Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jest. To jest jego mąż i wątpienie w płeć jest jak najbardziej obraźliwe. Szczególnie, że było to specjalnie zrobione. W związkach partnerskich jednopłciowych nie ma podziału na męża i żonę. Wzorcowa reakcja Agnieszki Gozdyry. Nazywanie go "kretynem" wynika tu ze wzburzenia i również nie powinno mieć miejsca żeby nie było wątpliwości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebny tekst, który odwrócił uwagę od istoty poruszanej w wypowiedzi, czyli popierania konkretnych zapisów w głosowaniach, gdyż przed wyborami każdy chce przekonać widząc badania opinii publicznej, ze Polacy sceptycznie oceniają zielony ład czy pakt migracyjny .Mam nadzieję, ze Pani Gozdyra wróciła do istoty i dociskała polityków w sprawie ich głosowań.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotą sprawy jest także nie obrażanie ludzi ze wzgl. na orientację.

W wątku TVN24 bardzo ochoczo komentowane było palnięcie przez Daukszewicza gdy palnął o płci kolejnego prowadzącego (choć wiadomo że zrobił to jako satyryk żartobliwie), ale głównie dlatego że dotyka go to osobiście.

Tutaj także do porządku dziennego nie da się przejść tym bardziej że zostało to powiedziane z pełną świadomością wbicia szpili.

Godzinę temu, Ipo napisał(a):

Nazywanie go "kretynem" wynika tu ze wzburzenia i również nie powinno mieć miejsca żeby nie było wątpliwości.

Tu pełna zgoda. Jednak w pewnym sensie można tą emocję zrozumieć, bo został sprowokowany, ale nie ma także usprawiedliwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kto negocjował pakt migracyjny i zielony ład i kto się chwalił że zielony ład to program określonej partii. Istota problemu jest więc znana, tu nie trzeba niczego wyjaśniać i nikogo dociskać.

Ta uszczypliwa uwaga wynika ze zdenerwowania że narracja nie układa się po myśli rozmówcy, bo druga strona ma mocne argumenty.

I taka uwaga wygląda podwójnie słabo w związku tym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kontynuować watku politycznego, rolą dziennikarza jest dociskać każdego polityka. Pani Gozdyra powinna reagować na obraźliwe uwagi typu "kretyn", a nie stawac wylacznie w obronie jednego polityka. Ale to Gozdyra, wiec zero zdziwienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwanie obiektywizmu i analogicznego traktowania swoich gości jest oczywistością dla człowieka, ktory oczekuje uczciwej, rzetelnego dziennikarstwa.  Gozdyra to showmanka, sprawna dziennikarka, lecz nieobiektywna. 

Do historii przeszło jak zrównała walczących o wolność kraju z okupantami pytając czy to ważne kto po czyjej stronie walczył. 

P. S. Zmieniłeś komentarz, więc dopytam o jaka maskę chodzi? @dvbtowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

 

No i maski opadły :)

Ciekawa zmiana podejścia typowa dla wiadomo kogo prawda?
A była kiedyś  Gozdyra taka wspaniała i obiektywna jak całe Polsat News, nie to co ten zgniły TVN. A nie czekaj to były czasy kiedy Polsat podlizywał się władzy PiSu a teraz jego wyznawcy i inni  "Fani" już Polsatu i jego dziennikarzy nie lubią :)

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gozdyry nigdy nie lubiłem, miej odwagę oznaczać skoro pijesz do mnie. Słabe to i żenujące @Bushiken. Jedna Gozdyra nie wpływa na ocenę całej  stacji. Jak to  mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni tak samo jedna Gozdyra nie czyni stacji złej.  Nie znajdziesz mojej wypowiedzi wynoszacej Gozdyry pod niebiosa.a i nie wiem skad wniosek jakobym zmienil zdanie na temat Polsat News. Otóż jest ono niezmiernie. Jest to rzetelna, obiektywna stacja, w której jest miejsce na różnych gości, różne wrażliwości, różne poglądy. 

Jednakże zwracam honor, bo okazuje się, ze na Śmiszku wymusiła także przeprosiny na koniec programu. 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe nie miałem na myśli konkretnie Ciebie a w liczbnie mnogiej popleczników partii PiS którzy byli przez wiele lat cicho w  tematach TVP a teraz nagle głośno komentują jak im tam wszystko przeszkdza, Ci sami którzy mówią jaki to TVN zły a Republika super. Nawet jeśli  kiedykolwiek miałbym na myśli Ciebie konkretnie w jakiejś sprawie @fanbonda to starałbym się nie wywoływać specjalnie z nicka. Szkoda mi czasu na bezsensowne dyskusje prowadzące donikąd  a pączkujące cco chwile z błahego powodu. Klasycznie będziesz odwracał kota ogonem albo twierdził, że forum jest od tego aby dyskutować to to robisz.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fanbonda napisał(a):

 

13 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Można by rzecz nareszcie. Słuszna decyzja.

 

Ja bym jednak się jeszcze wstrzymał z zachwytami. Wiele się mówiło, że już program "Raport" będzie się zajmował właśnie takimi sprawami. Zbiegało się to z pojawieniem się w Polsacie dziennikarzy "Czarno na białym" TVN24 i uznawano, że właśnie "Raport" będzie konkurencją dla "CnB". 

Niestety, dość szybko magazyn przeszedł w formę bardziej newsową - i tyle z zapowiedzi zostało. 

 

Miejmy nadzieję, że tym razem będzie jednak inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bushiken w takim razie wycofuję , fanem PiS nie jestem, TV Republiki nie oglądam - bynajmniej nie uważam by była super . Może tak pomyślałem, bo komentarz cytowany był skierowany konkretnie do mnie. 

Forum służy zaś do dyskusji, to forum dyskusyjne, żadnej ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłem . 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fanbonda napisał(a):

@Bushiken w takim razie wycofuję , fanem PiS nie jestem, TV Republiki nie oglądam - bynajmniej nie uważam by była super . Może tak pomyślałem, bo komentarz cytowany był skierowany konkretnie do mnie. 

Forum służy zaś do dyskusji, to forum dyskusyjne, żadnej ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłem . 

 

 

 

Najważniejsze, że dogadaliśmy niedomówienie i sprawa wyjaśniona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kirk napisał(a):

Swego czasu Polsat robił "Raporty specjalne", dokumenty emitowane raz na jakiś czas, nie pamiętam teraz czy to szło co tydzień, czy co miesiąc, ale było to dość profesjonalne. Może w takim kierunku pójdą?

To był dobry program. Emitowany był głównie w nocy z wtorku na środę. Aczkolwiek Bogusław Chrobota próbował z emisją we wtorki o 20:15 jako kontroferta dla "M jak miłość". Jak się można domyślić - misja zakończyła się niepowodzeniem.  ;)

 

Ogólnie brakuje mi tego typu programów w TV ogólnodostępnych. Chyba TVN24 najbardziej przejęło tę rolę w ostatnich latach.  

 

Fajnie gdyby Polsat wrócił do tego typu programów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko, bo równie dobrze mógłby wrócić do retransmisji wydań specjalnych Polsatu News w głównej antenie, jeśli zdarzą się bardzo pilne informacje z ostatniej chwili bądź też z okazji centralnych uroczystości z okazji świąt patriotycznych np. 3 Mają, 15 Sierpnia czy też 11 Listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poseł Buda przeprosił w studio Polsat News ale dzień później

https://tvn24.pl/polska/waldemar-buda-o-zwiazku-krzysztofa-smiszka-i-roberta-biedronia-burza-po-slowach-w-telewizyjnym-studiu-st7917817

Cytat

W środę w Sejmie reporter TVN24 Radomir Wit pytał Budę o jego słowa. - Bardziej mnie tam obrażano, niż ja obrażałem - przekonywał. Powiedział, że "absolutnie nie" jest mu wstyd za tę wypowiedź.

- Hipokryzja i amok tych ludzi jest nieprawdopodobny. Dla mnie to było zwykłe pytanie, nikogo nie obrażało. (...) Terroryzm homofobiczny ze strony tego środowiska jest potworny. Pytania można zadawać, one nikogo nie obrażały - mówił poseł PiS.

Na uwagę, że Śmiszek poczuł się przez niego obrażony, powiedział do dziennikarza: - Ja się czuję obrażony pana postawą w wielu sprawach, ale to jeszcze nie jest powód, żebym z panem dyskutował - i poszedł dalej sejmowym korytarzem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za polityczny off-topic, ale zero słów z powodów takich skandali z politykami w tle. To jeden z dowodów że polaryzacja polityczna w kwestiach światopoglądowych niestety coraz bardziej się pogłębiła! Byłem ciekaw jak zareagował Bogdan Rymanowski na takie zajścia. Próbował uspokoić atmosferę?

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...