Jump to content

Recommended Posts

Jak się doda oglądalność TVP Info, to już Wydarzenia nie wyprzedzają Wiadomości.

Edited by Patjyk

Wczoraj w ramach ''Wydarzeń Wieczornych'' o 21:50 pojawiły się ''Wydarzenia Kulturalne'', które będą się ukazywać w piątki.

Edited by Frontowiec

''Śniadanie w Polsat News'' od dzisiaj jest realizowane z głównego studia .

Od kiedy Magdalena Kaliniak (najlepsza prowadząca serwis informacyjny) wróciła do Wydarzenia?

Dzisiaj gościem programu Wydarzenia i opinie będzie… Jarosław Kaczyński! Jak im się udało go do siebie zaprosić i że jeszcze się zgodził, to ja nie wiem :blink:

.

Edited by Emil.1603
  • Upvote 1

Jak to jak? Wystarczy pooglądać ten kanał w ostatnich miesiącach i wszystko staje się jasne...

A co takiego się zmieniło? Bo Polsat News to włączam na dłuższą chwilę może raz czy dwa razy na kilka miesięcy.

Prezes chodzi tylko do tych "dobrych" telewizji a w ostatnim czasie PN skręcił w jedynie słusznym kierunku i też jest już dobry.

Niektórzy nazywaliby to "symetryzmem", ale dla mnie Polsat News jest po prostu dość wyważony i neutralny.

W dobie silnie spolaryzowanych stacji konkurencyjnych jest to jakaś droga.

34 minuty temu, Emil.1603 napisał:

Dzisiaj gościem programu Wydarzenia i opinie będzie… Jarosław Kaczyński! Jak im się udało go do siebie zaprosić i że jeszcze się zgodził, to ja nie wiem :blink:

.

Ja mało oglądam kanałów informacyjnych ale zawsze uważałem, że TVN24 i TVPInfo to dwa odrębne kierunki a to pewnie każdy wie. Dla mnie Polsat News był stacją wyważoną pomiędzy jednych i drugich dlatego nie dziwię się, że Kaczyński się zgodził tym bardziej, ze wybory tuż tuż i też się trzeba przypodobać "niezdecydowanym".

7 minut temu, vigoo napisał:

Prezes chodzi tylko do tych "dobrych" telewizji a w ostatnim czasie PN skręcił w jedynie słusznym kierunku i też jest już dobry.

A możesz konkretniej, a nie na zasadzie "zmienili się, bo tak".

@roberttosat

Masz rację. Polsat News był stacją wyważoną i neutralną. Ale jeśli ktoś regularnie ogląda ten kanał, to łatwo daje się zauważyć zmianę...

• Upvote 1

Bogdan Rymanowski jest jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce, dlatego też taki wywiad może dojść do skutku. Dorota Gawryluk również. Nie wiem kto z tej dwójki poprowadzi rozmowę. To nie to co u Olejnik w TVN24 albo u Lewickiej lub Kraśki w dawnej TVP Info.

W przeszłości Jarosław Kaczyński dał wywiad choćby dla portalu Onet:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-dla-onetu-cz-3-w-pewnym-momencie-odejde/7r74sw

Rozmowę przeprowadziło również dwóch znakomitych dziennikarzy - Andrzej Stankiewicz i Andrzej Gajcy.

Polsat News jest najrzetelniejszym w Polsce kanałem informacyjnym. Rozumiem, że to dla wielu źle, gdyż nie okłada maczugą konkretnej opcji.

Edited by jaszek
  • Sad 1
  • Upvote 2

Rozmowę poprowadzi Gawryluk. Pomiędzy Wydarzeniami a Wydarzeniami i opiniami mają cotygodniowe zmiany z Rymanowskim.

Obejrzałem - świetna rozmowa, prawdziwe dziennikarstwo. Nie wiem więc, po co był ten hejt.

• Sad 1
  • Upvote 1

W dniu 2.10.2018 o 19:59, JokerX napisał:

A tvp info jest na naziemnej a Polsat news nie

Ale co z tego? Gdyby ludzie nie mający dostępu do Polsat News chcieli obejrzeć "Wydarzenia", mogą skorzystać z naziemnego Polsatu. 

Nie można tego porównywać z dostępnością TVP INFO. To ma pewnie mniejszą siłę przebicia niż nawet obecność w jakichś lokalnych kablówkach. Ilu jest użytkowników TV Mobilnej?

Polsat News jest obecny rano na głównym Polsacie od 6:00 do 9:00. Dystrybucja Polsat News jest ograniczona. Nie we wszystkich kablówkach jest dostępny od podstawowego pakietu. Abonenci Plusa mogą oglądać go za darmo w pakiecie IPLA Plus. 

Od listopada program Polityka na ostro będzie emitowany o godz. 20:00, o 21:00 program Obraz dnia. A o 21:15 będzie emitowany program Interwencja Extra.