Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od razu zaznaczam iż jest to mój pierwszy post tutaj więc jeśli coś napisze nie tak to z góry przepraszam.

 

Chciałbym zakupić Cyfrowy Polsat - pakiet familijny. Mam kilka pytań.

 

Nie chciałbym podpisywac umowy na dwa lata bo to jednak dośc długo i nie wiadomo co bedzie za rok, nie lubię podpisywac tego typu długich umów. Przeczytałem na waszym forum iż jest możliwość zakupu zestawu pre-paid na takiej zasadzie iż opłącam z góry tyle miesięcy ile mi się podoba i przez ten okres mam z głowy.

 

To mnie interesuje ale jakby mi ktoś mógł przedastawić jak to wygląda dokładnie. Wtedy nie podpisuje wogóle umowy? Ile płacę za jakiś zestaw startowy czyli talerz, dekoder (Samsung) i wszystko co potrzebne i ile obecnie ksoztuje jeden miesiąc w pre-paid. Mogę opłacić np 6 miesięcy z góry?

 

Czyli podsumowując:

- czy muszę wtedy podpisywać umowę?

- ile musze zapłącić żeby zakupić taki zestaw?

- ile kosztuje jeden miesiąc płatny z góry i czy można na 6 miesięcy wykupić?

 

Z góry wielkie dzięki za wszelkie wpisy, i jeśli macie jakies rady to prosze o nie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź jednakże nie do końca się zrozumieliśmy a może ja nieprecyzyjnie sie wyraziłem. Wiem iż są takie oferty znalazłem również na allegro jednak w nich nie ma np. czaszy ale przede wszystkim mi chodziło o co innego.

 

Moje pytanie jesat nieco inne.

 

Czy to działa na takiej zasadzie iż mogę kupić dla siebie cały zestaw do odbioru cyfrowego polsatu a następnie opłacić z góry taką ilość miesięcy jaka mi się podoba i nie podpisywac żadnej umowy? Jeśli tak to ile płacę za jeden miesiąc. (Pytam dlatego iż na tym forum znalazłem taką wypowiedź z której mniej więcej coś takiego wynika).

 

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, najpierw musisz "przejść" przez umowę, po jej rozwiązaniu możesz sporadycznie (lub regularnie) opłacać abonament.

Jeśli skorzystasz z oferty pre-paid, to po roku sytuacja będzie podobna jak wyżej. Antenę i pozostały osprzęt możesz przecież kupić osobo, koszt będzie porównywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź CP w pre-paid za 599 z Pakietem Familijnym na 12 miesięcy po upływie tego czasu możesz w/g regulaminu:

7. Po upływie okresu, o którym mowa w ust. 3 powyżej, przyjęcie przez Klienta warunków, na jakich udostępniana jest oferta Cyfrowego Polsatu, następuje poprzez zapłatę przez Klienta opłaty abonamentowej za miesięczny okres rozliczeniowy lub jego wielokrotność, w kwocie wynikającej z aktualnie obowiązującego cennika publikowanego na stronie internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl, przy czym za dzień przyjęcia oferty uznaje się dzień wpływu środków na rachunek Cyfrowego Polsatu. W przypadku podpisania przez Klienta umowy zobowiązującej Klienta do wnoszenia opłat abonamentowych, Klient jest uprawniony do korzystania z Pakietów Programów na zasadach tam wskazanych

 

Na tej stronie co podałem wyżej jest zamieszczony cały regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rady których mi udzielacie są bardzo dobre, jednak liczyłem na coś innego z prostego względu z takiego iż teraz kupię opłacę sobie na pół roku potem w okresie wiosenno- letnim nie bedę praktycznie korzystał to będę miał przestój i potem z koncem lata znowu opłacę :)

 

Powiedzcie mi jeszcze może korzystając z okazji czy podpisując umowę na dwa lata i biorąc pakiet za 37,9 zł w tym okresie mogą podnieśc mi cene tego pakietu?

 

Czy w tym okresie mogą ograniczyć w jakiś sposób liczbe programów?

 

Co w przypadku gdybym chciał przedwcześnie zerwać z nimi umowę? Duże są kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mogą w trakcie tej umowy podnieść cenę pakietu. Jednak niedawno ona został podniesiona, więc kolejna nie powinna szybko nastąpić. Dodatkowo taka sytuacja daje Ci szansę na odstąpienie od umowy bez konsekwencji.

Po podpisaniu umowy, możesz wykonać przelew opłacając za dowolny okres z góry, na rok czy dwa - i spokój do końca umowy ;) To dodatkowo zabezpieczy przed ewentualną podwyżką, nie trzeba będzie nic dopłacać (nie będzie ona dotyczyć).

 

Sytuacja z ograniczeniem liczby kanałów także może mieć miejsce, ale jest to mało prawdopodobne (zazwyczaj liczba wzrasta).

 

Za zerwanie umowy z Twojej winy są jakieś kary, musiał byś się wczytać w umowę/regulamin, nie pamiętam co dokładnie grozi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tego tematu,bo nic innego nie znalazłem.Czy można się przesiąść z pre-paidu na abonament w trakcie trwania okresu pre-paid a środki jeszcze nie wykorzystane wliczyć na poczet np.aktywacji,czy abonamentu?

...niestyty nie jest to możliwe w początkowym okresie... co prawda można dokupować dodatkowe pakiety ale przejście na abonament będzie mozliwe po zakończeniu okresu bezpłatnego... zamawiasz wtedy umowę taką jaka Cie interesuje (najlepiej z miesiąc wcześniej) na infolini i polsat przesyła Ci ją do domu... jeden egzemplarz odsyłasz i masz regularne opłaty...

 

Tak, mogą w trakcie tej umowy podnieść cenę pakietu. Jednak niedawno ona został podniesiona, więc kolejna nie powinna szybko nastąpić. Dodatkowo taka sytuacja daje Ci szansę na odstąpienie od umowy bez konsekwencji.

Po podpisaniu umowy, możesz wykonać przelew opłacając za dowolny okres z góry, na rok czy dwa - i spokój do końca umowy ;) To dodatkowo zabezpieczy przed ewentualną podwyżką, nie trzeba będzie nic dopłacać (nie będzie ona dotyczyć).

...nie zgodzę się z tą wypowiedzią... jeśli podpisujesz umowe na 24 miesiące to żadne podwyżki abonamentu w tym okresie Cię nie dotyczą (mówie tylko o pakietach na które masz podpisaną umowę)... a gdyby coś takiego miało miejsce to wtedy rzeczywiśc ie możesz zerwac umowe - więc polsat takiej polityki nie stosuje...

 

...nieprawdą jest to, że będąc po okresie podstawowym i po opłaceniu abonamentu powiedzmy na rok do przodu nie obejmą Cie podwyżki... wpłacona przez Ciebie kwota jest rozliczana z początkiem każdego okresu rozliczeniowego po aktualnych stawkach... jeśli więc jestes po okresie podstawowym a podwyżka nastąpiła to nie wazne na jak długo masz opłacony aboanment a i tak podwyżka Cie obejmie i skróci ten okres...

 

Nie chciałbym podpisywac umowy na dwa lata bo to jednak dośc długo i nie wiadomo co bedzie za rok, nie lubię podpisywac tego typu długich umów. Przeczytałem na waszym forum iż jest możliwość zakupu zestawu pre-paid na takiej zasadzie iż opłącam z góry tyle miesięcy ile mi się podoba i przez ten okres mam z głowy.

 

To mnie interesuje ale jakby mi ktoś mógł przedastawić jak to wygląda dokładnie. Wtedy nie podpisuje wogóle umowy? Ile płacę za jakiś zestaw startowy czyli talerz, dekoder (Samsung) i wszystko co potrzebne i ile obecnie ksoztuje jeden miesiąc w pre-paid. Mogę opłacić np 6 miesięcy z góry?

 

Czyli podsumowując:

- czy muszę wtedy podpisywać umowę?

- ile musze zapłącić żeby zakupić taki zestaw?

- ile kosztuje jeden miesiąc płatny z góry i czy można na 6 miesięcy wykupić?

najtańszy dekoder pre-paid możesz kupić za 499pln... dostajesz tu 3 miesiące gratisowo czyli wliczone w cene... nie podpisujesz żadnej umowy i po tych 3 miesiącach opłacasz aboanment kiedu Ci się podoba... jeśli nie opłacisz to dekoder działa jak FTA... w przypadku tego typu dekoderów nie jesteś obięty dwutygodniowym okresem ochronnym tz, że sygnał masz wyłącziony z końcem okresu rozliczeniowego dlatego że polsat nie czeka na kolejną wpłatę od Ciebie...

 

 

albo dekoder za 599pln i 7 miesięcy w cenie... sam wybierz...

 

----

 

I tu ciekawostka dla nadgorliwych... koszt zerwania umowy jest równy lub większy od kwoty aboanamentu jaki nalezałoby opłacić do końca jej trwania :) Czyli nie to że i tak zapłacisz za ten abonament to jeszcze nie będziesz mógł oglądac kanałów :)

 

Edycja pitter: połączyłem 4 posty. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie zgodzę się z tą wypowiedzią... jeśli podpisujesz umowe na 24 miesiące to żadne podwyżki abonamentu w tym okresie Cię nie dotyczą (mówie tylko o pakietach na które masz podpisaną umowę)... a gdyby coś takiego miało miejsce to wtedy rzeczywiśc ie możesz zerwac umowe - więc polsat takiej polityki nie stosuje...

Podwyżka może mieć miejsce, ale wraz ze zmianą regulaminu (którego można nie przyjąć), więc obaj mamy tutaj rację ;)

Trzeba tutaj rozróżnić podwyżki które dotyczą nowych jak i obecnych klientów.

...nieprawdą jest to, że będąc po okresie podstawowym i po opłaceniu abonamentu powiedzmy na rok do przodu nie obejmą Cie podwyżki... wpłacona przez Ciebie kwota jest rozliczana z początkiem każdego okresu rozliczeniowego po aktualnych stawkach... jeśli więc jestes po okresie podstawowym a podwyżka nastąpiła to nie wazne na jak długo masz opłacony aboanment a i tak podwyżka Cie obejmie i skróci ten okres...

Nie wydaje mi się aby tak było, wedle powiedzenia: "prawo nie działa wstecz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tani dekoder a podobno problemów nie ma :arrow:Odbiornik Ferguson FX-7600UCI (1xCR) lub Odbiornik Ferguson FX-7600UCI (2xCR) Jeden od drugiego różni się tylko tym, że ten pierwszy ma jeden czytnik kart a ten drugi dwa. Miejsca na moduł mają i wg komentarzy, które czytałem nie ma problemów z działaniem tego dekodera z modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aby stać się prepaidowcem nalezy zakupić moduł lub dekoder CP jak ten: http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=56&id=657

 

W przypadku jak masz już dekoder (a masz) to nie da rad...

pozostaje ci tylko opłacac abonament po rozwiązaniu umowy który jest drozszy od familijnego podczas umowy o kilka złoty... Ale wtedy płacisz kiedy chcesz np: 1 marca i oglądasz do 1 kwietnia labo od 14 kwietnia do 14 maja... Nie masz obowiązku regularnie opłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...