryt - Real Betis  1

112. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain  2

115. Portland Timbers - New York City  2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 15
Obowiązuje na dni: 16-22.04.2018
 
4. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
5. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2
6. Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1
7. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
8. Celta Vigo - FC Barcelona 2
9. Villarreal CF - CD Leganes 1
12. Benevento Calcio - Atalanta Bergamo 2
13. Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven 2
14. SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB 1
15. Valencia CF - Getafe CF 1

16. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
18. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1
19. Bournemouth AFC - Manchester United 2
20. SSC Napoli - Udinese Calcio 1
21. Crotone FC - Juventus Turyn 2
23. Real Madryt - Athletic Bilbao 1
24. SM Caen - Paris Saint-Germain 2
25. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2
27. Real Sociedad - Atletico Madryt 2
29. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1

30. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1
31. Burnley FC - Chelsea Londyn 2
32. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1
33. THW Kiel - Fuchse Berlin 1
34. Real Betis - UD Las Palmas 1
35. Levante UD - Malaga CF 1
41. Borussia Monchengladbach - VfL Wolfsburg 1
42. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2
43. Stal Mielec - Odra Opole 1
47. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1

48. Eskisehir Basket - Yesilgiresun Belediye Spor 1
50. SD Eibar - Getafe CF 1
51. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli 1
52. West Bromwich Albion - Liverpool FC 2
54. Gaziantep Basketvol - Sakarya Buyuksehir Belediye Spor 1
55. SPAL 2013 - AS Roma 2
57. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
58. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim 1
61. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 1
62. Celta Vigo - Valencia CF 1

63. MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno 2
65. Górnik Zabrze - Wisła Płock 1
66. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain 1
67. Manchester United - Tottenham Hotspur 1
68. US Sassuolo - AC Fiorentina 2
69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1
70. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1
71. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy 2
72. En Avant Guingamp - AS Monaco 2
73. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1

74. KRC Genk - Anderlecht Bruksela 2
75. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1
77. AC Milan - Benevento Calcio 1
78. Cardiff City - Nottingham Forest 1
79. FC Barcelona - Sevilla FC 1
81. Leinster Rugby - Scarlets 1
83. Girona FC - Espanyol Barcelona 1
84. Cagliari Calcio - Bologna FC 1
85. Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz 1
87. Arsenal Londyn - West Ham United 1

88. ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
89. Lazio Rzym - Sampdoria Genua 1
90. Chievo Verona - Inter Mediolan 2
91. Rhein-Necar Lowen - HSG Wetzlar 1
94. Chelsea Londyn - Southampton FC 1
96. Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa 1
97. THW Kiel - RK Vardar Skopje 1
98. Manchester City - Swansea City 1
99. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1
101. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

102. Lokomotiw Moskwa - FK Ufa 1
106. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów 1
110. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
111. Atletico Madryt - Real Betis 1
112. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 2
113. Seattle Sounders - Minnesota United 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×