Jump to content

Recommended Posts

5 godzin temu, montermonter napisał:

Dzięki wszystkim !!!

matjot,
sprawdzę i dam znać.

maniek357,
czy żeby odbierać Polsat News HD w HbbTV na MUX-2, jest potrzebny podłączony internet ?
w dwóch moich TV funkcja niby jest: w (UE46EH5450) podobno nie aktywna-pomimo info na opakowaniu, a w drugim telefunken l32f800m4cw zablokowana w menu serwisowym

w starszych Samsungach podobno potrzeba było doinstalować widget:

https://satkurier.pl/news/77299/telewizja-hybrydowa-hbbtv-w-samsung-smart-tv.html

Marek79,
jaki masz TV ?

Ciastek,
jak odbierać pod Warszawą PN w SD na mux-4 ? Co potrzeba extra :) ?

Mam 5 letniego Philipsa  zeby oglądać Polsat Film HD musiałem dokupić przystawkę dvbt-2

Posted (edited)
19 godzin temu, montermonter napisał:

czy żeby odbierać Polsat News HD w HbbTV na MUX-2, jest potrzebny podłączony internet ?
w dwóch moich TV funkcja niby jest: w (UE46EH5450) podobno nie aktywna-pomimo info na opakowaniu, a w drugim telefunken l32f800m4cw zablokowana w menu serwisowym

w starszych Samsungach podobno potrzeba było doinstalować widget:

W żadnym Samsungu nie odbierzesz Polsat News HD, pomimo iż masz usługę HbbTV. Problemem jest to że Samsung, także w najnowszych telewizorach daje tą aplikację w wersji 1.0.

Aby odbierać Polsat News HD w HbbTV wymagana jest wersja minimum 1.5

Czyli trzeba mieć:

1. Telewizję naziemną i przełączyć się na dowolny kanał z grupy Polsat
  2. Internet
  3. Włączoną aplikację HbbTV w wersji minumum 1.5
13 godzin temu, Marek79 napisał:

Mam 5 letniego Philipsa  zeby oglądać Polsat Film HD musiałem dokupić przystawkę dvbt-2

Do tego nie trzeba internetu, tylko kodek HEVC w telewizorze. To co innego.

Edited by dvbtowiec

Na kilku stronach widziałem reklamę Polsatu News. Reklamują się hasłem "Najbardziej wiarygodny kanał informacyjny w Polsce" odnośnik do polsatnews.pl. Wszystko fajnie, ale gdzie byli 10-12 lat temu? Wtedy reklama była bardzo potrzebna, a teraz to już swoją wierną grupę odbiorów posiada, więc nie wiem czy to im pomoże. 

• Haha 1

Teraz jest za darmo w NTC, dlatego się reklamują, róbują zabrać widzów tvpis.

Marcin Fijołek przeszedł do Polsat News. 

Polsat wiarygodny?

xD

chyba dla Januszy i fanów pośrodkowizmu, czytaj zwolennikow rządu od 2015 którzy się wstydzą

Wiarygodna to jest gazeta prawna, Rzeczpospolita, czy Wyborcza (wydania lokalne)

• Like 1

Wymieniłeś gazety, a tu chodzi o rynek stacji telewizyjnych. W tym przypadku właśnie Polsat jest najbardziej wiarygodny (zaraz po Superstacji, która jest tabloidem bez polityki).

Otóż nie jest. Nie po czystkach, jakie zarządziła Gawryluk (marginalizacja Gugały, wyrzucenie z ramówki satyrycznego programu "Top Wtop" itp).

• Like 1

Posted (edited)

Przynajmniej nie odstawiają takich scen jak druga strona barykady (TVP) :). Jeżeli miałbym wybór pomiędzy TVP a Polsat wybrałbym jednak Polsat, bo ich się da słuchać (w miarę).

Edited by VistaFan12

13 godzin temu, krzychu00012 napisał:

Na kilku stronach widziałem reklamę Polsatu News. Reklamują się hasłem "Najbardziej wiarygodny kanał informacyjny w Polsce" odnośnik do polsatnews.pl. Wszystko fajnie, ale gdzie byli 10-12 lat temu? Wtedy reklama była bardzo potrzebna, a teraz to już swoją wierną grupę odbiorów posiada, więc nie wiem czy to im pomoże. 

Chodzi o widzów DVB-T. W dużych miastach kanał jest dostępny dla każdego. Nikt nie podaje szacunkowych danych ile PN zyskał widzów dzięki DVB-T, ale porównawcze wyniki badań z analogicznego okresu sprzed roku wskazują że sporo.

Posted (edited)

@kunkore Tak jak kolega wyżej powiedział, dla osób w zasięgu MUX4 jest nadal dostępny w wersji SD.

Wyłączone zostały tylko tymczasowe nadajniki na emisję testową w 4 miastach, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

Edited by dvbtowiec

Posted (edited)

Czyli uważacie, że Gawryluk zniszczyła Polsat News, a Grzegorz Jankowski Superstację? Pan Solorz musi dbać o swoją kasę :) 

Edited by Beks
  • Like 1

Osobiście uważam że za dużo Pana Jankowskiego wieczorami. Nie podoba mi się styl w jaki prowadzi program, za dużo krzyczy ;)

Z dziennikarzy tej stacji bardzo lubię oglądać programy z udziałem Pani Agnieszki Gozdyry, Piotra Witwickiego. Gdy pojawia się pan Jankowski mam odruch zmiany kanału :)

15 godzin temu, SzYcHa_2012 napisał:

Jest, cały czas dostępny za darmo w MUX4.

Tylko, że kogo interesuje prywatny mux Polsatu, który jest dostępny tylko dla wybrańców? Powinni dać ten kanał do ogólnopolskiej sieci.

Wbrew pozorom jego zasięg jest spory. TV Mobilna miała być dostępna szeroko, to już pytania do CP dlaczego nie rozbudowuje tej sieci nadajników.

Mam pytanie do forumowiczów i forumowiczek.

Na HbbTV jest możliwość oglądania Polsat News wciskając zielony przycisk.

Zaakceptujemy i tu myk pojawia się czarny ekran i głos z Polsatu lub Super Polsat.

Mam telewizor Sony 4K 65" cali.

Powiedzcie co mam zrobić, żeby zadziałało?

Z którego roku masz Soniaka?

Zdaje się któraś z kolei aktualizacja coś skopała mówiąc kolokwialnie.

Mam podobny problem na roku modelowym 2019.

Gdy we wrześniu ub. roku uruchamiano testy, bez problemu oglądałem PN w HbbTV.

Po jakiejś aktualizacji (chyba że CP coś w emisji zmienił) mam czarny ekran i dżwięk odbieranego z DVB-T programu, na którym wywołałem PN w HbbTV.

Trzeba pisać do Sony w tej sprawie.

Jeśli ktoś miał wątpliwości czy Polsat News skręcił za bardzo w prawo i zbytnio popiera partię rządzącą, to dzisiaj miał idealny dowód. 30 minut wypowiedzi A. Dudy, to nawet dla mnie za dużo, ciekawe czy reszta kandydatów będzie miała tyle czasu antenowego? Pewnie, że nie. Często oglądam Polsat News, a raczej oglądałem, bo dzisiaj wystarczającą mnie zniechęcił. Tylko tak dalej...  

• Upvote 1

Reczywiście to była przesada, dla porównania w TVP 35 min dla prezydenta Dudy, 7 dla prezydenta Trzaskowskiego.