Skocz do zawartości

Ferguson HF8900HD USB (PVR Ready)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pod każdym innym Windowsem, a także na linuksie w nieco zakręconym odtwarzaczu MPlayer ;)

 

UWAGA !!!

 

Dostaliśmy pierwszy transport 8900, ale... piloty w paczkach mamy stare :shock: (czyli identyczne jako do 8800). Póki co nic nie wiem na temat pilotów, tj, czemu tak wyszło, bo z zapowiedzi z SAT Krak 2007 wynikało, że w zestawie będą oferowane te nowe piloty (takie jak na fotkach w reklamie w SAT Kurierze 11/2007)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marklar: e ale musza byc nowe piloty z jednego prostego powodu. Stare piloty nie maja chyba obslugi funkcji nagrywania. Wiec teraz trzeba to pewnie robic przez menu wszystko. Co jest zupelnie bez sensu.

 

Widac ze spieszyli sie z premiera tunera zeby wyrobic sie przed swietami. W kazdym razie ja wstrzymuje sie z zakupem do czasu az sprawa sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w zestawie do tefo tunerka dodali inny kabel HDMI niż u FERGUSON 8800 HD. Czy ktoś posiada już nowy zestaw i mógłby się w tej sprawie wypowiedzieć(jakość tego kabla i jakość obrazu jaką daje)

 

ps. na tej stronie zdjęcie tego kabla

 

http://www.***.pl/***

 

Pozdrawiam

 

Edit PawelU1981

Skasowany link do sklepu innego niż Hollex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dostalem tuner w wykonaniu komercyjnym, czyli z napisami na plycie czolowej(maskownica) oraz z nowym pilotem.

W zestawie oprocz zwyklego kabla HDMI jest kabel Component (3xCINCH) oraz 2xCINCH. Nie ma zwyklego Euro.

Co do jakosci kabla Component, to jest to najzwyklejszy kabel low end owy.

 

W weekend zrobie drugie podejscie do tego tunera HD PVR.

Troche go jeszcze pomagluje, chociaz juz na widnokregu pojawia sie nowy tuner na linuxie IPBox 9000HD, 900HD czyli dawny Relook.

 

(reklama)

 

Pozdrawiam i zycze jak najmniej zwiech wszystkim uzytkownikom modelu 8900

 

 

braavoo

 

Edycja RafiX: Nie reklamujemy innych for internetowych. Jeszcze jeden taki wybryk i pożegnasz się z forum. Regulamin, punkt 4 :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są już jakieś testy nowego Fergusona (internetowe) które mówią o jakości obrazu, stabilności(zawieszanie się , temperatura), szybkości,nagrywaniu kanałów, czy ma skaler obrazu PAL do HD?

 

Ps. czy dolączony kabel HDMI jest dobrej jakości , czy lepiej go wymienić na jakiś lepszy np. TECH+LINK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam listę kanałów do Fergusona 8800 i chciałbym ją wgrać na Fergusona 8900. W tym celu muszę zmienić rozszerzenie pliku z listą z .bin na .sgn ponieważ Ferguson 8900 czyta tylko pliki .sgn . Próbowałem to zrobić za pomocą HD Channel Edit ale w nim nie można zapisywać listy w formie .sgn na dysku ani przerzucić jej na PenDriva. Wie ktoś może jak mógłbym zmienić ten format? A może ktoś ma listę kanałów z Cyfry+ w formacie .sgn :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To zmień tak jak jest, ale zamiast sgn wpisz .bin i już powinno czytać.

 

W rezultacie będziesz miał nazwę _ch_data.bin

 

Poza tym jak zaznaczysz w kompie pokaż wszystkie pliki zanim wybierzesz format listy, to i 8900HD powinien zadziałać z tym plikiem, który masz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na .bin w nazwie i nie czyta niestety. Próbowałem to robić programem który jest na oficjalnej stronie Fergusona ale to jest program który zmienia format .bin na .sgn w trakcie przenoszenia przez kabel szeregowy a nie ma w nim opcji aby przeniósł to na PenDriva przez USB. Dlatego musze zmienić ten format w jakiś inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Napisz do Fergusona, tylko taką opcję widzę. Jest to świeży produkt i jeszcze się go wszyscy uczymy. Narazie nie mam innych info, co zrobić jak tuner nie przyswaja listy. Mam tylko nadzieję, że nie masz uszkodzonego tunera :?. Innym maniakom 8900HD ten sposób, który podałem działa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...