Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię czytać, albo jestem niekumaty, ale patrzę właśnie na cennik i za Boga nie wiem, skąd bierzecie te 39,90.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 010-02.pdf

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 281%29.pdf

 

Pre-paid:

Pakiet Familijny - 42,90

RelaxMix - 24,90

Razem: 67,80

 

Abonament:

umowa na czas określony:

Pakiet Familijny - 37,90

RelaxMix - 19,90

Razem: 57,80

 

umowa na czas nieokreślony:

Pakiet Familijny - 39,90

RelaxMix - 21,90

Razem: 61,80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie potrafię czytać, albo jestem niekumaty, ale patrzę właśnie na cennik i za Boga nie wiem, skąd bierzecie te 39,90.

Wychodzi, że jest jeszcze czwarty cennik. Np. masz umowę na pakiet Familijny i możesz do niego dokupić w formie pre-paid np. pakiet RelaxMix czy Sport za odpowiednio 39,90 i 13,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk Bizon20 masz calkowita racje, tez przez dlugi czas sie zastanawialem o co moze chodzic z tym 39,90 ale juz wiem co poprzednicy mieli na mysli. Tę kwote 39.90 wzieli stad ze jesli ktos ma umowe na pakiet Familijny (to juz bez roznicy czy okreslony czy nieokreslony) i chce sobie np na jeden miesiac dobrac pakiet Relax mix to musi doplacic do familijnego nastepujaco:

pakiet film: 15,80

pakiet sport: 13,90

pakiet bajeczka: 5,20

pakiet muzyka: 4,90

 

suma 39,80

 

Wiec 0,10 PLN mniej niz inni tu podaja.

 

Dodatkowo tutaj viewtopic.php?f=7&t=4717&start=390 na dole marenss podawal wtedy obowiazujacy cennik prepaida wziety z konta icok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chodziło mi dokładnie, o to co napisał @Vinyl_. Wcześniej myślałem, że te zmiany w pre-paidzie tyczą się też tych co mają umowę, ale wychodzi na to, że tylko tych co nie mają umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czy te zmiany tycza sie tylko uzytkownikow czyli tych co korzystaja tylko z opcji bez umowy (pre paid) czy takze tych ktorzy sa abonentami (maja umowe) i dodatkowo chca na jakis czas (np. miesiac) dobrac sobie jakis pakiet to akurat narazie nie wiadomo. Podejrzewam ze bedzie to sie tyczylo i 1 i 2 przypadku ale jak bedzie to zobaczymy w najblizszym czasie.

 

Ten cennik przytoczony w linku podanym przeze mnie byl to cennik obowiazujacy podczas gdy mareness pisal tamtego posta, jak narazie z tego co pisze ne_ho to w icoku nadal jest ten stary. Trzeba czekac.... Zobaczymy czy w icoku zostanie po staremu czy zostanie to zaktualizowane do tego nowego cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vinyl

Podany cennik obowiązuje tylko klientów pre-paid. Dla abonentów pakiet Relax Mix kosztuje: 19,90 (umowa na czas określony), 21,90 (umowa na czas nieokreślony) lub 39,80 (bez podpisanej umowy na ten pakiet). Za 24,90 pakiet Relax Mix mogą wykupić tylko użytkownicy (bez aktywnej umowy).

@T.L. Boratini

Cennik obowiązuje od 1 czerwca, ale do 1 lipca wszystko jest rozliczane po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem dlatego podpialem sie pod post bizon20 przyznajac mu racje. A skad masz takie info ze ten cennik pre paid dotyczy tylko uzytkownikow? Bo narazie nigdzie nie jest jasno to napisane czy dotyczy tylko uzytkownikow czy uzytkownikow i abonentow chcacych dobrac np na miesiac wyzszy pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP oddziela abonentów od użytkowników, dlatego są 2 cenniki.

Abonent - aktywna umowa,

Użytkownik - bez aktywnej umowy (pre-paid)

Dla tych pierwszych jest ten cennik:

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 010-02.pdf

Dla drugich ten:

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 281%29.pdf

 

Nie ma możliwości 'łączenia' cenników, dlatego cennik dla użytkowników nie dotyczy abonentów i odwrotnie.

Obrazowo - nie możesz zapłacić za Familijny wg cennika dla użytkowników a za HBO 20 zł (cena dla abonentów), tak samo nie możesz opłacić 37,90 (cennik dla abonentów) za Familijny i 24,90zł za Relax Mix (cennik dla użytkowników).

 

@hecol

Pre-paid nie jest odpowiedzią na TNK HD - ta oferta ma cię zachęcić do podpisania umowy z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sqnek

Zważ na to ze rozrozniam pojecia abonent i uzytkownik, widac to chociazby po tym jak uzylem ich jeszcze przed Twoja wypowiedzia.

 

A wracajac do meritum. Do tej pory mozna bylo byc ABONENTEM (miec podpisana umowe) pakietu familijnego, ale oprocz zobowiazania abonamentowego dobrac sobie np na miesiac dodatkowy pakiet (bajeczka, muzyka, sport, film, caly relax mix, cinemax, jak i pakiety xxx). Dodatkowo czyli bez zobowiazania np na miesiac gdyz przypuscmy w danym miesiacu sa jakies wazne wydarzenia sportowe. Wiec tu moje pytanie (ktore juz wczesniej zadalem), taki abonent pakietu familinjego na miesiac chce dokupic pakiet relax mix, jaka jest cena tego miesiecznego relax mix?

Wg. tego co napisales "nie ma laczenia cennikow uzytkownikow i abonentow" - i tu sie po czesci zgadzam (nie do konca gdyz to co napisalem wyzej bylo dosc powszechnie stosowane i bylo wlasnie laczeniem cennikow), ale nasuwa sie pytanie ile za ten dodatkowy relax mix na miesiac dany abonent zaplaci?

 

Napewno nie wg cennika dla abonentow czyli 19,90 (czas okreslony) i 21,90 (czas nieokreslony) te opcje odpadaja.

Wiec wg aktualnego cennika pre paid na relax mix 24,90? czy wg cennika jaki podal ne_ho w screenie z konta icok 39,80?

 

IMHO wydaje mi sie ze pewnie bedzie to oplata jak w nowym cenniku pre paid tylko jeszcze nie zostalo to zaktualizowane w icoku, ale jest to tylko moje przypuszczenie wiec zeby sie przekonac trzeba czasu a napewno wszystko sie wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vinyl

Pakiet Relax Mix składa się z 4 pakietów: Sport, Muzyka, Film, Bajki i jeśli podliczysz kwotę za te pakiety to jest to 39,80, przy umowie na czas nieokreślony jest to troche wyższa kwota. Może zostanie to zmienione, ale na razie abonent może dokupić Relax Mix za 39,80zł.

@Yoshy

Możesz kupić tylko pakiet HD, ale Discovery HD nie wchodzi w jego skład, więc nie zakupisz tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tuner dsb 305g pozostałość po umowie z polsatem. Czy mogę korzystać z oferty prepaid? jak mam aktywować pakiety? Druga sprawa to do telewizora Samsunga kiedyś dostałem tuner Samsung dsb-370g jak mam go aktywować. Pakiety mogę zmieniać co miesiąć tzn teraz np mini max a za miesiąc familijny? Sorry za głupie pytania ale ostatnio wyszedłem z tematu Polsatu Cyfrowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz korzystać z pre-paidu. Opłacasz wybrany pakiet za miesiąc, w którym chcesz oglądać i powinni ci aktywować dany pakiet. Wpłaty dokonujesz na numer konta, na który dokonywałeś wpłat gdy miałeś umowę. Możesz zmieniać pakiety w wybranych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kr16 Aktywacji dokonasz dzwoniąc na infolinię CP lub w APS-ie. Nie wiem, jak będzie z Samsungiem dsb 305g, ale aktywując przed dwoma miesiącami nówkę sztukę Samsunga DSB-H370G otrzymałem bezpłatnie przez miesiąc Pakiet Familijny+RelaxMix. Po miesiącu mogłem dowolnie zmienić sobie pakiet (od Familijnego wzwyż). Czytając nowy cennik widzę, że teraz nie ma takiego ograniczenia.

Z tą częstą zmianą pakietów wstrzymałbym się (mimo, że jest taka możliwość). Ale opłacając co miesiąc pakiet Familijny istnieje mniejsze ryzyko, że w nowym okresie rozliczeniowym będzie on zakodowany. A przy zmianach nigdy nic nie wiadomo. Później wydzwanianie na infolinię i niepotrzebne nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...