Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Czy po rozwiązaniu umowy na sprzęcie własnościowym będzie można uruchomić dowolne pakiety jako pre-paid ? Czy to działa ? Jesli tak to z automatu po rozwiązanej umowie bedzie to możliwe ? czy trzeba dzwonić i jakiś przez info to uruchamiać ?

 

 

Z góry dzięki za wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie jedna sprawa. Jeśli mam teraz umowę na dekoderze własnościowym i wypowiem ją, to po rozwiązaniu umowy zostanie mi dekoder i będzie widniał w systemie Cyfrowego Polsatu na moje dane i będzie to dekoder Bez Umowy. Czy w tej sytuacji Cyfrowy Polsat przekaże moje dane Poczcie Polskiej w celu płacenia abonamentu Radiowo-Telewizyjnego, pomimo że na dekoderze nie będzie umowy? Co w sytuacji kiedy będę chciał sobie wykupić na miesiąc pakiet w prepaid? Czy moje dane również zostaną przekazane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odgrzebałem w szafie 2 stare dekodery własnościowe Samsung 305 i Echostar DSB 606 - chodziły kiedyś w prepaid.

Pamiętam, że kiedyś można było je wymienić na dekodery HD, ale się zgapiłem i [beep]a zbita.

Czy istnieje jeszcze możliwość wymiany lub ewentualnie uruchomienia tych staruszków z jakimś pakietem prepaid? Nie chcę się wiązać umową.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak długo czaka sie na włączenie zamówionych pakietów poprzez icok w opcji pp?

Oraz mając także na tym samym koncie abo jest to tak rozdzielone że można to opłacać oddzielnie? 

Posiadając nr konta do opcji prepaid gdy zostanie załączony pakiet który został zamówiony następnie wpłacić kwotę równą jak za pakiety jak wpłynie to wtedy będą kanały działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lesi różnie to z tym bywa, bo pre-paid nie jest jakoś zbytnio przez Cyfrowy Polsat poważnie traktowany.

Każdy dekoder/moduł ma swój oddzielny numer konta, więc wybierasz czy wpłacasz na konto pre-paid czy konto abonamentowe.

 

Jak chcesz szybko uruchomić wybrany pakiet w opcji pre-paid to wpłać żądaną kwotę na wskazany nr konta, jak się zaksięguje to dzwoń na infolinię i zleć aktywację pakietu. Przez ICOK różnie to bywało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób jak pisałem po wpływie pieniędzy na konto zadzwoń na infolinię poproś o połączenie z Działem Nadawania Uprawnień, gdzie od razu włączą tobie wybrany pakiet. Ustawisz na Polsat HD i poczekasz na uprawnienia.

 

Jak już będziesz miał pakiet nadany to w ICOK w zakładce "Usługi" pojawi się stosowna informacja.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebałem w szafie 2 stare dekodery własnościowe Samsung 305 i Echostar DSB 606 - chodziły kiedyś w prepaid.

Pamiętam, że kiedyś można było je wymienić na dekodery HD, ale się zgapiłem i [beep]a zbita.

Czy istnieje jeszcze możliwość wymiany lub ewentualnie uruchomienia tych staruszków z jakimś pakietem prepaid? Nie chcę się wiązać umową.

Ja myślę, że jednak powinno się coś udać zrobić z tymi dekoderami. Na początek musisz sprawdzić, czy są widoczne w ICOKu, a jeśli tak - to czy są w trybie pre-paid.

Jeśli tak - to wpłacasz tyle, ile wynosi najmniejszy pakiet pre-paidowy - czyli MiniHD za 19,90. Jak pieniądze się zaksięgują na koncie - zadzwoniłbym na infolinię, by na tym dekoderze aktywowano ten MiniHD. Oczywiście nic z niego nie odbierzesz, ale będziesz mieć na tym dekoderze aktywny pakiet, dzięki któremu wymienisz go w APSie choćby na MiniHD 2000.

Spróbowałbym tej operacji na początek z jednym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacje na dekoderach SD zostały zablokowane przez CP. Dlatego ten "myk" nie przejdzie.

Czyli co? Te dekodery SD, które kiedyś wymieniali na HD bez problemu, teraz - jak ktoś się nie załapał - są już na stałe uwalone i nie można ich w żaden sposób wymienić i używać np. prepaidowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...