Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jakie pakiety można poprosić oprócz Darmowy HD ? Familijny ? Są jakieś dodatkowe opcje ?? Kilka stron wcześniej widziałem ,że ktos podawał cennik dodatków ,które oczywiście odpowiednio droższe niż na umowę .Ciekaw jestem tylko czy nie będą mi robić pod górkę z uruchomieniem i przekonywać do umowy. Od strony technicznej chyba nie będzie żadnych problemów , dekoder wzięty w 2011 z tego co pamiętam na święta bożego narodzenia ,ale chyba karta dalej może dekodować ,nie było jakiś wielkich zmian z Nagrą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dlaczego w opcji prepaid z modułem nie ma możliwości oglądania Eleven Sport HD, ani Mistrzowskiej Piłki, ani Ekstraklasy na Canal+ Sport 3 i 4?

To jakaś dyskryminacja prepaidowych abonentów ze strony Cyfrowego Polsatu?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@mojwiekszyniztwoj Jak masz moduł CI/CI+ Polsatu w ofercie prepaid to dekoder z wejściem na moduł i będzie działać co ma działać.

Tylko wtedy masz ograniczenie - oglądasz tylko jeden kanał.

Brak możliwości nagrywania innego kanału nawet jak masz dekoder sat z dwoma głowicami.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich

 

Czy wasze własnościowe dekodery/ moduły CAM po zakończonej umowie są widoczne w ICOK jako sprzęt "Bez umowy"? Jeśli tak to czy możecie zadeklarować pakiet w opcji prepaid z poziomu ICOK? 

W moim przypadku po rozwiązaniu niemal 3 lata temu umowy na własnościowym dekoderze HD3000 zdjęli sprzęt z konta ICOK oraz zablokowali możliwość skorzystania z opcji deklaracji pakietu i opłacania go w wybranych okresach rozliczeniowych (próby deklaracji pakietu drogą mailową lub przez infolinię kończy się odmową). Czy ktoś z was miał bądź ma ten sam problem? Zastanawiam się czy zgłosić sprawę do UOKiK czy dać sobie spokój i zdać dekoder do utylizacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michalek6000 napisał:

Witam wszystkich

 

Czy wasze własnościowe dekodery/ moduły CAM po zakończonej umowie są widoczne w ICOK jako sprzęt "Bez umowy"? 

 

Oczywiście, że są widoczne. U mnie widnieją jeszcze dwa stare dekodery SD Echostar 616, oraz Echostar 717 a, pomimo że minęło już z jakieś 8-10 lat . Dekodery dawno poszły na złom,a kłopotać się nie masz czym że dekoder twój jeszcze widnieje w systemie. O ile jeszcze w systemie masz dekoder HD, a realnie także i na stanie u siebie , i jest on nadal sprawny, to tak możesz go doładować w formie pre paydu. Wcześniej tylko musisz zadeklarować jakiś konkretny pakiet na infolinii, a następnie doładować go kwotą pieniężną w przelewie na ich konto. 

Ps. w systemie u mnie widnieje jeszcze dekoder HD 3000 po umowie z którego korzysta kuzyn i doładowuje go co jakiś czas na pakiet Familijny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalek6000 napisał:
Witam wszystkich
 
Czy wasze własnościowe dekodery/ moduły CAM po zakończonej umowie są widoczne w ICOK jako sprzęt "Bez umowy"? Jeśli tak to czy możecie zadeklarować pakiet w opcji prepaid z poziomu ICOK? 
W moim przypadku po rozwiązaniu niemal 3 lata temu umowy na własnościowym dekoderze HD3000 zdjęli sprzęt z konta ICOK oraz zablokowali możliwość skorzystania z opcji deklaracji pakietu i opłacania go w wybranych okresach rozliczeniowych (próby deklaracji pakietu drogą mailową lub przez infolinię kończy się odmową). Czy ktoś z was miał bądź ma ten sam problem? Zastanawiam się czy zgłosić sprawę do UOKiK czy dać sobie spokój i zdać dekoder do utylizacji?
 

 

Mój CAM jest niewidoczny w ICOK od lat, a Polsat nie umie sobie z tym poradzić.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

To jest jakiś podział u tego operatora ze względu na poziom wartości kanałów i od tego zależy czy są uwzględnione w ofercie? Ty tak naprawdę czy żartujesz? :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego? kanał jest w ofercie tego operatora i jest dodatkowo płatny więc dlaczego ma nie być uwzględniony? Przy wyborze pakietów na abonament jest uwzględniany i nie jest w najniższym pakiecie. Według mnie pytanie jest zasadne.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, posiadam obecnie pakiet Darmowy HD z tunerem HD5500s.

Czy istnieje możliwość zmiany z pakietu Darmowy HD na ofertę pre-paid?

W jakich okolicznościach Polsat dawał możliwość przejścia po umowie na sprzęcie własnościowym na ofertę pre-paid?

Rozumiem, że cześć sprzętu pochodziła z oferty pre-paid. A pozostałe tunery jak się stały tym pre-paid'em?

Jak poznać kod umowy? Nie widzę tego w ICOK.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...