Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra zagalopowalem się

z info z infolinii usłyszalem ze klient dostaje kartkę z "tabelką" kanałów hd i zaznacza które go interesują. Oczywiście może mieć włączone jedynie te kanały hd, które wchodzą w skład pakietu, który klient aktualnie posiada np. HBO HD nie mozna miec nie mając umowy na pakiet HBO. Tyle w kwestii dekoderów-modułów na umowę.

 

Jeśli masz prepaid i minął ci okres opłacony, tzn że nie masz już umowy. W zwiazku z tym bez obowiązku możesz np.:

1) placic familijny za 42,80 (kwota za fam po umowie)

2) placic za fam + relax mix 42,80 + 39,80 (kwota za oba pakiety po umowie)

3) nie mozesz miec hbo, bo z ogladaniem hbo wiaze sie podpisanie porozumienia, a takie porozumienie mozesz zawrzec jedynie mając umowę na familijny (ty jej nie masz)

4) analogicznie nie mozesz miec kanalow hd, bo mozna je miec jedynie mając podpisaną umowę na dany pakiet w sklad ktorego wchodzą kanaly hd.

 

Wydaje się to logiczne zważywszy na to, że aby klient majacy dekoder hd bez umowy na kanaly hd mogl te kanaly w koncu ogladac musi podpisac na nie porozumienie, ktore w chwili obecnej jest dostepne tylko na infolinii.

Tak to rozumiem, ale jak juz to ktos powiedzial nawet infolinia czasami podaje sprzeczne informacje. a dzwonic tam 5x? trzeba byc chorym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale dobierasz je podpisując na nie umowę/porozumienie. Nie wystarczy zaplacić 6zł, by go mieć, bo zapłacisz i który mieliby ci włączyć? Tak tłumaczą mi na infolinii. Tak samo nie możesz podpisać porozumienia na HBO, jeśli zakończyłeś umowę na familijny, bo umowa na czas określony lub nieokreślony na pakiet familijny musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

PRZESZUKAŁEM ten wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie... może koledzy doradzą?:

 

Kupiłem Samsunga HD z kartą i zestawem. Umowa kończy mi się w styczniu 2009. Złożyłem już rezygnację. Po wygaśnięciu umowy chciałbym ponownie zakupić CP na nowych warunkach (umowa 12 miesięcy) ALE BEZ SPRZĘTU który już mam. Czy można kupić samą kartę lub podpisać umowę i aktywować tą którą już posiadam?

 

Dodam, że musiałem wypowiedzieć umowę ponieważ przy zakupie podpisałem również HBO, a żeby zrezygnować z HBO muszę czekać do końca umowy.

 

proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie trzeba było rozwiązywać całkowicie umowy. CP teraz nie robi problemów ze zmniejszeniem pakietu. Zadzwoń po okresie podstawowym.

 

A co do pytania, żeby skorzystać z aktualnej promocji trzeba kupić nowy dekoder. Na stary też możesz podpisać umowę (na dowolny pakiet), ale nie ma żadnego gratisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...