Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, swordfish napisał:

Ibisz robił poranki w okresie letnim z terenu - wywiady z zaproszonymi gościami na plaży. Nie pamiętam, aby siedział za pulpitem w studiu jako prowadzący.

Oczywiście, że Ibisz prowadził ze studia - było to 5 lat temu, jest dużo fragmentów w sieci. Prowadził w weekendy dopóki nie złamał nogi, wtedy zniknął i już nie wrócił do Nowego Dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nowy program Joanny Racewicz

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-12-21/najwyzsze-pietro-nowy-program-joanny-racewicz-od-12-stycznia-w-polsat-news/

uważam ,że artyści ,sportowcy czy celebryci powinni zajmować się tym co wychodzi im najlepiej. Przykład Jana Borysewicza - Lady Pank ,który w wywiadach odcina się od polityki ,natomiast mówi co robił ,czym się obecnie zajmuje i co w  przyszłości zamierza.

Natomiast jeżeli chodzi o Dowbora ,bardziej by się sprawdził chyba przy zapowiadaniu pogody zamiast Kreta. Tym bardziej ,że Kret niedawno trafił dopiero do Polsatu a Dowbor jest związany z tą stacją dłuższy czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyszukałem właśnie Polsat News SD w telewizji naziemnej i przyznam że obraz jest jak mydło. Naprawdę, tylu pikseli nie ma chyba Stopklatka czy Puls. Ponadto, stacja w ogóle nie wyświetla EPG. 

Jeśli ten MUX 4 ma tak samo mętny obraz jak Polsat News to szkoda na niego kasy. 

Wersji HD mój telewizor nie wyszukał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Piotrovvicz napisał:

Wyszukałem właśnie Polsat News SD w telewizji naziemnej i przyznam że obraz jest jak mydło. Naprawdę, tylu pikseli nie ma chyba Stopklatka czy Puls. Ponadto, stacja w ogóle nie wyświetla EPG. 

Jeśli ten MUX 4 ma tak samo mętny obraz jak Polsat News to szkoda na niego kasy. 

Wersji HD mój telewizor nie wyszukał. 

W Gdańsku powinieneś móc odbierać też wersję HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Program Eryka Mistewicza zmienia nieco nazwę i porę emisji, będzie nadawany w niedziele o 18:00 jako "Wszystko, co najważniejsze", natomiast w soboty o 20:30 pojawiać ma się "Debata tygodnia" z Grzegorzem Jankowskim: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wszystko-co-najwazniejsze-nowy-program-polsat-news-eryk-mistewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...