Skocz do zawartości

Ferguson HF8900HD USB (PVR Ready)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie na tym polegał problem. W miarę sprawnie doprowadziłem do stanu FFFFFF, tylko w instrukcji nikt nie napisał co dalej. Może dla wtajemniczonych to oczywiste, ale mnie to zabrało chwilę... :) A wystarczyło dopisać:

- Przy włączonym tunerze (po doprowadzeniu do stanu FFFFFF) uruchom program Upgrader (2.21/2.25).

- Wciśnij Browse. W oknie wyboru pliku zmień rozszerzenie z BIN na SGN (drugie na liście), przejdź do lokalizacji, w której umieściłeś plik softu do wgrania, zaznacz go i wciśnij Otwórz.

- Teraz w programie Upgrade wciśnij Strat. Na wyświetlaczu tunera pojawi się informacja o procentowym zaawansowaniu wgrywania nowego oprogramowania a w oknie programu Upgrade i na ekranie telewizora postęp ten pokazany jest w postaci powiększającego się paska. Po zakończeniu procesu tuner zrestartuje się automatycznie. Masz już nowy soft.

 

Przynajmniej u mnie tak to wyglądało.

 

Czy ktoś może napisać jakie dodatkowe możliwości daje soft Hiviona.

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się najnowszy soft 11450F, uwaga nie współpracuje z modułem CONAX, musiałem wrócić do 11445F.

 

może ktoś wie na jaki email ponarzekać na działanie softu aby chlopaki się poprawili? jakoś nie moge nic znaleźć. oczywiście nie liczę na język polski, a angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Miał ktoś problem z połączeniem z hf-8900 poprzez rs232?

Miałem problem z komunikatem Security CHip. Więc wgrałem oprogramowanie w wersji. 11.26.2F i teraz tuner restartuje co 10sekund około więc wgranie czegoś przez USB odpada. Zostaje port COM. Tylko że H.D.U.P.G.R.... nie łaczy się z tunerem.

Używałem Windowsa 7 i XP oraz komputera z przejściówką Prolifec która zawsze dobrze działała i próbowałem także na komputerze z portem COM.

I nic. Tuner startuje normalnie mimo tego że włączam download w H.d.u.p.g.r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Co trzeba zrobić gdy na odbiorniku wyświetla się download 00 (tak cały czas) a w programie upgrade 2.25 w pasku postępu nic się nie wyświetla? Już sobie poradziłam wgrywając lepszy sterownik do przejściówki Rs 232. Ma ktoś aktualną listę kanałów do ferdka 8900hd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ma ktoś aktualną listę kanałów do ferdka 8900hd ??

Tu jest moja lista>>

>>>"Lista-Astra/Hotbird+Obrotnica-HF-8900-HD_Neptun.02.04.2012.zip"<<< ;)

Hivion-ID-E240

Ferguson-ID-A247

Aktualizacja.. ;)

 

Ulubione;

Cyfra+

Polsat

Tnk/NnK

Muzyka

ORF

C+NL/France

HDTV

XXL

http://c.wrzuta.pl/wo5977/00d913cc0007a ... n.02.04.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...