Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Polsat Sport News działa na dekoderach bez umowy w tzw. pre-paid i na tych nieopłaconych pre-paid. Jak będziesz dzwonił na infolinię to nie mów, że chcesz oglądać za DARMO Polsat Sport News, tylko poproś o ponowienie uprawnień bo ci nie działają kanały FTA na dekoderze CP a muszą działać. Gość ponowi i będziesz się nadal cieszył Polsatem Sport News.

A jaka informacja wyświetla się na programach FTA jeśli nie przejdą na nie uprawnienia? Taka sama jak w przypadku PSN czyli "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie"? Konsultanci ciągle o to pytają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie moje pytanie padło już w tym wątku, lecz czytanie 134 stron zajęłoby mi wieczność. Otóż mam telewizor Samsung LE22D450 i włożyłem do jego gniazda CI moduł CAM Polsatu. Niestety nie mogę znaleźć kanałów FTA. Ów moduł nie był używany przez jakieś 2 lata lecz po rozmowie z konsultantem Polsatu powinien działać bez problemu. Jak zrobić, żeby moduł działał w tym modelu TV?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Bardzo prosiłbym o pomoc w wyjaśnieniu następującej sytuacji: zamówiłem z cyfrowego polsatu ze strony internetowej " Telewizja cyfrowa bez opłat i bez zobowiązań, na zawsze! z dekoderem cyfrowym za 149 zł brutto". Jakie mnie zdziwienie naszło gdy zjawił się kurier i wymagał ode mnie abym podpisał się w kilku miejscach na umowie?? Cóż albo źle doczytałem na stronie internetowej, więc wchodzę jeszcze raz i czytam: " Teraz bez opłat, bez umów, bez zobowiązań możesz oglądać popularne kanały: Polsat, TV 4, TVP 1,

TVP 2, TVN, TVP Info i wiele, wiele innych w cyfrowej jakości obrazu. Na zawsze!", dalej "Telewizja

Oferta dostępna przy zakupie dekodera SD i Pakietu Mini HD na 6 miesięcy za łączną kwotę 149 zł, bez umowy w formie pisemnej. "Bez opłat" oznacza brak wnoszenia opłat abonamentowych za dostępne kanały, począwszy od 7 okresu rozliczeniowego"

 

Mam pytanie co to za umowa skoro ma to być bez umowy? Szukałem w polsatowskim regulaminie, ale niestety nic na ten temat nie znalazłem. Oczywiście w tej sytuacji podziękowałem kurierowi i odesłałem go z tą paczuszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kuriera otwarcie przesyłki było jednoznaczne z jej przyjęciem, a właśnie te "umowy" znajdowały się w środku. Zatem nie mogłem ich przeczytać.

 

Z drugiej strony kurier wyraźnie miał zaznaczone na przesyłce, aby osoba odbierajaca podpisała się w kilku miejscach na umowie+ ksero dowodu osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!Mam pytanie do użytkowników pre-payd odnośnie użytkowania odbiornika.Miałem Umowę na pakiet Familijny sd,oraz dekoder sd na własność.Umowa moja dobiegała końca,w związku z czym podpisałem Umowę przedłużeniową,dostałem odbiornik hd w dzierżawę w cenie 1zł+pakiet familijny hd.I tu moje pytanie:czy odbiornik,który mi pozostał ten sd,mogę wykorzystać by móc dzięki niemu odbierać ofertę telewizyjną w formie pre-pay?Nie chodzi mi o fta.Uwzględniając iż nr.rachunku bankowego pozostał ten sam,do nowej umowy na odbiornik hd?Czy może przypisali by mi nowy nr.rachunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...