Skocz do zawartości

Najlepsze filmy i seriale 2017 roku


Arkon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tu tak nie twierdzi :)

Nikt? Zobacz parę postów wcześniej.

Ja jednak wolę zdecydowanie zapoznać się z recenzją cenionego przeze mnie krytyka niż anonimowej rzeszy nieznanych mi ludzi. Potem wchodzę na taki ranking i okazuje się, że najlepszym serialem w historii telewizji jest "Gra o tron"...

Co do całego sezonu, to w dobie nagrywarek naprawdę nie ma żadnego problemu, żeby nagrać wszystkie odcinki i potem obejrzeć. Ja tak zrobiłem choćby z "Peaky Blinders".

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czytam recenzje krytyków ale często są sprzeczne, jak np. przy "The Deuce". Wolę to skonfrontować z opiniami widzów. Jeśli recenzje są w wiekośzosci ok a ocena na imdb jest minimum 7.8 to serial oglądam. I jak do tej pory się nie zawiodłem.

Netflix mnie rozleniwił, nie chce mi sie pamiętać o nagrywaniu każdego odcinka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMDb nie jest absolutnie żadnym wyznacznikiem jakości produkcji, bo tam głosują tylko widzowie. Nie krytykuję seriali Netflixa, bo wielu nie widziałem, ale też nie rozumiem gloryfikowania tylko tego serwisu. Jak już napisałem w innym temacie dobre seriale można też znaleźć choćby w Ale kino czy Foxie.

Wolę już takie rankingi http://www.serialowa.pl/164192/pozostawieni-najlepsze-seriale-2017/ albo https://www.thrillist.com/entertainment/nation/best-tv-shows-2017-to-watch czy to http://www.esquire.com/entertainment/tv/a52185/best-tv-shows-of-2017/

Wcale jak widać produkcje Netflixa nie dominują, wręcz przeciwnie. Dla mnie ten serwis jest tylko nieistotnym dodatkiem, który kiedyś może włączę jak znajdę odrobinę czasu. :) Już abstra[beep]ąc od chorej ceny w Polsce, gdzie w USA bilet do kina jest dużo droższy niż miesięczny dostęp do Netfixa. :) A u nas w Cinema City masz za 48 zł dostęp do MIESIĘCZNEGO karnetu na dowolny seans, czyli tyle ile kosztuje Netflix. Nie jest to dziwne?

 

 

15 na 50 pozycji z rankingu Thrillist to seriale Netflixa.

HBO ma takich seriali 7. Starz i Showtime po 2.

Rzeczywiście Netflix nie dominuje, nie ma co :D.

O cenie już mi się nawet nie chcę dyskutować, bo contentu na Netflixie masz więcej niż tematyczne kanały serialowe w kablówce pokażą przez rok.

 

Ale do rzeczy, kolejność przypadkowa.

Filmy: "Twój Vincent", "Dunkierka", "The Big Sick" (oglądałem na festiwalu, teraz film do kin wchodzi pod idiotycznym tytułem ("I tak cię kocham"), "Najlepszy", "Thor: Rangarok", "Blade runner 2049", "Moonlight", "Machester by the sea", "McImperium", "Strażnicy Galaktyki 2", "Dobrze sie kłamie w miłym towarzystwie", bonusowo "The Meyerowitz Stories (New and Selected)".

 

Seriale: "Episodes", "Marvel: The Defenders", "The Crown", "Młody Papież", "Master of none" (świetny drugi sezon), "Love", "Dolina Krzemowa", kolejne sezony "Modern Family", które cały czas trzymają dobry poziom.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie np. rozczarowały seriale "American Crime Story" choć na IMDb ma ocenę 8,5 lub "Konflikt Bette i Joan" z oceną 8,6.

 

Z tego co czytam to Ciebie rozczarowuje bardzo wiele dobrych seriali. Wynika z tego, że Tobie nie podchodzi większość seriali, lepiej oceniasz filmy. Może więc lepiej skupić się na filmach, nic na siłę.

Kto pokazywał "Konflikt Bette i Joan" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to Ciebie rozczarowuje bardzo wiele dobrych seriali. Wynika z tego, że Tobie nie podchodzi większość seriali, lepiej oceniasz filmy. Może więc lepiej skupić się na filmach, nic na siłę.

Kto pokazywał "Konflikt Bette i Joan" ?

Wiele razy już to pisałem, że seriale to co najwyżej deser, a danie główne to filmy(i mecze :)). Zresztą wiele chwalonych filmów też mnie rozczarowało, choćby "Elle" czy "Toni Erdmann".

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale:

-Wielkie Kłamstewka

- drugi sezon Watahy

- Mindhunter

- Dark

- Babylon Berlin

- Dolina krzemowa

- Legion

 

Filmy:

- Fences

- Manchester by the Sea

- Wonder Woman

- Blade Runner 2049

- Dunkierka

- To

- Najlepszy

- mother!

- Uciekaj!

- Coco

- Twój Vincent

- Logan. Wolverine

- LEGO. Batman

- Split

W ubiegłym roku, wyjątkowo obejrzałem w miarę mnóstwo premier filmowych w kinie, lub zakupiłem płytę z filmem na Blue-Ray.

Stary, jak ja miałbym obejrzeć tyle filmów i seriali, to by mnie musieli chyba przywiązać do fotela. :lol: Z filmami nie było jeszcze tak najgorzej. Oto co mnie zainteresowało w 2017r.

 

Film: „Pasażerowie”, „Ostatnia rodzina”, „Kiedy gasną światła”, „Zakładnik z Wall Street”. To tylko te które najbardziej utkwiły mi w pamięci.

 

Serial: „ Strain” sezon 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...