Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 6

Obowiązuje na dni: 12-18.02.2018

 

1. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska

2. FC St. Pauli - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 2 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

3. Chelsea Londyn - West Bromwich Albion (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska

4. Deportivo La Coruna - Real Betis (Eleven Sports 1 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska

5. PGE Skra Bełchatów - Lokomotiw Nowosybirsk (Polsat Sport 17:55 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

6. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce (C+ Sport 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska

7. Spacer`s Toulouse VB - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 19:55 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

8. Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport News 20:25 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

9. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

10. FC Basel - Manchester City (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

11. PAOK Saloniki - Halkbank Ankara (Polsat Sport News 23:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

12. Słowacja - OAR (Eurosport 2 13:00 ŚR) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

13. USA - Słowenia (Eurosport 1 14:45 ŚR) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

14. Białoruś - Polska (TVP Sport 16:50 ŚR) - koszykówka kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy

15. Arkas Izmir - Noliko Maaseik (Polsat Sport Extra 16:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

16. Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB (Polsat Sport 17:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar CEV

17. Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec (C+ Sport 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

18. Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań (Polsat Sport News 19:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

19. Trentino Diatec - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

20. Angel Ximenez-Avia Puente Genil - FC Barcelona (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

21. Real Madryt - Paris Saint-Germain (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

22. FC Porto - Liverpool FC (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

23. Dynamo Moskwa - Chaumont VB 52 Haute Marne (Polsat Sport News 22:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

24. VfB Friedrichshafen - Ford Store Levoranta Sastamala (Polsat Sport Extra 23:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

25. Finlandia - Niemcy (Eurosport 2 4:00 CZW) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

26. Norwegia - Szwecja (Eurosport 2 8:30 CZW) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

27. Czechy - Korea Południowa (Eurosport 1 14:30 CZW) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

28. Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo (C+ Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

29. Real Sociedad - Red Bull Salzburg (C+ Sport 2 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

30. Spartak Moskwa - Athletic Bilbao (nSport+ 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

31. Ostersunds FK - Arsenal Londyn (TVP Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

32. SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

33. Sir Colussi Sicoma Perugia - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Extra 20:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

34. SSC Napoli - RB Lipsk (C+ Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

35. FC Kopenhaga - Atletico Madryt (nSport+ 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

36. Celtic Glasgow - Zenit Sankt Petersburg (Eurosport 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

37. Olympique Lyon - Villarreal CF (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

38. Real Madryt - Unicaja Malaga (Sportklub 21:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, Puchar Króla

39. USA - Słowacja (Eurosport 2 4:00 PT) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

40. OAR - Słowenia (Eurosport 2 8:30 PT) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

41. Finlandia - Norwegia (Eurosport 2 13:00 PT) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

42. Szwecja - Niemcy (Eurosport 1 14:45 PT) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

43. Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce (Eurosport 1 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

44. ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

45. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

46. Herbalife Gran Canaria - Montakit Fuenlabrada (Sportklub 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Puchar Króla

47. Polska - Włochy (TVP Sport 19:55 PT) - hokej na lodzie, Turniej EIHC w Katowicach

48. Nikodem Jeżewski - Taras Ołeksiejenko (Polsat Sport 20:00 PT) - boks, gala Friday Boxing Night w Wyszkowie

49. Hertha Berlin - 1.FSV Mainz (C+ Sport 2 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

50. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

51. Leicester City - Sheffield United (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii

52. AS Monaco - Dijon FCO (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska

53. Chelsea Londyn - Hull City (Eleven Sports 1 20:55 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii

54. Girona FC - CD Leganes (Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

55. FC Barcelona - Baskonia Vitoria Gasteiz (Sportklub 21:30 PT) - koszykówka mężczyzn, Puchar Króla

56. Winnipeg Jets - Colorado Avalanche (TVP Sport 2:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

57. Raymundo Beltran - Paulus Moses (Polsat Sport 3:00 SOB) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBO w Reno

58. Kanada - Czechy (Eurosport 2 4:00 SOB) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

59. Szwajcaria - Korea Południowa (Eurosport 1 8:30 SOB) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

60. UD Las Palmas - Sevilla FC (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

61. FC Ingolstadt - FC St. Pauli (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

62. OAR - USA (Eurosport 2 13:00 SOB) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

63. Sheffield Wednesday - Swansea City (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii

64. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni dużej* (Eurosport 1, TVP 1 13:30 SOB)

65. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

66. Udinese Calcio - AS Roma (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

67. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

68. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

69. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

70. PGE VIVE Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko (C+, Eleven Sports 4 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

71. Rapid Wiedeń - Sturm Graz (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

72. SD Eibar - FC Barcelona (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

73. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg (Eleven Sports 3 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

74. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

75. IBB Polonia Londyn - Team Essex Blaze (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga angielska

76. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

77. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

78. Huddersfield Town - Manchester United (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii

79. FC Barcelona - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 2, Eleven Sports 3 19:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

80. PSV Eindhoven - sc Heerenveen (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

81. Polska - Kazachstan (TVP Sport 19:40 SOB) - hokej na lodzie, Turniej EIHC w Katowicach

82. Wisła Kraków - Arka Gdynia (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

83. Malaga CF - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

84. Genoa CFC - Inter Mediolan (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

85. SC DHfK Leipzig - SC Magdeburg (Sportklub 23:30 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka

86. Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL

87. Niemcy - Norwegia (Eurosport 2 4:00 ND) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

88. Czechy - Szwajcaria (Eurosport 2 8:30 ND) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

89. Real Sociedad - Levante UD (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

90. Torino FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

91. Szwecja - Finlandia (Eurosport 2 13:00 ND) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

92. Eintracht Brunszwik - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

93. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

94. Kanada - Korea Południowa (Eurosport 1 14:45 ND) - hokej na lodzie, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang

95. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

96. SSC Napoli - SPAL 2013 (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

97. TSV GDW Minden - TV 05/07 Huttenberg (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

98. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

99. FC Augsburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

100. Atletico Madryt - Athletic Bilbao (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

101. RK Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged (nSport+ 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

102. Rochdale AFC - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 2 16:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii

103. Lech Poznań - Pogoń Szczecin (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

104. Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

105. Sparta Praga - Slovan Liberec (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska

106. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina (Eleven Sports 3 18:05 ND) - piłka nożna, liga włoska

107. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 19:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska

108. Polska - Węgry (TVP Sport 19:10 ND) - hokej na lodzie, Turniej EIHC w Katowicach

109. Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka kobiet, liga polska

110. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub 20:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

111. Real Betis - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

112. AC Milan - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

113. Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

114. Wixo LPR Piacenza - Biosi Indexa Sora (Sportklub 22:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

115. Dynamo Kijów - Olimpik Donieck (Polsat Sport Extra 23:20 ND) - piłka nożna, liga ukraińska

116. Donald Cerrone - Yancy Medeiros (Polsat Sport 3:00 PN) - sporty walki, gala UFC Fight Night w Austin

117. Derrick Lewis - Marcin Tybura (Polsat Sport 3:00 PN) - sporty walki, gala UFC Fight Night w Austin

 

 

 

 

 

 


 

1. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2

2. FC St. Pauli - 1.FC Nurnberg 2

3. Chelsea Londyn - West Bromwich Albion 1

4. Deportivo La Coruna - Real Betis 2

5. PGE Skra Bełchatów - Lokomotiw Nowosybirsk 1

6. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce 2

7. Spacer`s Toulouse VB - Jastrzębski Węgiel 2

8. Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova 2

9. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 1

10. FC Basel - Manchester City 2

 

11. PAOK Saloniki - Halkbank Ankara 2

12. Słowacja - OAR 2

13. USA - Słowenia 1

14. Białoruś - Polska 2

15. Arkas Izmir - Noliko Maaseik 1

16. Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB 1

17. Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec 1

18. Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań 2

19. Trentino Diatec - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1

20. Angel Ximenez-Avia Puente Genil - FC Barcelona 2

 

21. Real Madryt - Paris Saint-Germain 1

22. FC Porto - Liverpool FC 2

23. Dynamo Moskwa - Chaumont VB 52 Haute Marne 1

24. VfB Friedrichshafen - Ford Store Levoranta Sastamala 1

25. Finlandia - Niemcy 1

26. Norwegia - Szwecja 2

27. Czechy - Korea Południowa 1

28. Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo 1

29. Real Sociedad - Red Bull Salzburg 1

30. Spartak Moskwa - Athletic Bilbao 2

 

31. Ostersunds FK - Arsenal Londyn 2

32. SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen 1

33. Sir Colussi Sicoma Perugia - Fenerbahce Stambuł 1

34. SSC Napoli - RB Lipsk 1

35. FC Kopenhaga - Atletico Madryt 2

36. Celtic Glasgow - Zenit Sankt Petersburg 2

37. Olympique Lyon - Villarreal CF X

38. Real Madryt - Unicaja Malaga 1

39. USA - Słowacja 1

40. OAR - Słowenia 1

 

41. Finlandia - Norwegia 1

42. Szwecja - Niemcy 1

43. Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2

44. ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce 1

45. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum 1

46. Herbalife Gran Canaria - Montakit Fuenlabrada 1

47. Polska - Włochy 1

48. Nikodem Jeżewski - Taras Ołeksiejenko 1

49. Hertha Berlin - 1.FSV Mainz 1

50. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1

 

51. Leicester City - Sheffield United 1

52. AS Monaco - Dijon FCO 1

53. Chelsea Londyn - Hull City 1

54. Girona FC - CD Leganes 1

55. FC Barcelona - Baskonia Vitoria Gasteiz 1

56. Winnipeg Jets - Colorado Avalanche 1

57. Raymundo Beltran - Paulus Moses 1

58. Kanada - Czechy 1

59. Szwajcaria - Korea Południowa 1

60. UD Las Palmas - Sevilla FC 2

 

61. FC Ingolstadt - FC St. Pauli X

62. OAR - USA 1

63. Sheffield Wednesday - Swansea City 2

64. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni dużej - Kamil Stoch

65. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 2

66. Udinese Calcio - AS Roma 2

67. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin X

68. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 2

69. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen 2

70. PGE VIVE Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko 1

 

71. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1

72. SD Eibar - FC Barcelona 2

73. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg 1

74. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt 1

75. IBB Polonia Londyn - Team Essex Blaze 1

76. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1

77. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1

78. Huddersfield Town - Manchester United 2

79. FC Barcelona - Orlen Wisła Płock 1

80. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1

 

81. Polska - Kazachstan 1

82. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1

83. Malaga CF - Valencia CF 2

84. Genoa CFC - Inter Mediolan 2

85. SC DHfK Leipzig - SC Magdeburg 2

86. Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 1

87. Niemcy - Norwegia 1

88. Czechy - Szwajcaria 1

89. Real Sociedad - Levante UD 1

90. Torino FC - Juventus Turyn 2

 

91. Szwecja - Finlandia 1

92. Eintracht Brunszwik - 1.FC Union Berlin 2

93. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1

94. Kanada - Korea Południowa 1

95. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1

96. SSC Napoli - SPAL 2013 1

97. TSV GDW Minden - TV 05/07 Huttenberg 1

98. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1

99. FC Augsburg - VfB Stuttgart 1

100. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1

 

101. RK Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged 1

102. Rochdale AFC - Tottenham Hotspur 2

103. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1

104. Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund 2

105. Sparta Praga - Slovan Liberec 1

106. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2

107. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2

108. Polska - Węgry 1

109. Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1

110. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten 1

 

111. Real Betis - Real Madryt 2

112. AC Milan - Sampdoria Genua X

113. Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux 1

114. Wixo LPR Piacenza - Biosi Indexa Sora 1

115. Dynamo Kijów - Olimpik Donieck 1

116. Donald Cerrone - Yancy Medeiros 1

117. Derrick Lewis - Marcin Tybura 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2

2. FC St. Pauli - 1.FC Nurnberg 2

3. Chelsea Londyn - West Bromwich Albion 1

4. Deportivo La Coruna - Real Betis 2

5. PGE Skra Bełchatów - Lokomotiw Nowosybirsk 1

6. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce 2

7. Spacer`s Toulouse VB - Jastrzębski Węgiel 2

8. Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova 2

9. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 1

10. FC Basel - Manchester City 2

 

11. PAOK Saloniki - Halkbank Ankara 2

12. Słowacja - OAR 2

13. USA - Słowenia 1

14. Białoruś - Polska 2

15. Arkas Izmir - Noliko Maaseik 1

16. Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB 1

17. Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec 1

18. Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań 2

19. Trentino Diatec - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1

20. Angel Ximenez-Avia Puente Genil - FC Barcelona 2

 

21. Real Madryt - Paris Saint-Germain 1

22. FC Porto - Liverpool FC 2

23. Dynamo Moskwa - Chaumont VB 52 Haute Marne 1

24. VfB Friedrichshafen - Ford Store Levoranta Sastamala 1

25. Finlandia - Niemcy 1

26. Norwegia - Szwecja 2

27. Czechy - Korea Południowa 1

28. Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo 1

29. Real Sociedad - Red Bull Salzburg 1

30. Spartak Moskwa - Athletic Bilbao 2

 

31. Ostersunds FK - Arsenal Londyn 2

32. SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen 1

33. Sir Colussi Sicoma Perugia - Fenerbahce Stambuł 1

34. SSC Napoli - RB Lipsk 1

35. FC Kopenhaga - Atletico Madryt 2

36. Celtic Glasgow - Zenit Sankt Petersburg 2

37. Olympique Lyon - Villarreal CF 2

38. Real Madryt - Unicaja Malaga 1

39. USA - Słowacja 1

40. OAR - Słowenia 1

 

41. Finlandia - Norwegia 1

42. Szwecja - Niemcy 1

43. Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 2

44. ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce 1

45. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum 1

46. Herbalife Gran Canaria - Montakit Fuenlabrada 1

47. Polska - Włochy 1

48. Nikodem Jeżewski - Taras Ołeksiejenko 1

49. Hertha Berlin - 1.FSV Mainz 1

50. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1

 

51. Leicester City - Sheffield United 1

52. AS Monaco - Dijon FCO 1

53. Chelsea Londyn - Hull City 1

54. Girona FC - CD Leganes 1

55. FC Barcelona - Baskonia Vitoria Gasteiz 1

56. Winnipeg Jets - Colorado Avalanche 1

57. Raymundo Beltran - Paulus Moses 1

58. Kanada - Czechy 1

59. Szwajcaria - Korea Południowa 1

60. UD Las Palmas - Sevilla FC 2

 

61. FC Ingolstadt - FC St. Pauli X

62. OAR - USA 1

63. Sheffield Wednesday - Swansea City 2

64. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni dużej - Kamil Stoch

65. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 2

66. Udinese Calcio - AS Roma 2

67. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 2

68. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 2

69. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen 2

70. PGE VIVE Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko 1

 

71. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1

72. SD Eibar - FC Barcelona 2

73. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg 1

74. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt 1

75. IBB Polonia Londyn - Team Essex Blaze 1

76. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1

77. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1

78. Huddersfield Town - Manchester United 2

79. FC Barcelona - Orlen Wisła Płock 2

80. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1

 

81. Polska - Kazachstan 1

82. Wisła Kraków - Arka Gdynia 2

83. Malaga CF - Valencia CF 2

84. Genoa CFC - Inter Mediolan 2

85. SC DHfK Leipzig - SC Magdeburg 2

86. Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 1

87. Niemcy - Norwegia 1

88. Czechy - Szwajcaria 1

89. Real Sociedad - Levante UD 1

90. Torino FC - Juventus Turyn 2

 

91. Szwecja - Finlandia 1

92. Eintracht Brunszwik - 1.FC Union Berlin 2

93. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1

94. Kanada - Korea Południowa 1

95. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1

96. SSC Napoli - SPAL 2013 1

97. TSV GDW Minden - TV 05/07 Huttenberg 1

98. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1

99. FC Augsburg - VfB Stuttgart 1

100. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1

 

101. RK Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged 1

102. Rochdale AFC - Tottenham Hotspur 2

103. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1

104. Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund 2

105. Sparta Praga - Slovan Liberec 1

106. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2

107. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2

108. Polska - Węgry 1

109. Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1

110. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten 1

 

111. Real Betis - Real Madryt 2

112. AC Milan - Sampdoria Genua X

113. Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux 1

114. Wixo LPR Piacenza - Biosi Indexa Sora 1

115. Dynamo Kijów - Olimpik Donieck 1

116. Donald Cerrone - Yancy Medeiros 1

117. Derrick Lewis - Marcin Tybura 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 6
Obowiązuje na dni: 12-18.02.2018

 
3. Chelsea Londyn - West Bromwich Albion 1
5. PGE Skra Bełchatów - Lokomotiw Nowosybirsk 1
6. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce 2
7. Spacer`s Toulouse VB - Jastrzębski Węgiel 2
8. Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova 2
9. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 1
10. FC Basel - Manchester City 2
11. PAOK Saloniki - Halkbank Ankara 2
12. Słowacja - OAR 2
13. USA - Słowenia 1

14. Białoruś - Polska 1
16. Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB 1
18. Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań 2
19. Trentino Diatec - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
20. Angel Ximenez-Avia Puente Genil - FC Barcelona 2
21. Real Madryt - Paris Saint-Germain 1
22. FC Porto - Liverpool FC 2
23. Dynamo Moskwa - Chaumont VB 52 Haute Marne 1
24. VfB Friedrichshafen - Ford Store Levoranta Sastamala 1
25. Finlandia - Niemcy 1

26. Norwegia - Szwecja 2
27. Czechy - Korea Południowa 1
28. Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo 1
29. Real Sociedad - Red Bull Salzburg 1
31. Ostersunds FK - Arsenal Londyn 2
32. SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen 1
33. Sir Colussi Sicoma Perugia - Fenerbahce Stambuł 1
34. SSC Napoli - RB Lipsk 1
35. FC Kopenhaga - Atletico Madryt 2
37. Olympique Lyon - Villarreal CF 1

38. Real Madryt - Unicaja Malaga 1
40. OAR - Słowenia 1
41. Finlandia - Norwegia 1
42. Szwecja - Niemcy 1
44. ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce 1
48. Nikodem Jeżewski - Taras Ołeksiejenko 1
50. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
51. Leicester City - Sheffield United 1
52. AS Monaco - Dijon FCO 1
53. Chelsea Londyn - Hull City 1

57. Raymundo Beltran - Paulus Moses 1
59. Szwajcaria - Korea Południowa 1
64. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni dużej - Kamil Stoch
65. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 2
66. Udinese Calcio - AS Roma 2
68. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 2
70. PGE VIVE Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko 1
72. SD Eibar - FC Barcelona 2
73. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg 1
74. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt 1

78. Huddersfield Town - Manchester United 2
79. FC Barcelona - Orlen Wisła Płock 1
80. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
82. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
89. Real Sociedad - Levante UD 1
90. Torino FC - Juventus Turyn 2
93. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1
94. Kanada - Korea Południowa 1
96. SSC Napoli - SPAL 2013 1
98. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1

100. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1
101. RK Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged 1
102. Rochdale AFC - Tottenham Hotspur 2
103. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
107. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2
109. Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1
111. Real Betis - Real Madryt 2
112. AC Milan - Sampdoria Genua 1
113. Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 6

Obowiązuje na dni: 12-18.02.2018

 

 

3. Chelsea Londyn - West Bromwich Albion  1

6. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce  2

8. Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova  2

9. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur  1

10. FC Basel - Manchester City  2

14. Białoruś - Polska  2

16. Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB  1

18. Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań  2

20. Angel Ximenez-Avia Puente Genil - FC Barcelona  2

21. Real Madryt - Paris Saint-Germain  1

 

 

22. FC Porto - Liverpool FC  2

23. Dynamo Moskwa - Chaumont VB 52 Haute Marne  1

25. Finlandia - Niemcy  1

27. Czechy - Korea Południowa  1

28. Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo   1

29. Real Sociedad - Red Bull Salzburg  1

32. SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen  1

34. SSC Napoli - RB Lipsk  1

35. FC Kopenhaga - Atletico Madryt  2

36. Celtic Glasgow - Zenit Sankt Petersburg  2

 

 

38. Real Madryt - Unicaja Malaga  1

40. OAR - Słowenia  1

43. Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce  2

47. Polska - Włochy  1

49. Hertha Berlin - 1.FSV Mainz  1

51. Leicester City - Sheffield United  1

52. AS Monaco - Dijon FCO  1

53. Chelsea Londyn - Hull City  1

60. UD Las Palmas - Sevilla FC  2

62. OAR - USA  2

 

 

63. Sheffield Wednesday - Swansea City  2

64. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni dużej - Kamil Stoch

65. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów  2

66. Udinese Calcio - AS Roma  2

67. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin  1

68. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium  2

69. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen  2

70. PGE VIVE Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko  1

71. Rapid Wiedeń - Sturm Graz  1

72. SD Eibar - FC Barcelona  2

 

 

73. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg  1

74. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt  1

75. IBB Polonia Londyn - Team Essex Blaze  1

77. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim  1

78. Huddersfield Town - Manchester United  2

79. FC Barcelona - Orlen Wisła Płock  1

80. PSV Eindhoven - sc Heerenveen  1

81. Polska - Kazachstan  1

82. Wisła Kraków - Arka Gdynia  2

83. Malaga CF - Valencia CF  2

 

 

84. Genoa CFC - Inter Mediolan  2

85. SC DHfK Leipzig - SC Magdeburg  1

88. Czechy - Szwajcaria  1

89. Real Sociedad - Levante UD  1

90. Torino FC - Juventus Turyn  2

91. Szwecja - Finlandia  2

92. Eintracht Brunszwik - 1.FC Union Berlin  1

93. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo  1

96. SSC Napoli - SPAL 2013  1

97. TSV GDW Minden - TV 05/07 Huttenberg  1

 

 

98. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice  1

99. FC Augsburg - VfB Stuttgart  1

100. Atletico Madryt - Athletic Bilbao  1

102. Rochdale AFC - Tottenham Hotspur  2

103. Lech Poznań - Pogoń Szczecin  1

104. Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund  2

105. Sparta Praga - Slovan Liberec  1

107. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam  2

108. Polska - Węgry  1

110. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten  1

 

 

111. Real Betis - Real Madryt  2

112. AC Milan - Sampdoria Genua  1

115. Dynamo Kijów - Olimpik Donieck  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 5 Kolejka :

 

1. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź  3:1
2. Arminia Bielefeld - 1.FC Union Berlin  1:1
3. Lazio Rzym - Genoa CFC  1:2
4. Watford FC - Chelsea Londyn  4:1
5. UD Las Palmas - Malaga CF  1:0
6. Inter Mediolan - Spartak Moskwa  3:3  po rzutach karnych  3:1
7. Ajax Amsterdam - Paris Saint-Germain  0:0  po rzutach karnych  2:4
8. Grot Budowlani Łódź - Galatasaray Stambuł  1:3
9. SC Paderborn - Bayern Monachium  0:6
10. ROSA Radom - Petrol-Olimpija Lublana  75:58
11. Jyvaskylan Pallo - Vaxjo Lakers  2:0
12. Vizura Ruma - Dinamo Kazań  0:3
13. Bayer Leverkusen - Werder Brema  4:2  po dogrywce
14. Swansea City - Notts County  8:1
15. FK Żeljaznicar Sarajewo - Atletico Madryt  1:3
16. Agel Prostejov - Igor Gorgonzola Novara  0:3
17. Red Bull Salzburg - Sporting Lizbona  5:2
18. Developres SkyRes Rzeszów - Volero Zurych  1:3
19. KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze  25:24
20. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz  3:0
21. CEZ Nymburk - Stelmet Zielona Góra  84:70
22. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam  1:0
23. THW Kiel - Telekom Veszprem  22:20
24. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Stambuł  3:2
25. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel  3:2
26. Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna  32:31
27. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg  1:0
28. Tottenham Hotspur - Newport County  2:0
29. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam  2:4
30. Sevilla FC - CD Leganes  2:0
31. CSM Volei Alba Blaj - ASPTT Mulhouse VB  3:2
32. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa  3:2
33. Marica Płowdiw - Chemik Police  2:3
34. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia  2:1
35. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo  38:17
36. Unicaja Malaga - Anadolu Efes Stambuł  81:68
37. BCC Castellana Grotte - Bunge Ravenna  0:3
38. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen  3:0
39. Valencia CF - FC Barcelona  0:2
40. Washington Wizards - Boston Celtics  104:110  po dogrywce
41. Polska U-18 - Czechy U-18  0:2
42. Wisła Płock - Górnik Zabrze  4:2
43. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Linz AG Froschberg  3:1
44. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn  3:2
45. VfL Bochum - SV Darmstadt  2:1  
46. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa  2:3
47. RB Lipsk - FC Augsburg  2:0
48. AC Fiorentina - Juventus Turyn  0:2
49. Athletic Bilbao - UD Las Palmas  0:0
50. Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves  114:113
51. Winnipeg Jets - St. Louis Blues  2:5
52. Banvit BK - Besiktas Sompo Japan Stambuł  mecz nie będzie liczony
53. Villarreal CF - Deportivo Alaves  1:2
54. 1.FC Union Berlin - Fortuna Dusseldorf  3:1
55. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn  1:0
56. Sheffield United - Leeds United  2:1
57. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni normalnej - Andreas Wellinger
58. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów  0:3
59. SPAL 2013 - AC Milan  0:4
60. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz  4:1
61. Borussia Dortmund - HSV Hamburg  2:0
62. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin  0:2
63. Orlen Wisła Płock - HC Zagrzeb  27:24
64. Estonia - Polska  68:87
65. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg  0:1
66. Malaga CF - Atletico Madryt  0:1
67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław  2:1
68. FC Barcelona - HC Vardar Skopje  29:28
69. Crotone FC - Atalanta Bergamo  1:1
70. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin  3:0
71. Manchester City - Leicester City  5:1
72. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen  2:1
73. CD Leganes - SD Eibar  0:1
74. Sturm Graz - Wolfsberger AC  0:1
75. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven  1:2
76. Angers SCO - AS Monaco  0:4
77. Krzysztof Włodarczyk - Adam Gadajew  wygrana Krzysztof Włodarczyk
78. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków  1:1
79. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano  2:3
80. Die Eulen Ludwigshafen - Fuchse Berlin  19:25
81. Real Madryt - Real Sociedad  5:2
82. SSC Napoli - Lazio Rzym  4:1
83. Everton FC - Crystal Palace  3:1
84. Austria Wiedeń - LASK Linz  1:3
85. Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings  4:3
86. Golden State Warriors - San Antonio Spurs  122:105
87. Yoel Romero - Luke Rockhold  wygrana Yoel Romero
88. Sevilla FC - Girona FC  1:0
89. US Sassuolo - Cagliari Calcio  0:0
90. Ajax Amsterdam - Twente Enschede  2:1
91. MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański  71:75
92. Huddersfield Town - Bournemouth AFC  4:1
93. Aston Villa - Birmingham City  2:0
94. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam  3:1
95. MKS Będzin - GKS Katowice  2:3
96. Inter Mediolan - Bologna FC  2:1
97. Newcastle United - Manchester United  1:0
98. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce  0:3
99. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach  1:0
100. Sakarya Buyuksehir Basketbol - Yesilgiresun Belediyespor  77:66
101. FC Barcelona - Getafe CF  0:0
102. NFH - Nykoebing Falster Handboldklub - FC Midtjylland  21:21
103. Rhein-Neckar Lowen - MOL-Pick Szeged  35:37
104. Southampton FC - Liverpool FC  0:2
105. Arka Gdynia - Lech Poznań  0:0
106. Werder Brema - VfL Wolfsburg  3:1
107. Bunge Ravenna - Taiwan Excellence Latina  3:0
108. Celta Vigo - Espanyol Barcelona  2:2
109. SG Flensburg-Handewitt - PGE VIVE Kielce  32:32
110. Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź  2:3
111. Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń  2:1
112. Valencia CF - Levante UD  3:1
113. AS Roma - Benevento Calcio  5:2
114. Olympique Lyon - Stade Rennes  0:2
115. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers  99:121
116. Polska U-18 - Rumunia U-18  2:1
117. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket  90:58

 

Tabela :

 

1.tyrla - 102 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14)

2.lukas_k - 87 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38)

3.bartek2lp2 - 71 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38)

4.aro - 65 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 7

Obowiązuje na dni: 19-25.02.2018

 

1. Galatasaray Stambuł - Dinamo Moskwa (Polsat Sport Extra 16:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce (nSport+ 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska

3. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 19:00 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

4. Grot Budowlani Łódź - VakifBank Stambuł (Polsat Sport Extra 19:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

5. Vizura Ruma - Marica Płowdiw (Polsat Sport News 20:25 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

6. Chelsea Londyn - FC Barcelona (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

7. Bayern Monachium - Besiktas Stambuł (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

8. Dinamo Kazań - Chemik Police (Polsat Sport 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

9. Agel Prostejov - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport Extra 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

10. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern (Eleven Sports 2 18:25 ŚR) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

11. CD Leganes - Real Madryt (Eleven Sports 1 18:40 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

12. ASPTT Mulhouse VB - Volero Zurych (Polsat Sport Extra 19:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

13. Sir Safety Conad Perugia - Taiwan Excellence Latina (Sportklub 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

14. Sevilla FC - Manchester United (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

15. Szachtar Donieck - AS Roma (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

16. CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 16:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

17. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

18. Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Extra 20:25 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

19. Biosi Indexa Sora - BCC Castellana Grotte (Sportklub 20:45 CZW) - siatkówka mężczyn, liga włoska

20. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (Eurosport 1 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

21. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

22. SSV Jahn Regensburg - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

23. Polska - Kosowo (TVP Sport 18:50 PT) - koszykówka mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Świata

24. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

25. 1.FSV Mainz - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

26. Hull City - Sheffield United (Eleven Sports 4 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

27. FC Barcelona - Real Madryt (Polsat Sport News 20:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

28. Francja - Włochy (C+ Sport 2 20:55 PT) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

29. Deportivo La Coruna - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

30. New York Rangers - Minnesota Wild (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

31. Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

32. Energia MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

33. Celta Vigo - SD Eibar (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

34. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

35. Leicester City - Stoke City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

36. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

38. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

39. Bayern Monachium - Hertha Berlin (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

40. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

41. Liverpool FC - West Ham United (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

42. Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

43. Real Madryt - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

44. Toulouse FC - AS Monaco (Eleven Sports 3 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

45. THW Kiel - PGE VIVE Kielce (C+, Eleven Sports 2 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

46. HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold (nSport+ 17:35 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

47. Pogoń Szczecin - Wisła Płock (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

48. Bologna FC - Genoa CFC (Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

49. Watford FC - Everton FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

50. Werder Brema - HSV Hamburg (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

51. AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam (Polsat Sport Extra 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

52. Rapid Wiedeń - LASK Linz (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

53. Buducnost Podgorica - FTC-Rail Cargo Hungaria (nSport+ 19:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń

54. RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold (Eleven Sports 3 19:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

55. Łukasz Wierzbicki - Anderson Clayton (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala w Zgorzelcu

56. Cracovia Kraków - Legia Warszawa (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

57. Sportclub Rheindorf Altach - SV Mattersburg (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

58. FC Barcelona - Girona FC (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

59. Inter Mediolan - Benevento Calcio (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

60. Irlandia - Walia (C+ Sport 2 21:00 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

61. Liberbank C. Enctantada - BM. Logrono La Rioja (Sportklub 22:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska

62. Szkocja - Anglia (C+ Sport 2 23:00 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

63. Josh Emmett - Jeremy Stephens (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

64. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

65. Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - boks, walka o pas federacji WBC World w Inglewood

66. Villarreal CF - Getafe CF (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

67. Crotone FC - SPAL 2013 (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag (Polsat Sport Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

69. MT Melsungen - TBV Lemgo (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

70. FC St. Pauli - Holstein Kiel (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

71. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

72. Dafi Społem Kielce - GKS Katowice (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

73. US Sassuolo - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

74. Sampdoria Genua - Udinese Calcio (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

75. Manchester United - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 15:00 ND) - piłka nożna, liga angielska

76. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

77. Piast Gliwice - Wisła Kraków (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

78. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

79. Athletic Bilbao - Malaga CF (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

80. Sturm Graz - Red Bull Salzburg (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

81. Manchester City - Arsenal Londyn (Eleven Sports 1 17:25 ND) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej

82. Korona Kielce - Lech Poznań (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

83. RB Lipsk - 1.FC Koln (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

84. Slavia Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska

85. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 18:05 ND) - piłka nożna, liga włoska

86. Valencia CF - Real Sociedad (Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

87. Orlen Wisła Płock - Rhein-Neckar Lowen (C+ Sport 18:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

88. Die Eulen Ludwigshafen - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 18:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

89. TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie (TVP Sport 18:35 ND) - hokej na lodzie, liga polska

90. Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska

91. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia (Sportklub 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

92. AS Roma - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

93. Sevilla FC - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

94. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

95. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1. Galatasaray Stambuł - Dinamo Moskwa 1

2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce 2

3. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

4. Grot Budowlani Łódź - VakifBank Stambuł 2

5. Vizura Ruma - Marica Płowdiw 1

6. Chelsea Londyn - FC Barcelona 2

7. Bayern Monachium - Besiktas Stambuł 1

8. Dinamo Kazań - Chemik Police 1

9. Agel Prostejov - Imoco Volley Conegliano 2

10. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern X

 

11. CD Leganes - Real Madryt 2

12. ASPTT Mulhouse VB - Volero Zurych 2

13. Sir Safety Conad Perugia - Taiwan Excellence Latina 1

14. Sevilla FC - Manchester United X

15. Szachtar Donieck - AS Roma X

16. CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów 2

17. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel 2

18. Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce Stambuł 2

19. Biosi Indexa Sora - BCC Castellana Grotte 1

20. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia X

 

21. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 2

22. SSV Jahn Regensburg - Fortuna Dusseldorf 2

23. Polska - Kosowo 1

24. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1

25. 1.FSV Mainz - VfL Wolfsburg 2

26. Hull City - Sheffield United 1

27. FC Barcelona - Real Madryt 2

28. Francja - Włochy 1

29. Deportivo La Coruna - Espanyol Barcelona 2

30. New York Rangers - Minnesota Wild 1

 

31. Houston Rockets - Minnesota Timberwolves 1

32. Energia MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 2

33. Celta Vigo - SD Eibar 1

34. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen 1

35. Leicester City - Stoke City 1

36. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 1

37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1

38. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach 2

39. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1

40. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1

 

41. Liverpool FC - West Ham United 1

42. Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 2

43. Real Madryt - Deportivo Alaves 1

44. Toulouse FC - AS Monaco 2

45. THW Kiel - PGE VIVE Kielce 2

46. HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold 1

47. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

48. Bologna FC - Genoa CFC 2

49. Watford FC - Everton FC 2

50. Werder Brema - HSV Hamburg 1

 

51. AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1

52. Rapid Wiedeń - LASK Linz 1

53. Buducnost Podgorica - FTC-Rail Cargo Hungaria 1

54. RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold 1

55. Łukasz Wierzbicki - Anderson Clayton 1

56. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 2

57. Sportclub Rheindorf Altach - SV Mattersburg 1

58. FC Barcelona - Girona FC 1

59. Inter Mediolan - Benevento Calcio 1

60. Irlandia - Walia 2

 

61. Liberbank C. Enctantada - BM. Logrono La Rioja 2

62. Szkocja - Anglia 1

63. Josh Emmett - Jeremy Stephens 1

64. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder 1

65. Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada 2

66. Villarreal CF - Getafe CF 1

67. Crotone FC - SPAL 2013 1

68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1 

69. MT Melsungen - TBV Lemgo 2

70. FC St. Pauli - Holstein Kiel 1

 

71. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 2

72. Dafi Społem Kielce - GKS Katowice 2

73. US Sassuolo - Lazio Rzym 2

74. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1

75. Manchester United - Chelsea Londyn X

76. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2

77. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2

78. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

79. Athletic Bilbao - Malaga CF 1

80. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2

 

81. Manchester City - Arsenal Londyn 1

82. Korona Kielce - Lech Poznań 2

83. RB Lipsk - 1.FC Koln 1

84. Slavia Praga - Bohemians Praga 1

85. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1

86. Valencia CF - Real Sociedad 1

87. Orlen Wisła Płock - Rhein-Neckar Lowen 2

88. Die Eulen Ludwigshafen - TVB 1898 Stuttgart 2

89. TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 1

90. Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła 2

 

91. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia 1

92. AS Roma - AC Milan X

93. Sevilla FC - Atletico Madryt 1

94. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia X

95. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 7

Obowiązuje na dni: 19-25.02.2018

 

 

2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce  2

7. Bayern Monachium - Besiktas Stambuł  1

8. Dinamo Kazań - Chemik Police  1

11. CD Leganes - Real Madryt  2

17. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel  2

23. Polska - Kosowo  1

24. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk  1

26. Hull City - Sheffield United  1

27. FC Barcelona - Real Madryt  2

29. Deportivo La Coruna - Espanyol Barcelona  1

 

 

31. Houston Rockets - Minnesota Timberwolves  1

32. Energia MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin  1

33. Celta Vigo - SD Eibar  1

35. Leicester City - Stoke City  1

36. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn  1

37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz  1

38. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach  X

39. Bayern Monachium - Hertha Berlin  1

40. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt   1

41. Liverpool FC - West Ham United  1

 

 

43. Real Madryt - Deportivo Alaves  1

44. Toulouse FC - AS Monaco  2

45. THW Kiel - PGE VIVE Kielce  2

47. Pogoń Szczecin - Wisła Płock  1

49. Watford FC - Everton FC  1

50. Werder Brema - HSV Hamburg  1

51. AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam  1

52. Rapid Wiedeń - LASK Linz  1

53. Buducnost Podgorica - FTC-Rail Cargo Hungaria  1

54. RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold  1

 

 

58. FC Barcelona - Girona FC  1

59. Inter Mediolan - Benevento Calcio  1

64. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder  1

66. Villarreal CF - Getafe CF  1

67. Crotone FC - SPAL 2013  1

68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag  1

69. MT Melsungen - TBV Lemgo  1

70. FC St. Pauli - Holstein Kiel  1

71. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven  2

73. US Sassuolo - Lazio Rzym  2

 

 

74. Sampdoria Genua - Udinese Calcio  1

76. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze  2

77. Piast Gliwice - Wisła Kraków   1

78. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen  1

79. Athletic Bilbao - Malaga CF  1

80. Sturm Graz - Red Bull Salzburg  2

81. Manchester City - Arsenal Londyn  1

82. Korona Kielce - Lech Poznań  2

83. RB Lipsk - 1.FC Koln  1

84. Slavia Praga - Bohemians Praga  1

 

 

85. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  1

86. Valencia CF - Real Sociedad  1

88. Die Eulen Ludwigshafen - TVB 1898 Stuttgart  1

89. TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie  1

90. Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła  2

91. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia  1

92. AS Roma - AC Milan  1

93. Sevilla FC - Atletico Madryt  2

94. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia  1

95. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs  1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 7
Obowiązuje na dni: 19-25.02.2018
 
1. Galatasaray Stambuł - Dinamo Moskwa 1
2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce 2
3. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
4. Grot Budowlani Łódź - VakifBank Stambuł 2
7. Bayern Monachium - Besiktas Stambuł 1
8. Dinamo Kazań - Chemik Police 1
9. Agel Prostejov - Imoco Volley Conegliano 2
11. CD Leganes - Real Madryt 2
12. ASPTT Mulhouse VB - Volero Zurych 2
13. Sir Safety Conad Perugia - Taiwan Excellence Latina 1

14. Sevilla FC - Manchester United 2
15. Szachtar Donieck - AS Roma 1
17. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel 2
20. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1
21. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 1
23. Polska - Kosowo 1
24. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
27. FC Barcelona - Real Madryt 2
28. Francja - Włochy 1
31. Houston Rockets - Minnesota Timberwolves 1

32. Energia MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1
33. Celta Vigo - SD Eibar 1
35. Leicester City - Stoke City 1
36. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 1
37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1
39. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1
41. Liverpool FC - West Ham United 1
43. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
44. Toulouse FC - AS Monaco 2
45. THW Kiel - PGE VIVE Kielce 2

50. Werder Brema - HSV Hamburg 1
51. AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1
52. Rapid Wiedeń - LASK Linz 1
55. Łukasz Wierzbicki - Anderson Clayton 1
56. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 2
58. FC Barcelona - Girona FC 1
59. Inter Mediolan - Benevento Calcio 1
60. Irlandia - Walia 1
62. Szkocja - Anglia 2
64. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder 1

66. Villarreal CF - Getafe CF 1
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
69. MT Melsungen - TBV Lemgo 1
73. US Sassuolo - Lazio Rzym 2
75. Manchester United - Chelsea Londyn 1
77. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2
78. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
79. Athletic Bilbao - Malaga CF 1
81. Manchester City - Arsenal Londyn 1
82. Korona Kielce - Lech Poznań 2
83. RB Lipsk - 1.FC Koln 1

84. Slavia Praga - Bohemians Praga 1
85. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1
86. Valencia CF - Real Sociedad 1
90. Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła 2
91. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia 1
92. AS Roma - AC Milan 1
93. Sevilla FC - Atletico Madryt 1
94. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia 1
95. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Galatasaray Stambuł - Dinamo Moskwa 2

2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce 2

3. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

4. Grot Budowlani Łódź - VakifBank Stambuł 1

5. Vizura Ruma - Marica Płowdiw 1

6. Chelsea Londyn - FC Barcelona 1

7. Bayern Monachium - Besiktas Stambuł 1

8. Dinamo Kazań - Chemik Police 1

9. Agel Prostejov - Imoco Volley Conegliano 2

10. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern X

 

11. CD Leganes - Real Madryt 2

12. ASPTT Mulhouse VB - Volero Zurych 2

13. Sir Safety Conad Perugia - Taiwan Excellence Latina 1

14. Sevilla FC - Manchester United 1

15. Szachtar Donieck - AS Roma 2

16. CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów 2

17. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel 2

18. Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce Stambuł 2

19. Biosi Indexa Sora - BCC Castellana Grotte 1

20. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2

 

21. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 1

22. SSV Jahn Regensburg - Fortuna Dusseldorf 2

23. Polska - Kosowo 1

24. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2

25. 1.FSV Mainz - VfL Wolfsburg 2

26. Hull City - Sheffield United 1

27. FC Barcelona - Real Madryt 2

28. Francja - Włochy 1

29. Deportivo La Coruna - Espanyol Barcelona 2

30. New York Rangers - Minnesota Wild 1

 

31. Houston Rockets - Minnesota Timberwolves 1

32. Energia MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 2

33. Celta Vigo - SD Eibar 1

34. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen 1

35. Leicester City - Stoke City 1

36. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 1

37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1

38. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach 2

39. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1

40. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1

 

41. Liverpool FC - West Ham United 1

42. Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 2

43. Real Madryt - Deportivo Alaves 1

44. Toulouse FC - AS Monaco 2

45. THW Kiel - PGE VIVE Kielce 2

46. HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold 1

47. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

48. Bologna FC - Genoa CFC 2

49. Watford FC - Everton FC 2

50. Werder Brema - HSV Hamburg 1

 

51. AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1

52. Rapid Wiedeń - LASK Linz 1

53. Buducnost Podgorica - FTC-Rail Cargo Hungaria 1

54. RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold 1

55. Łukasz Wierzbicki - Anderson Clayton 1

56. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 2

57. Sportclub Rheindorf Altach - SV Mattersburg 1

58. FC Barcelona - Girona FC 1

59. Inter Mediolan - Benevento Calcio 1

60. Irlandia - Walia 2

 

61. Liberbank C. Enctantada - BM. Logrono La Rioja 2

62. Szkocja - Anglia 1

63. Josh Emmett - Jeremy Stephens 1

64. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder 1

65. Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada 2

66. Villarreal CF - Getafe CF 1

67. Crotone FC - SPAL 2013 1

68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1 

69. MT Melsungen - TBV Lemgo 2

70. FC St. Pauli - Holstein Kiel 1

 

71. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 2

72. Dafi Społem Kielce - GKS Katowice 2

73. US Sassuolo - Lazio Rzym 2

74. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1

75. Manchester United - Chelsea Londyn 2

76. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2

77. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2

78. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

79. Athletic Bilbao - Malaga CF 1

80. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2

 

81. Manchester City - Arsenal Londyn 1

82. Korona Kielce - Lech Poznań 2

83. RB Lipsk - 1.FC Koln 1

84. Slavia Praga - Bohemians Praga 1

85. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1

86. Valencia CF - Real Sociedad 1

87. Orlen Wisła Płock - Rhein-Neckar Lowen 1

88. Die Eulen Ludwigshafen - TVB 1898 Stuttgart 2

89. TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 1

90. Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła 2

 

91. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia 1

92. AS Roma - AC Milan X

93. Sevilla FC - Atletico Madryt 2

94. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia X

95. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 6 Kolejka :

 

1. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok  0:2
2. FC St. Pauli - 1.FC Nurnberg  0:0
3. Chelsea Londyn - West Bromwich Albion  3:0
4. Deportivo La Coruna - Real Betis  0:1
5. PGE Skra Bełchatów - Lokomotiw Nowosybirsk  3:0
6. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce  28:37
7. Spacer`s Toulouse VB - Jastrzębski Węgiel  2:3
8. Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova  0:3
9. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur  2:2
10. FC Basel - Manchester City  0:4
11. PAOK Saloniki - Halkbank Ankara  3:1
12. Słowacja - OAR  3:2
13. USA - Słowenia  2:3  po dogrywce
14. Białoruś - Polska  71:50
15. Arkas Izmir - Noliko Maaseik  0:3
16. Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB  3:0
17. Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec  28:26
18. Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań  1:3
19. Trentino Diatec - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2:3
20. Angel Ximenez-Avia Puente Genil - FC Barcelona  19:38
21. Real Madryt - Paris Saint-Germain  3:1
22. FC Porto - Liverpool FC  0:5
23. Dynamo Moskwa - Chaumont VB 52 Haute Marne  3:1
24. VfB Friedrichshafen - Ford Store Levoranta Sastamala  3:0
25. Finlandia - Niemcy  5:2
26. Norwegia - Szwecja  0:4
27. Czechy - Korea Południowa  2:1
28. Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo  3:2
29. Real Sociedad - Red Bull Salzburg  2:2
30. Spartak Moskwa - Athletic Bilbao  1:3
31. Ostersunds FK - Arsenal Londyn  0:3
32. SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen  33:29
33. Sir Colussi Sicoma Perugia - Fenerbahce Stambuł  3:1
34. SSC Napoli - RB Lipsk  1:3
35. FC Kopenhaga - Atletico Madryt  1:4
36. Celtic Glasgow - Zenit Sankt Petersburg  1:0
37. Olympique Lyon - Villarreal CF  3:1
38. Real Madryt - Unicaja Malaga  89:84
39. USA - Słowacja  2:1
40. OAR - Słowenia  8:2
41. Finlandia - Norwegia  5:1
42. Szwecja - Niemcy  1:0
43. Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce  3:3
44. ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce  3:2
45. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum  1:0
46. Herbalife Gran Canaria - Montakit Fuenlabrada  107:92
47. Polska - Włochy  1:2
48. Nikodem Jeżewski - Taras Ołeksiejenko  wygrana Nikodem Jeżewski
49. Hertha Berlin - 1.FSV Mainz  0:2
50. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław  4:1
51. Leicester City - Sheffield United  1:0
52. AS Monaco - Dijon FCO  4:0
53. Chelsea Londyn - Hull City  4:0
54. Girona FC - CD Leganes  3:0
55. FC Barcelona - Baskonia Vitoria Gasteiz  94:90
56. Winnipeg Jets - Colorado Avalanche  6:1
57. Raymundo Beltran - Paulus Moses  wygrana Raymundo Beltran
58. Kanada - Czechy  2:2  po rzutach karnych  1:2
59. Szwajcaria - Korea Południowa  8:0
60. UD Las Palmas - Sevilla FC  1:2
61. FC Ingolstadt - FC St. Pauli  0:1
62. OAR - USA  4:0
63. Sheffield Wednesday - Swansea City  0:0
64. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni dużej - Kamil Stoch
65. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów  0:3
66. Udinese Calcio - AS Roma  0:2
67. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin  2:0
68. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium  1:2
69. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen  1:2
70. PGE VIVE Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko  37:31
71. Rapid Wiedeń - Sturm Graz  1:1
72. SD Eibar - FC Barcelona  0:2
73. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg  5:2
74. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt  29:21
75. IBB Polonia Londyn - Team Essex Blaze  3:0
76. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków  1:0
77. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim  2:1
78. Huddersfield Town - Manchester United  0:2
79. FC Barcelona - Orlen Wisła Płock  28:27
80. PSV Eindhoven - sc Heerenveen  2:2
81. Polska - Kazachstan  1:4
82. Wisła Kraków - Arka Gdynia  3:2
83. Malaga CF - Valencia CF  1:2
84. Genoa CFC - Inter Mediolan  2:0
85. SC DHfK Leipzig - SC Magdeburg  22:23
86. Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils  3:4
87. Niemcy - Norwegia  1:1  po rzutach karnych  3:0
88. Czechy - Szwajcaria  4:1
89. Real Sociedad - Levante UD  3:0
90. Torino FC - Juventus Turyn  0:1
91. Szwecja - Finlandia  3:1
92. Eintracht Brunszwik - 1.FC Union Berlin  1:0
93. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo  1:0
94. Kanada - Korea Południowa  4:0
95. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel  3:0
96. SSC Napoli - SPAL 2013  1:0
97. TSV GDW Minden - TV 05/07 Huttenberg  35:28
98. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice  0:2
99. FC Augsburg - VfB Stuttgart  0:1
100. Atletico Madryt - Athletic Bilbao  2:0
101. RK Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged  34:30
102. Rochdale AFC - Tottenham Hotspur  2:2
103. Lech Poznań - Pogoń Szczecin  2:0
104. Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund  0:1
105. Sparta Praga - Slovan Liberec  2:0
106. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina  1:1
107. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam  0:1
108. Polska - Węgry  2:3
109. Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów  3:0
110. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten  4:0
111. Real Betis - Real Madryt  3:5
112. AC Milan - Sampdoria Genua  1:0
113. Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux  1:0
114. Wixo LPR Piacenza - Biosi Indexa Sora  3:1
115. Dynamo Kijów - Olimpik Donieck  1:0
116. Donald Cerrone - Yancy Medeiros  wygrana Donald Cerrone
117. Derrick Lewis - Marcin Tybura  wygrana Derrick Lewis
 

Tabela :

 

1.tyrla - 151 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10)

2.lukas_k - 140 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32)

3.bartek2lp2 - 120 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34)

4.aro - 96 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 8

Obowiązuje na dni: 26.02 - 4.03.2018

 

1. ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska

2. Węgry - Polska (TVP Sport 19:55 PN) - koszykówka mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Świata

3. Borussia Dortmund - FC Augsburg (C+ Sport 2 20:20 PN) - piłka nożna, liga niemiecka

4. Cagliari Calcio - SSC Napoli (Eleven Sports 2 20:40 PN) - piłka nożna, liga włoska

5. Levante UD - Real Betis (Eleven Sports 1 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska

6. SKA Energia Chabarowsk - Szynnik Jarosław (nSport+ 9:25 WT) - piłka nożna, Puchar Rosji

7. Fenerbahce Stambuł - Agel Prostejov (Polsat Sport News 14:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

8. Dynamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport Extra 16:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

9. Wisła Płock - Cracovia Kraków (Eurosport 2 17:30 WT) - piłka nożna, liga polska

10. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 17:40 WT) - piłka nożna, liga polska

11. Chemik Police - Vizura Ruma (Polsat Sport 17:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

12. Espanyol Barcelona - Real Madryt (Eleven Sports 1 19:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska

13. ASPTT Mulhouse VB - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 19:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

14. Volero Zurych - CSM Volei Alba Blaj (Polsat Sport Extra 19:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

15. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:00 WT) - piłka nożna, liga polska

16. Sandecja Nowy Sącz - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 20:05 WT) - piłka nożna, liga polska

17. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport News 20:25 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

18. Swansea City - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Anglii

19. Les Herbiers VF - RC Lens (TVP Sport 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Francji

20. Girona FC - Celta Vigo (Eleven Sports 2 21:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska

21. Dynamo Kazań - Marica Płowdiw (Polsat Sport Extra 22:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

22. Galatasaray Stambuł - VakifBank Stambuł (Polsat Sport News 23:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

23. Defensor Sporting - Gremio Porto Alegre (Sportklub 23:15 WT) - piłka nożna, Copa Libertadores

24. Milwaukee Bucks - Washington Wizards (C+ Sport 2:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, NBA

25. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa (nSport+ 15:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Rosji

26. Halkbank Ankara - VfB Friedrichshafen (Polsat Sport News 15:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

27. PAOK Saloniki - Ford Store Levoranta Sastamala (Polsat Sport News 16:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

28. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo (Polsat Sport Extra 17:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch

29. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin (Eurosport 2 17:30 ŚR) - piłka nożna, liga polska

30. Wisła Kraków - Korona Kielce (C+ Sport 17:40 ŚR) - piłka nożna, liga polska

31. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir (Polsat Sport 17:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

32. Athletic Bilbao - Valencia CF (Eleven Sports 1 19:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

33. Malaga CF - Sevilla FC (Eleven Sports 2 19:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

34. Getafe CF - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 4 19:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

35. Berlin Recycling Volleys - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport News 19:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

36. Lech Poznań - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:00 ŚR) - piłka nożna, liga polska

37. Arka Gdynia - Piast Gliwcie (nSport+ 20:10 ŚR) - piłka nożna, liga polska

38. Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

39. BM. Benidorm - FC Barcelona (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

40. Lazio Rzym - AC Milan (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch

41. Tottenham Hotspur - Rochdale AFC (Eleven Sports 3 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii

42. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia (TVP Sport 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji

43. Atletico Madryt - CD Leganes (Eleven Sports 1 21:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

44. SD Eibar - Villarreal CF (Eleven Sports 2 21:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska

45. Trentino Diatec - Noliko Maaseik (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

46. Cucine Lube Civitanova - Sir Colussi Sicoma Perugia (Polsat Sport Extra 0:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

47. Zenit Kazań - Spacer`s Toulouse VB (Polsat Sport News 1:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

48. Washington Wizards - Golden State Warriors (C+ Sport 2:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA

49. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Nowosybirsk (Polsat Sport Extra 2:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

50. Knack Roeselare - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Extra 3:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

51. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice (TVP Sport 17:20 CZW) - hokej na lodzie, liga polska

52. THW Kiel - MT Melsungen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

53. Real Betis - Real Sociedad (Eleven Sports 2 19:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska

54. Arsenal Londyn - Manchester City (C+ Sport 20:40 CZW) - piłka nożna, liga angielska

55. UD Las Palmas - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska

56. Deportivo Alaves - Levante UD (Eleven Sports 2 21:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska

57. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

58. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

59. Dynamo Drezno - SV Darmstadt (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

60. ZRK Vardar Skopje - SG BBM Bietigheim (nSport+ 18:55 PT) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń

61. Panathinaikos Superfood Ateny - Olympiakos Pireus (Polsat Sport News 20:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

62. KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

63. Borussia Monchengladbach - Werder Brema (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

64. Miedź Legnica - Odra Opole (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

65. AS Monaco - Girondins Bordeaux (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska

66. Middlesbrough FC - Leeds United (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

67. Carolina Hurricanes - New Jersey Devils (TVP Sport 1:30 SOB) - hokej na lodzie, NHL

68. Washington Wizards - Toronto Raptors (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

69. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

70. Villarreal CF - Girona FC (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

71. Holstein Kiel - MSV Duisburg (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

72. Burnley FC - Everton FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

73. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

73. SPAL 2013 - Bologna FC (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

74. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

75. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

76. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

77. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć (C+, Eleven Sports 4 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

78. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

79. LASK Linz - Sturm Graz (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

80. Sevilla FC - Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

81. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti* (Eurosport 2, TVP 1 16:15 SOB)

82. ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

83. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

84. Korona Kielce - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

85. Lazio Rzym - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

86. Liverpool FC - Newcastle United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

87. RB Lipsk - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

88. Deportivo La Coruna - SD Eibar (Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

89. PSV Eindhoven - FC Utrecht (Polsat Sport Extra 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

90. SV Zulte-Waregem - Anderlecht Bruksela (Eleven Sports 3 19:55 SOB) - piłka nożna, liga belgijska

91. Kell Brook - Sergey Rabchenko (Polsat Sport 20:00 SOB)  - boks, gala w Sheffield

92. Gamal Yafai - Gavin McDonnell (Polsat Sport 20:00 SOB)  - boks, gala w Sheffield

93. Piast Gliwice - Górnik Zabrze (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

94. Real Madryt - Getafe CF (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

95. SSC Napoli - AS Roma (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

96. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

97. Austria Wiedeń - Wolfsberger AC (Sportklub 23:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

98. Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (TVP Sport 2:05 ND) - hokej na lodzie, NHL

99. Houston Rockets - Boston Celtics (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

100. Sergey Kovaliev - Igor Michalkin (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - boks, walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Nowym Jorku

101. Deontay Wilder - Luis Ortiz (C+ Sport 2 3:00 ND) - boks, walka o mistrzowski pas federacji WBC w Nowym Jorku

102. Cris Cyborg - Yana Kunitskaya (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 222

103. Frankie Edgar - Brian Ortega (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 222

104. Levante UD - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

105. Genoa CFC - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

106. TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

107. Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket (Sportklub 13:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

108. Fortuna Dusseldorf - FC St. Pauli (Eleven Sports 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

109. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

110. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

111. Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga rosyjska

112. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

113. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

114. Skjern Handbold - Motor Zaporoże (nSport+ 15:05 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

115. Cracovia Kraków - Arka Gdynia (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

116. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti* (Eurosport 1, TVP 1 15:15 ND)

117. 1.FC Koln - VfB Stuttgart (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

118. FC Barcelona - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

119. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

120. Manchester City - Chelsea Londyn (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

121. RK Vardar Skopje - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 2, Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

122. Legia Warszawa - Lech Poznań (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

123. Real Sociedad - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

124. Comarch Cracovia - KH Unia Oświęcim (TVP Sport 18:50 ND) - hokej na lodzie, liga polska

125. Paris Saint-Germain - THW Kiel (nSport+, Eleven Sports 2 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

126. MKS Będzin - Dafi Społem Kielce (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

127. AC Milan - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

128. Valencia CF - Real Betis (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

129. Olympique Marsylia - FC Nantes (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

130. Atlanta Hawks - Phoenix Suns (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

131. VfL Gummersbach - HC Erlangen (Sportklub 23:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

132. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy (Eurosport 2 23:15 ND) - piłka nożna, MLS

133. Sporting Kansas City - New York City FC (Eurosport 2 1:45 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 


 

 

 

 

 

 

1. ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1

2. Węgry - Polska 2

3. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1

4. Cagliari Calcio - SSC Napoli 2

5. Levante UD - Real Betis 2

6. SKA Energia Chabarowsk - Szynnik Jarosław 1

7. Fenerbahce Stambuł - Agel Prostejov 1

8. Dynamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź 1

9. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1

10. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

 

11. Chemik Police - Vizura Ruma 1

12. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2

13. ASPTT Mulhouse VB - Developres SkyRes Rzeszów 2

14. Volero Zurych - CSM Volei Alba Blaj 1

15. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok X

16. Sandecja Nowy Sącz - KGHM Zagłębie Lubin 2

17. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 2

18. Swansea City - Sheffield Wednesday 1

19. Les Herbiers VF - RC Lens 2

20. Girona FC - Celta Vigo 2

 

21. Dynamo Kazań - Marica Płowdiw 1

22. Galatasaray Stambuł - VakifBank Stambuł 2

23. Defensor Sporting - Gremio Porto Alegre 2

24. Milwaukee Bucks - Washington Wizards 2

25. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa 2

26. Halkbank Ankara - VfB Friedrichshafen 1

27. PAOK Saloniki - Ford Store Levoranta Sastamala 1

28. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1

29. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1

30. Wisła Kraków - Korona Kielce X

 

31. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir 1

32. Athletic Bilbao - Valencia CF X

33. Malaga CF - Sevilla FC 2

34. Getafe CF - Deportivo La Coruna 1

35. Berlin Recycling Volleys - Jastrzębski Węgiel 2

36. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1

37. Arka Gdynia - Piast Gliwcie 1

38. Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów 2

39. BM. Benidorm - FC Barcelona 2

40. Lazio Rzym - AC Milan 2

 

41. Tottenham Hotspur - Rochdale AFC 1

42. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia 1

43. Atletico Madryt - CD Leganes 1

44. SD Eibar - Villarreal CF 2

45. Trentino Diatec - Noliko Maaseik 1

46. Cucine Lube Civitanova - Sir Colussi Sicoma Perugia 1

47. Zenit Kazań - Spacer`s Toulouse VB 1

48. Washington Wizards - Golden State Warriors 2

49. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Nowosybirsk 1

50. Knack Roeselare - Fenerbahce Stambuł 2

 

51. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice 2

52. THW Kiel - MT Melsungen 1

53. Real Betis - Real Sociedad 1

54. Arsenal Londyn - Manchester City 2

55. UD Las Palmas - FC Barcelona 2

56. Deportivo Alaves - Levante UD 1

57. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 2

58. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1

59. Dynamo Drezno - SV Darmstadt 1

60. ZRK Vardar Skopje - SG BBM Bietigheim 1

 

61. Panathinaikos Superfood Ateny - Olympiakos Pireus 2

62. KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1

63. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1

64. Miedź Legnica - Odra Opole 1

65. AS Monaco - Girondins Bordeaux 1

66. Middlesbrough FC - Leeds United x

67. Carolina Hurricanes - New Jersey Devils 2

68. Washington Wizards - Toronto Raptors 1

69. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów 2

70. Villarreal CF - Girona FC 1

 

71. Holstein Kiel - MSV Duisburg X

72. Burnley FC - Everton FC 2

73. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2

73. SPAL 2013 - Bologna FC 1

74. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1

75. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1

76. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 2

77. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć 1

78. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1

79. LASK Linz - Sturm Graz 2

80. Sevilla FC - Athletic Bilbao 1

 

81. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti - Polska

82. ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain 2

83. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 1

84. Korona Kielce - Pogoń Szczecin X

85. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2

86. Liverpool FC - Newcastle United 1

87. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2

88. Deportivo La Coruna - SD Eibar 1

89. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1

90. SV Zulte-Waregem - Anderlecht Bruksela 2

 

91. Kell Brook - Sergey Rabchenko 1

92. Gamal Yafai - Gavin McDonnell 2

93. Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2

94. Real Madryt - Getafe CF 1

95. SSC Napoli - AS Roma 1

96. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam 2

97. Austria Wiedeń - Wolfsberger AC 1

98. Washington Capitals - Toronto Maple Leafs 1

99. Houston Rockets - Boston Celtics 1

100. Sergey Kovaliev - Igor Michalkin 1

 

101. Deontay Wilder - Luis Ortiz 1

102. Cris Cyborg - Yana Kunitskaya 1

103. Frankie Edgar - Brian Ortega 1

104. Levante UD - Espanyol Barcelona 2

105. Genoa CFC - Cagliari Calcio 1

106. TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1

107. Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket 1

108. Fortuna Dusseldorf - FC St. Pauli 1

109. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn 2

110. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2

 

111. Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa 1

112. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2

113. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua X

114. Skjern Handbold - Motor Zaporoże 1

115. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1

116. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch

117. 1.FC Koln - VfB Stuttgart X

118. FC Barcelona - Atletico Madryt 1

119. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1

120. Manchester City - Chelsea Londyn 1

 

121. RK Vardar Skopje - Orlen Wisła Płock 1

122. Legia Warszawa - Lech Poznań 1

123. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1

124. Comarch Cracovia - KH Unia Oświęcim 1

125. Paris Saint-Germain - THW Kiel 1

126. MKS Będzin - Dafi Społem Kielce 1

127. AC Milan - Inter Mediolan 2

128. Valencia CF - Real Betis 1

129. Olympique Marsylia - FC Nantes 1

130. Atlanta Hawks - Phoenix Suns 1

 

131. VfL Gummersbach - HC Erlangen 1

132. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 1

133. Sporting Kansas City - New York City FC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1

2. Węgry - Polska 2

3. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1

4. Cagliari Calcio - SSC Napoli 2

5. Levante UD - Real Betis 2

6. SKA Energia Chabarowsk - Szynnik Jarosław 1

7. Fenerbahce Stambuł - Agel Prostejov 1

8. Dynamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź 1

9. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1

10. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1

 

11. Chemik Police - Vizura Ruma 1

12. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2

13. ASPTT Mulhouse VB - Developres SkyRes Rzeszów 2

14. Volero Zurych - CSM Volei Alba Blaj 1

15. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2

16. Sandecja Nowy Sącz - KGHM Zagłębie Lubin 2

17. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 2

18. Swansea City - Sheffield Wednesday 1

19. Les Herbiers VF - RC Lens 2

20. Girona FC - Celta Vigo 2

 

21. Dynamo Kazań - Marica Płowdiw 1

22. Galatasaray Stambuł - VakifBank Stambuł 2

23. Defensor Sporting - Gremio Porto Alegre 2

24. Milwaukee Bucks - Washington Wizards 2

25. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa 2

26. Halkbank Ankara - VfB Friedrichshafen 1

27. PAOK Saloniki - Ford Store Levoranta Sastamala 1

28. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1

29. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1

30. Wisła Kraków - Korona Kielce X

 

31. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir 1

32. Athletic Bilbao - Valencia CF 1

33. Malaga CF - Sevilla FC 2

34. Getafe CF - Deportivo La Coruna 1

35. Berlin Recycling Volleys - Jastrzębski Węgiel 2

36. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1

37. Arka Gdynia - Piast Gliwcie 1

38. Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów 2

39. BM. Benidorm - FC Barcelona 2

40. Lazio Rzym - AC Milan 2

 

41. Tottenham Hotspur - Rochdale AFC 1

42. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia 1

43. Atletico Madryt - CD Leganes 1

44. SD Eibar - Villarreal CF 2

45. Trentino Diatec - Noliko Maaseik 1

46. Cucine Lube Civitanova - Sir Colussi Sicoma Perugia 1

47. Zenit Kazań - Spacer`s Toulouse VB 1

48. Washington Wizards - Golden State Warriors 2

49. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Nowosybirsk 1

50. Knack Roeselare - Fenerbahce Stambuł 2

 

51. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice 2

52. THW Kiel - MT Melsungen 1

53. Real Betis - Real Sociedad 1

54. Arsenal Londyn - Manchester City 2

55. UD Las Palmas - FC Barcelona 2

56. Deportivo Alaves - Levante UD 1

57. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 2

58. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1

59. Dynamo Drezno - SV Darmstadt 1

60. ZRK Vardar Skopje - SG BBM Bietigheim 1

 

61. Panathinaikos Superfood Ateny - Olympiakos Pireus 2

62. KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1

63. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1

64. Miedź Legnica - Odra Opole 1

65. AS Monaco - Girondins Bordeaux 1

66. Middlesbrough FC - Leeds United x

67. Carolina Hurricanes - New Jersey Devils 2

68. Washington Wizards - Toronto Raptors 1

69. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów 2

70. Villarreal CF - Girona FC 1

 

71. Holstein Kiel - MSV Duisburg X

72. Burnley FC - Everton FC 2

73. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2

73. SPAL 2013 - Bologna FC 1

74. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1

75. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1

76. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 2

77. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć 1

78. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1

79. LASK Linz - Sturm Graz 2

80. Sevilla FC - Athletic Bilbao 1

 

81. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti - Polska

82. ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain 2

83. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 1

84. Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2

85. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2

86. Liverpool FC - Newcastle United 1

87. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2

88. Deportivo La Coruna - SD Eibar 1

89. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1

90. SV Zulte-Waregem - Anderlecht Bruksela 2

 

91. Kell Brook - Sergey Rabchenko 1

92. Gamal Yafai - Gavin McDonnell 2

93. Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2

94. Real Madryt - Getafe CF 1

95. SSC Napoli - AS Roma 1

96. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam 2

97. Austria Wiedeń - Wolfsberger AC 1

98. Washington Capitals - Toronto Maple Leafs 1

99. Houston Rockets - Boston Celtics 1

100. Sergey Kovaliev - Igor Michalkin 1

 

101. Deontay Wilder - Luis Ortiz 1

102. Cris Cyborg - Yana Kunitskaya 1

103. Frankie Edgar - Brian Ortega 1

104. Levante UD - Espanyol Barcelona 2

105. Genoa CFC - Cagliari Calcio 1

106. TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1

107. Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket 1

108. Fortuna Dusseldorf - FC St. Pauli 1

109. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn 2

110. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2

 

111. Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa 1

112. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2

113. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua X

114. Skjern Handbold - Motor Zaporoże 1

115. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 2

116. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch

117. 1.FC Koln - VfB Stuttgart X

118. FC Barcelona - Atletico Madryt 2

119. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1

120. Manchester City - Chelsea Londyn 1

 

121. RK Vardar Skopje - Orlen Wisła Płock 1

122. Legia Warszawa - Lech Poznań 1

123. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1

124. Comarch Cracovia - KH Unia Oświęcim 1

125. Paris Saint-Germain - THW Kiel 1

126. MKS Będzin - Dafi Społem Kielce 1

127. AC Milan - Inter Mediolan 2

128. Valencia CF - Real Betis 1

129. Olympique Marsylia - FC Nantes 1

130. Atlanta Hawks - Phoenix Suns 1

 

131. VfL Gummersbach - HC Erlangen 1

132. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 1

133. Sporting Kansas City - New York City FC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 8
Obowiązuje na dni: 26.02 - 4.03.2018
 
1. ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1
3. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1
4. Cagliari Calcio - SSC Napoli 2
7. Fenerbahce Stambuł - Agel Prostejov 1
8. Dynamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź 1
9. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
10. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
11. Chemik Police - Vizura Ruma 1
12. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2
13. ASPTT Mulhouse VB - Developres SkyRes Rzeszów 2

14. Volero Zurych - CSM Volei Alba Blaj 1
15. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
18. Swansea City - Sheffield Wednesday 1
21. Dynamo Kazań - Marica Płowdiw 1
22. Galatasaray Stambuł - VakifBank Stambuł 2
25. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa 2
27. PAOK Saloniki - Ford Store Levoranta Sastamala 1
28. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1
29. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1
30. Wisła Kraków - Korona Kielce 1

31. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir 1
33. Malaga CF - Sevilla FC 2
34. Getafe CF - Deportivo La Coruna 1
35. Berlin Recycling Volleys - Jastrzębski Węgiel 2
36. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
38. Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów 2
39. BM. Benidorm - FC Barcelona 2
40. Lazio Rzym - AC Milan 1
41. Tottenham Hotspur - Rochdale AFC 1
42. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia 1

43. Atletico Madryt - CD Leganes 1
45. Trentino Diatec - Noliko Maaseik 1
46. Cucine Lube Civitanova - Sir Colussi Sicoma Perugia 1
47. Zenit Kazań - Spacer`s Toulouse VB 1
48. Washington Wizards - Golden State Warriors 2
50. Knack Roeselare - Fenerbahce Stambuł 1
52. THW Kiel - MT Melsungen 1
54. Arsenal Londyn - Manchester City 2
55. UD Las Palmas - FC Barcelona 2
58. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1

60. ZRK Vardar Skopje - SG BBM Bietigheim 1
63. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1
65. AS Monaco - Girondins Bordeaux 1
66. Middlesbrough FC - Leeds United 1
70. Villarreal CF - Girona FC 1
74. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1
75. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1
77. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć 1
78. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1
80. Sevilla FC - Athletic Bilbao 1

82. ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain 2
85. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2
86. Liverpool FC - Newcastle United 1
87. RB Lipsk - Borussia Dortmund 1
89. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1
90. SV Zulte-Waregem - Anderlecht Bruksela 2
91. Kell Brook - Sergey Rabchenko 1
94. Real Madryt - Getafe CF 1
95. SSC Napoli - AS Roma 1
96. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam 2

97. Austria Wiedeń - Wolfsberger AC 1
99. Houston Rockets - Boston Celtics 1
100. Sergey Kovaliev - Igor Michalkin 1
101. Deontay Wilder - Luis Ortiz 1
105. Genoa CFC - Cagliari Calcio 1
110. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
113. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 1
116. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch
118. FC Barcelona - Atletico Madryt 1
120. Manchester City - Chelsea Londyn 1

121. RK Vardar Skopje - Orlen Wisła Płock 1
125. Paris Saint-Germain - THW Kiel 1
127. AC Milan - Inter Mediolan 1
128. Valencia CF - Real Betis 1
129. Olympique Marsylia - FC Nantes 1
130. Atlanta Hawks - Phoenix Suns 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 8

Obowiązuje na dni: 26.02 - 4.03.2018

 

 

3. Borussia Dortmund - FC Augsburg  1

4. Cagliari Calcio - SSC Napoli  2

6. SKA Energia Chabarowsk - Szynnik Jarosław  1

7. Fenerbahce Stambuł - Agel Prostejov  1

8. Dynamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź  1

11. Chemik Police - Vizura Ruma  1

12. Espanyol Barcelona - Real Madryt  2

18. Swansea City - Sheffield Wednesday  1

19. Les Herbiers VF - RC Lens  2

21. Dynamo Kazań - Marica Płowdiw  1

 

 

24. Milwaukee Bucks - Washington Wizards  2

25. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa  2

28. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  1

29. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin  1

30. Wisła Kraków - Korona Kielce  1

31. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir  1

33. Malaga CF - Sevilla FC  2

36. Lech Poznań - Śląsk Wrocław  1

37. Arka Gdynia - Piast Gliwcie  1

38. Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów  2

 

 

39. BM. Benidorm - FC Barcelona  2

41. Tottenham Hotspur - Rochdale AFC  1

42. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia  1

43. Atletico Madryt - CD Leganes  1

45. Trentino Diatec - Noliko Maaseik  1

47. Zenit Kazań - Spacer`s Toulouse VB  1

48. Washington Wizards - Golden State Warriors  2

52. THW Kiel - MT Melsungen  1

54. Arsenal Londyn - Manchester City  2

55. UD Las Palmas - FC Barcelona  2

 

 

57. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock  1

58. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1

60. ZRK Vardar Skopje - SG BBM Bietigheim  1

62. KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk  1

63. Borussia Monchengladbach - Werder Brema  1

64. Miedź Legnica - Odra Opole  1

65. AS Monaco - Girondins Bordeaux  1

68. Washington Wizards - Toronto Raptors  1

69. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów  1

70. Villarreal CF - Girona FC  1

 

 

72. Burnley FC - Everton FC  2

73. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów  2

74. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz  1

75. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin  1

76. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen  2

77. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć  1

78. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town  1

80. Sevilla FC - Athletic Bilbao  1

82. ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain  2

83. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn  1

 

 

84. Korona Kielce - Pogoń Szczecin  1

85. Lazio Rzym - Juventus Turyn  2

86. Liverpool FC - Newcastle United  1

88. Deportivo La Coruna - SD Eibar  1

89. PSV Eindhoven - FC Utrecht  1

90. SV Zulte-Waregem - Anderlecht Bruksela  2

93. Piast Gliwice - Górnik Zabrze  2

94. Real Madryt - Getafe CF  1

95. SSC Napoli - AS Roma  1

96. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam  2

 

 

99. Houston Rockets - Boston Celtics  1

105. Genoa CFC - Cagliari Calcio  1

106. TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2

109. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn  2

110. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  2

112. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel  2

113. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  2

115. Cracovia Kraków - Arka Gdynia  X

117. 1.FC Koln - VfB Stuttgart  1

118. FC Barcelona - Atletico Madryt  1

 

 

119. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń  1

120. Manchester City - Chelsea Londyn  1

121. RK Vardar Skopje - Orlen Wisła Płock  1

122. Legia Warszawa - Lech Poznań  2

123. Real Sociedad - Deportivo Alaves  1

124. Comarch Cracovia - KH Unia Oświęcim  1

125. Paris Saint-Germain - THW Kiel  1

127. AC Milan - Inter Mediolan  1

128. Valencia CF - Real Betis  1

129. Olympique Marsylia - FC Nantes  1

 

 

130. Atlanta Hawks - Phoenix Suns  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 7 Kolejka :

 

1. Galatasaray Stambuł - Dinamo Moskwa  3:1
2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce  28:43
3. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:2
4. Grot Budowlani Łódź - VakifBank Stambuł  0:3
5. Vizura Ruma - Marica Płowdiw  3:0
6. Chelsea Londyn - FC Barcelona  1:1
7. Bayern Monachium - Besiktas Stambuł  5:0
8. Dinamo Kazań - Chemik Police  3:1
9. Agel Prostejov - Imoco Volley Conegliano  0:3
10. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern  1:2
11. CD Leganes - Real Madryt  1:3
12. ASPTT Mulhouse VB - Volero Zurych  1:3
13. Sir Safety Conad Perugia - Taiwan Excellence Latina  3:1
14. Sevilla FC - Manchester United  0:0
15. Szachtar Donieck - AS Roma  2:1
16. CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów  3:1
17. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel  28:27
18. Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce Stambuł  3:0
19. Biosi Indexa Sora - BCC Castellana Grotte  3:1
20. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia  0:0
21. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
22. SSV Jahn Regensburg - Fortuna Dusseldorf  4:3
23. Polska - Kosowo  90:62
24. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk  4:1
25. 1.FSV Mainz - VfL Wolfsburg  1:1
26. Hull City - Sheffield United  1:0
27. FC Barcelona - Real Madryt  74:101
28. Francja - Włochy  34:17
29. Deportivo La Coruna - Espanyol Barcelona  0:0
30. New York Rangers - Minnesota Wild  1:4
31. Houston Rockets - Minnesota Timberwolves  120:102
32. Energia MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin  25:16
33. Celta Vigo - SD Eibar  2:0
34. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen  2:1
35. Leicester City - Stoke City  1:1
36. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn  3:0
37. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz  1:0
38. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach  0:1
39. Bayern Monachium - Hertha Berlin  0:0
40. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt  1:0
41. Liverpool FC - West Ham United  4:1
42. Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń  2:1
43. Real Madryt - Deportivo Alaves  4:0
44. Toulouse FC - AS Monaco  3:3
45. THW Kiel - PGE VIVE Kielce  29:30
46. HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold  32:30
47. Pogoń Szczecin - Wisła Płock  2:1
48. Bologna FC - Genoa CFC  2:0
49. Watford FC - Everton FC  1:0
50. Werder Brema - HSV Hamburg  1:0
51. AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam  2:1
52. Rapid Wiedeń - LASK Linz  2:0
53. Buducnost Podgorica - FTC-Rail Cargo Hungaria  23:24
54. RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold  32:28
55. Łukasz Wierzbicki - Anderson Clayton  wygrana  Łukasz Wierzbicki
56. Cracovia Kraków - Legia Warszawa  0:0
57. Sportclub Rheindorf Altach - SV Mattersburg  1:1
58. FC Barcelona - Girona FC  6:1
59. Inter Mediolan - Benevento Calcio  2:0
60. Irlandia - Walia  37:27
61. Liberbank C. Enctantada - BM. Logrono La Rioja  29:32
62. Szkocja - Anglia  25:13
63. Josh Emmett - Jeremy Stephens  wygrana Jeremy Stephens
64. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder  112:80
65. Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada  wygrana Wisaksil Wangek
66. Villarreal CF - Getafe CF  1:0
67. Crotone FC - SPAL 2013  2:3
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag  0:0
69. MT Melsungen - TBV Lemgo  33:33
70. FC St. Pauli - Holstein Kiel  3:2
71. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven  1:3
72. Dafi Społem Kielce - GKS Katowice  0:3
73. US Sassuolo - Lazio Rzym  0:3
74. Sampdoria Genua - Udinese Calcio  2:1
75. Manchester United - Chelsea Londyn  2:1
76. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze  1:1
77. Piast Gliwice - Wisła Kraków  0:0
78. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:2
79. Athletic Bilbao - Malaga CF  2:1
80. Sturm Graz - Red Bull Salzburg  2:4
81. Manchester City - Arsenal Londyn  3:0
82. Korona Kielce - Lech Poznań  1:0
83. RB Lipsk - 1.FC Koln  1:2
84. Slavia Praga - Bohemians Praga  1:0
85. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  mecz przełożony
86. Valencia CF - Real Sociedad  2:1
87. Orlen Wisła Płock - Rhein-Neckar Lowen  27:32
88. Die Eulen Ludwigshafen - TVB 1898 Stuttgart  24:25
89. TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie  2:0
90. Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła  3:1
91. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia  3:2
92. AS Roma - AC Milan  0:2
93. Sevilla FC - Atletico Madryt  2:5
94. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia  3:0
95. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs  94:110

 

Tabela :

 

1.tyrla - 172 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19)

2.lukas_k - 156 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39)

3.bartek2lp2 - 128 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43)

4.aro - 117 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 9

Obowiązuje na dni: 5-11.03.2018

 

1. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom (TVP Sport 17:55 ŚR) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza

2. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska

3. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów (nSport+ 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

4. Fuchse Berlin - SC Magdeburg (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka

5. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska

6. Tottenham Hotspur - Juventus Turyn (C+, C+ Now 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

7. Manchester City - FC Basel (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

8. Leeds United - Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, 2.liga angielska

9. FC Barcelona - BM. Logrono La Rioja (Sportklub 20:45 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

10. AC Milan - Arsenal Londyn (C+ Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

11. CSKA Moskwa - Olympique Lyon (C+ Sport 2 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

12. Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg (Eurosport 1 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

13. Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa (TVP Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

14. Rhein-Neckar Lowen - Frisch Auf Goppingen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

15. Olympique Marsylia - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

16. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg (Eurosport 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

17. Lazio Rzym - Dynamo Kijów (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

18. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

19. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

20. Arminia Bielefeld - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

21. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Dogus Stambuł (Polsat Sport News 18:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

22. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

23. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

24. Stal Mielec - Górnik Łęczna (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

25. Racing Strasbourg - AS Monaco (Eleven Sports 1 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska

26. AS Roma - Torino FC (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska

27. Girona FC - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

28. Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

29. Toronto Raptors - Houston Rockets (C+ Sport 1:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

30. Banvit BK - Yesilgiresun Belediye Spor (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

31. SD Eibar - Real Madryt (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

32. FC St. Pauli - Eintracht Brunszwik (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

33. Manchester United - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

34. ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Polski

35. Irlandia - Szkocja (C+ Sport 15:10 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

36. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

37. Bayern Monachium - HSV Hamburg (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

38. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

39. Hertha Berlin - SC Freiburg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

40. West Bromwich Albion - Leicester City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

41. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

42. Sevilla FC - Valencia CF (Eleven Sports 2 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

43. Paris Saint-Germain - FC Metz (Eleven Sports 3 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Oslo* (Eurosport 1, TVP 1 17:15 SOB)

45. GKS Katowice - Raków Częstochowa (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

46. E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Polski

47. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

48. Chelsea Londyn - Crystal Palace (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

49. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

50. Aston Villa - Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

51. Getafe CF - Levante UD (Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

52. Admira Wacker Modling - Sturm Graz (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

53. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

54. Stanisław Zaniewski - Radosław Paczuski (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala FEN 20: Next Level

55. Wisła Płock - Korona Kielce (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

56. Saguella Team Monza - Foppapedretti Bergamo (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska

57. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

58. Malaga CF - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

59. Hellas Verona - Chievo Verona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

60. Quabit Guadalajara - ABANCA Ademar Leon (Sportklub 22:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska

61. Chicago Fire - Sporting Kansas City (Eurosport 2 0:00 ND) - piłka nożna, MLS

62. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

63. Espanyol Barcelona - Real Sociedad (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

64. AC Fiorentina - Benevento Calcio (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

65. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock (nSport+ 12:30 ND) - piłka ręczna, liga polska

66. PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

67. SC Magdeburg - THW Kiel (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

68. MSV Duisburg - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

69. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo* (Eurosport 1, TVP 1 14:15 ND)

70. Arsenal Londyn - Watford FC (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

71. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

72. Juventus Turyn - Udinese Calcio (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

73. Crotone FC - Sampdoria Genua (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

74. TV 05/07 Huttenberg - HSG Wetzlar (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

75. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

76. VfB Stuttgart - RB Lipsk (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

77. Walia - Włochy (C+ Sport 2 15:55 ND) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

78. Atletico Madryt - Celta Vigo (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

79. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

80. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 16:45 ND) - piłka nożna, liga holenderska

81. Bournemouth AFC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

82. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra 16:55 ND) - piłka nożna, liga rosyjska

83. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

84. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

85. Genoa CFC - AC Milan (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

86. UD Las Palmas - Villarreal CF (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

87. FC Barcelona - Real Madryt (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

88. Atlanta United - D.C. United (Eurosport 2 20:00 ND) - piłka nożna, MLS

89. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

90. Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors (C+ Sport 2 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

91. Valencia Basket - RETAbet Bilbao Basket (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

92. Inter Mediolan - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

93. Athletic Bilbao - CD Leganes (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

94. Toulouse FC - Olympique Marsylia (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

95. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec (Polsat Sport News 21:00 ND) - piłka nożna, liga czeska

96. New York City FC - Los Angeles Galaxy (Eurosport 2 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 


 

1. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 2

2. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 2

3. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 2

4. Fuchse Berlin - SC Magdeburg 1

5. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1

6. Tottenham Hotspur - Juventus Turyn X

7. Manchester City - FC Basel 1

8. Leeds United - Wolverhampton Wanderers 2

9. FC Barcelona - BM. Logrono La Rioja 1

10. AC Milan - Arsenal Londyn 1

 

11. CSKA Moskwa - Olympique Lyon 2

12. Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg 1

13. Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa 1

14. Rhein-Neckar Lowen - Frisch Auf Goppingen 1

15. Olympique Marsylia - Athletic Bilbao 1

16. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg 1

17. Lazio Rzym - Dynamo Kijów 1

18. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1

19. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2

20. Arminia Bielefeld - 1.FC Nurnberg 2

 

21. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Dogus Stambuł 1

22. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

23. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1

24. Stal Mielec - Górnik Łęczna 1

25. Racing Strasbourg - AS Monaco 2

26. AS Roma - Torino FC 1

27. Girona FC - Deportivo La Coruna 1

28. Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings 2

29. Toronto Raptors - Houston Rockets 1

30. Banvit BK - Yesilgiresun Belediye Spor 1

 

31. SD Eibar - Real Madryt 2

32. FC St. Pauli - Eintracht Brunszwik 1

33. Manchester United - Liverpool FC 2

34. ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 2

35. Irlandia - Szkocja 2

36. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2

37. Bayern Monachium - HSV Hamburg 1

38. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg X

39. Hertha Berlin - SC Freiburg 1

40. West Bromwich Albion - Leicester City 2

 

41. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten 1

42. Sevilla FC - Valencia CF 1

43. Paris Saint-Germain - FC Metz 1

44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Oslo - Polska

45. GKS Katowice - Raków Częstochowa 1

46. E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 2

47. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1

48. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1

49. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1

50. Aston Villa - Wolverhampton Wanderers 1

 

51. Getafe CF - Levante UD 1

52. Admira Wacker Modling - Sturm Graz 2

53. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2

54. Stanisław Zaniewski - Radosław Paczuski 1

55. Wisła Płock - Korona Kielce 1

56. Saguella Team Monza - Foppapedretti Bergamo 1

57. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg 2

58. Malaga CF - FC Barcelona 2

59. Hellas Verona - Chievo Verona X

60. Quabit Guadalajara - ABANCA Ademar Leon 2

 

61. Chicago Fire - Sporting Kansas City 1

62. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 1

63. Espanyol Barcelona - Real Sociedad 1

64. AC Fiorentina - Benevento Calcio 1

65. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 1

66. PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 1

67. SC Magdeburg - THW Kiel 2

68. MSV Duisburg - Fortuna Dusseldorf 2

69. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo - Kamil Stoch

70. Arsenal Londyn - Watford FC 1

 

71. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1

72. Juventus Turyn - Udinese Calcio 1

73. Crotone FC - Sampdoria Genua 2

74. TV 05/07 Huttenberg - HSG Wetzlar 2

75. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2

76. VfB Stuttgart - RB Lipsk 2

77. Walia - Włochy 1

78. Atletico Madryt - Celta Vigo 1

79. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 2

80. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar X

 

81. Bournemouth AFC - Tottenham Hotspur 2

82. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg 2

83. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2

84. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 1

85. Genoa CFC - AC Milan 2

86. UD Las Palmas - Villarreal CF 1

87. FC Barcelona - Real Madryt 2

88. Atlanta United - D.C. United 1

89. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 2

90. Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors 2

 

91. Valencia Basket - RETAbet Bilbao Basket 1

92. Inter Mediolan - SSC Napoli 1

93. Athletic Bilbao - CD Leganes 1

94. Toulouse FC - Olympique Marsylia 2

95. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1

96. New York City FC - Los Angeles Galaxy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 2

2. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 2

3. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 2

4. Fuchse Berlin - SC Magdeburg 1

5. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1

6. Tottenham Hotspur - Juventus Turyn 2

7. Manchester City - FC Basel 1

8. Leeds United - Wolverhampton Wanderers 2

9. FC Barcelona - BM. Logrono La Rioja 1

10. AC Milan - Arsenal Londyn 1

 

11. CSKA Moskwa - Olympique Lyon 2

12. Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg 1

13. Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa 1

14. Rhein-Neckar Lowen - Frisch Auf Goppingen 1

15. Olympique Marsylia - Athletic Bilbao 1

16. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg 1

17. Lazio Rzym - Dynamo Kijów 1

18. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1

19. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2

20. Arminia Bielefeld - 1.FC Nurnberg 2

 

21. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Dogus Stambuł 1

22. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

23. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1

24. Stal Mielec - Górnik Łęczna 1

25. Racing Strasbourg - AS Monaco 2

26. AS Roma - Torino FC 1

27. Girona FC - Deportivo La Coruna 1

28. Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings 2

29. Toronto Raptors - Houston Rockets 1

30. Banvit BK - Yesilgiresun Belediye Spor 1

 

31. SD Eibar - Real Madryt 2

32. FC St. Pauli - Eintracht Brunszwik 1

33. Manchester United - Liverpool FC 2

34. ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 2

35. Irlandia - Szkocja 2

36. Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2

37. Bayern Monachium - HSV Hamburg 1

38. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg X

39. Hertha Berlin - SC Freiburg 1

40. West Bromwich Albion - Leicester City 2

 

41. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten 1

42. Sevilla FC - Valencia CF 1

43. Paris Saint-Germain - FC Metz 1

44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Oslo - Polska

45. GKS Katowice - Raków Częstochowa 1

46. E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 2

47. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 2

48. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1

49. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1

50. Aston Villa - Wolverhampton Wanderers 1

 

51. Getafe CF - Levante UD 1

52. Admira Wacker Modling - Sturm Graz 2

53. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2

54. Stanisław Zaniewski - Radosław Paczuski 1

55. Wisła Płock - Korona Kielce 1

56. Saguella Team Monza - Foppapedretti Bergamo 1

57. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg 2

58. Malaga CF - FC Barcelona 2

59. Hellas Verona - Chievo Verona X

60. Quabit Guadalajara - ABANCA Ademar Leon 2

 

61. Chicago Fire - Sporting Kansas City 1

62. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 1

63. Espanyol Barcelona - Real Sociedad 1

64. AC Fiorentina - Benevento Calcio 1

65. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 1

66. PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 1

67. SC Magdeburg - THW Kiel 2

68. MSV Duisburg - Fortuna Dusseldorf 2

69. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo - Kamil Stoch

70. Arsenal Londyn - Watford FC 1

 

71. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1

72. Juventus Turyn - Udinese Calcio 1

73. Crotone FC - Sampdoria Genua 2

74. TV 05/07 Huttenberg - HSG Wetzlar 2

75. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2

76. VfB Stuttgart - RB Lipsk 2

77. Walia - Włochy 1

78. Atletico Madryt - Celta Vigo 1

79. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 2

80. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1

 

81. Bournemouth AFC - Tottenham Hotspur 2

82. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg 2

83. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1

84. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 1

85. Genoa CFC - AC Milan 2

86. UD Las Palmas - Villarreal CF 1

87. FC Barcelona - Real Madryt 2

88. Atlanta United - D.C. United 1

89. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 2

90. Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors 2

 

91. Valencia Basket - RETAbet Bilbao Basket 1

92. Inter Mediolan - SSC Napoli 1

93. Athletic Bilbao - CD Leganes 1

94. Toulouse FC - Olympique Marsylia 2

95. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1

96. New York City FC - Los Angeles Galaxy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 9
Obowiązuje na dni: 5-11.03.2018
 
2. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 2
3. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 2
4. Fuchse Berlin - SC Magdeburg 1
5. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1
7. Manchester City - FC Basel 1
9. FC Barcelona - BM. Logrono La Rioja 1
10. AC Milan - Arsenal Londyn 1
12. Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg 1
13. Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa 1
14. Rhein-Neckar Lowen - Frisch Auf Goppingen 1

16. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg 1
17. Lazio Rzym - Dynamo Kijów 1
18. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1
19. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2
22. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
23. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
24. Stal Mielec - Górnik Łęczna 1
25. Racing Strasbourg - AS Monaco 2
26. AS Roma - Torino FC 1
27. Girona FC - Deportivo La Coruna 1

30. Banvit BK - Yesilgiresun Belediye Spor 1
31. SD Eibar - Real Madryt 2
33. Manchester United - Liverpool FC 1
34. ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 1
35. Irlandia - Szkocja 1
37. Bayern Monachium - HSV Hamburg 1
38. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg 1
41. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
43. Paris Saint-Germain - FC Metz 1
46. E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 2

47. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1
48. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1
49. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1
51. Getafe CF - Levante UD 1
52. Admira Wacker Modling - Sturm Graz 2
53. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2
56. Saguella Team Monza - Foppapedretti Bergamo 1
58. Malaga CF - FC Barcelona 2
62. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 1
64. AC Fiorentina - Benevento Calcio 1

65. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 1
69. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo - Kamil Stoch
70. Arsenal Londyn - Watford FC 1
71. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1
72. Juventus Turyn - Udinese Calcio 1
74. TV 05/07 Huttenberg - HSG Wetzlar 2
75. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
77. Walia - Włochy 1
78. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
80. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1

81. Bournemouth AFC - Tottenham Hotspur 2
84. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 1
87. FC Barcelona - Real Madryt 2
90. Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors 2
93. Athletic Bilbao - CD Leganes 1
94. Toulouse FC - Olympique Marsylia 2


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 9

Obowiązuje na dni: 5-11.03.2018

 

 

7. Manchester City - FC Basel  1

9. FC Barcelona - BM. Logrono La Rioja  1

10. AC Milan - Arsenal Londyn  1

12. Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg  1

13. Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa  1

14. Rhein-Neckar Lowen - Frisch Auf Goppingen  1

15. Olympique Marsylia - Athletic Bilbao  1

17. Lazio Rzym - Dynamo Kijów  1

18. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin  1

19. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2

 

 

22. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen  2

23. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław  1

24. Stal Mielec - Górnik Łęczna  1

25. Racing Strasbourg - AS Monaco  2

26. AS Roma - Torino FC  1

29. Toronto Raptors - Houston Rockets  1

31. SD Eibar - Real Madryt  2

37. Bayern Monachium - HSV Hamburg  1

39. Hertha Berlin - SC Freiburg  1

42. Sevilla FC - Valencia CF  1

 

 

43. Paris Saint-Germain - FC Metz  1

47. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków  2

48. Chelsea Londyn - Crystal Palace  1

49. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach  1

53. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven  2

55. Wisła Płock - Korona Kielce  1

57. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg  2

58. Malaga CF - FC Barcelona  2

59. Hellas Verona - Chievo Verona  X

62. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs  1

 

 

64. AC Fiorentina - Benevento Calcio  1

65. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock  1

66. PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot  1

68. MSV Duisburg - Fortuna Dusseldorf  2

69. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo - Kamil Stoch

70. Arsenal Londyn - Watford FC  1

71. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen  1

72. Juventus Turyn - Udinese Calcio  1

73. Crotone FC - Sampdoria Genua  2

75. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  1

 

 

78. Atletico Madryt - Celta Vigo  1

80. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar  1

81. Bournemouth AFC - Tottenham Hotspur  2

82. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg  2

84. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt  1

85. Genoa CFC - AC Milan  2

86. UD Las Palmas - Villarreal CF  2

88. Atlanta United - D.C. United  1

89. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn  1

90. Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors  2

 

 

91. Valencia Basket - RETAbet Bilbao Basket  1

92. Inter Mediolan - SSC Napoli  2

93. Athletic Bilbao - CD Leganes  1

94. Toulouse FC - Olympique Marsylia  2

95. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec  1

96. New York City FC - Los Angeles Galaxy  1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 10

Obowiązuje na dni: 12-18.03.2018

 

1. Halkbank Ankara - Sir Colussi Sicoma Perugia (Polsat Sport Extra 15:25 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

2. Tottenham Hotspur - FC Porto (nSport+ 15:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

3. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lillehammer* (Eurosport 1, TVP 1 16:45 WT)

4. Biełogorje Biełgorod - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 17:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Puchar CEV

5. FC Barcelona - Atletico Madryt (nSport+ 17:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

6. Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom - AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski (TVP Sport 18:00 WT) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza

7. AS Monaco - Stelmet Enea Zielona Góra (Eleven Sports 1 20:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

8. Manchester United - Sevilla FC (C+, C+ Now 20:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

9. AS Roma - Szachtar Donieck (nSport+ 20:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów

10. Cerro Porteno - Defensor Sporting (Sportklub 1:30 ŚR) - piłka nożna, Copa Libertadores

11. Manchester City - Liverpool FC (nSport+ 15:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

12. Paris Saint-Germain - Angers SCO (Eleven Sports 2 16:55 ŚR) - piłka nożna, liga francuska

13. Real Madryt - Chelsea Londyn (C+ Now 17:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

14. Besiktas Stambuł - Bayern Monachium (nSport+ 17:55 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

15. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 17:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska

16. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

17. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

18. Noliko Maaseik - Lokomotiw Nowosybirsk (Polsat Sport News 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

19. FC Barcelona - Chelsea Londyn (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów

20. Berlin Recycling Volleys - VfB Friedrichshafen (Polsat Sport News 23:05 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

21. Chaumont VB 52 Haute Marne - Trentino Diatec (Polsat Sport Extra 0:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

22. Boston Celtics - Washington Wizards (C+ Sport 1:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA

23. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Trondheim* (Eurosport 1, TVP 1 16:45 CZW)

24. Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt (C+ Sport 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

25. Athletic Bilbao - Olympique Marsylia (C+ Sport 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

26. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk (Eurosport 1 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

27. Dynamo Kijów - Lazio Rzym (TVP Sport 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

28. Sporting Lizbona - TTC Fakel Gazprom (nSport+ 19:00 CZW) - tenis stołowy, Liga Mistrzów

29. SG Flensburg-Handewitt - Fuchse Berlin (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

30. Red Bull Salzburg - Borussia Dortmund (C+ Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

31. Arsenal Londyn - AC Milan (Eurosport 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

32. Olympique Lyon - CSKA Moskwa (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

33. Independiente Avallenada - Millonarios FC (Sportklub 1:30 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores

34. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

38. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

39. Fortuna Dusseldorf - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

40. TF Liebherr Ochsenhausen - Borussia Dusseldorf (nSport+ 19:00 PT) - tenis stołowy, Liga Mistrzów

41. Lech Poznań - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

42. SC Freiburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

43. Szymon Kołecki - Łukasz Borowski (Polsat Sport 20:30 PT) - sporty walki, gala Babilon MMA 3 w Radomiu

44. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

45. AS Monaco - LOSC Lille (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska

46. Tottenham Hotspur - Newcastle United (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska

47. Levante UD - SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

48. Unicaja Malaga - Panathinaikos Superfoods Ateny (Polsat Sport News 23:05 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

49. Washington Capitals - New York Islanders (TVP Sport 0:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

50. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers (C+ Sport 1:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

51. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

52. MKS Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

53. 1.FC Kaiserslautern - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

54. Deportivo La Coruna - UD Las Palmas (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

55. Swansea City - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 1 13:10 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii

56. Włochy - Szkocja (C+ Sport 2 13:25 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

57. Fulham Londyn - Queens Park Rangers (Eleven Sports 4 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

58. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

59. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

60. Borussia Monchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

61. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

62. HSV Hamburg - Hertha Berlin (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

63. Anglia - Irlandia (C+ Sport 2 15:40 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

64. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Vikersund* (Eurosport 1, TVP 1 16:00 SOB)

65. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

66. Valencia CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

67. Raków Częstochowa - Odra Opole (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

68. Sparta Praga - Slavia Praga (Polsat Sport News 17:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska

69. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

70. Udinese Calcio - US Sassuolo (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

71. Liverpool FC - Watford FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

72. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

73. Real Sociedad - Getafe CF (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

74. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

75. PSV Eindhoven - VVV-Venlo (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

76. Korona Kielce - Górnik Zabrze (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

77. Walia - Francja (C+ Sport 2 20:30 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów

78. LASK Linz - SV Mattersburg (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

79. Manchester United - Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii

80. SPAL 2013 - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

81. Real Betis - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

82. Rubin Kazań - Spartak Moskwa (Polsat Sport News 21:40 SOB) - piłka nożna, liga rosyjska

83. Fabricio Werdum - Alexander Volkov (Polsat Sport 22:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night w Londynie

84. Jimi Manuwa - Jan Błachowicz (Polsat Sport 22:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night w Londynie

85. Recoletas Atletico Valladolid - FC Barcelona (Sportklub 22:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska

86. Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

87. Tampa Bay Lightning - Boston Bruins (TVP Sport 0:00 ND) - hokej na lodzie, NHL

88. Jose Carlos Ramirez - Amir Imam (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBC w Nowym Jorku

89. CD Leganes - Sevilla FC (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

90. Sampdoria Genua - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

91. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

92. VfL Gummersbach - SC DHfK Leipzig (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

93. OGC Nice - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 2 12:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

94. Borussia Dortmund - Hannover 96 (C+ Sport 13:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

95. Wigan Athletic - Southampton FC (Eleven Sports 4 14:25 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii

96. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

97. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń (Sportklub 14:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

98. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

99. AC Milan - Chievo Verona (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

100. Śląsk Wrocław - Wisła Płock (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

101. Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport 15:25 ND) - piłka nożna, liga polska

102. 1.FC Koln - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

103. FC Barcelona - Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Vikersund* (Eurosport 1, TVP 1 16:15 ND)

105. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska

106. Leicester City - Chelsea Londyn (Eleven Sports 3 17:25 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii

107. Legia Warszawa - Wisła Kraków (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

108. RB Lipsk - Bayern Monachium (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

109. Villarreal CF - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

110. San Pablo Burgos - FC Barcelona (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

111. Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska

112. TSV GWD Minden - Die Eulen Ludwigshafen (Sportklub 20:30 ND) - piłka reczna, liga niemiecka

113. Real Madryt - Girona FC (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

114. SSC Napoli - Genoa CFC (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

115. Lazio Rzym - Bologna FC (Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

116. Olympique Marsylia - Olympique Lyon (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

117. FC Dallas - Seattle Sounders (Eurosport 2 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

118. Fenerbahce Dogus Stambuł - Darussafaka Basketbol (Sportklub 22:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

119. New Orleans Pelicans - Boston Celtics (C+ Sport 2 23:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 

 


 

1. Halkbank Ankara - Sir Colussi Sicoma Perugia 1

2. Tottenham Hotspur - FC Porto 1

3. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lillehammer - Kamil Stoch

4. Biełogorje Biełgorod - Asseco Resovia Rzeszów 2

5. FC Barcelona - Atletico Madryt 1

6. Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom - AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski 1

7. AS Monaco - Stelmet Enea Zielona Góra 1

8. Manchester United - Sevilla FC 1

9. AS Roma - Szachtar Donieck 1

10. Cerro Porteno - Defensor Sporting 1

 

11. Manchester City - Liverpool FC 1

12. Paris Saint-Germain - Angers SCO 1

13. Real Madryt - Chelsea Londyn 1

14. Besiktas Stambuł - Bayern Monachium 2

15. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1

16. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 1

17. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

18. Noliko Maaseik - Lokomotiw Nowosybirsk 2

19. FC Barcelona - Chelsea Londyn 1

20. Berlin Recycling Volleys - VfB Friedrichshafen 2

 

21. Chaumont VB 52 Haute Marne - Trentino Diatec 2

22. Boston Celtics - Washington Wizards 1

23. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Trondheim - Kamil Stoch

24. Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt 2

25. Athletic Bilbao - Olympique Marsylia X

26. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk X

27. Dynamo Kijów - Lazio Rzym 2

28. Sporting Lizbona - TTC Fakel Gazprom 1

29. SG Flensburg-Handewitt - Fuchse Berlin 1

30. Red Bull Salzburg - Borussia Dortmund 2

 

31. Arsenal Londyn - AC Milan 1

32. Olympique Lyon - CSKA Moskwa 1

33. Independiente Avallenada - Millonarios FC 1

34. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin 1

38. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1

39. Fortuna Dusseldorf - Arminia Bielefeld 1

40. TF Liebherr Ochsenhausen - Borussia Dusseldorf 2

 

41. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1

42. SC Freiburg - VfB Stuttgart 2

43. Szymon Kołecki - Łukasz Borowski 1

44. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2

45. AS Monaco - LOSC Lille 1

46. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1

47. Levante UD - SD Eibar 2

48. Unicaja Malaga - Panathinaikos Superfoods Ateny 2

49. Washington Capitals - New York Islanders 2

50. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers 1

 

51. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol 1

52. MKS Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1

53. 1.FC Kaiserslautern - FC St. Pauli 1

54. Deportivo La Coruna - UD Las Palmas 2

55. Swansea City - Tottenham Hotspur 2

56. Włochy - Szkocja 2

57. Fulham Londyn - Queens Park Rangers 2

58. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1

59. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin 2

60. Borussia Monchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim 2

 

61. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz 1

62. HSV Hamburg - Hertha Berlin 2

63. Anglia - Irlandia 1

64. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Vikersund - Polska

65. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC 1

66. Valencia CF - Deportivo Alaves 1

67. Raków Częstochowa - Odra Opole 1

68. Sparta Praga - Slavia Praga 1

69. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1

70. Udinese Calcio - US Sassuolo 1

 

71. Liverpool FC - Watford FC 1

72. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

73. Real Sociedad - Getafe CF 1

74. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach 1

75. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1

76. Korona Kielce - Górnik Zabrze 1

77. Walia - Francja 1

78. LASK Linz - SV Mattersburg X

79. Manchester United - Brighton & Hove Albion 1

80. SPAL 2013 - Juventus Turyn 2

 

81. Real Betis - Espanyol Barcelona 1

82. Rubin Kazań - Spartak Moskwa 2

83. Fabricio Werdum - Alexander Volkov 1

84. Jimi Manuwa - Jan Błachowicz 2

85. Recoletas Atletico Valladolid - FC Barcelona 2

86. Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks 2

87. Tampa Bay Lightning - Boston Bruins 1

88. Jose Carlos Ramirez - Amir Imam 1

89. CD Leganes - Sevilla FC 2

90. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2

 

91. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 2

92. VfL Gummersbach - SC DHfK Leipzig 1

93. OGC Nice - Paris Saint-Germain 2

94. Borussia Dortmund - Hannover 96 1

95. Wigan Athletic - Southampton FC 2

96. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam 2

97. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1

98. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 2

99. AC Milan - Chievo Verona 1

100. Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2

 

101. Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1

102. 1.FC Koln - Bayer Leverkusen 2

103. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1

104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Vikersund - Polska

105. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2

106. Leicester City - Chelsea Londyn 2

107. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1

108. RB Lipsk - Bayern Monachium 2

109. Villarreal CF - Atletico Madryt 2

110. San Pablo Burgos - FC Barcelona 2

 

111. Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2

112. TSV GWD Minden - Die Eulen Ludwigshafen 1

113. Real Madryt - Girona FC 1

114. SSC Napoli - Genoa CFC 1

115. Lazio Rzym - Bologna FC 1

116. Olympique Marsylia - Olympique Lyon 1

117. FC Dallas - Seattle Sounders 2

118. Fenerbahce Dogus Stambuł - Darussafaka Basketbol 1

119. New Orleans Pelicans - Boston Celtics 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher  2018

Zestaw par na tydzień: 10

Obowiązuje na dni: 12-18.03.2018

 

 

7. AS Monaco - Stelmet Enea Zielona Góra  1

8. Manchester United - Sevilla FC  1

9. AS Roma - Szachtar Donieck  1

12. Paris Saint-Germain - Angers SCO  1

13. Real Madryt - Chelsea Londyn  1

14. Besiktas Stambuł - Bayern Monachium  2

15. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  1

16. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova  1

19. FC Barcelona - Chelsea Londyn  1

21. Chaumont VB 52 Haute Marne - Trentino Diatec  2

 

 

22. Boston Celtics - Washington Wizards  2

25. Athletic Bilbao - Olympique Marsylia  1

26. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk  1

27. Dynamo Kijów - Lazio Rzym  1

30. Red Bull Salzburg - Borussia Dortmund  2

31. Arsenal Londyn - AC Milan  1

32. Olympique Lyon - CSKA Moskwa  1

34. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin  1

38. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin  1

39. Fortuna Dusseldorf - Arminia Bielefeld  1

 

 

41. Lech Poznań - Lechia Gdańsk  1

45. AS Monaco - LOSC Lille  1

46. Tottenham Hotspur - Newcastle United  1

50. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers  1

55. Swansea City - Tottenham Hotspur  2

58. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa  1

59. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin  1

61. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz  1

66. Valencia CF - Deportivo Alaves  1

68. Sparta Praga - Slavia Praga  X

 

 

69. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia  X

70. Udinese Calcio - US Sassuolo  1

71. Liverpool FC - Watford FC  1

73. Real Sociedad - Getafe CF  1

75. PSV Eindhoven - VVV-Venlo  1

76. Korona Kielce - Górnik Zabrze  1

79. Manchester United - Brighton & Hove Albion  1

80. SPAL 2013 - Juventus Turyn  2

84. Jimi Manuwa - Jan Błachowicz  2

85. Recoletas Atletico Valladolid - FC Barcelona  2

 

 

86. Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks  1

89. CD Leganes - Sevilla FC  2

90. Sampdoria Genua - Inter Mediolan  1

91. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek  1

93. OGC Nice - Paris Saint-Germain  2

94. Borussia Dortmund - Hannover 96  1

96. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam  2

97. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń  1

99. AC Milan - Chievo Verona  1

100. Śląsk Wrocław - Wisła Płock  1

 

 

101. Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz  1

103. FC Barcelona - Athletic Bilbao  1

106. Leicester City - Chelsea Londyn  2

108. RB Lipsk - Bayern Monachium  2

109. Villarreal CF - Atletico Madryt  2

110. San Pablo Burgos - FC Barcelona  2

113. Real Madryt - Girona FC  1

114. SSC Napoli - Genoa CFC  1

115. Lazio Rzym - Bologna FC  1

117. FC Dallas - Seattle Sounders  1

 

 

119. New Orleans Pelicans - Boston Celtics  2 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 10
Obowiązuje na dni: 12-18.03.2018
 
1. Halkbank Ankara - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
3. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lillehammer - Kamil Stoch
4. Biełogorje Biełgorod - Asseco Resovia Rzeszów 1
5. FC Barcelona - Atletico Madryt 1
7. AS Monaco - Stelmet Enea Zielona Góra 1
8. Manchester United - Sevilla FC 1
9. AS Roma - Szachtar Donieck 1
10. Cerro Porteno - Defensor Sporting 1
11. Manchester City - Liverpool FC 1
12. Paris Saint-Germain - Angers SCO 1

14. Besiktas Stambuł - Bayern Monachium 2
15. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1
17. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
18. Noliko Maaseik - Lokomotiw Nowosybirsk 2
19. FC Barcelona - Chelsea Londyn 1
21. Chaumont VB 52 Haute Marne - Trentino Diatec 2
22. Boston Celtics - Washington Wizards 1
23. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Trondheim - Kamil Stoch
24. Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt 2
25. Athletic Bilbao - Olympique Marsylia 1

26. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk 1
27. Dynamo Kijów - Lazio Rzym 1
29. SG Flensburg-Handewitt - Fuchse Berlin 1
30. Red Bull Salzburg - Borussia Dortmund 2
31. Arsenal Londyn - AC Milan 1
32. Olympique Lyon - CSKA Moskwa 1
33. Independiente Avallenada - Millonarios FC 1
38. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1
41. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1
43. Szymon Kołecki - Łukasz Borowski 1

45. AS Monaco - LOSC Lille 1
46. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1
50. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers 1
54. Deportivo La Coruna - UD Las Palmas 1
55. Swansea City - Tottenham Hotspur 2
56. Włochy - Szkocja 2
57. Fulham Londyn - Queens Park Rangers 1
58. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1
61. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz 1
65. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC 1

66. Valencia CF - Deportivo Alaves 1
69. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1
71. Liverpool FC - Watford FC 1
73. Real Sociedad - Getafe CF 1
74. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach 1
75. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1
76. Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
77. Walia - Francja 1
78. LASK Linz - SV Mattersburg 1
79. Manchester United - Brighton & Hove Albion 1

80. SPAL 2013 - Juventus Turyn 2
83. Fabricio Werdum - Alexander Volkov 1
84. Jimi Manuwa - Jan Błachowicz 1
85. Recoletas Atletico Valladolid - FC Barcelona 2
86. Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks 1
91. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 1
92. VfL Gummersbach - SC DHfK Leipzig 2
93. OGC Nice - Paris Saint-Germain 2
94. Borussia Dortmund - Hannover 96 1
96. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam 2

97. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1
98. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1
99. AC Milan - Chievo Verona 1
101. Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1
102. 1.FC Koln - Bayer Leverkusen 2
103. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
105. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2
106. Leicester City - Chelsea Londyn 2
108. RB Lipsk - Bayern Monachium 2
110. San Pablo Burgos - FC Barcelona 2

113. Real Madryt - Girona FC 1
114. SSC Napoli - Genoa CFC 1
115. Lazio Rzym - Bologna FC 1
118. Fenerbahce Dogus Stambuł - Darussafaka Basketbol 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Halkbank Ankara - Sir Colussi Sicoma Perugia 1

2. Tottenham Hotspur - FC Porto 1

3. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lillehammer - Kamil Stoch

4. Biełogorje Biełgorod - Asseco Resovia Rzeszów 2

5. FC Barcelona - Atletico Madryt 2

6. Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom - AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski 1

7. AS Monaco - Stelmet Enea Zielona Góra 2

8. Manchester United - Sevilla FC 1

9. AS Roma - Szachtar Donieck 1

10. Cerro Porteno - Defensor Sporting 1

 

11. Manchester City - Liverpool FC 1

12. Paris Saint-Germain - Angers SCO 1

13. Real Madryt - Chelsea Londyn 1

14. Besiktas Stambuł - Bayern Monachium 2

15. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1

16. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 1

17. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

18. Noliko Maaseik - Lokomotiw Nowosybirsk 2

19. FC Barcelona - Chelsea Londyn 2

20. Berlin Recycling Volleys - VfB Friedrichshafen 2

 

21. Chaumont VB 52 Haute Marne - Trentino Diatec 2

22. Boston Celtics - Washington Wizards 2

23. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Trondheim - Kamil Stoch

24. Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt 2

25. Athletic Bilbao - Olympique Marsylia 1

26. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk 2

27. Dynamo Kijów - Lazio Rzym 2

28. Sporting Lizbona - TTC Fakel Gazprom 1

29. SG Flensburg-Handewitt - Fuchse Berlin 1

30. Red Bull Salzburg - Borussia Dortmund 2

 

31. Arsenal Londyn - AC Milan 1

32. Olympique Lyon - CSKA Moskwa 1

33. Independiente Avallenada - Millonarios FC 1

34. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin 1

38. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 1

39. Fortuna Dusseldorf - Arminia Bielefeld 1

40. TF Liebherr Ochsenhausen - Borussia Dusseldorf 2

 

41. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2

42. SC Freiburg - VfB Stuttgart 2

43. Szymon Kołecki - Łukasz Borowski 1

44. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 1

45. AS Monaco - LOSC Lille 1

46. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1

47. Levante UD - SD Eibar 2

48. Unicaja Malaga - Panathinaikos Superfoods Ateny 2

49. Washington Capitals - New York Islanders 2

50. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers 1

 

51. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol 1

52. MKS Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1

53. 1.FC Kaiserslautern - FC St. Pauli 1

54. Deportivo La Coruna - UD Las Palmas 2

55. Swansea City - Tottenham Hotspur 2

56. Włochy - Szkocja 1

57. Fulham Londyn - Queens Park Rangers 2

58. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1

59. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin 2

60. Borussia Monchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim 2

 

61. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz 1

62. HSV Hamburg - Hertha Berlin 2

63. Anglia - Irlandia 1

64. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Vikersund - Polska

65. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC 1

66. Valencia CF - Deportivo Alaves 1

67. Raków Częstochowa - Odra Opole 1

68. Sparta Praga - Slavia Praga 1

69. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1

70. Udinese Calcio - US Sassuolo 1

 

71. Liverpool FC - Watford FC 1

72. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

73. Real Sociedad - Getafe CF 1

74. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach 1

75. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1

76. Korona Kielce - Górnik Zabrze 1

77. Walia - Francja 1

78. LASK Linz - SV Mattersburg X

79. Manchester United - Brighton & Hove Albion 1

80. SPAL 2013 - Juventus Turyn 2

 

81. Real Betis - Espanyol Barcelona 1

82. Rubin Kazań - Spartak Moskwa 2

83. Fabricio Werdum - Alexander Volkov 1

84. Jimi Manuwa - Jan Błachowicz 2

85. Recoletas Atletico Valladolid - FC Barcelona 2

86. Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks 2

87. Tampa Bay Lightning - Boston Bruins 1

88. Jose Carlos Ramirez - Amir Imam 1

89. CD Leganes - Sevilla FC 2

90. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2

 

91. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 2

92. VfL Gummersbach - SC DHfK Leipzig 1

93. OGC Nice - Paris Saint-Germain 2

94. Borussia Dortmund - Hannover 96 1

95. Wigan Athletic - Southampton FC 2

96. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam 2

97. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1

98. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 2

99. AC Milan - Chievo Verona 1

100. Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1

 

101. Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1

102. 1.FC Koln - Bayer Leverkusen 2

103. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1

104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Vikersund - Kamil Stoch

105. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2

106. Leicester City - Chelsea Londyn 2

107. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1

108. RB Lipsk - Bayern Monachium 2

109. Villarreal CF - Atletico Madryt 2

110. San Pablo Burgos - FC Barcelona 2

 

111. Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2

112. TSV GWD Minden - Die Eulen Ludwigshafen 1

113. Real Madryt - Girona FC 1

114. SSC Napoli - Genoa CFC 1

115. Lazio Rzym - Bologna FC 1

116. Olympique Marsylia - Olympique Lyon 1

117. FC Dallas - Seattle Sounders 2

118. Fenerbahce Dogus Stambuł - Darussafaka Basketbol 1

119. New Orleans Pelicans - Boston Celtics 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 8 Kolejka :

 

1. ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała  3:1
2. Węgry - Polska  64:57
3. Borussia Dortmund - FC Augsburg  1:1
4. Cagliari Calcio - SSC Napoli  0:5
5. Levante UD - Real Betis  0:2
6. SKA Energia Chabarowsk - Szynnik Jarosław  0:0  po rzutach karnych  1:4
7. Fenerbahce Stambuł - Agel Prostejov  3:1
8. Dynamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź  3:0
9. Wisła Płock - Cracovia Kraków  0:1
10. Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2:2
11. Chemik Police - Vizura Ruma  3:2
12. Espanyol Barcelona - Real Madryt  1:0
13. ASPTT Mulhouse VB - Developres SkyRes Rzeszów  1:3
14. Volero Zurych - CSM Volei Alba Blaj  3:0
15. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok  0:2
16. Sandecja Nowy Sącz - KGHM Zagłębie Lubin  0:1
17. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano  3:1
18. Swansea City - Sheffield Wednesday  2:0
19. Les Herbiers VF - RC Lens  0:0  po rzutach karnych  4:2
20. Girona FC - Celta Vigo  1:0
21. Dynamo Kazań - Marica Płowdiw  3:1
22. Galatasaray Stambuł - VakifBank Stambuł  1:3
23. Defensor Sporting - Gremio Porto Alegre  1:1
24. Milwaukee Bucks - Washington Wizards  104:107
25. Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa  mecz przełożony
26. Halkbank Ankara - VfB Friedrichshafen  1:3
27. PAOK Saloniki - Ford Store Levoranta Sastamala  3:1
28. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  1:0
29. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin  0:0
30. Wisła Kraków - Korona Kielce  1:1
31. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir  3:0
32. Athletic Bilbao - Valencia CF  1:1
33. Malaga CF - Sevilla FC  0:1
34. Getafe CF - Deportivo La Coruna  3:0
35. Berlin Recycling Volleys - Jastrzębski Węgiel  3:2
36. Lech Poznań - Śląsk Wrocław  2:1
37. Arka Gdynia - Piast Gliwcie  0:0
38. Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów  3:2
39. BM. Benidorm - FC Barcelona  20:30
40. Lazio Rzym - AC Milan  0:0  po rzutach karnych  4:5
41. Tottenham Hotspur - Rochdale AFC  6:1
42. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia  3:0
43. Atletico Madryt - CD Leganes  4:0
44. SD Eibar - Villarreal CF  1:0
45. Trentino Diatec - Noliko Maaseik  3:1
46. Cucine Lube Civitanova - Sir Colussi Sicoma Perugia  0:3
47. Zenit Kazań - Spacer`s Toulouse VB  3:0
48. Washington Wizards - Golden State Warriors  101:109
49. Dynamo Moskwa - Lokomotiw Nowosybirsk  2:3
50. Knack Roeselare - Fenerbahce Stambuł  3:1
51. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice  0:5
52. THW Kiel - MT Melsungen  32:31
53. Real Betis - Real Sociedad  0:0
54. Arsenal Londyn - Manchester City  0:3
55. UD Las Palmas - FC Barcelona  1:1
56. Deportivo Alaves - Levante UD  1:0
57. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock  1:2
58. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:0
59. Dynamo Drezno - SV Darmstadt  0:2
60. ZRK Vardar Skopje - SG BBM Bietigheim  30:22
61. Panathinaikos Superfood Ateny - Olympiakos Pireus  85:87  po dogrywce
62. KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk  0:0
63. Borussia Monchengladbach - Werder Brema  2:2
64. Miedź Legnica - Odra Opole  3:1
65. AS Monaco - Girondins Bordeaux  2:1
66. Middlesbrough FC - Leeds  3:0
67. Carolina Hurricanes - New Jersey Devils  3:1
68. Washington Wizards - Toronto Raptors  95:102
69. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów  25:29
70. Villarreal CF - Girona FC  0:2
71. Holstein Kiel - MSV Duisburg  5:0
72. Burnley FC - Everton FC  2:1
73. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów  3:1
73. SPAL 2013 - Bologna FC  1:0
74. Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz  0:0
75. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin  1:0
76. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen  1:2
77. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć  33:28
78. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town  2:0
79. LASK Linz - Sturm Graz  0:2
80. Sevilla FC - Athletic Bilbao  2:0
81. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti  - Niemcy
82. ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain  0:2
83. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn  1:0
84. Korona Kielce - Pogoń Szczecin  0:0
85. Lazio Rzym - Juventus Turyn  0:1
86. Liverpool FC - Newcastle United  2:0
87. RB Lipsk - Borussia Dortmund  1:1
88. Deportivo La Coruna - SD Eibar  1:1
89. PSV Eindhoven - FC Utrecht  3:0
90. SV Zulte-Waregem - Anderlecht Bruksela  2:3
91. Kell Brook - Sergey Rabchenko  wygrana  Kell Brook
92. Gamal Yafai - Gavin McDonnell  wygrana  Gavin McDonnell
93. Piast Gliwice - Górnik Zabrze  0:3  Walkower
94. Real Madryt - Getafe CF  3:1
95. SSC Napoli - AS Roma  2:4
96. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam  2:1
97. Austria Wiedeń - Wolfsberger AC  2:0
98. Washington Capitals - Toronto Maple Leafs  5:2
99. Houston Rockets - Boston Celtics  123:120
100. Sergey Kovaliev - Igor Michalkin  wygrana  Sergey Kovaliev
101. Deontay Wilder - Luis Ortiz  wygrana  Deontay Wilder
102. Cris Cyborg - Yana Kunitskaya  wygrana  Cris Cyborg
103. Frankie Edgar - Brian Ortega  wygrana  Brian Ortega
104. Levante UD - Espanyol Barcelona  1:1
105. Genoa CFC - Cagliari Calcio  mecz przełożony
106. TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  57:70
107. Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket  87:78
108. Fortuna Dusseldorf - FC St. Pauli  2:1
109. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn  2:1
110. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  3:2
111. Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa  0:0
112. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel  3:0
113. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  mecz przełożony
114. Skjern Handbold - Motor Zaporoże  33:26
115. Cracovia Kraków - Arka Gdynia  2:1
116. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch
117. 1.FC Koln - VfB Stuttgart  2:3
118. FC Barcelona - Atletico Madryt  1:0
119. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń  1:0
120. Manchester City - Chelsea Londyn  1:0
121. RK Vardar Skopje - Orlen Wisła Płock  31:31
122. Legia Warszawa - Lech Poznań  2:1
123. Real Sociedad - Deportivo Alaves  2:1
124. Comarch Cracovia - KH Unia Oświęcim  4:1
125. Paris Saint-Germain - THW Kiel  29:29
126. MKS Będzin - Dafi Społem Kielce  3:0
127. AC Milan - Inter Mediolan  mecz przełożony
128. Valencia CF - Real Betis  2:0
129. Olympique Marsylia - FC Nantes  1:1
130. Atlanta Hawks - Phoenix Suns  113:112
131. VfL Gummersbach - HC Erlangen  24:29
132. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy  0:1
133. Sporting Kansas City - New York City FC  0:2

 

Tabela :

 

1.tyrla - 200 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22)

2.lukas_k - 184 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51)

3.bartek2lp2 - 150 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54)

4.aro - 132 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 11

Obowiązuje na dni: 19-25.03.2018

 

1. Lokomotiw Nowosybirsk - Noliko Maaseik (Polsat Sport 13:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

2. Galatasaray Stambuł - Igor Gorgonzola Novara (Polsat Sport News 16:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

3. Gruzja U-17 - Polska U-17 (Polsat Sport 17:15 ŚR) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy

4. Polska - Czarnogóra (TVP Sport 17:30 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy

5. THW Kiel - MOL-Pick Szeged (C+ Sport 2, Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

6. Comarch Cracovia - Tauron GKS Katowice (TVP Sport 19:50 ŚR) - hokej na lodzie, liga polska

7. Energa MKS Kalisz - KS Azoty-Puławy (nSport+ 20:00 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

9. Sir Colussi Sicoma Perugia - Halkbank Ankara (Polsat Sport News 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

10. FC Barcelona - Frigorificos Morrazo (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

11. Imoco Volley Conegliano - Dinamo Kazań (Polsat Sport News 23:05 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

12. Trefl Sopot - Asseco Gdynia (Polsat Sport 17:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska

13. Niemcy U-21 - Izrael U-21 (Eurosport 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy

14. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

15. VfB Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys (Polsat Sport News 19:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

16. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

17. Volero Zurych - VakifBank Stambuł (Polsat Sport Extra 22:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

18. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy* (Eurosport 1, TVP 1 14:45 PT)

19. Rosja - Brazylia (TVP Sport 16:55 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

20. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

21. Polska - Nigeria (TVP 1 20:40 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

22. Holandia - Anglia (Polsat Sport 20:40 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

23. Niemcy - Hiszpania (TVP Sport 20:40 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

24. Argentyna - Włochy (TVP Sport 20:40 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

25. Francja - Kolumbia (Polsat Sport Extra 20:55 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

26. Brose Bamberg - Unicaja Malaga (Polsat Sport Extra 22:50 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

27. Szkocja - Kostaryka (Polsat Sport News 23:05 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski

28. San Antonio Spurs - Utah Jazz (C+ Sport 1:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

29. Dallas Stars - Boston Bruins (TVP Sport 2:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL

30. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy* (Eurosport 1, TVP 1 9:45 SOB)

31. Pinar Karsiyaka - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

32. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

33. Banvit BK - Muratbey Usak (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

34. Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

35. Polska U-17 - Macedonia U-17 (Polsat Sport 17:15 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy

36. Czarnogóra - Polska (TVP Sport 17:45 CZW) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy

37. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen (C+ Sport, Eleven Sports 1 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

38. IFK Kristianstad - SG Flensburg-Handewitt (nSport+, Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

39. Polska - Portugalia (Polsat Sport Extra 18:00 SOB) - rugby, Puchar Narodów Europy

40. Anglia U-21 - Rumunia U-21 (Eleven Sports 2 18:10 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy

41. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 18:10 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka

42. Andrzej Sołdra - Robert Parzęczewski (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala w Dzierżoniowie

43. Szwecja - Chile (TVP Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski

44. Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves (C+ Sport 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

45. Columbus Crew - D.C. United (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS

46. Minnesota Wild - Nashville Predators (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL

47. Formuła 1 - Grand Prix Australii* (Eleven Sports 1 7:05 ND) 

48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy* (Eurosport 1, TVP 1 9:45 ND)

49. Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

50. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

51. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

52. Gaziantep Basketbol - Yesilgiresun Belediye Spor (Sportklub 16:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

53. Montpellier HB - FC Barcelona (C+ Sport, nSport+, Eleven Sports 1 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

54. Car Gwarant Start Gniezno - FOGO Unia Leszno (TVP Sport 17:15 ND) - żużel, 1.liga polska

55. Odra Opole - GKS Katowice (Polsat Sport 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska

56. IBB Polonia Londyn - London Lynx (Polsat Sport News 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga angielska

57. ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

58. TV 05/07 Huttenberg - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 20:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

59. Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 


 

 

 

 

1. Lokomotiw Nowosybirsk - Noliko Maaseik 1

2. Galatasaray Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1

3. Gruzja U-17 - Polska U-17 2

4. Polska - Czarnogóra 1

5. THW Kiel - MOL-Pick Szeged 1

6. Comarch Cracovia - Tauron GKS Katowice 1

7. Energa MKS Kalisz - KS Azoty-Puławy 2

8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1

9. Sir Colussi Sicoma Perugia - Halkbank Ankara 1

10. FC Barcelona - Frigorificos Morrazo 1

 

11. Imoco Volley Conegliano - Dinamo Kazań 1

12. Trefl Sopot - Asseco Gdynia 2

13. Niemcy U-21 - Izrael U-21 1

14. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt 2

15. VfB Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys 1

16. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 2

17. Volero Zurych - VakifBank Stambuł 1

18. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch

19. Rosja - Brazylia 2

20. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 1

 

21. Polska - Nigeria 1

22. Holandia - Anglia 2

23. Niemcy - Hiszpania 1

24. Argentyna - Włochy X

25. Francja - Kolumbia 1

26. Brose Bamberg - Unicaja Malaga 2

27. Szkocja - Kostaryka 1

28. San Antonio Spurs - Utah Jazz 1

29. Dallas Stars - Boston Bruins 1

30. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy - Polska

 

31. Pinar Karsiyaka - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1

32. Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 1

33. Banvit BK - Muratbey Usak 1

34. Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2

35. Polska U-17 - Macedonia U-17 1

36. Czarnogóra - Polska 2

37. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen 1

38. IFK Kristianstad - SG Flensburg-Handewitt 2

39. Polska - Portugalia 1

40. Anglia U-21 - Rumunia U-21 1

 

41. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen 1

42. Andrzej Sołdra - Robert Parzęczewski 1

43. Szwecja - Chile 1

44. Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves 1

45. Columbus Crew - D.C. United 1

46. Minnesota Wild - Nashville Predators 2

48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch

49. Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra 1

50. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2

 

51. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2

52. Gaziantep Basketbol - Yesilgiresun Belediye Spor 1

53. Montpellier HB - FC Barcelona 2

54. Car Gwarant Start Gniezno - FOGO Unia Leszno 2

55. Odra Opole - GKS Katowice 2

56. IBB Polonia Londyn - London Lynx 1

57. ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów 1

58. TV 05/07 Huttenberg - TSV Hannover-Burgdorf 1

59. Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×