Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery sprzedaje :D

O MNIE:

Mam na imię Judyta i jestem konsultantką firmy Oriflame.

Mieszkam w Knurowie, niedaleko Gliwic.

 

Jeśli chcesz kupić markowe kosmetyki w bardzo przystępnych cenach zapraszam na moje aukcje :)

Wszystkie kosmetyki, które sprzedaję są nowe i oryginalnie zapakowane.

 

Pani ma ciut mało komentarzy a ostatnio zakupiła sobie MEGA SEXY ELEGANCKĄ ^^ Z SATYNĄ :D

28f8770d0dd2937em.jpg

I w ogóle komentarze pochodzą raczej od sprzedających a nie kupujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziewczyna się przebranżowiła. To nie problem, bo jak wynika z mojej dzisiejszej rozmowy z Infolinią nie trzeba za dużej wiedzy o dekoderach i ofercie Polsatu żeby je sprzedawać.

No a co z druga ofertą, tam sprzedawca jest w porządku. Czy istnieje oferta prepaid z jednomiesięcznym abonamentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A różni się czymś karta abonamentowa od prepaid ?

A kartę oczywiście z dekoderem razem w jednym zestawie chcę kupić. Szkoda że Polsat ma parowanie kart.

Jeśli chodzi Ci o wygląd to nie - są takie same. Niczym się nie różnią, poza tym, że jedna jest sparowana z takim dekoderem, a druga z takim modułem.

Cyfra także mogła wykorzystać w nowym systemie parowanie kart, ale na szczęście tego nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż cyfra nie paruje kart. Wtedy była by załamka totalna. Brak możliwości montowania splitera.

 

A co do tego prepaid,u to jeszcze nie wiem czy jest możliwość czy nie. Nikt z was nie słyszał o tym lub ktoś znajomy tego nie zrobił?

 

Chcę odkupić dekoder wraz z kartą jaka była na początku (przypisana do danego dekodera)

 

Chciałbym mieć pod ręku polsat cyfrowy, czasami jest tak że ciekawe programy tam lecą a przykładowo na n,ce mama nie chce podwyższać abonamentu. Chciałem aby mi wzięła na abonament lecz tak pomyślałem że są czasami takie miesiące że w ogóle nie oglądam telewzji. To szkoła, to jakieś prace itp.

 

 

Otrzymałem odpowiedź od cyfrowego polsatu w końcu. Oto i jej treść:

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że warunkiem przepisania praw własności dekodera

jest przesłanie kserokopii dowodu osobistego zawierającego dane osobowe

nowego użytkownika dekodera (imię, nazwisko, adres zameldowania, numer PESEL,

podpis nowego właściciela), wraz z numerami dekodera (seryjny, modułu,

karty).

Jednocześnie wyjaśniam, że odsprzedaży dekodera może dokonać tylko

osoba, na którą dekoder jest zarejestrowany. W związku, z czym istnieje

konieczność pisemnego potwierdzenia sprzedaży wspomnianego dekodera przez jego

dotychczasowego użytkownika.

Ponadto zawidamiam, że po przerejestrowaniu dekodera na nowego użytkownika

Cyfrowy Polsat nie pobiera żadnych opłat związanych z aktywacją

dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

mam pytanie .Otoz mam oferte pre-paid 399zl wykupiona na 4-miesiace wtym Pakiet Familijny i Relax Mix.Chce oplacic na dalsze miesice a wyskakuje mi Pakiet Familijny 42,80 plus Relax Mix 39,80 co daje w sumie 82,60.Nierozumiem tych cen przeciez Pakiet Relax Mix kosztuje 57,80.

 

podrz

hipek_12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Relax Mix kosztuje 57,80 zł, ale z podpisaną umową, bo wtedy Familijny kosztuje 37,90 zł, a Relax Mix 19,90 zł, co razem daje 57,80 zł :wink: a w pre-paidzie jest poprostu drożej tylko za to, że nie masz wtedy podpisanej umowy z CP i płacisz im za te miesiące, które chcesz :wink: stąd też Familijny za 42,80 zł i 39,80 zł za Relax Mixa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak wiem ze mozna tak zrobic, ale chodzi mi o to czy jak mam dekoder i karte pre paid bez abonamentu to czy moge wykupic sam pakiet mini na np 1 miesiac ? Nie chce sie wiazac z cyfrowym polsatem a pakiet familijny to troche za drogo. Zaznaczam ze dekoder i karte juz mam ( dekoder mini ).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...