Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A czy to było testowane na dekoderze z aktywną umową (co zasadniczo byłoby dziwne, bo nic by nie odbierał), czy też na nieopłaconym prepaidzie, ewentualnie takim, co został po starej umowie jako nieużywany? Interesuje mnie to o tyle, że w najbliższym czasie też chciałbym czegoś takiego dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder był opłacony,Samsung DSB H370G.Może problemem był model dekodera.Odmówiono mi w dwóch punktach,pomimo,że w jednym ten dekoder był dostępny.Pracownik nawet konsultował się telefonicznie z kimś i nie ma takiej opcji.Ale jak chce mogę podpisać nową umowę na 24 msc. :smile: .No to nabyłem ...  N na kartę.Skoro Polsat nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powinno się udać. Będą to na pewno oferty z puli dla obecnych abonentów.

 

Chcialem podpisac umowe na dekoder, ktory jest obecnie w prepaid. Odmowiono mi i kazano brac nowy dekoder.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem podpisac umowe na dekoder, ktory jest obecnie w prepaid. Odmowiono mi i kazano brac nowy dekoder.

 

Od jakiegoś czasu Cyfrowy Polsat zablokował możliwość podpisania umowy na sprzęcie własnościowym, będący w tzw. pre-paidzie. Możesz spróbować jeszcze takiej możliwości, mianowicie zadzwoń na infolinię i poproś o nadanie pakietu Darmowy HD, jak odmówią zadzwoń ponownie do innego konsultanta, przeważnie za 4 razem się udaje. Jak będziesz miał już Darmowy HD złóż wypowiedzenie umowy i wtedy będziesz mógł podpisać nową umowę. Czasem się udaje.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HDx000

 

 

@Burito, tylko taka kombinacja (już nadanie Darmowego HD) chyba uniemożliwi mi powrót do prepaida. Czy się mylę?

 

 

Tylko to, czy nawet inne kombinacje przejścia z Prepaid na umowę raczej nie pozwoli nam uzyskać ofert z miesiącami gratis... Wtedy lepiej wziąć nową umowę z nowym modułem/dekoderem, a sprzęt z prepaidem sobie zostawić na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianowicie zadzwoń na infolinię i poproś o nadanie pakietu Darmowy HD, jak odmówią zadzwoń ponownie do innego konsultanta, przeważnie za 4 razem się udaje.

Na każdym dekoderze można wywalczyć Darmowy, nawet na takim, który normalnie nie kwalifikował się do tego pakietu?

Od kiedy jestem posiadaczem dekodera to tylko raz doładowałem mini jak był pamiętny PPV Volleyball chyba 3 lata temu.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...