Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Klopseł napisał(a):

Mi to wygląda na film Vegi w przebraniu

Skąd taki wniosek, skoro jeszcze nie ma zapowiedzi video? Jestem ciekaw tego projektu i możliwe, że to obejrzę.

 

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Wygląda na kopię reportaży polityczno-śledczych "Czarno na białym" z TVN24.

Cóż, podobieństwo może jakieś będzie, zobaczymy jutro, natomiast sądzę że akurat w kwestii techniki wykonania tu się nie odkryje koła na nowo, istotniejsze będzie podejście do samego prezentowanego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam do was pytanie (trochę z innej beczki) o waszą opinię nt. tej stacji i dziennikarzy/redaktorów. 

Wczoraj podczas rozmowy u znajomych zostałem zapytany gdzie najczęściej oglądam informacje w TV. Nie byłem pewny bo nie mierzę czasu stoperem ale odpowiedziałem, że chyba Polsat News. Po tym jakaś dziewczyna odpowiedziała że to jest rezerwowa pisowska TV. Kiedy spytałem dlaczego? - odparła, że Solorz Żak, Rymanowski, Gozdyra i Witwicki to czyste pisiarze.

Osobiście jakoś niespecjalnie to wychwyciłem, że by w to uwierzyć. Jeśli miałbym określić kogoś z Polsatu News mianem pisiarza to byłby Grzegorz Jankowski.

A wy jak uważacie? Dziennikarze w tej stacji są w miarę bezstronni czy macie takie zdanie jak w/w dziewczyna?

P.S. Jeśli to nieodpowiedni temat to z góry przepraszam. 

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał(a):

Gozdyra jest przecież lewicowa

Według Marka Jakubiaka, który twierdzi że jest gotowa walczyć za kraj. Tak powiedział w swoim internetowym programie "Nocnych Polaków Rozmowy", gdzie opowiadał jak przepraszał za internautów.

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Mam do was pytanie (trochę z innej beczki) o waszą opinię nt. tej stacji i dziennikarzy/redaktorów. 

Wczoraj podczas rozmowy u znajomych zostałem zapytany gdzie najczęściej oglądam informacje w TV. Nie byłem pewny bo nie mierzę czasu stoperem ale odpowiedziałem, że chyba Polsat News. Po tym jakaś dziewczyna odpowiedziała że to jest rezerwowa pisowska TV.  

To tak samo jakby powiedziała że żabka ma umowe z rydzykiem bo jest otwarta w niedziele. Trzeba było wytłumaczyć jej że to teoria spiskowa.

a co do opini o tej stacji, to moim zdaniem jest ok, ale trochę zanudza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W takim razie powinni zdjąć teź pozostałe „Wydarzenia" zostawiając je w Wydarzenisch 24 do którego to studia główny program informacyjny Polsatu mógłby się całkiem przenieść. 

Edytowane przez Poland
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany, czy powinni, szczególnie że wydania o 12:50 i 21:50 są już robione stricte pod Polsat News, zaś studia też raczej nie wymienią, szczególnie że z tego samego studia jest prowadzony Gość Wydarzeń.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kirk napisał(a):

Od września Polsat News nie będzie nadawać głównych Wydarzeń o 18:50. Zmiana dość rewolucyjna moim zdaniem.

Czy wiadomo co planują wtedy w zamian? Ogólny serwis informacyjny jak na TVN 24 w trakcie trwania "Faktów" czy może przedłużą jeszcze bardziej "Punkt widzenia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym stawiał albo na serwis w ramach "W rytmie dnia" (jeżeli główne "Wydarzenia" zostaną przeniesione do Wydarzeń 24) albo na serwis Wydarzeń 24 (jeżeli nie będzie przenosin). Polsat News musi zostawić wypełniacz ramówki. A czy przedłużą pasmo Jankowskiego, to też byłoby możliwe. Obecnie program kończy się 18:35, bo potrzebują 15 minut na przygotowanie studia do "Wydarzeń". Przy przenosinach serwisu ta przerwa mogłaby być krótsza, co mogłoby wydłużyć program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
37 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Nie wiem po co w ogóle Press o tym pisze?

Żeby mieć czym wypełnić stronę w okresie, gdy można spodziewać się mniejszej liczby wieści. A jeśli tam płaci się "wierszówkę", to jest też drugi powód publikacji takiej wiadomości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...