Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Po zakończeniu okresu Pre-Paid spokojnie można podpisać umowę. Ja tak kilka lat temu zrobiłem i podpisałem umowę. Na początku jest to umowa na czas określony, po którym przechodzi na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Koszty i pakiety na stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Następny dekoder nie jest Ci potrzebny. Umowę podpisujesz na ten, który miałeś z Pre-Paidem. No właśnie, na Pakiet Mini to chyba nie można. Poproś na infolinii o przysłanie umowy i ewentualnie zapytaj co i jak. Ja tak zrobiłem, tylko jak pisałem kilka lat temu. Po Pre-Paidzie (Echostar 606) podpisałem umowę na Familijny + Relax Mix i tak mam aż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do apsów/dystrybutorów

na jakiej zasadzie to teraz działa. w biuletynie mam te opcje, ale w systemie widnieją kody prepaidów z roku 2007 a nie te nowe. czy jest to załatwiane na zasadzie sprzedaży dekoderów za gotówkę, a klient na infolinii załatwia sobie do niego odpowiedni abo? czy są to specjalnie "onumerowane" dekodery, czy mogę sprzedawać dowolnego e717 lub samsungahd

"wigilijne" prepaidy miały w systemie opcję wyboru pakietu, tutaj teraz tego nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder kupuje się za gotówkę i aktywuje poprzez infolinię. Dekodery mają specjalne oznaczenie, więc trudno się pomylić. A co do wariantów to zerknij tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=2151&start=1290 A i można wziąć dekoder na firmę = faktura.

 

Prepaidy z 2007r. też są aktywne

 

Od 19 maja będzie możliwość przejścia na wyższy pakiet w Punktach sprzedaży [opcje]:

FTA -> Familijny

Mini -> Familiny

Familijny -> RM

Familijny -> RM + HBO

Familijny -> Super Film

prepaid (po okresie opłaconego abonamentu) -> abonament !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy po zakończeniu okresu pre-paid można podpisać umowę? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Czy jest to umowa na czas nieokreślony? Jakie to są koszty, jakie pakiety?

witam

oczywiście ze można w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży CP , jest to umowa na czas nieokreslony z 3 mieś okresem wypowiedzenia na pakiet familijny.

 

Nie, Mini nie jest dostępny w pre-paid.

Nie, nie można do Mini dokupić dodatkowego pakietu. Można natomiast zmienić na wyższy ale jest to zmiana nieodwracalna.

witam

hm napewno pakiet mini nie jest dostepny w prepaidach?

 

399 zł - 18 m-cy Pakietu Mini w cenie lub 6 m-cy Pakietu Familijnego w cenie lub 4 m-ce Pakietu Familijnego i Pakietu Relax Mix w cenie; dostępny sprzęt: dekoder Echostar 717 (Prepaid 399 SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

249 + 40 zł. przesłka.

Też jestem zdziwiony. Znalazłem jeszcze jedną taką ofertę za 399 zł. Na infolinii nic nie wiedzą o ofercie prepaid dekoder + 1 miesiąc abonamentu, ale odniosłem wrażenie, że miła Pani, z którą rozmawiałem ogólnie niewiele wiedziała (ja pytam ją o prepaid, a Ona w kółko o abonamencie).

Kusi mnie, żeby zamówić, ale boję się, czy to nie jakiś przekręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...