Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, montermonter napisał:

czy żeby odbierać Polsat News HD w HbbTV na MUX-2, jest potrzebny podłączony internet ?
w dwóch moich TV funkcja niby jest: w (UE46EH5450) podobno nie aktywna-pomimo info na opakowaniu, a w drugim telefunken l32f800m4cw zablokowana w menu serwisowym

w starszych Samsungach podobno potrzeba było doinstalować widget:

W żadnym Samsungu nie odbierzesz Polsat News HD, pomimo iż masz usługę HbbTV. Problemem jest to że Samsung, także w najnowszych telewizorach daje tą aplikację w wersji 1.0.

Aby odbierać Polsat News HD w HbbTV wymagana jest wersja minimum 1.5

 

Czyli trzeba mieć:

  1. Telewizję naziemną i przełączyć się na dowolny kanał z grupy Polsat
  2. Internet
  3. Włączoną aplikację HbbTV w wersji minumum 1.5
13 godzin temu, Marek79 napisał:

Mam 5 letniego Philipsa  zeby oglądać Polsat Film HD musiałem dokupić przystawkę dvbt-2

Do tego nie trzeba internetu, tylko kodek HEVC w telewizorze. To co innego.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na kilku stronach widziałem reklamę Polsatu News. Reklamują się hasłem "Najbardziej wiarygodny kanał informacyjny w Polsce" odnośnik do polsatnews.pl. Wszystko fajnie, ale gdzie byli 10-12 lat temu? Wtedy reklama była bardzo potrzebna, a teraz to już swoją wierną grupę odbiorów posiada, więc nie wiem czy to im pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, krzychu00012 napisał:

Na kilku stronach widziałem reklamę Polsatu News. Reklamują się hasłem "Najbardziej wiarygodny kanał informacyjny w Polsce" odnośnik do polsatnews.pl. Wszystko fajnie, ale gdzie byli 10-12 lat temu? Wtedy reklama była bardzo potrzebna, a teraz to już swoją wierną grupę odbiorów posiada, więc nie wiem czy to im pomoże. 

Chodzi o widzów DVB-T. W dużych miastach kanał jest dostępny dla każdego. Nikt nie podaje szacunkowych danych ile PN zyskał widzów dzięki DVB-T, ale porównawcze wyniki badań z analogicznego okresu sprzed roku wskazują że sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że za dużo Pana Jankowskiego wieczorami. Nie podoba mi się styl w jaki prowadzi program, za dużo krzyczy ;)

Z dziennikarzy tej stacji bardzo lubię oglądać programy z udziałem Pani Agnieszki Gozdyry, Piotra Witwickiego. Gdy pojawia się pan Jankowski mam odruch zmiany kanału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego roku masz Soniaka?

Zdaje się któraś z kolei aktualizacja coś skopała mówiąc kolokwialnie.

Mam podobny problem na roku modelowym 2019.

Gdy we wrześniu ub. roku uruchamiano testy, bez problemu oglądałem PN w HbbTV.

Po jakiejś aktualizacji (chyba że CP coś w emisji zmienił) mam czarny ekran i dżwięk odbieranego z DVB-T programu, na którym wywołałem PN w HbbTV.

Trzeba pisać do Sony w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś miał wątpliwości czy Polsat News skręcił za bardzo w prawo i zbytnio popiera partię rządzącą, to dzisiaj miał idealny dowód. 30 minut wypowiedzi A. Dudy, to nawet dla mnie za dużo, ciekawe czy reszta kandydatów będzie miała tyle czasu antenowego? Pewnie, że nie. Często oglądam Polsat News, a raczej oglądałem, bo dzisiaj wystarczającą mnie zniechęcił. Tylko tak dalej...  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii nie ma żadnych wątpliwości. To są po prostu fakty.

 

Polsat News w ciągu dwóch tygodni gościł już dwukrotnie Andrzeja Dudę, wczoraj był Mateusz Morawiecki, a kilka dni temu w Gościu Wydarzeń była Beata Szydło. Natomiast w Graffiti rozmawiano z kolejną z najważniejszych osób PiS-u, czyli Mariuszem Błaszczakiem, który niespecjalnie pojawia się w prywatnych mediach, a sama rozmowa była oczywiście dosyć grzeczna i spokojna.

 

Znowu pachnie mi to podlizywaniem się Solorza do obecnego obozu. Brakowało jeszcze, żeby sam Kaczyński ponownie się pojawił u Gawryluk po ostatniej wizycie przed wyborami samorządowymi w 2018 roku (poprzednio gościł podobno aż 9 lat temu). Chociaż i tego nie można wykluczyć, a nie zdziwiłbym się jakby tak się stało w ciągu kolejnych dwóch tygodni do II tury.

 

Tym bardziej, że Polsat News również miało okazję złapać, ponownie, premiera w swoim wieczorze wyborczym, a konkurencyjny TVN rozmawiał bodajże tylko z Ryszardem Terleckim.

 

@krzychu00012, precyzując. To nie jest żaden skręt w prawo, a po prostu po raz kolejny ku obecnej rządzącej partii, a ta nie ma moim zdaniem nic wspólnego z prawicą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Węgrzech, jeśli się nie mylę, państwo nie mogło przejąć mediów prywatnych to zrobili to poprzez zaprzyjaźnionych biznesmenów. Osoby zaprzyjaźnione z władzą dostawały kredyty i pozwolenia na przejmowanie poszczególnych mediów i te media nadal są prywatne ale sprzyjające Orbanowi. Solorz w ostatnich latach też sporo nakupił. Z dostaniem kredytów raczej nie miał problemów. UOKiK też jakoś nie protestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...