Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Polsat News pokaże o 18:00 wydanie specjalne w związku z odsłonięciem pomnika śp. Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Także dzisiaj nie będzie w Polsat News "Skandalistów"'.

Edytowane przez Barti
Apostrof to nie jest to samo, co cudzysłów. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z dzisiejszą premierą filmu ''Niepodległość'', dzisiejsze ''Wydarzenia i opinie'' będą na żywo prosto z Teatru Wielkiego w Warszawie. Program poprowadzi Dorota Gawryluk, a jednym z gości będzie Wicepremier/Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacznie się hejt na nadawcę napiszę, że gorąco polecam relacje tego nadawcy z obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Robią naprawdę znakomitą robotę. Nie to, co konkurenci, klęczący po jednej lub drugiej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy macie jakieś problemy  z odbiorem kanału?

Na dekoderze HD 5000 odbiór mam bez zastrzeżeń, natomiast w tym samym miejscu (antena, przewody)  podłączyłem Wifibox-a z nc+ i obserwuję czasem piksele czasem "krzaczki" na pasku. Dekoder pokazuje siła i jakość na poziomie 80% więc myślałem że może coś z dekoderem skoro na HD 5000 nie ma tych objawów.

Jednak w tematach NC+ pojawiają się podobne wpisy np. o dekoderze 4K to już 2 dekodery z podobnym objawem i oba z nc+. Inne kanały z tej częstotliwości są OK. Raz zauważyłem przez moment u siebie podobny objaw na TVP2 HD na Wifiboxiem ale to inna częstotliwość.

Wieczorem spróbuję poobserwować odbiór na HD 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maks27 napisał:

czasem piksele czasem "krzaczki" na pasku

Mam to samo, na pasku dzieją się takie rzeczy od co najmniej dwóch, nawet trzech dni. To raczej na pewno problem u nadawcy.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i i problem u nadawcy, dla mnie jako amatora tylko skojarzyłem że mój Wifibox ma kartę Cayman, dekoder 4K z NC+ również Cayman i ma takie objawy.  Dekoder CP mam od kilku lat i takie objawy były tylko przy złych warunkach pogodowych.

Dekoder Sagemcom DSI83 z kartą Cameleon - też nie było zakłóceń na tej samej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzę się, może nie zauważyłem. Na pewno przycina pasek. Tak w ogóle ciekawe co z nową oprawą. Ta miała być razem z nowym studiem, potem "w późniejszym czasie". Zaraz grudzień i nic. A nie oszukujmy się, przydałaby się jednak nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta w Polsat News, mniej programów informacyjnych.

 

24.12

Spoiler

10:00-16:00 W Rytmie Dnia

16:00-18:50 Kolędowanie z Polsatem (oraz o 21:00)

20:00-21:00 Kolędowanie z Fundacją Polsat

25.12

Spoiler

6:00-10:00 Nowy Dzień

10:00-10:30 W Rytmie Dnia

10:30 Polacy w świecie (program z Polsat Play)

11:30 Jean-Michel Jarre (film dokumentalny)

12:35 Kolędowanie z Polsatem

14:30 Eko Patrol

15:30 Jazda z Andrzejem Bachledą

16:30 Kloszard Story (program z Polsat Play)

17:30 Wysokie C Extra

18:20 Górale

20:00 Kolędowanie z Polsatem

26.12

Spoiler

10:30 Polacy w świecie

11:30 Nie bój się jutra

12:35 Kolędowanie z Polsatem

14:30 Kloszard Story

15:30 Jazda z Andrzejem Bachledą

16:30 Wysokie C Extra

17:30 Górale

18:20 Polska z lotu ptaka

20:00 Kolędowanie z Polsatem

W Sylwestra od 20:10 Sylwestrowa Moc Przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia będą zmiany w ramówce Polsat News:

 

- ''Wydarzenia i opinie'' będą emitowane także w piątki, gdzie również program zostanie przedłużony o 15 minut.

- ''Nowy dzień z Polsat News'' zostanie od poniedziałku do piątku skrócony o godzinę, gdzie będzie się kończyć tak samo jak na otwartym Polsacie. Za to w soboty będzie trwać do 10:30.

- ''Horyzont zdarzeń'' zostanie przesunięty z soboty na niedzielę o 11:00.

 

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:

https://www.tvpolsat.info/news/9868/nowa-ramowka-polsat-news-2019-jakie-zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...